אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


גולן..הדבר הכי יפה שיש -10-

המשךךך....................................
"מי זה יכול להיות בשעה כזאתי.." אמרתי לגוני והלכתי לפתוח תדלת..
"פתחתי תדלת..ומי זה היה??? יותר נכון מי אלה היווו..כל החברה מאילתת!!! חחח איזה קורע זה היה..מה הם באים לי בשעה כזאתת??? טוב נו מה נעשה?? חח ניעף אותך?? קיצר הכנסתי את כולםם הם כבר הביאו כל מה שצריך להביא..אוכל שתיה בירות מה לאא..חחח ממש תיכננו מראש! עוד לא הספקנו להיפרדד וישר כבר נפגשיםם חחח חמודיםם...
ישבנו וזה..הם נישארו עד 6 בבוקר הם כבר התחילו להתקפל..גוני לקח אותי לצד.."מאמי שלי..אני לא רוצה ללכתת.." ועשה פרצוף עצוב.."אבל אני חייב..אני יתקשר כל יום וכשאני יוכל לבוא אני יבוא! ואל דאגי אני יבואא" וצחק.."אני אוהבת אותךךך...כל כך..אתה פשוט לא מודע לכמה..ובקשר למה שהיה מקודם..זה היה מקסים..רק לידע כלליי חח" וצחקנו שנינוו דפקנו כמה נשיקותת.."יאללההה גולןן מחכים לך בחוץץ!" חי נכנס וצעק לו שיכנסס..ניפרדנו..היה קשהה יאואו זה היה כיאלו חלק ממני הלך..נשרף..נאבדד כאב לייי!
טוב..כדי להעביר את זה..הלכתי לישון..
2 וחצי.."שוש שוש קומי מאמייי.." זה היה האח המקסים שליי..
"הא מה?? מה קרה.." אמרתי חצי מתהה...
"אני רואה שחגגת אתמול האא?" הוא שאל.."עוגי תן לי להתעורר קודם טוב? שניה אני ילך לשתוף פניםם ואני כבר יענה לך על הכל.."
הלכתי לשירותים ציחצחתי שיניים שטפתי פנים וחזרתי אליו.."יאלהה אני רוצה פרטיםם" הוא אמרר לי בשיא השמחהה.."סתם גולן בא אלי בצהררים והוא נשאר עד 3 ואז החברה הגיעו ב3 לפה והלכו ככה ב6..שתינו קצת עישנו אכלנו והיה כיףף.." חייכתי.."כה אני רואה שהיה כיףף.." הוא אמר..כי כשאמרתי שגולן היה איתי..דפקתי חיוך מאוזן לאוזןן.."יש משו ששוש רוצה לספר לי? כי נראה לי כבר הבנתי משו.." הוא אמר ודיגדג אותי..צחקנו וזה.."קרה קרה..חח ונראה לי שמה שאתה חושב? זה נכוןן.." הוא היה בשוקק.."מה?? את לא רציניתת את בקושי מכירה אותו שבועייםם ישר את שוכבת איתו??" הוא כנראה חשב שאני צוחקת איתו..אבל..לאא..והיה בו כעס כזה.."נו מה אתה עכשיו כועס עלי??? זה מה שיצאא וחוץ מזה אני מטורפת עליוו וסליחה אתה גם נתת מילה בזה! אתה אמרת לי שהוא סבבה ושהוא לא יפגע ביי..אז.." אמרתי לו.."אבל זה לא משנהה!!! עם הוא בנאדם כזה או לאאא שמעיי...לא שוכבים עם בנאדם שאת הכרת לפני שבועע אפילו פחות!" הוא אמר ואמר ברצינות! "למה מי שמדבררר! שאני יזיכר לך את מה שקורה אצלך?? למה מה אתה שונה??" כבר התחלתי להרים תקול "מתוקה שלי! א. תורידי את הקול וב. אני יותר גדול ממך ויש לי יותר ניסיון בדברים האלה! את עדיין ילדה!! את לא יודעת מה את עושהה עדיין!!!" הוא קם "לאן תחושב שאתה הולך??" קמתי אחריו.."שמעי את עושה שטויות! לא שוכבים עם מישו שאת כמעט לא מכירהה! את אולי חושבבתת! ואני לא רוצה לריב יותר..אני הולך לראות טלביזיה! את רוצה לבוא לראות איתי או להישאר פה??" הוא אמר וניסה להרגע.."בסדר אני באה..." וירדנו למטה ביחד לסלון..ראינו טלביזיה..אבל לשתינו לא היה ממש מצב רוח לזה..היה אווירה כזאת קרהה ומגעילה! מזה היה לי מצפון..אבל מצד שני..חיים שלי!! מה אתה מתערב בכללל..ואני אוהבת אותו מספיק כדי לדעת מה אני רוצה לעשות איתוו..
היה לי פלאפון..רצתי מהר למבטח..-יובל מתוקי- היה על הצגג..
יאווו איזה פאדיחותת..לא ניפרדתי לא כלום..ועוד לא התקשרתי!
"יובלוןןןןןןןן מה קורהה נשמהה??" צעקתייי
"היה יכול להיות יותר טוב אם לא היית בורחת לי.." ואמר בצחוקק..
"אני מצטערת מאמי הייתי חייבת ללכת ולא ענית לפלאפון ולא ראיתי אותךך..הייתי חיבת ללכתת..ושכחתי להתקשר.סוריי.." והנמכתי תקול.."זה בסדר מתוקה! אז מה קורהה? מה עם גולןן?" אמרתי לו שאם הוא יכול לבוא אלי עכשיו אני יספר לו את הסיפורר..הוא אמר שהוא יבוא עוד שעה ככה כי הוא עוזר לאחותו בשיעוריםם..איזה מותתק???
אחרי השיחה חשבתי שאני לא יכולה לשבת יותר מידי על התחת..הלכתי לבשתי ג'ינס שלושטרבע עם גופית בטן כזאת ורודה עשיתי קוקו גבוה ויצאתי להסתובב בשכונה..הלכתי לזולה של אייל..אחד הידידים שלי..ראיתי שכולם שם התיישבתי עישנתי קצת בפנאן..דיברנו והכל היה מעולה..
עברה שעה וחצי..יאוו שכחתי את יובלל ואת הפלאפוןן יאו איזה חראא.. אמרתי שלוםם ועפתי הביתה!
שמה כבר יובל היה..
התנצלתי יפהה חיבקתי אותו חזקק והתחלתי לספר לו מה שקרה אתמול..
הוא היה מופתע כמו אח שלי אבל הוא היה קצת יותר מעודד..
היה לי טלפוןן..שבר את כל הבועה שהייתה ביני לבין יובלל.."רועי מה קורה מתוקי??" אמרתי..רועי נשמע רע ביותת.."שוני תראי..קרה משו..." כבר הייתה לי הרגשה רעה ביותר!! לא הבנתי מה יש לו.."רועי מה קרהה??? קה משו לגוני?? דברר" הוא ניתק..התקשרתי שובב! חי ענה לי."שון גולן עבר תאונה בדרך הביתהה..המצב שלו קשה! את יכולה להגיע לבית חולים...??" הייתי בשוקק! לא עניתי..יובל לקח תפלאפון "זה יובל..תגיד מה קרהה?" הוא עשה פרצוף וניתק..
אני לא הייתי במקום..לא יודעת מה קרהה לי לא הרגשתי תצמי והתעלפתי..יובל העיר אותי.."הי שון את בסדר??" הוא אוח שלי קירקו מסביבי.."אני רוצה לגוניי קחו אותי לגונייי" אח שלי הקפיץ אותנו לבית חוליםם..שמע כבר כולם היו..כולם חיבקו אותי ועודדו אותי..
"מה יש לו?? אני יכולה להכניס??" כולי הייתי דמעותת.."לא אי אפשר עכשיו הוא באמצע ניתוח..הוא במיון." עדן אמרה לי..וחיבקה אותי חזק..התחלתי לבכות אבל ממש לבכותת..ופשוט אחרי כמה דקות נרדמתי על חי..
התעוררתי אחרי חצי שעה שכבר סיימו את הניתוח.."איפה גולןן הוא בסדר כבר??" קפצתיי.."כה הוא בסדר..עושים לו טיפולים אחרונים..הרופאים אמרו שהוא צריך לנוח.." חי תפס אותי והרגיע אותי.."אה..טוב נחכה..העיקר שהכל בסדר..איפה השאר??" אמרתי לו.."הם הלכו להביא שתיהה..והלכו לקנות לו מתנה או משו.." הוא אמר וחיבק אותי חזק..יאו איך זה היה במקום..
אחרי כמה דקות החברה חזרו.........
חיכנו וחיכנו וחיכינו..יאו איזה מדכאא..
עד ש................

המשך יבואא..מקווה שאתם אוהביםם..גיבוו..חולה עליכם קשותת


נוסף: November 9th 2005
מספר: שוני=]
דירוג:
כניסות: 1100
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


גולן..הדבר הכי יפה שיש -10-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-13 04:16:33
הדירוג שלי:


תודה על כל התגובות יפות שליייייייי...
אתם לא יודעות איזה השמך מחכה לכםם..חחחחח
מקווה שאתם נהנתם-נהנות-תהנו...=]

אוהבת..שוני:)

גולן..הדבר הכי יפה שיש -10-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-13 01:15:59
הדירוג שלי:


בובע הסיפור שלךךךך מהמםםםםםםםםםם!!!
מאורוש הייתה פה=>ותחזור=>להמשךךךך כאילוו דההההההההההה

גולן..הדבר הכי יפה שיש -10-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-13 01:15:22
הדירוג שלי:


בובע הסיפור שלךךךך מהמםםםםםםםםםם!!!
מאורוש הייתה פה=>ןתחזוא=>להמשךךךך כאילוו דההההההההההה

גולן..הדבר הכי יפה שיש -10-
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-12 00:23:46
הדירוג שלי:


יאאאאא אמא''לה איזה מפחידד
אני מקווה שהכל הסתדר בסוףףף!!!!!!!1

אלינוש
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט