אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


גולן..הדבר הכי יפה שיש -4-

לא יכלתי יותר...ואז פתאום ראיתי..את אח שלי..וואטט?!!? מה הוא עושה פהה??? "אבירן?? מה אתה עושה פה?!" אמרתי לו בשיא העצבים שלי! "וואו כיאלו ממה קרה! אחותי תרגעי קצת מה את לחוצה? ובאתי לראות ידידה פה!" הוא אמר בשיא הרגוע! [[אח שלי הוא בנאדם מדהים..ושיא השנטי! הוא יפיפהה וחמוד כזה..אין עליו!הוא בן 23 סיים צבא אבל מה הוא עושה פה?!]] "סורי אבירן..פשוט..אני בשיא העצבים..מצטערת.." וחיבקתי אותו. "אוו פשושהה [[ככה הוא קורא לי..חיח]] בקטנה נשמה..את יודעת שאני אוהב אוך לא משנה מתי..ותגידי לי עוד משו..מה קרה? למה עצבנית?" [[אמרתי או לא שהוא בנאדם מדהים?? חח אתם עוד תספיקו להכיר אותו טווב!]]"עזוב.." אמרתי כמעט בוכה והורדתי תראש.."חברה לכו תחפשו תבנות ודברו איתי..הלכתי שניה!" [הוא היה עם כמה חברים שלו..] הוא שם עלי תיד והתחלנו ללכת לכייון הלובי..ישבנו שמה באיזה פינה.."ספרי לי נשמה מה קורה איתך..את יודעת שאת יכולה/חיבת לספר לי הכלל.." וחייך חיוך קטנטן כזה..חייכת י בחזרה.. "תראה..הכרתי פה מישו.." והתחלתי לספר לו תסיפור.."יפה שלי..אל תתרגשי מדברים כאלה! קודם כל..הוא לא היה מתחיל איתך אם היה לו איזה קטע עם מישהי..לא? וחוץ מזה לפני שאת קובעת? קודם תדברי איתו..ותראי מה קורה..אל תקבעי סתם חבל..ואם זה נכון..הלך אליו! חבל לךך על הזמן הוא ימות..כי לאחותי לא עושים דברים כאלהה..!" חייכתי לאיו וחיבקתי אותו ממש חזק..הוא הדבר שאני הכי אוהבת בעולם! יותר מאמאבא סבתאסבאא מכולםםםם!!! אנחנו שתי אחים וגדלתי איתו וגדלתי אליו..אני הערתי מעריצה ויעריץ אותו תמיד..אין עליו! "טוב נשמתי..אני הולך לראות מה עם הבנים אני מקווה שהם לא עושים שטויות! אז..תדברי איו וישר את מצלצלת אלי שמעת??" וחייך.."ברור אחי המושלם..חח ותודה..אתה הגדוללל מכולם אני אוהבת אותך כל כךך!!!" ונתתי לו נשיקה ענקיתת! הוא ליווה אותי עד לחברה ואז הוא תפס אותי ביד ואמר לי באוזן.."מי מאלה זה הוא?" "זזה עם הבגד ים של הבילבונג השחור עם השמקפי שמש על הראש..עם הקוקו!" אמרתי לו..ההוא תפס שוקקק! "מה??? גולן??? מה הוא עושה פה??" "מה?? מאיפה אתה מכיר אותו?!" אמרתי בשיא השוקק מהה...מאיפה הוא מכיר אותו?? "חיים שלי..אל תדאגי הוא אחלה גבר אני מכיר אותו! הוא אח של חברה שלי לשעבר! אני מכיר אותו אישית מאמי..הוא אחלה גבר! הוא לא יעשה לך דבר שיפגע בך בחיים לכי עליו!!!" חחח טוווווווב...מוזרר= "אבירןןן מה קורה אחי??" גולן ראה את אבירן בא חיבק אותוו..[[?!]] "הכל פצצות אחי! שמע הייתי ממשיך לדבר איתך אבל אני חייבת למצוא תבנים אז שמור על קשר הא??" וקרץ לו.. חיבק אותי "אל תדאגי..אני סומך עליו..לכי דברי איתו.." "גולן.." "שוני" אמרנו ביחד בשיא הפוקס וכולם צחקו! "בואי שניה..אני רוצה לדבר איתך.." הוא אמר לי.. "אחלה מאמי בוא.." הלכנו למקום שאני ואחי היינו שם.."בקשר למה שקרה מקודם..אני באמת לא יודע מה קרהה..זה סתם אחת שנדבקה עלי כבבר מאז שנפרדנו! בחיי שאני לא יודע מה.." לא הספקתי לתת לא לסיים וישר טרפתי אותו בנשיקהה..לא יכולתי..אם אח שלי אמר ל עליו משו טוב???
אז לא מעניין אותי אפחחחחד!!!"אווווצ'" צעעקתי.."מה קרה נשמתי???" הוא אמר בשוק.."חח פשוט העגיל עדיין כואב ליי צריךך להתרגל אליו חח" צחקנו שנינו.. "אני אוהב אותך..באמת שאוהב אותך!! ואני לא רוצה לאבד אותך..לא הספקנו להכיר עוד כל כך טוב שאני צריך להגיד את זה אבל אני פשוט לא מסוגל לחשוב על זה!!" "אויי חיים שלי גמני לא מסוגלת..אתה לא תאבד אותי ואני לא אותך..כי אני שמעתי דברים מאווד טובים עליך מאחי..חח ככה שאתה יכול להיות רגוע.." וקרצתי לוו..חזרנו לברכה השתגענוו נהנו נורא..אהאה לתזכורתת...עברו כבר 3 ימים..ונשארו עוד 4..אולי זה נשמע הרבה..אבל הזמן טס מהרר...בקיצור..בערב גולן שלח לי מכתב לחדרר..תהיי מוכנה ב10 כי אני לוקח אותך לתוך חלום.."
הייתי בענניםםם!!! קיבלתי תמכתב ב8 ומ-8 לא ראיתי אותוו..מוזררר.. חברות שלי ראו את זה וישר קפצוו..נו בנות!! מה חדדש חח..שמתי ג'ינס צמוד כזה עם מגף חום שמתי גופיה חומה עם כמה שרשראות חגורה חמוה פיזרתי תשער יפה..אספתי תפוני למעלה שמתי עגילי חישוק הבנות סידרו אותי איפרו אותי..פשוט יצא מהמםם.. ב10 הייתי מוכנה פיקקס..הייתה דפיקה על הדלת..זה היההה........=>>>>>>>>הההמשך יבווואא!!!
בנות מדהימות שלי תודה על כל התגובות החמות והמתוקות שלכם..מטורפת עליכםם..=]


נוסף: October 28th 2005
מספר: שוני=]
דירוג:
כניסות: 1121
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


גולן..הדבר הכי יפה שיש -4-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-31 00:41:40
הדירוג שלי:


יאא איזה יפההההה
שמחה שהשלמתםםםם
תמשיכיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

אלינוש

גולן..הדבר הכי יפה שיש -4-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-29 07:58:48
הדירוג שלי:


יאיייייייייייייייי איזה מהמםםםםם
כמו שאר הפרקים שלךךך מחכה להמשךךך אוהבתתת
טלוש :D

גולן..הדבר הכי יפה שיש -4-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-10-29 05:16:35
הדירוג שלי:


מממ דחוף המשך :]
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט