אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה ראשונה ואולי אחרונה - פרק שלישי: אהבה חדשה

יובל נעלם מהשטח והבנתי כבר שאין טעם יותר החיים חייבים להימשך אבל אני לא יכולה הימים עוברים והחודשים חולפים כאילו ולא היו. במערכת מתנגן לו אותו הדיסק של השירים האהובים עלי שירים שקטים שירי אהבה שנות השמונים מנסה להכיר בחורים חדשים אבל יובל תמיד קופץ למחשבות שלי.
עם הזמן שחלף חברות שלי ניסו לשכנע אותי לקום ולצאת להכיר בחורים חדשים לשכוח מיובל להבין שהחיים עוד לפני וכי הם מתגעגעות לאותה בחורה מלאת חיים שאיתה נהגו לבלות. לבסוף השתכנעתי יצאנו לבלות ובאמת שכחתי ממנו לערב אחד נהניתי עם החברות שלי ואפילו הכרתי בחור נחמד הוא הצטרף אלינו והיה נחמד חזרתי הביתה וסוף סוף מזה חודשים חיוך היה על שפתי וזה היה סימן ראשון של התאוששות הבחור שהכרתי בבית קפה היה כפיר בחור חמוד שקט ועדין אוהב את החיים ומחפש אחר אהבה...
למחרת הוא כבר התקשר ויצאנו לסרט היה נחמד יש לו חוש הומור שנדיר למצוא נהניתי בחברתו הוא השכיח ממני לשעות אחדות את יובל וככה זה המשיך להיות במשך שבועיים נפגשנו כל יום יצאנו בילינו והא השכיח ממני את יובל לכמה שעות ביום אבל הוא התאהב בי והתחיל להיות אובססיבי הוא הבין שכל מה שאני חושבת עליו זה יובל והוא ניסה להוציא אותו מהראש שלי ללא הצלחה הוא קיווה שאני ימשיך הלאה ויצליח להתאהב בו ולשווא הבנתי שזהו השלב שאני חייבת לחתוך פגעתי בו בלי כוונה פגעתי בבחור מדהים וזה הכאיב לי איך יכולתי לעשות את זה? מה קורה איתי? פתאום הרגשות של אחרים לא מזיזים לי? העיקר שיובל יצא מהראש שלי לכמה שעות.?? אני חייבת לסיים את כל ה ועכשיו! אבל כפיר קיבל את זה נורא קשה הוא נכנס לדיכאון יותר ממה שנאי הייתי בגלל יובל הוא ניסה להתאבד ובחור עם שמחת חיים שלא מהעולם הזה לפתע הפך להיות בחור עצוב ומדוכא ששומע כל היום רק שירי בכי ולא מוכן לצאת. השיטה הטובה ביותר להשכיח היא להתנתק לגמרי וככה הוא ישכח יותר מהר. לפתע הבנתי את יובל הוא נעלם מחיי אבל זה יצא לטובתי הכעס נעלם ונשארה רק האהבה והטעם המר ממה שעשית לכפיר. באותו היום נשבעתי שבחיים יותר אני לא יצא עם מישהו במטרה לשכוח אחר.
ושוב הזמן טס לו ויצאתי עם בחורים ונפרדתי מהם ויובל תמיד היה בראש שלי לא משנה עם מי יצאתי או כמה זמן ברגע שזה נגמר יובל קפץ בחזרה לראש שלי כאילו ולא נעלם.
יום אחד יובל התקשר. הייתי די המומה ולא ידעתי איך להגיב. בסוף עניתי לו ברוגע ודיברנו בשקט וסבבה ל רציתי שיבחין שבמשך חודשים קיוויתי לשמוע ממנו. הוא סיפר שהיום הוא בחופש מלימודים כי עכשיו זאת תקופה שהם מגיעים רק לבגרויות ושהוא מתכנן לעשות שופינג בת"א ואם אני יהיה באזור הוא ישמח לראות מה קורה איתי. כמעט שקפצתי מרוב התרגשות הנה יש לי הזדמנות לנסות לכבוש שוב את יובל! זה מדהים! מרוב מחשבות שרצו לי שכחתי את יובל בטלפון וקולו ששואל אם נפגשים היום קטע את חוט המחשבות שלי. כמובן שהשבתי בחיוב תוך שנייה כבר נכנסתי למקלחת ותוך שעה בערך כבר הייתי בתחנה מתחת לבית שלי כל שנייה הסתכלתי בשעון כדי לראות את הזמן רץ לו.
הגעתי לתחנה המרכזית קניתי כרטיס לכיוון ת"א ועליתי לאוטובוס ישבתי בשורה לפני האחרונה כעבור כמה דק' עלו אחרי עוד אנשים וחבורה בת 6 נפשות בחורים כבני 18 והתיישבו בשורה אחרי השישי מביניהם היה רונן הוא עלה הסתכל עלי ואמר לי "שלום גברת צעירה שיהיה לך יום טוב" חייכתי אני חושבת שגם הסמקתי.. השבתי לו בחיוך ובברכת שלום והא התיישב עם החברים שלו במהלך הנסיעה פנה אלי מיכה ושאל אם יש לי במקרה מסטיק מכאן התחלנו לדבר וצחקנו כל הנסיעה כשראיתי כבר שהגענו לת"א ושעוד 2 דק' אנחנו בתחנה המרכזית התחלתי לארגן את הדיסקמן בחזרה למקום.
אני לא יודעת מאיפה זה בא לי פתאום אבל הרגשתי שאני חייבת לתת את המספר שלי לרונן הוא מצחיק ונחמד אז הוצאתי מהר נייר מהתיק וכתבתי עלייה את המספר שלי ואת השם למעלה כשירדנו מהאוטובוס הבחורים אמרו לי להתראות והתארגנו לתזוזה ורונן ניגש אלי ואמר לי להתראות ושהיה נחמד לדבר איתי לחצתי לו את היד והעברתי לו את המספר שלי הוא חייך והלך.
הפגישה עם יובל הייתה קצרה כי לא היה לי הרבה זמן וגם לו היה זמן די מוגבל אבל היה נחמד דיברנו וצחקנו קנינו קצת חולצות וישבנו בבית קפה ואז רבנו על שטויות רבנו כי לא היה לי חשק לשתות משהו בכל אופן היה נחמד אבל ההתלהבות שלי קצת דעכה ואיפשהו שמחתי כי אולי אני אוהבת אותו פחות עכשיו? אין מצב אני אוהבת אותו כל כך.
למחרת בצהריים רונן התקשר ודיברנו שעה וקצת רונן אמר שהוא צריך לסיים את השיחה ושידבר איתי יותר מאוחר הלכתי לעיסוקים שלי סידרתי קצת את החדר וחשבתי לעצמי פתאום "רגע, אני מתלהבת מזה שרונן מתקשר יותר ממה שהתלהבתי שכל אחד אחר שיצאתי איתו התקשר ובמהלך הפגישה עם יובל חשבתי על רונן ועכשיו אני חושבת עליו ומחייכת כמו שחייכתי כשהתאהבתי ביובל ייתכן שאני כבר לא אוהבת את יובל שאני מתאהבת ברונן? יש בכלל דבר כזה אהבה ממבט ראשון?" רונן התקשר וקטע את חוט המחשבה שלי אלא שהפעם היה די רציני הוא אמר לי שיש משהו שהוא לא סיפר לי. "תראי מיכאל את ממש חמודה אבל יש לי חברה כבר ארבעה חודשים ואני אוהב אותה מאוד ואני יודעת שהקשר בינינו יפגע בה אני מצטערת אבל אני לא יכול להמשיך בקשר הזה" אוקי זה לא כל כך נורא האמת היא הרי אני מכירה אותו ממש כלום אז חפיף בעיה שלו. "אין בעיה זה בסדר אני מסכימה איתך שקר בינינו לא מתאים כרגע אני באמת מאחלת לכם רק טוב ואם אי פעם תרצה משהו יש לך את הטלפון שלי"
רונן הודה לי ואיחל לי בהצלחה וסיים את השיחה.
המשכתי כרגיל שמעתי מוזיקה בחדר וחשבתי לי החלטתי לכתוב קצת ביומן שלי שהזנחתי מעט ואז לפתע התברר לי שאני אוהבת את רונן למרות שלא ממש היה שלי אבל הפעם אני ייקח את עצמי בידיים אני לא יבכה בגלל בחור הם לא שווים את זה ובכלל אין מה לעשות יש לו חברה כבר לפני שהוא הכיר אותי והוא אוהב אותה מאוד. אבל למה זה עדין מציק לי? ובכלל באמת יובל יצא לי סופית מהראש או שזה רק נדמה לי כי יש מישהו שמשכיח ממני אותו? למרות שבדרך כלל כשאני עם מישהו פיזית זה משכיח אותו ורונן עכשיו לא לידי הוא בבית בטח מתארגן לפגישה עם חברה שלו.


נוסף: January 18th 2004
מספר: סיון
דירוג:
כניסות: 1051
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט