אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור אהבה אישי שלי חלק א'!

אז ככה...הסיפור ביני לבין א' היה מין סיפור כזה של הסרטים הוא בן 18 עכשיו ואני בת 16 עוד מעט.
בהתחלה הכרנו דרך חברה מאוד טובה שלי ורק דיברנו דרך האיסיקיו
ואחרי כמה זמן ראינו פעם ראשונה אחד את השני באיזה יציאה משותפת חברה שלי הכירה בינינו וזה היה רגע מאוד יפה. אחרי הערב הזה המשכנו לדבר באיסיקיו והוא שאל אותי אם יש מצב למשהו איתי ואמרתי לו שכן ומאז לא ידעתי לאן אני נכנסת!
אחרי כמה זמן הוא רצה לראות אותי שוב וקבענו להיפגש והחלפנו טלפונים(אה שכחתי להגיד שאנחנו לא גרים באותה עיר אלא במרחק של 15 דקות נהיגה)
אבל הפגישה התבטלה. לאחר כמה ימים הייתה לנו הזדמנות להיפגש ביומולדת של ידיד שלי אבל לא הגעתי כי חשבתי שהוא לא יבוא.
בערך ב 2 ומשהו בלילה קיבלתי טלפון מחברה שלי(אותה חברה שהכירה בינינו) והיא אמרה לי שהיא ביומולדת עם א' ושהוא רוצה לדבר איתי(זאת הייתה הפעם הראשונה שדיברנו בטלפון) הוא אמר לי אם אני רוצה לקפוץ לשם אבל אמרתי לו שאין לי כוח כי ישנתי גם. בקיצור הפגישה התבטלה. א' היה קצת עצבני כי הוא כל כך רצה לראות אותי עוד פעם והוא היה כבר פעמיים איפה שאני גרה ולא יצא.
בקיצור א' היה מאוד רומנטי הוא תמיד היה שולח לי הודעות יפות כאלה לפלאפון והוא נתן לי הרגשה מזה טובה מיום ליום רק התאהבתי בו יותר השיחות שלנו בטלפון גדלו משעה לשעתיים לשלוש והיו גם ארבע שעות! דיברנו על הכול!!
הקשר בינינו נמשך כחודש פחות או יותר ולא התראינו פעם אחת אפילו.
כן אני יודעת זה קצת טיפשי ומפגר ואפילו אי אפשר לקרוא לזה קשר אם לא רואים אחד את השני. ואז הגיע הטיול של א' לאילת דרך הבית ספר ל 4 ימים!
דיברנו 3 שעות בטלפון לפני הטיול וזאת הייתה שיחה ממש יפה...וא' נתן לי הרגשה מזה טובה הרגשתי שאני חייבת לראות אותו! עכשיו! אבל השעה כבר הייתה ממש מאוחרת ולו היה טיול וגם לא היה לי איך להגיע אליו.
אחרי הטיול דיברנו והוא נתן לי הרגשה רעה כאילו הוא כבר לא בקטע שלי ושאלתי אותו מה קרה אבל הוא אמר כלום והתחמק עד שהתעצבנתי ואמרתי לו שיגיד לי כבר מה קרה כי לא מגיע לי היחס הזה. ואז הוא אמר שבהתחלה שהכרנו הוא חשב שייצא מזה משהו אבל עם הזמן לא נפגשנו אז יורד לו. והבנתי אותו באמת שכן כי זה יורד אחד לשני אם לא רואים אחד את השני אבל אני הייתי תקועה עליו יותר מדיי ולא ירד לי כלום! לכן זאת הייתה אכזבה בשבילי. אחרי זה אמרתי לו שתכננתי לבוא אליו עוד יומיים אבל אם הוא אומר שירד לו אז אני לא יבוא ואז הוא אמר לי לבוא.
דיברנו בטלפון ביום רביעי איזה 4 שעות וסיכמנו שאם לא נפגשים יום חמישי(היום שהייתי צריכה לבוא אליו) אז סוגרים עניין ומרפים מכל הקשר הזה. אני הסכמתי תאמת לא יודעת למה, למה אני מזה רציתי אותו ולא יכלתי לוותר עליו.
הגיע יום חמישי ושעתיים לפני שהייתי צריכה לצאת אליו הוא שלח לי הודעה שהוא לא יכול להיפגש היום כי הוא חולה אבל הכול הייתה אי הבנה למה אני קמתי משינה מההודעה הזאת ולא זכרתי כמעט כלום ממה שרשום שם כי ככה אני אחרי שינה. אבל מחקתי את ההודעה לא יודעת למה.
לא הצלחתי לחזור לישון, רציתי לדעת מה הסיבה של א' לבטל את הפגישה הזאת, סוף סוף עד שהיא הגיעה היא מתבטלת בהודעה של 25 אגורות, זה היה עלוב זה היה זול, הרגשתי מזה רע!!!!!!הלכתי לאיסיקיו לבדוק אם הוא מחובר והוא לא היה מחובר, חזרתי אחרי 5 דקות והוא היה מחובר שלחתי לו הודעה הוא לא ענה אחרי שעה וחצי חזרתי לאיסיקיו הוא היה על אונליין חיכיתי כמה שניות ואז הוא שלח לי הודעה שאלתי אותו שוב למה הוא לא יכל להיפגש כי הסתבכתי עם כל הקטע הזה והוא אמר שהוא היה צריך לנסוע לדודים שלו וזה לא מה שזכרתי בהודעה אז יש 2 דרכים להסתכל על זה...האחת: לא ראיתי טוב את ההודעה שהוא שלח לי. או השנייה: שהוא שיקר לי ולא היה בא לו להיפגש או שהוא לא רצה או שהוא רצה מישהי אחרת והוא רצה לגמור איתי כמה שיותר מהר.ממש נעלבתי ולקחתי את זה קשה מאוד כי אני ילדה פגיעה ולא ידעתי מה לעשות הייתי מאוהבת בו כל כך שזה היה כל כך קשה לי להיפטר ממנו בכזאת קלות. מאותו יום דיברנו פה ושם באיסיקיו לא ממש רציני אפילו ההודעות לפלאפון פסקו והשיחות הארוכות גם, להיפך לא היו שיחות בכלל. זה היה קשה בשבילי וקיוותי שלפחות גם בשבילו זה קשה ושהוא לא עבר ממני מהר.
אחרי כמה ימים המחשב שלי הפסיק לעבוד ולקחו אותו לתיקון ואחרי שבוע החזירו לי אותו אז ככה שבמשך השבוע הזה בכללללל לא דיברתי איתו!!!
אחרי השבוע חזרנו לדבר אבל הוא היה מזה קר ממש אבל! הוא כזה עשה טובה שהוא עונה ועשה לי בכוונה כל הזמן! הפסקנו לדבר בערך שבועיים בכלל
ואז יום אחד שחזרתי מידיד שלי היה לי צורך להתקשר אליו והתקשרתי דיברנו איזה 10 דקות וזאת הייתה שיחה מאוד טובה הוא אמר לי שהוא מתגעגע אליי ושהוא רוצה שאני ישמור על קשר יותר והוא אמר גם שהוא אולי יבוא אליי היום אבל כמובן הוא לא בא. מאותו יום הקשר בינינו חזר, אבל לא כמו פעם, שוב דבר לא יהיה כמו פעם. התחלנו לדבר הרבה באיסיקיו על הכול והיה לי מזה טוב כי אני אהבתי אותו תמיד ואף פעם לא ירד לי ממנו וכל הזמן שלא היינו ביחד לא הייתי עם אף בן כי לא יכולתי. אחרי שבועיים בערך הגיע חופש חנוכה ואני ועוד 2 חברות שלי נסענו אליהם. אל א' וחברים שלו.
המשך יבוא..


נוסף: February 6th 2004
מספר: ** ***
דירוג:
כניסות: 1385
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט