אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


כמה אפשר לפגוע כמה?!כמה?!-->חלק 2

גל חרמן שלי:תעתיקי לי את מה שכתבת..
ומאז הוא שינה תכינוי שלי אצלו ל:"מיטל החרמנית"...
וכולם התחילו ליקרוא לי ככה.......אף אחד לא הכיר אותי לפי השם והמשפחה אלא רק מיטל החרמנית ...ככה הכירו אותי....
אז הסיפור שלי ממשיך בכך שדודה הכי אהובה על שחר מתה..ושחר נכנס לדיכאון היסטרי...ויוצא מצב שאני לא ממש איתו בתקופה הזאת..פרידה טבעית כזאת..הוא חודשיים לא היה בבית..כל היום בבית של הדודה...והעניינים ביני לבין גל התחילו להתחמם...אבל גל התייחס אלי בהתחלה הכי טוב שבעולם..כל דיבור זה נשמה שלי חיים שלי כפרה עליך..עם הזמן הגענו לקצת...הרבה..יותר מנשיקה...אבל לא שכבתי איתו!!
תאמת הוא גרם לי לעשות דברים שבחיים לא חשבתי שאני יעשה עם גבר בגיל הזה....תמיד חשבתי שצריך לחכות..אני עוד יגדל....ויגיע הזמן לזה..
הייתי איתו....בגללו הייתי עם חבר שלו ...ועם עוד חבר שלו...וקיצור תוך כמעט חודשיים יצא לי שם של שרמוטה!!..מיטל החרמנית השרמוטה....
הילדה שאוהבת סטוצים.....הזיון הכי טוב בעיר(ושתבינו אני בתולה!!)
יענו פשוט באסה לצאת מהבית.....כל אחד שרואה אותי מיטל בואי סיבוב אני חרמן באלי עליך.......זה היה כזה פוגע......לא ידעתי איפה לקבור את עצמי כי אני ממש ממש לא שרמוטה.....זה שהייתי עם 2 חברים של גל זה היה כי אהבתי את גל...עם אחד רק התנשקתי בשביל לעצבן את גל.....כי הוא היה לידנו והשני גל שיכנע אותי להיות איתו כי הוא חרמן....והייתי מסטולה באותו זמן...
במשך חצי שנה גל ידע שאני אוהבת אותו ....אוהבת באמת....והוא במקום להתנהג כמו גבר התנהג כמו בחורה שיחק בי בשביל המטרות שלו...הוא היה חרמן..מתקשר למיטל..הוא עצבני...מוציא תעצבים על מיטל...הוא צריך כסף...מבקש ממיטל....ואני כמו ילדה דפוקה.....עשיתי הכל בשבילו....האהבה סינוורה אותי....נהיייתי עיוורת מרוב שאהבתי אותו...חרמן היה מקבל מה שרצה...עצבני..ברור מיטל לא תריב איתך מיטל עושה הכל בשבילך..כסף...מיטל מליונרית כל מה ששלה שלך..הוא הרגיש איתי הכי חופשי שיש בלי בושה ביקש כל מה שרצה..וברור שמיטל לא סירבה....
6 חודשים הילד אמר שהוא אוהב אותי כשצריך משהו וקילל אותי כשלא בא לו עליי..כשפתאום יש לו חברה אז זה תלוי..אם אני מכירה אותה אז בנתיים הוא משחק אותה ידיד טוב שלי ואם אני לא מכירה אותה אז הוא בוגד בה איתי...
יום אחד אמרתי נמאס לי מהשטויות אני יגיד לו שוב שאני אוהבת אותו ונראה את התגובה שלו....כי תמיד אמר שהוא מבולבל והוא לא יודע מה הוא רוצה מעצמו....ושאני שמה לב שיש לו חברה מקסימום שבוע והוא לא רציני ואני צריכה מישו רציני..ואפילו העיז להגיד לי חכי לי את בוגרת אני לא...אני מת להיות איתך אבל במצב הזה אני מזה יפגע בך....
את האמת זה היה ברור שבסוף לא נהייה ביחד כי לגל יש מגרעה אחת גדולה מאוד
הוא יותר מידי שומר על הכבוד שלו יענו בחורה שסירבה לו פעם אחת שתזדיין בחיים הוא לא יהיה איתה......למה...כי מי היא חושבת שהיא תסרב לו..
וזה פחות או יותר מה שקרה לי סירבתי לו בהתחלה...ומאז זה היה ברור שאין מצב שניהיה ביחד.....משחקי הכבוד שלו הפריעו מאוד!...ככה כולם אמרו לי אבל הבלגתי..העדפתי לנסות לבדוק הרי הוא אומר שהוא אוהב אותי הפוליטיקאי הזה..יום אחד כשהיינו פנאני ביחד אני וגל הוא אמר לי מיטל את בתולה נכון...אז תתשבעי לי שאני יהיה הראשון שלך..אמרתי לו מבטיחה לך שביום שזה יהיה זה יהיה איתך אבל לא נראה לי שזה יהיה בקרוב כי אני עוד ילדה לדעתי..16 וחצי..
עבר זמן מה ולגל יש חברה..אחת בשם רינת...שרמוטה....נותנת לו כל מה שהוא רוצה והוא בכלל לא אוהב אותה...פאק!!למה הוא איתה ולא איתי הרי אותי הוא אוהב והיא סתם חרא!!!הוא לא אוהב אותה בכלל..הוא אמר לי שהוא לא אוהב אותה שהוא איתה כי היא מזדיינת.....הוא אמר לי הוא אמר לי!
שבוע מקסימום עבר...והם נפרדו..אחרי כמה ימים הלכנו כולם למסיבה במועדון...והייתי מסטולה באופן רציני....גל גם היה שם..היה שם כמו ספות כאלה אז ישבתי על הספה על כמה ידידים שלי..והיו איתם כמה בנות שאני לא מכירה..אחת מעין..מירב..ועינת...מירב חרמנית אחושרמוטה כל המסיבה נגעה בי...אחרי שבוע שמעתי שמירב וגל חברים!
רציתי למותתתתתתתתתתתתת...איך היא מסוגלת?!היא הרי יודעת שאני אוהבת תבנאדם הזה יותר משאני אוהבת את עצמי......!!
מזה נפגעתי מזה שהם היו ביחד אבל אמרתי לא חשוב אני ומירב נהיינו חברות מזה טובות וממש אהבתי אותה אז העדפתי להבליג ולא לשנוא אותה או לריב איתה על זה....פשוט המשכנו להיות חברות ממש ממש טובות..כאילו כלום לא קרה..
אחרי שבוע הם נפרדנו וגל פתאום נזכר בקיומי..התקשר אליי...אני בפתאומיות עונה לו וואי איזה כבוד מה קרה מתקשר אלי?!
והוא אומר לי בואי ניפגש וזה "אני מתגעגע" ...אתה מה?!..."מתגעגע"
ושוב עד שהצלחתי קצת לשכוח את הילד הוא עורר בי את כל מה שהרגשתי כלפיו...ה"אני מתגעגע" הזה קנה אותי..כמו כל מילה שהוא היה אומר לי...הייתי תמימה...האמנתי לכל מילה שלו...לא ידעתי מזה פוליטיקה של גבר..ושתבינו יש לי ניסיון עם בנים והכל הוא לא האהבה הראשונה שלי אבל בחיים לא פגעו בי ככה..תמיד זה היה פרידה טובה כזאת נפרדנו ונשארנו ידידים טובים טובים טובים...!אבל הפעם עם גל זה היה שונה כי גם לא בדיוק היינו ביחד...בגלל הכבוד הזה שלו!!!!!!
קיצור עבר כמעט חודש והתחלתי לשכוח את גל פחות או יותר....והתאהבתי בחבר שלו...דודו..דודו הוא מהערסים האלה שפתאום בלי קשר שמים כיפה..הוא התייחס אליי כל כך יפה...אבל בגדתי בו עם גל...שוב טעות של רגע..כנראה שעדיין לא שכחתי את גל..
אני ודודו רבנו ריב של החיים בגלל זה והוא לא רצה לשמוע עליי יותר..אני לא קיימת בשבילו!!הוא העז להגיד לי שאני זונה שרמוטה ועוד כל מיני כאלה..מזה נפגעתי ממנו...והחלטתי שלמרות הכל אני חייבת לבקש ממנו סליחה ולא לשחק משחקי כבוד כמו שגל שיחק וככה הוא איבד אותי או שאני איבדתי אותו...איבדנו אחד את השני וזהו..התקשרתי אליו ואמרתי לו דודו סליחה מאמי אני אוהבת אותך...ותנחשו מי היה איתו באותו רגע ושמע את זה!?

 


נוסף: June 24th 2005
מספר: מיטל
דירוג:
כניסות: 1164
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


כמה אפשר לפגוע כמה?!כמה?!-->חלק 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-26 15:16:24
הדירוג שלי:


תודה חמודההה אני יקרא גם תסיפור שלךך :)))
אוהבתתת מיטלוששש

כמה אפשר לפגוע כמה?!כמה?!-->חלק 2
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-06-25 21:19:22
הדירוג שלי:


מאמייי סייפווררר מעלףףףףףףף!!
אני מבינננהה אותךךך מאוודד!!
תמשייכייי מ-ה-ררררררררררררר
ואת מוזמנת לסיפור שליי..תקראי ותגיבי..

סיפור אמיתי ומרגש..2 האחים!

אוהבתת אותךךך מאמי---שירנו''ששש
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט