אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור שחוויתי ואני רוצה לשתף אותו איתכם..סליחה שזה קצת ארוך

טוב אז אני פה כותבת את כל מה שאני חוויתי בחופש הגדול שנה שעברה..הייתי בת 15 והוא קטן ממני בשבועיים..


הסיפור מתחיל ככה:


היינו, אני ושתי חברותי הטובות ביותר, חן ושרית . נפגשנו בים.כאשר קבענו את הפגישה לפני כן דרך המחשב כשעוד לא נפגשנו בעבר חוץ מהחבר שקישר בינינו, ליאור,חברתי חן הייתה 'דלוקה' עליו ולכן כל הפגישה הזאת בכלל התקיימה כי היא שכנעה אותנו לבוא להיפגש אתו ועם עוד שניים מחבריו. עומרי הגיע לחוף הים יחד עם שני חברים, דודי וגל .
כשראיתי את גל בפעם הראשונה לא רציתי לראות אותך כפי שאתה, היה לי רושם שאתה מגעיל מכוער ובכלל לא 'הטיפוס' שלי.


ישבנו יחד כולם ודיברנו על נושאים שונים וגילינו כל מיני דברים חדשים אחד על השני. נכנסנו לים ששתנו, ובמים חן וליאור נעשו חברים. ואני ואתה , גל, היינו אחד ליד השני ודיברנו הרבה כי היו לנו המון דברים במשותף, ופתאום הסתכלתי עליך בצורה שונה מהרושם הראשון שלי ממך, ואתה הסתכלת כל הזמן עליי ככה ושמתי לב אבל לא עשיתי עם זה שום דבר עד שהרגשתי שאני רוצה אתך קשר , וכשחן וליאור חזרו מהמקום שהסתודדו שם הצעת לי את הרעיון שנעבוד עליהם שנהפכנו להיות חברים, הסכמתי לרעיון וככה העניינים התגלגלו ונהפכנו להיות חברים אמיתיים ולא בשקר. התרגשתי כל כך בימים הראשונים רק לאחר שבוע נפגשנו בפעם השניה, היינו אצל שרית באותו ערב הגיעו כולם , ליאור וחן , דודי , גל ואני . ובחצר שלה אני ואתה התנקשנו בפעם הראשונה, זה היה כל כך מופלא ומרגש , היה לו עגיל בלשון וזה היה נעים וגם מוזר אוחחחח הנשיקה הזאת... שרית התחילה לפתח רגשות לדודי , אבל דודי לא רצה להיות איתה, הוא רצה להיות עם חן , וחן הייתה חברה של ליאור. חן ושרית רבו בגלל כל העניין, לבסוף חן נפרדה מליאור ונהפכה להיות חברה של דודי וכך פגעה בשרית והן לא דיברו במשך זמן מה. בזמן הזה אני גל חן דודי נפגשנו כזוגות כשיצאנו, היה נחמד להיפגש ככה.אני ביקרתי אצלך בבית כמה פעמים וראיתי את אמא שלך אבל לא דברתי איתה ממש.

יום אחד הגעתי אליך הביתה היינו שנינו לבד בחדר והיה כל כך מושלם שם למעלה ורציתי שיימשך הרגע הזה לעולמים, ככה שכחנו את כל העולם רק שנינו , אני ואתה התנשקנו ואמרת לי בפעם הראשונה שאתה אוהב אותי ואני אותך. כשהלכתי הוא סיפר לחברים שלו מה אני והוא עשינו ואפילו עיוות את הסיפור ונפגעתי משני דברים עיקריים כשהבנתי שהוא סיפר לכולם, האחד שהוא בכלל סיפור זה אמור להיות בינינו ושלנו, והשני שהוא עיוות את הקטע שהיה ואמר דברים אחרים!! אני הלכתי אליו לאחר כמה ימים וכשראיתי את אמא שלו היא הסתכלה עליי במבט מגעיל והבנתי שהוא סיפר לה גם,ניגשתי אליו ובאתי אליו בטענות של למה עשית את זה אם אתה אוהב אותי ועוד.. ולא קיבלתי תשובות על הכל וזה נישאר פתוח ואז הוא בא אליי גם בהאשמות (איזה חוצפה?!) הוא שאל אותי באותו ערב בשאלה מגעילה ומרגיזה שאומרת שהוא לא בטוח הוא אמר לי ככה: " לירון, מאיפה לי לדעת שאת לא תבגדי בי?! " וזה הרגיז אותי יותר מכל והלכתי מבלי להגיד מילה. יום לאחר מכן הוא דיבר איתי באי סי ואמר לי דברים קשים שהוא רוצה להיפרד ממני ואני אמרתי לו בסדר אני מסכימה (ורק בגלל שאני כעסתי עליו) אבל אני רוצה שתגיד לי את זה בפנים והוא לא רצה , הבנתי לפי זה שהוא לא רוצה בגלל המצפון ושהוא מפחד כי הוא עדיין אוהב אותי אבל בגלל
הטעות שהוא עשה ובגלל שהוא הושפע מהחברים שלו. אני הייתי שבורה לגמרי ולא סיפרתי אפילו לחברה הכי טובה שלי שאני ככה עצובה לא דיברתי עם אף אחד..כעבור שבועיים מאז שנפרדתי ממנו אני הייתי שוב בבית שלו כי חן רצתה לפגוש את דודי והיא שכנעה אותי לבוא , לא רציתי לפגוש את גל שוב כי ידעתי שזה יחזיר את הכאב שטיפה נשכח, בכל זאת הלכתי איתה ואצל גל היה חבר נוסף שלא הכרתי , אייל , חן הכירה אותו , היא הכירה לי אותו ואני הוא ישבנו במרפסת והייתה בינינו כימיה . אני ודודי הלכנו מהבית של גל לפגוש שם שתי ידידות של הבנים וכשחזרנו חן ודודי היו לבד ואני ואייל היינו לבד ישבנו כמו בהתחלה במרפסת , גל ושתי הבנות ראו טלוויזיה בחדר,אייל ניסה להתחיל איתי ואני , אני נעניתי לו כי הוא היה חמוד אבל יותר מכל רציתי להחזיר לגל בזה שאני יצא עם חבר שלו ,לאחר שגל חזר כשהוא ליווה את הבנות הוא היה בהלם כשהוא ראה אותי ואת אייל מתנשקים באותו רגע אני הייתי שמחה שהוא נפגע והיה בשוק מזה, אבל מצד שני כאב לי לראות אותו ככה רציתי להיות בין הזרועות שלו ולא של אייל, בזמן שהייתי חברה שלו חן ואייל התקרבו ונהיו לידידים טובים ואני חשדתי בהם אבל לא היה לי אכפת כי לא אהבתי אותו.לגל כבר הייתה חברה אחרת וגיליתי שחברה שלו בגדה בו אבל לא רציתי לספר לך כי זה לא היה ענייני והשביעו אותי לא לספר ובכל זאת צחקתי לו בפנים מתוך צביעות שלי. אייל וחן התנשקו ואפילו היא נתנה לו לדעת בה(אין לה כבוד השרמוטה) בזמן שהוא היה חבר שלי והיא חברה של דודי וחברה טובה שלי , דודי וגל הכריחו את חן לספר לי אחרת לא הייתי יודעת, והיא סיפרה , כשהיא סיפרה לי זה היה בחוף הים כשאני וחן פגשנו שוב את דודי גל ואתעומרי (שהוא חבר שלהם) . אני ואייל לפני זה נפרדנו.גל אמר לי "אני לא יעשה לך אותו הדבר כמו שעשית לי,יצחק לך בפנים כמוך אם הייתי יודע הייתי מספר לך את זה כמו שעכשיו עשיתי". וכשהוא אמר לי את זה היו לי דמעות בעיניים רציתי לבכות להתחנן ולבקש סליחה באותו רגע ושנחזור להיות ביחד, אבל ידעתי שזה לא יקרה אז שתקתי, אני סלחתי לחן על מה שהיא עשתה לי כי לא אהבתי אותו אבל בכל זאת היא פגעה לי בכבוד.. היא ודודי כמובן רבו והשלימו כי הם היו אוהבים.


חן ושרית השלימו. אך שהגיע תחילת הלימודים אני התרחקתי מהחבורה הזאת שנוצרה והיו כמה פעמים שנפגשתי אתם. אני וגל לא נפגשנו יותר , ניסינו לשכוח אחד את השניה. אך כשחן תמיד שכנעה אותי לבוא איתה לראות את דודי אז גל היה שם ואני התעלמתי ממנו לא יכלנו להיות ידידים כי זה היה יותר מידי כואב לשנינו להישאר ידידים.

התחלתי לפתח לגל רגשות שוב, והוא אליי , איך שהוא הוא הרגיש יותר פתוח רגשית וניסה להציק לי וככה הוא יכל להתקרב אליי בכך שהוא מציק לי . בערב כשחן ישנה אצלי ויצאנו לגינה ליד הבית שלי ושמה חיכו דודי , גל ועומרי, הם הביאו וודקה אבל אני וחן לא שתינו. גל ועומרי שתו שתי כוסיות קטנות שמזה לא ממש אפשר להשתכר אולי בקטנה (להתמסטל). גל ניסה לנשק אותי ולומר לי שהוא אוהב אותי ושהוא רוצה אותי הוא 'שיחק אותה' יותר מידי שהוא שיכור וככה הבנתי שהוא משקר ורק הציק לי וביום שבת ,יום לאחר מכן, הוא המשיך להציק לי ואני באתי אליו פתאום ונתתי לו מכה ואמרתי לו "זה על אתמול" והוא אומר לי אני לא זוכר כלום מאתמול ואני אמרתי טוב ,שיחקתי במשחק שלו, וכשאני והוא היינו לבד על הספסל, הוא שכב על הספסל ושם על הרגליים שלי את הראש שלו ואני רציתי לשחק לו בשיער הוא אמר לי 'למה כשאתמול אמרתי לך את אמרת לי לא?' ואז קלטתי שהוא זוכר ואני צחקתי קצת ואמרתי לו 'ככה לא רציתי אתמול ועכשיו אני רוצה' . הוא כל הזמן הציק לי ולא רצה לעזוב אותי . אני הרגשתי אליו רגשות יותר חזקים מבעבר ואמרתי לו את זה והוא אמר לי אני יחשוב על זה ואחרי כמה דק' הוא הסכים שנחזור להיות ביחד.


הוא ואני היינו ביחד אבל ביום הראשון שהיינו ממש ביחד הוא לא שם לב אליי וחשבתי שזה בכוונה, אבל לא , אז אני לא ממש התייחסתי וחבר שלו אמר לי למה אני ככה אז אמרתי כי הוא ככה. ואני ויתרתי והלכתי וחיבקתי את גל וזה היה החיבוק המושלם ושהיה חסר לי, אחרי הרבה זמן שלא חיבקתי אותו ,ואחרי כמה זמן התנשקנו ואני הייתי בעננים כי הוא היה שוב שלי הבן היחידי שאני מרגישה פרפרים בבטן כמו ילדה קטנה שמתרגשת ממשהו שהיא רצתה וקיבלה.
יצאנו, זה היה כבר שהתחיל הלימודים, ואנחנו היינו במצב אינטימי ולקחתי לו את הארנק והוא לא רצה אז הוא רב איתי בצחוק והיה במצב שהוא מעליי ולקח לי את הארנק מהיד . ואיך שהוא בלי סיבה אני וגל רבנו מבלי לדעת למה במשך כמה ימים לא היינו בקשר ולכן אמרתי לו באי סי כשיצא לנו לדבר שאני רוצה לראות אותו ולדבר אתו והוא חשב כנראה שאני רוצה להיפרד ממנו אבל זה לא נכון , רציתי להבהיר למה אנחנו התרחקנו ולמה זה קורה שוב, והוא היה בשלו ואמר שהוא לא יכול כל הזמן כשהגיע יום כיפור אני עשיתי את הדבר הכי טיפשי והכי מגעיל בעולם אני לא מאמינה שזה קרה איזה טיפשהה שכמותייי , אני התנשקתי עם ידיד שלי שהיה קרוב אליי בזמן האחרון , ואני בגדתי בגל! וזה היה טעות ואני לא יכלתי שזה ישב לי על המצפון אבל לא סיפרתי לגל ולא לאף אחד , זה נישאר ביני לבין הידיד.יום לאחר כיפור אני וגל נפרדנו כי הוא לא היה מוכן לראות אותי ולדבר איתי , אז אמרתי לו הכל דרך המחשב, שזה היה דרך מגעילה בשבילי. אני והוא היינו במריבה מוזרה בהתחלה לא דיברנו ולא כלום אפילו לא שלום, שזה כאב, בכיתי בלילה לפני שנרדמתי ולא יכלתי לסבול את זה. אני פעם אחת קיללתי את אמא שלו ולכן הוא נתן לי סטירה שכאב לי יותר מזה שהוא היה מסוגל מאשר המכה עצמה!!
וככה התחלנו להיות במריבה מתמשכת.


חן סיפרה לי שגל עובר לבי"ס שלנו, ולשכבה שלי, אני לא ידעתי מה לעשות כי לא יכלתי לראות אותו כל הזמן כל יום לאחר מכן אני מגלה שהוא עובר גם לכיתה שלי ואני ידעתי שיהיה 'שמח' אם זה נכון.


וכך היה, גל הגיע ללמוד בבי"ס שלי בזמן הלימודים שהתחילו כבר. הוא ואני לא דיברנו בהתחלה ולא אמרנו כלום אחד לשניה. אחרי זמן מה אני וחן פגשנו את דודי וגל מחוץ ללימודים וזה היה כדי שחן ודודי ידברו בצד, אני וגל חיכינו ביחד ודיברנו בזמן הזה כמו ידידים טובים, דבר שהיה קצת מוזר. בבי"ס הכל היה כרגיל אני וגל לא דיברנו ולאחר זמן מה שהוא התחיל להתחבר עם החבורה של המופרעים מהכיתה ומהשכבה הוא התחיל להתנהג אליי בחוסר כבוד שוב, הוא נפגע ממני,לא יודעת איך אבל ככה זה נראה והוא אמר לי דברים קשים לפעמים וחברות שלי אמרו שהוא עושה את זה כי היה לו אכפת ממני והוא המשיך לאהוב אותי וכולם אמרו את זה! אפילו חבר שלו דודי שהוא החבר הכי טוב שלו.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


מה אני יגיד לכם?! החיים לא הוגנים , למדתי שאסור לפספס הזדמנות ראשונה וכשמגיעה השניה והאחרונה אז כדאי לשמור על זה טוב ולא לאבד את הרגש החזק והיפה הזה לעולם זה פשוט לא יחזור בפעם השלישית, כי תמיד פעם שלישית זה יותר מידי. וגם אל תבגדו..זה לא שווה להחזיק את זה בלב וישאר במצפון שלכם
אני עד היום אוהבת את 'גל' ותמיד יאהב ,הוא האהבה הראשונה שלי ...~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~-אולם הוא לא ילד חתיך( הוא יפה אבל לא מציאה) מבחוץ אבל הוא יפה מאוד מבפנים כשמכירים אותו.
יש לו עיניים חודרות עמוק לנשמה ירוקות מהממות אני נמסה כל פעם שאני מסתכלת עליו וקופאת במקום בגלל זה אני כל הזמן מונעת מעצמי מלהסתכל עליו..כמעט כל אחד יגיד שהוא זוכר את האהבה הראשונה שלו , ושאף פעם לא ישכח כי זאת האהבה המיוחדת ביותר והתמימה, כנראה שזה נכון,משום שאני גם מרגישה כך...להזכירכם השמות פה בדויים ..
תודה שקראתם את הסיפור המיוחד שלי ותגיבו לי על זה מה דעתכם...


נוסף: June 20th 2005
מספר: ©«°•Mi§s Princa§a•°»
דירוג:
כניסות: 1075
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור שחוויתי ואני רוצה לשתף אותו איתכם..סליחה שזה קצת ארוך
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-08-01 01:40:25
הדירוג שלי:


אהבתי

סיפור שחוויתי ואני רוצה לשתף אותו איתכם..סליחה שזה קצת ארוך
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-22 10:22:28
הדירוג שלי:


א=ה=ב=ת=י בטירוף!! את כותבת פשוט מדהים.. אני מאחלת לך הרבה הצלחה בהמשך מואאאאאאאאאה!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט