אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

מכתב שבחיים לא תקרא אותו...

אני כותבת לך את המכתב הזה כי בחיים אתה לא תקרא אותו,בחיים!!!!

זהו השתחררתי מהצבא ובדרך גם ממך ככה לפחות חשבתי...אבל לא אני ממשיכה לסבול בגללך ובגלל ההתנהגות שלך. אתה זוכר איך שישבנו בחוץ שבוע לפניי החופש שלי ודיברו, דיברנו על השחרור שלי ועל מה הולך להיות איתנו אתה בהתחלה לא רצית לדבר איתי על השחרור כי זה היה נראה לך לא מציאותי (בכל זאת עברנו כמעט שנתיים ביחד) ואמרת לי שאתה לא מאמין עד שלא תראה אותי פה יותר, עד שלא תכנס בבוקר למשרד ותראה את הכיסא ריק...היית מתעצבן עליי כשהיינו מדברים על זה וישירות היית מעביר נושא. אבל אני כל הזמן ניסיתי להזכיר לך שזהו היום שלי מתקרב ואני כבר לא אהיה פה, אמרת לי באותו יום שלא משנה מה יהיה תמיד נשמור על קשר ומה יצא שיקרת לי!!!!


זהו היום של החופש שלי הגיע באתי אלייך למשרד התקרבתי אלייך ואמרתי לך שזהו אני הולכת ונפגש עוד שבועיים תפסת אותי ביד והושבת אותי על הרגליים שלך הסתכלת לי בעיניים ,העיניים של שנינו נצצו מדמעות אבל דיי התאפקנו ולא בכינו חיבקת אותי נורא זה היה אחד החיבוקים שבחיים אני לא אשכח אמרת לי שזה חיבוק שאתה צריך להרגיש את כולי החיבוק הזה יכל להימשך לנצח אבל נכנסה הפקידה של המשרד והרסה לנו את הרגע שנינו קפצנו ואז הסתכלנו אחד על השני ואמרנו ביי.

ביום שישי זה יום שאני בחיים לא אשכח זה יום שאני יצאתי לאיזושהי הופעה ואתה היית אמור להיות עם חברה שלך התקשרת אליי הייתי בהלם לא ציפיתי כשעניתי לך אמרת לי שאני כבר חסרה לך שאתה כבר מתגעגע אליי ושאתה עדיין מכחיש את העובדה שעזבתי העיניים שלי התמלאו דמעות והגרון נחנק לא ידעתי מה להגיד לך שתקתי הבנת שמשהו לא בסדר איתי ואז אמרת לי שהיו לך השנתיים הכי כייפיים ושחבל שאני משתחררת....אבל מה לעשות אני לא יכולה להגיד לצבא טוב תקשיבו יש פה מישהו שלא רוצה שאני אשתחרר תדחו לי את השחרור זה אי אפשר כנראה שזה מה שהיה צריך לקרות לנו להתנתק אחד מהשני לכל החיים. כשניתקתי את הפלאפון התחלתי לבכות קיללתי אותך באותו הרגע וניסיתי לשאול את עצמי למה? למה עכשיו? הרגשתי רע כבר לא התחשק לי כלום לא הופעה ולא מסעדה אבל הייתי עם חברות ולא יכולתי לעשות כלום , הרגשתי חנוקה וישירות התקשרתי לחברה שלי שלא הייתה איתנו באותו שישי אבל היא לא ענתה לי הרגשתי חרא רציתי פשוט לבכות, והכול בגללך הרסת אותי רק עם כמה מילים קטנות נכון שבינינו חוץ מנשיקה וכל מיני מבטים לא היה כלום אבל אני מאוהבת בך ואמרתי לך שאני אוהבת אותך וידעת מה אני מרגישה כלפייך ובגלל זה התנהגת אליי ככה, אני כל כך רוצה שתצא לי מהחיים ומהלב אבל אתה גורם לי ההפך עוד יותר להיכנס בפנים.


ביום שבאתי להשתחרר ביחידה רק אמרת לי שלום נתת לי חיבוק ונשיקה קטנה בלחי וזהו נעלמת כאילו בלעה אותך האדמה (אני לא מאשימה אותך שיצאת למטווחים אבל אני כועסת נורא) כשראיתי אותך עולה על האוטובוס עם מלא בנות הרגשתי שנקרע לי הלב לחתיכות רציתי לבכות רציתי לצרוח פשוט לא יכולתי כי באתי במיוחד בשבילך, כדי להיפרד ממך כדי להשאיר את הסיפור הקטן שלנו מאחורה ולהתחיל חיים חדשים בלעדייך, אבל כל מה שתכננתי לא יצא לפועל פשוט חוק מרפי!! וככה נסעתי הביתה עם הרגשה הכי גרועה של החיים שלי שלחתי לך הודעה ואתה אפילו לא התייחסת רק בערב התקשרת ודיברו, הלב שלי התעורר לחיים כשראיתי אותך על המסך דיברו ואמרת לי שלא רצית לנסוע אבל הכריחו אותך ופקודות אלה פקודות....דיברנו צחקנו כשניתקת הרגשתי הכי נפלא שיש!!!!


יום חמישי השתחררתי בבקו"ם אפילו לא התקשרת להגיד לי מזל טוב לא נורא אמרתי לעצמי זה רק לטובה, יום שבת עשיתי מסיבת שחרור התקשרת אליי מאוחר ואמרת לי שאתה לא מגיע נורא התעצבנתי עלייך ואמרת לי שאתה חייב לי אמרתי סבבה וניתקתי....כל כך התעצבנתי שפשוט לקחתי רגע ונרגעתי אמרתי לעצמי שאתה לא תהרוס לי את המסיבה שלי וכך עשיתי פשוט נהנתי, נהנתי בלעדייך למרות שהכי רציתי שאתה תהיה לצידי אבל עובדה זה הגורל ואני נורא מאמינה בו.
יום ראשון בצהריים התקשרת שאלת איך היה ושוב הבטחת לי שתבוא לבקר אמרתי לך שאני מאוד מקווה שאתה דובר אמת, דיברנו ושוב אתה חוזר על הסיפור הקטן שלנו ואומר לי שקשה לך שאני חסרה לך ושאתה מתגעגע אליי אמרתי לך שאני לא מאמינה ביקשת ממני לשאול אותך מה אתה הכי היית רוצה עכשיו שאלתי ומה אמרת לי? שאתה רוצה לראות אותי עכשיו ואמרתי לך שאתה מוזמן צחקת וידעתי שזה לא יקרה בטח סתם אמרת את זה אבל שאלתי את עצמי למה? ואת התשובה אני לא יודעת...

כל היום לא הפסקתי לחשוב על המילים שלך ובאיזשהו שלב אפילו אמרתי לעצמי אולי באמת תבוא אבל שיקרתי לעצמי פשוט ככה והכל בגללך... יום שני שוב התקשרת, התקשרת הביתה ואני כמה שמכירה אותך טוב ביקשת את אבא שלי ניסית לעבוד עליי אמרתי לך שהוא לא נמצא ושאתה מדבר עם הבת שלו אז שאלת אותי אם אני יכולה למסור לו משהו שאלתי מה? ואמרת שהבסיס של הבת שלו מתגעגע נורא אליה ובמיוחד אתה צחקתי ואמרת לי שיפה לי לצחוק וככה המשכנו לדבר היה לי כיף.....


יום אחריי זה החלטתי שאני מתקשרת ואתה לא ענית לי אז שלחתי לך הודעה שתחזור אליי ולא חזרת, עוד יום עבר ועוד הודעה שלחתי ושוב לא חזרת ואז ניסיתי שוב ולא ענית לי ואז הבטחתי לעצמי שזהו אני יותר לא מתקשרת ולא שולחת הודעות הלב שלי נשבר אבל אין מה לעשות אתה לא עונה....
עכשיו אני פותחת את הלב השבור שלי אלייך, אני בוכה בגללך כן בגללך כל לילה לפני שינה אני כותבת בתוך תוכי מכתב קטן וכואב נורא מחבקת את הדובי שהבאת לי ליום הולדת ואז מנסה להירדם עם דמעות בעיניים.
כשהשתחררתי אמרתי לעצמי שזהו אני משתחררת ממך גם ומפסיקה לסבול מפסיקה לחשוב עלייך כי הצלחת לשבור לי את הלב לרסיסים בחיים לא האמתי על עצמי שאני אבוא להגיד לך שאני אוהבת אותך, ואתה אמרת לי שאם לא הייתה לך חברה אז הדברים היו אחרת אבל עובדה שגם אתה הרגשת משהו אליי הרגשת, אבל התכחשת לרגשות שלך.


כן אני מתגעגעת אלייך נורא, מתגעגעת לכל השטויות שלנו, לחיבוקים התמימים שלנו, למבטים שלנו שהעברנו בין כל החבר'ה בלי שישימו לב, ל"חטיפות" שלך שהיית מוציא אותי מהמשרד כשהיה לי מלא עבודה הייתי צורחת עלייך ואז היית משתיק אותי עם קולה או שוקולד ידעת מה אני אוהבת וככה הצלחת לשרוד איתי כי ידעת שאני ילדה קשה קצת אבל כל הזמן אמרת שאתה חולה עליי ושאני עושה לך חיים קשים בשבילך הינו הידידים הכי טובים בעולם.


אתה תצחק אבל אני אפילו מתגעגעת לנסיעות שלנו לבאליש (בסיס בעזה) אחריי שבכיתי את הנשמה שאני לא רוצה לנסוע אבל בסוף תמיד אתה היית מצליח לשכנע אותי לא לעשות שטויות ולנסוע בלי בלגן , גם לנסיעות שלנו לת"א כל שבועיים כי המפקדים שלנו ידעו שאני ואתה צריכים לנסוע ושניהם חשדו תמיד שיש משהו בינינו אבל אף פעם לא פתחו את הפה. אבל הכול התפוצץ כאשר הגיע לי מפקד חדש הוא ישר קלט וישר פתח את הפה הייתי איתו רק שבוע והוא כבר קלט שיקרתי לו ואמרתי לו שאין שום דבר שהוא מדמיין אבל בפנים ידעתי שהוא צודק ואז אמרתי לו שיש לי "חבר" ולך חברה (שזאת האמת המרה) שירד ממני ואז באתי אלייך וסיפרתי לך מה הוא אמר וצחקת, עמדנו בחוץ ואת זה אני בחיים לא אשכח שתיתי מים באת אליי חטפת לי את הבקבוק מהפה והשפרצת עליי צעקתי עלייך ואז חיבקת אותי כשכולי הייתי רטובה צחקת עליי ואז משום מקום יוצא המפקד שלי ומסתכל ואתה לא שם לב אפילו ואני ישירות מנסה להעיף אותך ואתה לא מבין וזה הוסיף לו לחשדות שלו...

אני מתגעגעת אלייך פשוט מתגעגעת...אני סובלת בתוך עצמי ובוכה בוכה נורא בפנים אף אחד לא רואה את הסבל שלי כי אני לא מספרת לאף אחד...אני מתגעגעת אלייך מתי תבין זאת? מתי תבין שאני עדיין אוהבת אותך? אני מבינה שבינינו לא יכלו לקרות כבר כלום כי לך יש חברה ומה לי יש? מה? אין לי כלום, פעם היה לי אותך ועכשיו השארת לי דובי ולב שבור לרסיסים, אני כותבת את המכתב הזה ובוכה כמו תמיד עברו כבר שבועיים מאז שראיתי אותך וחשבתי שאני לא אסבול בגללך וטעיתי ועוד איך טעיתי אני סובלת כמו שבחיים לא סבלתי!!!!
אני אפילו לא יכולה לדבר עם חברות שלי כי אני יודעת שאני מפגרת כי אני אוהבת גבר "נשוי" אבל מה לעשות התאהבתי בלי לשים לב בלי כוונה ואתה דיי עזרת למצב הזה ....ומה עכשיו ניתקת איתי את הקשר אתה לא מתקשר לא שולח הודעה כלום כאילו בלעה אותך האדמה ואני בוכה בגללך כי אני כל כך רוצה אותך שתהיה איתי שתחבק אותי שתנשק אותי שפשוט תהייה איתי.
אני מתגעגעת לשיחות נפש שלנו לוויכוחים שלנו לריבים השטותיים שלנו פשוט מתגעגעת אלייך נורא , בחיים שלי לא התגעגעתי לבן אדם כמו שאני עכשיו מתגעגעת אלייך!!!!! אוף למה אני תמיד מסתבכת ככה? למה?
אני שונאת אותך פשוט שונאת איזה משפט נכון זה שבין שנאה לאהבה יש קו נורא דק ככה זה זה נכון זה אמיתי אני יכולה לאהוב אותך ובאותה דקה לשנוא אותך הכי בעולם!!!!!

אני אסיים אחרת אני אשבר בכלל כן אלירן אותך אני אוהבת ורק אותך רוצה אבל הכי רוצה עכשיו בחיים שלי שתצא לי מהם, אני מאחלת לעצמי להתאהב בגבר מותר בדיוק כמו שהתאהבתי בך ואפילו יותר שאותו גבר יצליח להדביק את הלב השבור שאתה שברת.
אני יודעת שסבלתי ובכיתי המון בגללך אבל אתה בחיים לא תקרא את המכתב הזה בחיים אני מבטיחה לך!!!!!למרות הכל אלירן אני אוהבת אותך כמו שאף אחת לא יכולה לתאר לעצמה האהבה שלי היא הכי גדולה אלייך אבל באותו רגע אני גם שונאת אותך!!!!!!

 


נוסף: September 3rd 2005
מספר: מרינה
דירוג:
כניסות: 921
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מכתב שבחיים לא תקרא אותו...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-02 23:47:27
הדירוג שלי:


וואי זה ממש ממש מרגש...
זה מזכיר לי סיפור של חברה שלי... ואגב, מלפני שבוע הם ביחד!! (אחרי שנה ומשהו שהיא אוהבת אותו אהבה אהבה אפילו יותר גדולה משלך) ואני מאחלת לך שהכל יסתדר לך! הוא לא שווה ת''דמעות שלך! (או שכן?!) ואין לו מושג מה הוא מפספס! וטל תשכחי..הגלגל הוא הכל!!!
אוהבת> justtalush

מכתב שבחיים לא תקרא אותו...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-09 02:41:38
הדירוג שלי:


מרגש..
אני מקווה שהוא יקרא את זה ויפניםם

מכתב שבחיים לא תקרא אותו...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-08 00:39:50
הדירוג שלי:


את כותבת פשוט מהמםם!
את חייבת להראות לו את זה...יכול להיות שזה ישנה לו את כל הראייה והוא יבין שהוא צריך לעזוב את החברה שלו בשביל זה שהוא יזכר בכל הרגעים שהיה לכם!לדעתי את צריכה להראות לו את זה...תלכי לבסיס ורק תביאי לו את זה ותלכי!

מכתב שבחיים לא תקרא אותו...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-08 00:31:17
הדירוג שלי:


אל תדאגי..
בשלב מסויים תשכחי אותו..
גמני מ=ת=ה לשכוחח מישו!..
יהיה טובב בע"ה..=]
בהצלחהה בכלל מצבב!

מוזמנת לסיפור שלי=>
"סיפור אמיתי ומרגש..2 האחים"

לוב יו- שירנו''ששש

מכתב שבחיים לא תקרא אותו...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-05 23:48:24
הדירוג שלי:


את תראי שהכל יהיה בסדר בסופו של דבר***

מכתב שבחיים לא תקרא אותו...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-09-05 23:47:04
הדירוג שלי:


מרגש...
אני מקווה בשבילך שיהיה הכל טוב בשבילך..
כי את נשמעת ממש נחמדה ושלא מגיע לך ככה
את תראי שהכל יהיה בסד שסופו של דבר ואת תתגברי על המשבר
בהצלחה..
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים