אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

מי למעלה החליט שזה טוב לאהוב?! פרק 2...

אבל נרא'לי שהראש והלב שלי לא התכוונו לעשות אותך דברים הראש בחר בשי, אבל הלב הלך שולל אחרי הקסם שכל יום השאיר אחריו אביתר. ======================================= פרק 2.... ======================================= עבר שבוע מאז תחילת הלימודים, אני בכלל לא למדתי.. למרת שזאת הייתה כיתה שאני חייבת ללמוד בה הרי בגרות מלאה.. הקשבתי רק שהיה מתחשק לי רוב השיעורים הייתי מבלה בחוץ או צוחקת בשיעור... הגורם לכל הבעיות שלי היה הוא- אביתר!! אני ל'דעת מה הוא עשה לי אבל אני הרגשתי שאני מאוהבת... אמרתי לעצמי מיליון פעם: " תגידי מה יש לך?! את רצינית?! את עם שי!! מה יש לך לעזעזל???" אבל כמו שאמרתי הראש בחר בשי... אבל הלב הלך שולל אחרי הקסם של אביתר..

אחחחח אביתר רק השם שלו גורם לי לעור ברווז.. הוא היה מין חלום.. אולי הוא היה גחמה אולי לא באמת אהבתי אותו.. מכירים את זה שאתם רוצים משהו.. ועד שאתם משיגים אותו אתם לא נכנעים.. אולי זה מה שקרה לי.. או שאולי באמת הייתי מאוהבת וניסיתי להתכחש לזה!!

לא סיפרתי דבר מאוד חשוב שי חבר שלי היה 3 חודשים במעצר אחרי ה-3 החודשים האלה הוא נכנס להוסטל... שלא ממש היה קרוב לביתי מעל שעתיים נסיעה ברכבת!!! ואני לא יכולתי לנסוע אמא לא נתנה. אולי המרחק ממנו הוא מה שהגביר את אהבתי לאביתר!!

חודש עבר מהיום הראשון ללימודים ואני ושי כבר לא ביחד שבועיים נפרדנו כמו מין פסק זמן לפחות עד שהוא ישתחרר... נשאר לו עוד 3 חודשים בהוסטל. נפרדתי ממנו כבר לא יכולתי הוא היה חבר שלי בשם ואיך שמדברים על זה, אבל פיזית הוא לא היה לידי.. כשהייתי צריכה נשיקה אפח'ד לא הביא לי שהייתי צריכה חיבוק אפח'ד לא הביא לי שהייתי צריכה שמישהו ינגב לי את הדמעה לא היה אפח'ד לידי. הרגשתי בודדה ולא מבחינת החברות...יש לי 2 חברות הכי טובות מיתר וירדן... ירדן הייתה חברה הכי טובה שלי 3 שנים... מיתר רק שנה וחצי אבל אני ומיתר היינו יותר קרובות היא הייתה כמו אחותי אי אפשר אחת בלי השנייה. שניהן היו איתי שהייתי צריכה... אבל את שי לא היה לי 4 חודשים בכיתי על התמונות שלו 4 חודשים כתבתי שירים 4 חודשים אני מחכה בציפיה לפעמון של הדלת שאני יפתח והוא יעמוד בפתח ואני יקפוץ עליו ולא יעזוב לפחות לשעה הקרובה.. נמאס לי כבר לחלום על משהו שהוא במרחק של כמה חודשים ממני אולי בגלל זה התאהבתי באחר כי היה לי חסר אהבה מישהו שלידי באמת שלידי.

אני לא בטוחה שאביתר הוא הבן הנכון, יש לו מצבי רוח משתנים. אנחנו רבים מכות אתם יודעים כמו ילדים קטנים לפעמים מסתכלים אחד על השני בלי לומר מילה יש בנינו מתח אי אפשר להגיד שלא.. אני יודעת שגם לו יש משהו כלפיי אולי קטן אבל יש אני בטוחה.

גם אביתר היא ביץ' לא קטן הוא היה מאוד חכם הוא ידע איפה לעקוץ איפה להכאיב הוא רוצה שאני יקנא הוא רצה אולי הוא הצליח אני עדיין ל'דעת אבל אני החלטתי אני שוכחת אותו.. המטרה שלי בבצפר זה רק ללמוד לא להיות מאוהבת... אבל לא נרא'לי שהדברים בדיוק הלכו כמו שרציתי

רוצים לדעת מה קרה בהמשך?! תחכו לפרק הבא!!!תגיבווו אם אתם רוצים שאני ישפר משהו תגידו אני יקבל ביקורת בונה תמיד! ואם אהבתם את הסיפור רק תגיבו שאני ידע שכדאי לי להמשיך אותו!


ואם אתם מתענינים הסיפור אמיתי לגמרי..אני עדיין בתוכו.. ככה שאני בטוחה שגם לי מצפות עוד הפתעות.. אוקצור אוהבתכםםםםם המוןןן המוןןןן תגיבוווו


נוסף: October 7th 2005
מספר: »תותי«
דירוג:
כניסות: 1160
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מי למעלה החליט שזה טוב לאהוב?! פרק 2...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-12-19 18:45:01
הדירוג שלי:


בעייני הסיפור שלך נורא משעמם
הכול קצר
ואת לא כוןתבת
יענטי כמו האחרים
שיחות ביניכם וכאלה

רק שאת אוהבת את שי ואותו
ובלה בלה בלה

מבאס ללקרוואאאאאאאאא

מי למעלה החליט שזה טוב לאהוב?! פרק 2...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-12 04:58:29
הדירוג שלי:


סבבה נשמתי
ותודה על הערה שלך
מווואה
»תותי«

מי למעלה החליט שזה טוב לאהוב?! פרק 2...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-12 03:29:38
הדירוג שלי:


תמשיכיי הבעייה שאת כותבת ממש קצת! תכתבי הרבה ותעדכני יותר!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים