אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


האהבה האמיתית הראשונה שלי!

היי קוראים לי ליאור, אני הייתי מאוהבת הרבה פעמים, אך חלקם היו סתם הידלקות שטותית לחלוטין. האהבה הראשונה שלי היתה כשהייתי בכיתה ח': קראו לו ישעיהו, הוא היה חמוד, היה חטוב, שיער שחור, נמשים חמודים על הלחיים וקצת נמוך אבל זה לא היה משנה לי. אני הייתי מאוהבת בו עד מעל הראש. יצא מה שיצא ואני שלחתי חברה שתספר לו מה אני מרגישה כלפיו וזאת היתה הטעות שלי. הוא סיפר את זה לכל החברים שלו, זה נודע לכל השכבה וכולם צחקו עלי, זאת היתה הפאדיחה של החיים שלי. לאחר שנה בערך הבנתי שהוא לא בשבילי גם בגלל מה שקרה וגם בגלל שהוא מעשן, אני נגד אנשים שמעשנים. האהבה השנייה שלי היתה בכיתה י': קראו לו רז, שרירי, חטוב, גבוה, שיער שחור, עיניים כחולות. הוא היה ספורטאי והשתתף בתחרויות הטריאטלון הארצי. בקיצר התאהבתי בו. ביום העצמאות היתה מסיבה ענקית במגרש הכדורסל של ביה"ס שלי, שם החלטתי לספר לו. עדי, החברה הכי טובה שלי התנדבה לספר לו, הוא אמר שזה לא מתאים לו והוא לא רוצה חברה ברגע זה. נכנסתי לדכאון עמוק . לא יכולתי להסתכל לבן-אדם בעיניים, פחדתי שהוא יגיד משהו ושיקרה לי מה שקרה בכיתה ח'. אבל לא, זה לא היה ככה, אמנם זה נודע לכל השכבה אבל וא היה מבין ולא הציק לי על זה. אבל היתה עוד בחורה שרצתה את רז, קראו לה שירה, פריחה שמנה קובבה מכוערת כמו הלילה, לא היה לה סיכוי נגדי. אותה כל הבנים דחו. יש לשירה חברות ערסיות בדם, הם איימו עלי שאם אני יתקרב לרז הם יעיפו עלי מכות רצח. אז שמרתי מרחק. לאט לאט התחלתי גם לשכוח אותו... ואז ב:24,4,03 פגשתי את אהבת חיי. אני, עדי, אריאל (איזה דפוק אחד), ומשה עשינו מסיבת שתייה בתוך אוהל. שתינו וודקה, בקרדי בריזר וספרייט. התחלנו להתחמם והשתכרנו קצת, ואז זה קרה, התאהבתי, אבל התאהבתי באמת. גבוה, שרירי, שיער ארוך שטני... נשכבתי על השק שינה שלי כי התחיל להסתובב לי הראש ומשה ליטף לי את היד, אחר כך הוא ליטף לי את הבטן והתלהב מהפירסינג שלי. הוא נישק לי את הבטן וליקק לי את הפופיק. צחקנו ודיברנו על שטויות בעיקר. ואז הוא נישק לי את הצוואר ואני היתי קצת בעננים מהאלכוהול והתחלתי לצחוק כמו משוגעת. כולם היו קצת עייפים אז הוא נשכב לידי. פתאום הוא קם, התכופף אלי ונישק אותי נשיקה צרפתית. זאת היתה הנשיקה הראשונה שלי. הסתכלתי לו בעיניים והוא בשלי ואז הוא נישק אותי שוב, הפעם כבר ידעתי מה צריך לעשות ונישקתי גם אותו בחזרה התחבקנו ושוב התנשקנו ואז הוא הציע לי חברות, מיד הסכמתי והבנתי שאני מאוהבת אני מאוהבת!!! מאוהבת!!!!!!!!! היום אנחנו ביחד כבר חצי שנה ומסתדרים מצוין אז הינה אני אומרת את זה שכולם ידעו ולא טיכת לי מי שיש לו בעיה עם זה יכול לקפוץ לי כי אני אוהבת אותך משה ואני לא מתביישת בזה, אני מתה עליך !!!!!


נוסף: October 30th 2003
מספר: ליאור וינשטיין
דירוג:
כניסות: 1197
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


האהבה האמיתית הראשונה שלי!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-30 16:02:00
הדירוג שלי:


אלוהים איזה ילדים קנאים יש!!! הילדה הזאת שכתבה שאת זונה וכאלו.. רק שתדעי זה הכל מקנאה בגלל שלה אין אהבה אמתית אז היא מקנאה באחרות שכן יש להם..! ואני מאחלת לך המון המון הצלחה איתו ושתיהיו מאושרים..
ממעיינו''ש המלכההההה..:)

האהבה האמיתית הראשונה שלי!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-05-21 19:07:08
הדירוג שלי:


חח טוב שהוא היה חבר של מתוך "אהבה"....
הוא רוצה אותך רק כי את נותנת לו זיונים אז מה את חושבת שהוא אוהב אותך?
הוא רק ניצל אותך יעמה...
חח ולפי מה שקראתי את נישמעת ז=ו=נ=ה!!
בייייייייי

האהבה האמיתית הראשונה שלי!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-04-13 11:59:33
הדירוג שלי:


באמת אני מקנא בכם , אני מקנא בכל מי שמוצא אהבה אמיתית כמוכם וכמו אחרים שהם מעטים שיהיה בהצלחה רב לכולם בעניין האהבה

האהבה האמיתית הראשונה שלי!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2003-11-28 21:52:40
הדירוג שלי:


איזה מתוקה את!!בובה בהצלחה בקשר שלכם!!!אחרי כל מה שעברת מגיע לך להנות!!!!!!ואני באמת באמת שמחה שאת שמחה..!!!מדניאל...
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט