אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


סיפור אמיתי שקורה ממש עשכיו תגיבו אנשים וקששההה

הסיפור שאני כותבת הוא סיפור אמיתי שקורה ממש עכשיו.. אז אני חולה ולא היה לי מה לעשות אז חשבתי לכתוב סיפור חחח...


אנלא ממש יודעת מתי הכל התחיל.. בערך לפני חצי שנה במסיבה.. באתי כולי שקסית כזאת ויפה, והוא היה שם חיחי .. אני זוכרת את זה כאילו זה היה אתמול..
הייתי צריכה ללכת מוקדם למרות שממש נהניתי... =[ בדרך כלל אנחנו לא אומרים שלום וזה ולא היינו הידידים הכי טובים שיש.. סתם מידי פעם דיברנו וזהו.. אבל באותו יום כשהייתי צריכה ללכת הוא נתן לי נישוקה כזאת חמודה בלחי ו.. וואי זה הייתה הרגשה מזה טובה.. חחח עכשיו שאני נזכרת בזה יש לי חיוך ענק כזה על הפנים חחח.. אחרי אותו יום פשוט לא הפסקתי לחשוב עליו..
עם הזמן חשבתי עליו עוד ועוד. לא רציתי שהלימודים יגמרו כי אז אנלא אראה אותו.. התחלנו להתקרב ונהיינו ידידים ממש טובים. כבר ידעתי שאני ממש מתחילה להרגיש אליו משו וזה לא היה סתם.. חוץ ממני אפאחד לא ידע שאני מרגישה אליו משו וכבר לא יכולתי להחזיק את זה בבטן, אז.. באתי לחברה הכי טובה שלי ורציתי לספר לה, אבל זה לא יצא לי.. חיכיתי שנצא החוצה ככה יהיה לי יותר קל לספר לה ובידיוק כשעמדנו לצאת היא קיבלה הודעה באייסי.. מילדה אחרת שכתבה לה שהיא רוצה לספר לה משו על הילד הזה (שאני דלוקה עליו). אמרנו לה שתיצא איתנו ותספר לנו מה קרה איתו.. ישבנו בספסל וחיכינו לה, היא באה וסיפרה לנו שבזמן האחרון היא מרגישה אליו משו.. הייתי מזה בהלםםם ושתבינו זה היה באותו יום שאני רציתי לספר לה שאני דלוקה עליו..ישר הבנתי שזה אבוד לי ושאין מצב שיקרה משו בינינו. בקיצור שמרתי לעצמי את מה שאני מרגישה בערך חודשיים עד שאותה ילדה כבר לא הרגישה אליו כלום.. אז באו אליי הביתה חברה הכי טובה שילי וידיד הכי טוב שלי וסיפרתי להם. סוף סוף הוצאתי את זה החוצהה..!!

בהתחלה ידעו את זה רק 3 אנשים ואח"כ כבר ידעו את זה איזה 10 אנשים.. עד עכשיו אנלא יודעת אם הוא יודע שאני אוהבתותו..
אז הגיע החופש הגדול וכ"כ לא רציתי שהוא יבוא כי אנלא אראה אותו.. =/ אבל ככה היה לי הרבה זמן לחשוב מה לעשות אם מה שאני מרגישה. חברות שלי אמרו שכחי ממנו אין לך סיכוי ושטויות כאלה. כל הזמן בכיתי כי התגעגעתי אליו וכ"כ רציתי לראות אותו..! בערך שבועיים לא ראיתי אותו וכבר התחלתי לשכוח, ואז יצאתי ופתאום ראיתי אותו והוא התנהג אליי מזה יפהה וכל הזמן חיבק אותי ואמר שממש כיף לראות אותי, הוא נתן לי הרגשה מזה טובהה..! כשסיפרתי את זה לחברה היא אמרה לי "אלוהים לא רוצה שתישכחי אותו..!" וככה זה קרה שוב ושוב ושוב.. לא ראיתי אותו פול זמן ופתאום הוא צץ לי משומקום.. חשבתי אולי זה באמת סימן מאלוהים ושבאמת אנחנו צריכים להיות ביחד אבל לא היה לי אומץ לספר לו מה אני מרגישה..

בערך יומיים לפני שהלכנו לקבל ספרים פגשתי אותו וישבנו כמה אנשים על ספסל וכל הזמן צחקנו יחד ומזה נהנינו.!

ביום של חלוקת הספרים הרגשתי ממש קקה הכל כאב לי והיה מזה חם..!! הרגשתי כאילו אני בתוך תנור..! ראיתי אותו ועשיתי לו שלום מרחוק והוא החזיר לי שלום עם חיוך מתוק כזה חיחי.. אח"כ באנו לבצפר בתחילת שנה ואמרו לנו לעמוד בהכי שמש ועשו לנו טקס מעפןן..! כולם הזיעו כל אחד היה מגעיל כזה ואז הוא בא לחבק אותי חחח ולא רציתי כי כולי הייתי רטובה אבל הוא נתן לי נשיקה חיחי.. וכשנכנסתי לכיתה הוא קרא בשם שלי כזה חמודדדד..!!!! וואי אני הרגשתי מזה כיף..! בסוף היום הלכתי הביתה עם חיוך ענק על הפנים! חחח.. ככה כל יום הוא נתן לי הרגשה של ביטחון וכל פעם שהוא חיבק אותי הרגשתי בענניםםם..! וזה לא אני באתי אליו לחיבוק זה הוא בא אליי וכל פעם הוא חיבק אותי חזק כזה.. חיבוק אוהב חח..

יום שישי אחד, חברה שלי באה אליי ואיפרתי אותה. אז הלכתי ללוות אותה והיא קראה לידיד שלה אז ישבנו טיפה בחוץ ואהובי התקשר אליו..! חחח הוא דיבר איתו טיפה ואז שאל מי איתו. אז הוא אמר שליאת ואם ליאת פה אז מי יכול להיות איתה..? הוא ניסה לנחש ולא הצליח חחח כשהוא סוף סוף הבין שזאת אני הוא ביקש מידיד שלי להביא לי ת'טלפון..! הוא ביקש לדבר איתי..! חחח היייתי מזה מאושרת..! אז דברנו טיפה ואמרתי לו שיבוא אבל הוא רצה ללכת לאיזה מסיבה.. הלכתי הביתה ורק עליו חשבתי חחח

ממש התקרבנו בבצפר נהינו ידידים מזה טוביםם.. לפעמים הרגשתי ממש לא טוב איתו כאילו הוא מתרחק ממני.. הוא התרחק ואז התקרב וממש לא הבנתי מה קורה לו.. היו כמה חברות שאמרו לי שאולי הוא מרגיש אותו דבר ושהן רואות עליו שהוא אוהב אותי גם, שחבל לפספס את ההזדמנות הזאת אבל אין לי אומץ להגיד לו..
יצאנו לטיול רק כמה אנשים, ושם הוא התייחס אליי חמוד כזה חח נהנינו והכל, אבל בלילה הוא התחרמן עם איזה ילדה אחת.. כשהיא סיפרה לי שהיא דלוקה עליו ושהיא התנשקה איתו זה מזה פגע בי.. (היא לא יודעת מה אני מרגישה אליו).. בקיצור יצא מזה סיפור ענקק רצו שמועות ואחרי יומיים כל הבצפר ידע שהם התחרמנו.. הוא אמר לה שהוא לא רוצה חברה וזה היה שקוף שהוא פשוט לא אוהב אותה..! לאדעת למה אבל יש לי הרגשה שגם הוא אוהב אותי כי לפעמים קורה שאנחנו מסתכלים אחד על השני ולא אומרים כלום, שאנחנו באים להגיד שלום אבל ממש מתביישים ולאדעת היו אנשים ששאלו אותי אם הוא אוהב אותי ואני כבר לא יודעת מה לחשוב..!

אתמול יצאנו לסיור והתחלקנו לשתי קבוצות. כרגיל לא יצא לי להיות איתו באותה קבוצה והרגשתי שהוא ממש מתרחק ממני ולא יודעת למה..! הוא כבר לא מחבק אותי כמו תמיד ו.. פשוט מתרחק ממני.. משו מוזר קורה פה ואין לי מושג מה..
פעם חברה שלי שמעה אותו אומר שאני אוהבת אותו. אבל הוא המשיך להתנהג אליי רגיל כאילו כלום לא קרה. אז או שהוא מרגיש אותו דבר, או שהוא פשוט רוצה שנישאר ידידים טובים ושזה לא יפריע לנו.. אבל כשהוא מתרחק ממני יש לי הרגשה שהוא יודע אבל שהוא מתרחק ממני בידיוק בגלל זה.. בקיצרו אני מסובכת.. אני חייבת עזרה דחוףףף..!

סליחה על החפירה חחח


נוסף: November 21st 2005
מספר: אממ.. חסוי..? חחח
דירוג:
כניסות: 1085
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


סיפור אמיתי שקורה ממש עשכיו תגיבו אנשים וקששההה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-17 20:24:20
הדירוג שלי:


מממ נראליי שהוא אוהבב ת''ךך
אבלל אםם בכלל מקרה הוא אוהב אותך ומתחרמן עם מישי אחרת?~
אזזזזזז?~
מממ
ואוללי תנסיי גם אתצת כ''הז להתרחק ק ממנו וותץראי אם הוא ינסססה להתקרבב אליייך
ואולליי כ''זה שמשישי חברה ש''לך תגידד לו שנראלה שאת אוהבתותוו חחח טלשאול אם הוא מרגיש אלליך משוו

מבינה?~ כ''זה הוא לא ידע שאת אוהבתותו...
אבל אתת תדעי אם הוא מרגיש אלליך משווץ
ושזאת תהיה ידידה טובבה ש''לו

טובב ביבביי

סיפור אמיתי שקורה ממש עשכיו תגיבו אנשים וקששההה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-11-25 05:11:14
הדירוג שלי:


חח לא נורא =)
קודם כל אל תדאגי..
תנסי לברר דרך איזה מישה ושקרוב אליו אם הוא מרגיש אלייך משהו..
ואם לא אז זה לא סוף העולם תאמיני לי..
יש מצב שבאמת הוא מרגיש אלייך משהו לפני ההתנהגות שלו..אבל בינינו הבנים כמו שכבר הכרתי לא מובנים יכולים להתנהג ככה כאשר הם מרגישים אחרת..
קיצקוץ''..נסי לברר אם הוא מרגיש אלייך אותו הדבר
בהצלחההההה!!!
ואל תשכחי לכתוב מה קרה!!

אלינוש
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט