אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


גולן..הדבר הכי יפה שיש -6-

איזה נסיכוןןןןןןןן....הגענו לאמצע החוף של אילת..עמדה שם ביקתה מכוסה בשל לבן עם מלא פרחים מודבקים עליה!נכנסנו לבפנים שהפה שלי פתוח ולא נסגרר ובפנים?? ווואו...זה כבר היה באמת חלוםם..היה שמה שמחה לבנה שכיסתה את כל הביקתה שמופזרים עליה [[נו נחשווו חחח]] עלי ורדים בכל הצבעיםםם משו מטריףף! והיו מן שידות קטנות כאלה שדשמה הוא שם מלא נרותת אדומים ולבניםם..זה פשוט בא לי כיאלו..ביקתה פשוט מאיזה סרט רומנטי מופרחח! "נו איך החלום שלנו..עד עכשיו?"הוא אמר.."מה יש עודד??" ואמרתי לו בחיוך.
ואז הופיעה מוזיקה שקטה כזאת ברקעע..יאואו מזהה? זה כל השירים שאניי אוהבת..הוא בא אלי מאוחרי הגב חיבק אותי ואמר.."אני אוהב אותך..באמת אוהב אותך..מאז שראיתי אותך? לא הפסקתי לחשוב עליך לשניה.." הוא סובב אותי והסתכל לי עמוק לעינייים..ראיתי זה באמת בא מהלב שלו.."אף פעם זה לא קרה לי אני נשבעע! זאת אהבה ממבט ראשון זה מדהים שזה קורה אצלי.." אני לא יודעת אם היה לו משו להוסיף או לא..אבל הדחפים שלי לא עמדו בזה!
דפקתי לו תנשיקה של הלייף!התנקשנו לפחות יזה 10 דקות וזה לא הגזמהה זה היה מדהים..כשהפסקנו התחבקנו ועמדנו במקום..ואז הוא התיישב על השמחה שמה תפס לי תיד ומשך אותי אליו..הוא השכיב אותי על הגב ושכב עלי הוא בא לנשק אותי עוד פעםם.."היי מאמי לא נתת לי לדברר..חח תראהה זה גם ככה אצלי..ראיתי נדלקתי והרגשתי שאני לא יכולה בלעדיךך..ואני רואה שזה זרם גם אצלך ואתה לא יודע כמה אני שמחה מזה כי אני ממש אוהבת אותךך פשוט אוהההבתת!!!" ואז באה הנשיקה שגם באה לכמה דקות יפות נעימות ומדהימות..השמכנו ככה עם נשיקות חירמונים קטנים פה לשםם..דיבורים שאליתי אותו מה הוא חושב על חברות שלי..והעברנו תזמן! אח"כ הוא הויציא מאיפשהו חח לא הבנתי כל כך מאיפה..הוא הוציא קופסא מלאא בשוקולדים..[[אגבב אני חולה על שוקולדים בטירוווף!]] "איאיאיאי שוקולדדד יאמיי"צחקנוו התחלנו לזלוז קצת [[הרבה]] השעה הייתה כבר 12 וחצי..והחלטנו לעשות סיבוב על חוף הים..סתם ככה בסטלבת העברנו ככה שעה ואז הלכנו קצת לטיילת טיילנו הוא קנה לי בלון אליום עם לב אי לאביו והוא קנה לי כמה שרשראות כאלה יפותת וקנינו שרשרת חצי לב לכל אחד משו מהמםם! והוא קנה עוד טבעת מהממת אבל משומה הוא לא נתן לי אותה!!! לא שאלתי למישהי..כיאלו אול זה לאחת הידיות שלו או לאמא אחות סבתאא אני יודעת..בקיצור היה מצחיק קנינו לנו פיצה ישבנו לאכול כבר השעה הייתה 2 או 3 אני לא כל כך זוכרתת..אני הייתי גמורהה מעיפות! אמרתי לו שנחזור למלון..עשינו תחזרה למלון קצרהה הוא הרים אותי כי כאבו לי הרגליםם..היה מצחיק! הגענו למלון הוא שם אותי בחדרר ונתן לי נשיקה קטנה..אני נכנסת בשקט בשקקט.."שווווןן ספרי הכל ועכשיווו את כל הפרטים הכי קטנים שיש!!!" חברות שלי קפצו עלי כמו איזה קננסס!! אמאא איך נבהללתי..אמרתי להם שני יספר להם מחר כיא ני גמורה מעייפותת!! הלכנו לישון..בבוקר תיכננו שאנחנו הולכים לעשות בננהה! אכלנו התארגנו הינו קצת בבריכה ותפסנו ספרינג לבננה..עשינו אותה שמה כמה פעמיםם ואז לקחנו אופנוע יםם אני הייתי עם גולןן נו ברורר חח הוא היה כזה עדיןן "נו יעלה תפגיזזז מאמושש" דפק ספרינגיםםם ואז היה תורי שבכלל העפתי אותו כמה פעמים מהאופנועע כי אני עם העצירות שלי וההתחלה של הנסיעה..וואלהה נראה לי הרגתי אותו כברר..ואז חזרנו למלון עייפיםם כל אחד תפס מקלחת טובהה כבר היה 6 בצהריים הלכנו סתם ישבנו בסטלבת בלובי שתינו קפה היה כמה עוגות היה נחמד ונעיםם..עד שעוד פעם הייתה לנו הפתעהההה!!!


אני צכה ללכתתת=]=]
אזזז..אני ימישך פרק הבאא מקווה שאוהביםם..
אוהבת אותכם הכי הכיי..נשיקותתת


נוסף: October 31st 2005
מספר: שוני=]
דירוג:
כניסות: 983
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


גולן..הדבר הכי יפה שיש -6-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-05 21:57:53
הדירוג שלי:


וואי איזה יפהההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
חח נהנת חבל על הזמןןן..=)

תמשיכייייייי!

אלינוש

גולן..הדבר הכי יפה שיש -6-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-02 20:01:49
הדירוג שלי:


סיפור מדההיםם תמשיכיי כברר :]
התמכרוות נשבעת

גולן..הדבר הכי יפה שיש -6-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-02 19:27:02
הדירוג שלי:


אני מתה על הסיפוררר שלךךך :)))))
תכתבייי מחכהה...:)))
פאטסיי..
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט