אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

מכתב התאבדות

אלוהים למה עשית לי את זה למה לקחת אותה ממני אני רוצה אותה אני כל כך רוצה וזה קשה לא לקבל את מה שאתה רוצה מילת המפתח - רוצה "כל מה שתרצה תוכל להשיג" זה המשפט שאמא שלי כל הזמן הייתה אומרת לי. היא תמיד צדקה חוץ מהפעם הזו אני רציתי אותה כל כך וכנראה מרוב שרציתי לא השגתי. "אין לא יכול יש לא רוצה" זה המשפט שאבא שלי כל הזמן היה אומר לי הוא תמיד צדק חוץ מהפעם הזו כנראה שהוא לא הבין את המצב הזה שאני כל כך רוצה אבל לא יכול להשיג. "טל אתה תצליח" זה המשפט שאחותי הייתה אומרת לי אני חושב עליו ומחייך בחיוך של חצי עצב וחצי גיחוך כי מה בסך הכל ביקשתי אלוהים, קצת אהבה? טיפת אהבה שאני אוכל להגיד שזהו מצאתי סוף סוף את האהבה שלי? שמישהי תאהב אותי כמו שאני אוהב אותה שאני אוכל להניח את הראש שלי שקשה לי? שיכאב לי ועצוב לי אני אוכל להניח את הראש שלי על הכתף שלה? אני רוצה אותה את ה- נו מה שמה? אהה כן אהבה את הרגש הזה ששמו אהבה ומתייחסים אליה כנקבה היא יכולה להיות מושלמת טהורה אמיתית והיא יכולה להיות הורסת ושוברת אתה שואל למה הורסת? היא הרסה אותי המילה הזו הרסה לי את ההגיון אתה שואל למה שוברת? שברה לי את הלב כל כך הרבה פעמים שאני לא יודע אם אני אחזיק מעמד בעוד אכזבה. חחח אכזבה המילה הנרדפת של המילה אהבה. זה לא יאומן כמה שדבר צריך ואמור להיות כל-כך טוב יכול להיות דבר כל כך רע! בקיצור אלוהים רציתי לומר לך תודה... תודה שהרסת אותי תודה ששברת אותי תודה שבגללך אני לבד ואני אשאר לבד כי אני מפחד ואפחד להיפתח לאהבות חדשות. "יהיו לך עוד הרבה אהבות" זה מה שכולם אומרים אבל אני לא יכול להרשות לרגשות שלי להיפתח ולאהוב מחדש כי אני לא אחזיק מעמד אחרי האכזבה הבאה כי אני פשוט על הסף איזה סף אתה שוב שואל? תגיד אתה כל הזמן שואל?!? אתה לא יכול פעם אחת לעזור ולתת עצה למה אתה שותק כל הזמן בבקשה תעזור! בבקשה אלוהים בבקשה אני מתחנן תעזור אבל את לא תעזור נכון טוב עזוב! בקיצור הסף של ההתמוטטות להתראות אלוהים אני רק רציתי לומר כאן במכתב ה"קצר" הזה שאני שונא אותך אוי המילה שנאה האחות החורגת של האהבה! ואני אומר לעצמי תחזיק מעמד טל אתה לא יכול להתמוטט אבל אני לא מצליח להחזיק את עצמי יותר. להתראות אלוהים.


נוסף: February 18th 2004
מספר: טל
דירוג:
כניסות: 1508
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2010-01-23 14:02:02
הדירוג שלי:


טללל  ,

אוווי איזה שם יפה יש לך לא חבל לוותר כ''כ בקלות ?

אולי אתה פגוע אבל .. תאמין לי שזה יעבור לך אחרי זמן מה ואז ? אתה תסתכל אחורה ותבין , אפילו אתה תצחק על עצמך שהיית כ''כ טיפש ונפלת בפח !מאמי תחזיק מעמד אל תישבר תהיה חזק

גל

מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-09-18 17:45:30
הדירוג שלי:


טל כפרעליך אל תעשה שטויות.. ה'' מנסה אותך


ואחרי כמה זמן יעזור לך... מקווה שלא תתייאש ותחזור למוטב...


מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-12-12 15:59:49
הדירוג שלי:


מהנשמתית 2:
יא מכורע רוצה שאני יעזור לך להתאבד!???.
יא מסריחחחחחחח קפוץ מהגג תחתוך תורידים רק תמות כבר מי רוצה לשמוע אותך בכלל@!!!
אלוהים שווונא אותך יא גווייי מכוער ומסריח אתה יודע למה אף אחת לא רוצה אותך כי כל הבנות רוצות להזדיין עם אח שלי!! כן כן כן אני שכנה שלך יא מכוער ובאמת מכל הלב אני מציעה לך להתאבד כי אתה תהיה יצור ואמלל כל החיים שלך באהבה חולנית וסופנמית!! חחח חולה עליך עד שהמוותת יפריד בינינו-חח זאת בדיחה כמוך!!!
חולה על כולכם! הנשמתית 2!!
נ.ב:
ילד מושלמם שולט!

מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-08-04 15:16:30
הדירוג שלי:


טל על תעשה את זה!!
גם אני רציתי לפני כמה זמן להיתאבד מסיבה דומה לשלך אבל
אח שלי עצר אותי ואמר שזה לא שווה את לא שווה להיתאבד לא משנה מה הסיבה
אני הבנתי את זה ואני רוצה שגם אתה תבין את זה תשכח ממנה יהיה לך עוד הרבה אהבות
עם אתה רוצה לדבר איתי אז בכייף תיכתוב לי לאיי סי 304-973-892
ביי מאמי!!

מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-07-13 07:04:21
הדירוג שלי:


אתה רוצה להתאבד?בבקשה תתאבד..
זה יתן לך משהו?אה???????????????? אני לא מבינה איך אדם יכול להגיע למצב בו הוא מחליט להתאבד זה הדבר הכי סתום! החיים הם מתנה מאלוהים!!!
נכון יש עליות ויש ירידות..אז מה????. בשביל זה מתאבדים? בשביל זה לאבד את כל החיים הנפלאים שיש לך????????
זה רק אתה עושה את זה לעצמך..אם תחייך אל העולם העולם יחייך אלייךך
וזה משפט נכון לא אכפת לי מה שתגידו!
לדעתי אתה צריך ללכת לייעוץ פסיכולוגי אולי הוא יעזור לך.. כי מה שיש לך פה זו שפיות זמנית וברגע כזה אתה יכול לעשות הכל בלי משים.
נ.ב
אתה לא יודע כמה אני שונאת אותך ברגע זה ואם אתה שואל למה אז בבקשה הנה התשובה: "להתראות אלוהים אני רק רציתי לומר כאן במכתב ה"קצר" הזה שאני שונא אותך".

מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-24 19:48:40
הדירוג שלי:


המכתב שלך כתוב בצורה מאוד מיוחדת ומהלב,
תוציא את האנרגיה שלך על כתיבה...

מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-04-22 23:41:31
הדירוג שלי:


וואה וואה ילד אל תעשה את זה , אתה צריך להיתמודד עזוב את האהבה עוד תיהיה לך אני מבטיחה ! אבל אל תמות גם לי זה קרה פעם אחת אבל חברה שלי עצרה אותי ועכשיו אני ילדה שכול החיים שלה זה מישחק או שהכול מיסתדר או שהכול יוצא הפוך ואני מיתמודדת טל מאמי אני ישמח מאודדדדדדדדדדד עים תשאיר הודעה פה או שתשאיר לי הודעה באייסי--> 232506528 כי תיזכור צריך להיתמודד עים החיים לא ליברוח מי הם....

מכתב התאבדות
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-02-27 19:34:30
הדירוג שלי:


וואי זה ממש מפחיד אותי כי זה מזכיר לי את המצב שלי וגם אני דיברתי על התאבדות ואכן ניסיתי כבר להתאבד. בבקשה ממך אל תעשה את זה כי גם אני הבנתי שזה לא שווה את זה. אני אשמח אם תשאיר כאן תגובה כדי לדעת מה קורה איתך עכשיו.אני ממש דואגת.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים