אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מלאך שלי!!!

מלאך שלי,

אני אפילו לא יודעת איפה להתחיל... איך לתאר לך בכלל כמה אני אוהבת אותך!

הכל התחיל לפני 5 שנים בערך, אני זוכרת אותי ואת חברה שלי, ילדות קטנות נוסעות בשכונה עם אופניים, עושות שטויות... ועברת עם חבר שלך ברחוב שלך, שהיה קרוב לשלי, וחברה שלי אמרה לך שלום. אמרתי לעצמי "מי זה החתיך הזה? מאיפה היא מכירה אותו?" כמובן שביקשתי פרטים מחברה שלי... כעבור זמן מה אחרי זה, כבר נהיינו הידידים הכי טובים.

תמיד היה משהו בנינו. ככל שהשנים הלכו ועברו ככה הכרתי אותך יותר ויותר טוב. תמיד הייתי מסתכלת עליך, בחור חתיך, גבוה, עיניים כחולות עמוקות, מושלם פשוט... הייתי מסתכלת עליך אחרת, לא בתור ידיד אלא משהו הרבה מעבר לזה... תמיד היה בנינו את הקליק הזה, את הכימיה המטורפת הזאת שאני לא יכולה להסביר במילים! היינו יושבים ביחד, מדברים שעות על גבי שעות על כל דבר, ולא רציתי שזה יגמר.

אבל אף פעם לא רציתי להודות באהבה שלי כלפיך, תמיד אמרתי לעצמי "מה קרה לך? הוא הידיד הכי טוב שלך! איך את יודעת שהוא רואה בך יותר מידידה כמו שאת רואה בו יותר מידיד?!" ישר המחשבות האלה יצאו לי מהראש... ונכנסתי לקשר עם מישהו שהייתי איתו 3 שנים, ולך הייתה חברה במשך שנתיים. גם כשהיה לי חבר תמיד היית במחשבותיי. אחרי כמה זמן נפרדת ממנה.

חצי שנה אחרי המקרה הזה, אני נפרדתי מחבר שלי, שגם היה נטל מטורף ואני לא יודעת למה סבלתי אותו 3 שנים... והתקרבנו אני ואתה. התקרבנו כל כך שהיינו מבלים כל יום ביחד, מדברים בטלפון ובהודעות, וכל אותו זמן ההרגשה שלי אליך גוברת וגוברת!

עד שהגיע אותו יום חמישי... יום שאני לא ישכח בחיים. באת אלי, ראינו סרט, שכבנו על המיטה שלי וחיבקת אותי וליטפת אותי. בחיים לא הרגשתי חום כזה, בחיים לא הרגשתי שהפרפרים בבטן שלי עוד שניה עפים החוצה... לא הבנתי מה קורה לי, האם אני באמת מתאהבת בך? בך, שהיית הידיד הכי טוב שלי במשך 5 שנים? בך, שלמרות שתמיד היה בנינו משהו, זה היה מוזר מידי לחשוב על זה - אני ואתה ביחד?... מוזר, אבל קסום באותו הזמן. שכבנו על המיטה שלי, אתה שקוע בסרט ואני, אני הסתכלתי על השפתיים המושלמות שלך, כל כך רציתי שתנשק אותי, אבל כלום לא קרה. מאוחר יותר גיליתי שחששת מזה בדיוק כמוני... שהיית מבולבל בדיוק כמוני.

הלכת ממני ב-3 בלילה, כאשר המילים שלך "אני לא יודע מה עשית לי, הפנטת אותי לגמרי" עדיין מהדהדות לי בראש, ובלב... הלכתי לישון עם חיוך מטורף על הפנים, ויום שישי קמתי בנאדם אחר. שלחתי לך הודעה שאני לא מפסיקה לחשוב עליך, וזה כנראה נתן לך את האות - אני לגמרי מוכנה להיות איתך, להיות רק שלך, לתמיד, לנצח...

ביום שישי יצאנו, שנינו מתוחים, מתרגשים, מצפים למה שיהיה בהמשך... פגשנו חבר ששאל אותנו אם אנחנו ביחד או סתם ידידים ושנינו מסתכלים אחד על השני ואתה עונה "תכף נדע.." והפרפרים בבטן שלי כבר משתוללים.

חיבקת אותי, הרגשתי מוגנת איתך, וכשנישקת אותי במפתיע זה היה הדבר הכי מדהים שהרגשתי. השפתיים המושלמות שלך, מנשקות ברוך את השפתיים שלי - אתה פשוט משהו שאי אפשר לתאר במילים.

מאז אותו ערב אנחנו ביחד... למרות שלא עבר הרבה זמן, אני מרגישה שאנחנו שנים ביחד! אני מכירה אותך כבר 5 שנים, מתוכם כמה חודשים אנחנו בקשר של אהבה, אבל אני מרגישה שכל החיים הייתי איתך.

מלאך שלי, כשאתה קורא את המכתב הזה, אני רוצה שתדע - אין ולא יהיה מישהו שישתווה לך! אין ולא יהיה מישהו שאני יאהב יותר ממך! אתה משלים אותי, אתה החצי השני של הנשמה והלב שלי, אתה כל מה שאני צריכה ורוצה. הפכת אותי לבנאדם מאושר, הפכת אותי לשונה, רגועה יותר... ואני מודה לאלוהים כל יום שהוא שלח לי מלאך כמוך שישמור עלי. ואתה באמת שומר... שומר בצורה הכי מושלמת שיש, בצורה הכי מדהימה שיש. הקשר איתך הוא קסום, כמו סיפור מהאגדות, ומי ייתן ונמשיך לחוות אהבה כזאת לנצח נצחים... ביחד, אנחנו השילוב המושלם.אוהבת אותך חיים שלי,

הקטנה שלך....
 


נוסף: November 16th 2005
מספר: Mריוש
דירוג:
כניסות: 782
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מלאך שלי!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-20 05:22:37
הדירוג שלי:


אמאא איזה מהמםם
ריגשת אותי ממש!!
שיהיה לך רק בהצלחה איתו !!

מואהה!

מלאך שלי!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-19 18:28:01
הדירוג שלי:


מדהיםםםםםם..סיפור יפייפההההה=)
המון המון אושר ואהבה בהמשךךךךךך

אלינוש

מלאך שלי!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-19 09:45:17
הדירוג שלי:


אוויי אייזהה יופפייי!
גמני רוצהה כזה סיפוורר אהבהה...
שיהיה לכםםם בהצלחחחחחחהה!..
זווג חמוווווווווודד!

מוזמנת לסיפור שלי...>> סיפור אמיתי ומרגש..2 האחים!..

אוהבת-שירנו''ש אלמליחח!

מלאך שלי!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-17 16:27:43
הדירוג שלי:


וואי.... זה ממש ממש יפהה

שיהיה לכם בהצלחה חמודים

לאב יו--->>> יעלוש
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט