אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


כנראה שרצון לא תמיד עוזר

"אוקיי אני אדבר איתך אחרי הצהריים" נשמע קולה של רונית.רונית הייתה ילדה יפה עם עיניים כחולות ושיער שחור גולש, היה לה את הגוף "המושלם" כמו שכול הבנים כינו אותו.
היא אהבה את בית הספר והחברות שלה ובוא נגיד ככה לא היו חסרים לה מחזרים.... היא אהבה ללמוד ורצתה להיות מדענית ולכן הייתה צריכה להשקיע הרבה בלימודים. זה היה בסוף כיתה ח' היא קיבלה טלפון אחרי הלימודים היא שלאה 'הלו.. מי זה... את מי אתה צריך?..' אבל אף אחד לא ענה היא כנראה לא ידעה שזה אמיר .
אמיר היה ילד מכיתה ט' שאהב אותה נורא אך היא לא ידעה , היא לא חשבה על חבר כרגע .
אז היא ניתקה את הטלפון והמשיכה כרגיל בשיגרה. ביום למחרת בשיעור ביולוגי היא יצאה לשטוף את הידים בגלל ניסוי שנערך בכיתה פתאום היא שמעה קול קורא לה 'רונית רונית בואי דקה' היא חיפשה אולי ש עוד מישהו לידה או בסביבה אבל אל ראתה אף אחד היא המשיכה ובדלת עמד ילד נמוך שדחף לה מכתב ליד ואמר לה' תקראי אותו זה בשבילך' ונעלם בריצה מן המעבדה. בפתק היה רשום:
'לרונית
מה העיניינים חמודה? מקווה שהכול טוב רק רציתי להגיד לך שאת ילדה יפה ושמתי עליך עין כבר משנה שעברה אני חושב שאני מתחיל לאהוב אותך כי בחיים לא הרגשתי ת מה שאני מרגיש כלפייך את רוצה להיות איתי בקשר לא עם מחויבות או משהו?
מחכה לתשובה אמיר'
רונית עיקמה קצת פרצוץ דחפה את המכתב ליכס וחזרה לשיעור אחרי יומיים היא קיבלה מאמיר עוד מכתב שהיה רשום בו:
לילדה הכי מקסימה בעולם
זה שוב אני , אני מצטער א אני משגע אותך אבל אני ממש מתאהב בך מיום ליום ואני לא יכול להפסיק לחשוב עלייך אני יודע שזה ישמע קצת ילדותי אבל את רוצהלהיות חברה שלי?
באהבה אמיר.'
רונית לא ידעה מה לעשות או מה לענות כי אפילו לא ידעה איך הפנימיות של אמיר זה בא לה בהפתעה .
אז היא המשיכה ביום ואמרה שיה אתחשוב על זה בערב בסוף יום הלימודים היא יצאה לשתות אחרי מבחן שיה לה פתאום מישהו תפס לה את היד ואמר לה 'שלום לא עולה כסף..' היא הסתכלה וראתה את אמיר , אמיר היה גבוה עם עיניים כחולות מהפנתות ושיער בלונדיני בקיצור היה ילד יפה . היא הסתכלה עליו ואמרה לו 'שלום מה העיניינים?' הם התיישבו בחוץ והתחילו לדבר עד שנשמע הצילצול והיא רצה לקחת את הדברים שלה מהכיתה היא אמרה לו לחכות לה ושה ימשיכו את השיחה היא הביאה את הדברים שלה ורצה אליו היא גילתה שיש לו אופי מדהים!!! הם המשיכו לדבר עד שחברה של רונית דניאל קראה לה ואמרה שהם יפספסו את האוטובוס אם היא תמשיך לדבר אז היא אמרה לאמיר שהם ידברו מחר ורצה לאוטובוס.
כשהגיעה הבייתה היא חשבה רק עליו ולא יכלה להרכז בדברים אחרים. יום למחרת היא לא ראתה אותו בביה"ס אחרי יומיים חברה שלה משהייתה בכיתה שלו באה אלייה ואמרה לה 'נו רונית לכי אליו הוא משגע אותי כבר כולשיעור ערבית!!' ואז היא משכה אותה לכיתה ובדיוק הוא יצא מהכיתה והם נפגשו .
אמיר אמר לרונית 'נו חשבת כבר על ההצעה שלי?' רנית לא ידעה מה להגיד למרות שבתוך תוכה הרגישה שהיא מתחילה להתאהב והתחילה גם להאמין באהבה !! רונית השתתקה ל-5 דקות ואז אמיר אמר לה 'רונית את איתי?' ורונת אמה לו 'כן אני איתך ' ... 'נו אז מה את אומרת?' אמר אמיר ואז רונית אמרה ...
מי שרוצה לדעת את ההמשך שיקרא את הפרק הבא.....


נוסף: January 21st 2004
מספר: ***
דירוג:
כניסות: 1374
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


כנראה שרצון לא תמיד עוזר
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-01-24 20:34:49
הדירוג שלי:


סיפור עשר, הרגש, הצורה שבה הכותב מתאר את זה, המתח, רק גורמים לקורא להישאר בסיפור, חובה לקרוא!!!!

כנראה שרצון לא תמיד עוזר
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-01-24 20:33:43
הדירוג שלי:


סיפור עשר, הרגש, הצורה שבה הכותב מתאר את זה, המתח, רק גורמים לקורא להישאר בסיפור, חובה לקרוא!!!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט