אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


גולן..הדבר הכי יפה שיש -8-

ואזז...גולן חיבק אותי חזק חזק.."נסיכה שלי..אל תהיי עצובה! ואל תבכי..אני מבטיח לך שאנחנו ניפגש כל הזמן..ואני לא יעזוב אותך לרגעע יש לי דודים בעיר שלךך..אל תדאגי מאמי אני יסע אליהם אני ידפוק התנחלות של חודש ויחזור הביתהה.." הוא אמר ונתן לי נשיקה קטנה על השפתיים.."ומה עם הלימודים שלך? והמשפחה? והחברים? אתה לא יכול לעזוב את כל החיים שלך בבשילי ובגללי..עזוב.." אמרתי לו.."עזוב??? חיים שלי אני לא עוזבב! ואני לא ממש שואל אותך..וחוץ מזה אני לא לומד יותר..אל תאלי למה חח" וחייך אלי..העברנו לנו ככה שעתיים של חיבוקים נשיקות וכל מיני מילים שנדחפו לשקט היפה שהיה בנינו..קלטנו שהחברה מתחילים להגיע אלינו..אז חתמנו את השיחה הזאתי אם אפשר לקרוא לה ככה..בנשיקונת ובחיבוקק.."אתם לא יודעים מה ארגנו כרגע!!!" רועי צעק וכל החברה אחריו.."נו ספרו.." גוני אמר.אנילא יכלתי להגיד כלום.."אירגנתי לנו שחיה ליליתת עד 1 בלילהה..אז מה אתם מחליטים? רוצים לבוא או לא??" הסכמנו.."אבל אסור לעשות רעעש! כי יוציאו אותנו!" לירז אמרה.."אחלה" אמרנו..והתחלנו להתקדם לחדר אוכל שכבר נפתח מ8 והשעה הייתה כבר 9..נכנסנו והפעם לא ישבנו מעורבב אלה ישבנו בנים בנות..חחח כיבדנו תדוסים שהצפיפפו תמקוםם [[חח סתם בצחוקק! נראהה להם באמתת]]. אכלנו נהננו ואז כל אחד עלה לחדר שלו נרגע והתארגנו לבריכה..אני הלכתי למרפסת הדלקתי לי סיגריה בפנאנה שלי..והתחלתי לחשוב על כל הימים שהיינו באילת..מאז שהכרתי את גוני..איזה חוויה..ומה יצא מסתם כלום.. מסתם אהבה ממבט ראשון.."על מה את חושבת?" יובל שאל אותי.."מה? חחח מאיפה באת לי פתאוםם.." אמרתי לו חייכתי לו וסגרתי תסיגריה כי היא שונא שמעשנים לידו.."למה סגרת נשמה? התחלתי גמני לעשן..חח" וצחקנו שנינו הדלקנו עוד סיגיה וישבנו שמה על הכיסאות.."את עדיין לא ענית לי על השאלה.." יובל אמר לי.."סתם חשבתי על תחילת החופש..על איך שכל הסיםור שלי ושל גולן התחיל..ועוד מעט אנחנו צכים להיפרד וזה.." אמרתי וכבר התחילו לי דמעות בעיניים.."אויי מאמי.." וחיבק אותי כזה.."אתם עוד תיפגשו זה לא שלא תפגשו! לא נראה לי שהוא יוותר עליך ככה בקלות זאת לא אהבת סתם..רואים עליו" הוא אמר..
"כה הוא אמר לי שהוא יבוא לדודים שלו שגרים לידי ויבוא להתנחל אצליהם..אבל אני לא רוצה..כי הוא רווצה לעבור כיאלו לגור שם ואני לא רוצה שהוא יעזוב תחברים תמשפחה תלימודיםם..אה למרות שהוא בכלל לא לומד.." אמרתי לו.."אם הוא אמר את זה זה אומר משו לא? הוא באמת אוהב אותךך.." עשיתי פרצוף כזה ושאלתי אותו אם הוא רוצה לבוא לברכה..אבל הוא כבר קבע עם יערה..טמבלל..טוב איך שבאלו..הערבתי את זה..אמרתי לו שאני צכה להתארגן ושנדבר כבר..נפרדנו בנשיקה והוא עזב תחדר..
הבנות נכנסו ושאלו אותי על גוני על מה שקורה איתנו על מה דיברנו וזה..בנותת..חח הסברתי להם הכל שירגעו כי הם לא עזבו אותי..
הלכנו ללברכה אני לא נכנסתי..אניי שבתי בחוץ על אחד הכיסאות..לא היה לי חשק להיכנס.."היי נסיכה למה את לא נכנסת??" גוני יצא מהברכה ושאל אותי.."לא באלי..עזוב אין לי חשק.." אמרתי לו..."חבל מאוד מאודד.." הוא הרים אותי וזרק אותי למים..התחלנו לצחוק העברנו כמה את הזמן עד 1 ככה..חזרנו כל אחד לחדר..התקלחנו הלכנו לישון..יום למחרת החלטנו שאנחנו משקיעים ביום הזהה..קמנו מוקדם הלכנו לאכול..אח"כ נכנסנו לברכה ככה לשעה..אח"כ ככה ב12 הלכנו לקניון וסתם העברנו תזמן על גלידות וכל מיני נשנושים שתקענו בדרך..הלכנו לסרט עד ככה 2 יותר מאוחר הלכנו לים עשינו עוד פעם בננות..אחרי הבננות סתם ישבנו סתלבט על החוף עישנו נרגילה שהבנים הביאו העברנו צחוקים ועוד כמה שעות טובות..חזרנו ככה ב7 למלון הינו עייפים תחת..הלכנו לישון..אני קמתי ב10 ע"י המכשפות.."שוני שוני יאלה קומי הולכים לטיילת.." קמתי התארגנתי שמתי על עצמי שימלת שנטי כזאתי קולר שחורה עם כפכף עם עקב קטן ורוד עם כמה אביזרים ורודים התאפרתי בושם וכל השאר..חח והיצאנו..היינו במין לונפארק הזה שבטילת..עלינו על המתקן שעד עכשיו אני לא יודעת איך קוראים לו..המפחיד הזה אמאאא איזה מפחיד אבל כיף ביותרר.. אח"כ אכלנו לנו הממבוגר או פלאפל או כל דבר אחר שבא ליד..ואז אני וגוני הלכנו להתסתובב קצת לבד.. הלכנו יד ביד וזה..ואז הוא הלך מאחורי וחיבק אותי..והתחיל לנשק אותי בצווארץ...צחקתי אבל נהנתי חח..התחלנו לדבר על כל איש ואיש שראינו..."איך הוא נראה.." "איזה אף.." "איזה חולצה" והעברנו צחוקים שלא נדעע..חזרנו לחברה..ושיחקנו באיזה ביתן ששמה גוני זכה בדובי כזה חמודי והביא לי אותו..[[חח נו ברורר]] נהננו נוראא אין לי כוח לפרט על זהה..חח כי אני רוצה לעבור לדברים היותר מרתקים/יפים/מלחיצים שבסיפור..בקיצור נשארנו בעיר עד 2 וחזרנו למלון..זה הייתה מן שעת חזרה שלנו לא יודים למה אבל..חח מה לעשותת.
היינו צכים לעזוב את המלון כבר ב1 אז קמנו בבוקר התארגנו שמנו הכל במזוודות..כנ"ל תחוויות..הבנים נשארו לעוד יום..שזה עוד משו שכבר הדאיג אותי..אם גוני ישכח אותי?? אם יקרה משו והוא יראה איזה משהי יותר טובה ממני?? המחשבות הציפו אותי והייתי בדיכי כל הבוקר..שמתי עליי מכנס דפוקתי אדום גופיה לבנה כפכים שרט וירדתי למטה..לא היה לי כוח לכלום..בלובי גוני ראה אותי והתקדם אלי..בא ונתן לי נשיקה קטנה.."מה קורה נסיכה?" הואא מר לי ונישק אותי בפנים.."עצוב לי.." ועשיתי לו פרצוף עצוב כזה מצחיק.."איזה פרצוףף יאואו" ודפק לי נשיקהה חחח לא הבנתי מאיפה היא הגיעה לייי! נשחפנוו ל10 או איפלו יותר של נשיקה..ואנחנו זזים תוך כדי ואנחנו לא רואים כלום ואנחנו בינתיים נתקעים באנשים חח היה מצחיק טיליםםם..בקיצור ב12 כבר הבאנו תתיקים למטה..מהחד ללובי החזרנו כרטיסים ונפרדנו מכולםם..למרות שהיה ממש קשהה..בטיילת אתמול? קנינו לכל אחד משו שיזכיר לנו אחד תשני..היה יפה וחזרתי עם מלא מתנות מגניבות ויפותת..הבנים הקפיצו אותנו לנמל התעופה [[כה יש להם רשיונות חח שכחתי להזכיר את זה..]] נפרדתי מגוני במלא נשיקות וכמה דמעות קטנות ומהבנים החמודיםם..ובגלל שלא הספקתי להיפרד מיובל שלחתי לו מתנה ממני עם כרטיס ושלחתי עם אחד הבנים..עלינו למטוסס ושמה כבר התחיל הבכי שלי..והבנות חיבקו אותי וניחמו..חמודותתתתתתתתת..החצי שעה וקצת עברה לה מהר..כל ההורה החזיר כל אחת לבית שלה..נפרדנו לשלוןם והלכנו..בדיוק אחרי חצי שעה גוני התקשר ואומר לי.........מה???????????????????????????????????? דאאי!!!....השמך יבואאאאאאאאאאאא!


נוסף: November 4th 2005
מספר: שוני=]
דירוג:
כניסות: 1022
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


גולן..הדבר הכי יפה שיש -8-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-05 23:31:31
הדירוג שלי:


את לא רצינית 1323
את לא עשית תזההה !@#
באמא שלךךךךך תרשמייי מהרררר נווו כולי מתחחח פה אני לא ישןן בגלללךך נוווו

גולן..הדבר הכי יפה שיש -8-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-05 22:17:50
הדירוג שלי:


אמאאאאא איזה מתח!!!!!!!!!!!!!!!!
אני לא יכולה מה הוא אמררררררר???????????

אלינוש

גולן..הדבר הכי יפה שיש -8-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-05 07:37:49
הדירוג שלי:


את רוצה מכות?!!??!
חחח מהרררר אבללללל..
דייי אל תהיי רעהה!!!!
מחכה..
פאטסיי!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט