אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה דרך הטלפון


ישבתי בחדר,הסתכלתי על החלון,בחוץ ירד מבול ואני ישבתי מתחת לשמיכה, לבד,חשבתי לעצמי שחבל שאין מי שישב לידי.
פתאום הפלאפון שלי צפצף,הייתה הודעה,ממספר לא מוכר,קראתי את ההודעה.היו כתובות שם רק 3 מילים I Love You -. לא התייחסתי לזה יותר מידי וחשבתי שבטח טעו במספר.נשכבתי שוב במיטה ונרדמתי.אחרי שעה כשהתעוררתי הטלפון שוב צפצף,עוד הודעה,מאותו מספר הפעם היה כתוב "אדווה אני אוהב אותך למה את לא עונה?" כבר לא יכולתי לא להתייחס ושאלתי אותו מי זה,הוא ישר ענה ואמר שאני לא מכירה אותו אבל הוא מכיר אותי,הוא גם כתב שמאז שהוא ראה אותי הוא התאהב.התאפקתי לא להסמיק,זה כבר לא יכלה להיות טעות הוא יודע את השם שלי.פתאום הטלפון צלצל,זיהיתי את המספר,זה היה הוא.
פחדתי לענות אבל מתתי לדעת מי זה,עניתי לו והתחלנו לדבר ,הוא סיפר לי הכול על עצמו,גיליתי שהוא גם גר בתל אביב,שקוראים לו אורן והוא בגילי. גם אני סיפרתי לי דברים על עצמי והוא נשמע ממש חמוד,פתאום נזכרתי לשאול אותו מאיפה הוא מכיר אותי,הוא אמר שהוא ראה אותי בקניון עם חברה שלי וביקש ממנה את המספר שלי,נזכרתי באותה פעם שהייתי עם ליאור בקניון ונעלמה,היא אמרה שהיא הולכת לשירותים ולא רצתה שאני יבוא איתה.ידעתי שהיא צריכה לבוא אליי,אז אמרתי לעצמי שאני צריכה לברר ממנה פרטים,אמרתי לאורן שאני ידבר איתו יותר מאוחר וניתקתי.בדיוק אז ליאור הגיעה,מצד אחד רציתי להרוג אותה ומצד שני שמחתי שבזכותה הכרתי אותו.היא סיפרה לי שהוא נראה טוב ושהוא בדיוק הטיפוס בשבילי.לפי כל מה שהיא אמרה הייתי חייבת לפגוש אותו,בסוף היא שכנעה אותי להתקשר אליו ולקבוע איתו,קבענו להיפגש בקניון ואמרתי לו שיביא גם את חבר שלו שהיה איתו בקניון באותה פעם בשביל ליאור.
ליאור הלכה הביתה וחזרה אליי חצי שעה לפני שיצאנו כדי לעזור לי להתארגן,התלבשתי יפה וליאור איפרה אותי ויצאנו.בקניון פגשנו את אורן ולירון החבר שלו.אורן נראה בדיוק כמו שדמיינתי אותו עם קוצים ועיניים ירוקות.אחרי כמה דקות התפצלנו,אני עם אורן וליאור עם לירון,דיברנו ודיברנו שלא שמנו לב לשעה,לא האמנתי שמצאתי סוף סוף את אהוב ליבי.התחיל כבר להיות מאוחר אז הלכנו לחפש את ליאור ולירון,אנחנו הולכים מחובקים,מאוהבים,נראים כאילו אנחנו מכירים כבר שנים.
מצאנו אותם והתחלנו ללכת לכיוון הבית.אני ואורן ביחד,וליאור ולירון מאחורנו,הבית שלי היה התחנה הראשונה,אורן ליווה אותי עד הדלת ונפרדנו בנשיקה.
יום למחרת בבוקר מוקדם הטלפון צלצל,לא הייתי רגילה לקום בשעה כזאת ביום שבת,אז עניתי חצי ישנה,כששמעתי את הקול שלו כבר הייתי ערה,הוא הצטער שהוא העיר אותי ודיברנו בערך שעה בטלפון,קבענו שהוא יבוא אליי בצהריים.
בצהריים שכבתי במיטה ומישהו דפק על הדלת של החדר שלי,זה היה אורן, הוא בא ושכב לידי על המיטה,סוף סוף יש מי שיחבק אותי מתחת לפוך.
 


נוסף: February 1st 2004
מספר: נטע
דירוג:
כניסות: 1139
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה דרך הטלפון
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-10-06 15:40:11
הדירוג שלי:


מאמי סיפור יפה ....רק חבל שזה סיפור .....אני הייתי רוצה את זה באמיתי ..!!!
ממני ...אנוש ..(אנוש בפוזה )...
איי סי 346877002

אהבה דרך הטלפון
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-21 15:30:17
הדירוג שלי:


סיפור 100לף...הלוואי עליי...

אהבה דרך הטלפון
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-05-31 22:50:22
הדירוג שלי:


איזה סיפור מהמם
אהבתי:))

אהבה דרך הטלפון
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-02-16 13:02:53
הדירוג שלי:


סיפור מקסים
גם לי זה קרה
בהצלחה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט