אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

האהבה שלי!!

טוב הסיפור שלי מתחיל שנה שעברה ב20.6.05 זה היה היום שהכרתי אותו!
אני לא אשכח חברה שלי רצתה להכיר לי ידיד שלה והוא בא עם החבר הכי טוב שלו הם נכנסו ושם ראיתי אותו ידעתי ישר שיהיה בנינו משהו!
אבל ידעתי שתיהיה בעיה אני הייתי בת 16 וחצי תלמידה שמסיימת י' והוא בן 22 חייל לפני שיחרור!
ישר ישבנו דיברנו ונידלקנו
נתתי לו תפלא שלי...והוא אמר שיתקשר אני לא ישכח את השלושה ימים האלה שחיכתי לטלפון ממנו זה היה כמו נצח!
אבלאז הוא התקשר הייתי בשמיים החלפנו מספרי איסיקיו וישר התחיל בינינו קשר נפגשנו כבר היה חופש גדול ..ונפגשנו אני חבר שלו חברה שלי והוא נכנסו לחדר של חבר שלו היינו ארבעתנו נשכבנו כולנו על המיטה במין שכיבה ישיבה אני והוא דיברנו...וראינו שחברה שלי וחבר שלו רבים אז בלי שישימו לב התנשקנו! חבר שלו כיבה תאור כי הוא היה מסנוור המשכנו להתנשק!ואז חברה שלי וחבר שלו יצאו מהחדר התנשקנו נשכבנו על המיטה...התחרמנו...זה היה מדהים....לפניו היה לי כבר במשך שנה ולא הייתי בתולה אבל הרגשתי בעננים...חבר שלו דפק בדלת כי כבר לא היה בית לבד...ירדנו וחבר שלו גר ליד הים ירדנו הסתובבנו על החוף זה היה חלום....
ואז הוא קיבל טלפון הוא התרחקוישר קפאתי במקום אמרתי לחברה שלי אין בטוח יש לו מישהי אחרת אבל היא הרגיעה אותי ואמרה שאיןמצב!!
שמרנו על קשר אבל לא יצא לנו להיפגגש כי הוא היה בצבא!!קבענו להיפגש ביום מסוים כי היה משהו מיוחד איפה שאני גרה!הוא היה אמור לבוא לישון אצלי!!
יומיים לפני התקשרתי עליו והפלא שלו היה סגור..התקשרתי לחבר שלו והוא גם לא ידע מה נסגר איתו!התחלתי לדאוג!
בערך ב12 בלילה קיבלתי טלפון ממנו והוא אמר לי:תראי אין לי ידידות רק חברות או כלום ויש מישהי אחרת שקצת יותר אצינית אז אני לא רוצה לפגוע בך!הייתי בשוק לא ידעתי מה להגיד ולא רציתי לצעוק עליו כי אמא שלי הייתה לידי אמרתי טוב כל השיחה וניתקתי!
הגעתי הביתה מזל שחברה שלי ישנה אצלי התישבתי על המיטה והתחלתי לבכות כמו ילדה קטנה לא יודעת מאיפה זה הגיע לי כי בחיים לא בכיתיבגלל בן אבל זה קרא התקשרתי לחבר שלו והתברר שיש לו חברה והוא שיקר לי!הייתה לו חברה שנה וחצי!!
עבר זמן התגברתי עליו בנתיים היה לי מישהו אחר!אבל החלטתי להיפרד ממנו!!לא היה לי נעים ביום שעשיתי את זה 6.9.05 שעה אחרי שנפרדנו אני מקבלת טלפון עם קול מוכר ברקע מי זה לירן(זה מהקיץ) הייתי בשוק לא ידעתי עם לשמוח או לצעוק עליו הוא ביקש ממני סליחה כי זה היה לפני יום כיפור והתחנן להיפגש איתי כדי שנדבר!
קבעתי איתו שיבוא עם חבר שלו ואני יביא חברה הם באו נסענו יבנו בפארק חברה שלי וחבר שלו הסתובבו ואנחנו ישבנו על ספסל ישבנו דיברנו והוא הסביר לי שהוא התבלבל בקיץ כי הוא נדלק עלי ישר...ושהוא עדיין עם חברה שלו אבל הוא רוצה לדעת מה קורה איתנו כדי לראות איך הוא ימשיך תקשר איתה...והוא אמר לי שעוד חודש הוא משתחרר והוא רוצה שנתחיל בקשר רציני...כמובן שהתנשקנו אחרי כל כך הרבה זמן שלא ראיתי אותו כמעט התנפלתי!!
חברה שלי הייתה צריכה לחזור הבייתה הם הקפיצו אותה וכל הדרך התנשקנו וגםעד שהגענו עלי הביתה (חבר שלו נהג) ירדתי נתתי לו נשיקה על הלחי והלכתי!!
יום אחרי הוא התקשר עלי דיברנו הוא היה בבסיס הוא אמר לי שהוא מתגעגע עלי ופתאום הוא התחיל לדבר עליכאילו אני בן בהתחלה לא הבנתי אבלאז נזכרתי שהוא וחברה שלו באותו בסיס! היא יצאה והוא אמר לי שאני משיגה אותו ושנמאס לו ממנה!!
שבוע אחרי הוא חזר הביתה ורצה לראות אותי נפגשנו אבל כל הערב היה חרא כי לא היה לי מצב רוח ובסוף רבנו!!
מאז עברזמן שכחתי אותו היה לי יום הולדת 17 פחות מחודש אחרי קיבלתי טלפון ממנו הייתי בשוק אבל ידעתי שזה הוא הפעם כי הפעם הוא לא התקשר בחסום!
הוא ביקש סליחה הוא התחנן שאני יסלח לו והוא אמר לי שהוא נפרד מחברה שלו!
האמנתי לו אבל לא רצתי להיפגש איתוהפעם שיחקתי בו!
אבל לא יכולתי הרבה והוא לא יכל לשקר לי הוא היה עדיין עם חברה שלו ואמרתי לו כל עוד אתם ביחד אין לך מה להתקשר אפילו...הוא אמר לי שהוא עומדלגמור איתה שפשוט לא נעים לו ושהם יפרדו הוא יתקשר...אמרתי לו שאני לא יחכה לנצח!!
יום אחרי נכנסתי לו לאייסי כיהוא היה חסר לי ורציתי שנישאר ידידים זאת הייתה שיחה מוזרה...בערב הוא התקשרעלי ושאל עם דיברתיאיתו באייסי ולא הבנתי מסתבר שזאת הייתה חברה שלו..והיא זרקה אותו..
היה לי ממש ממש לא נעים הוא התקשר עלי שעה אחרי ודווקא הייתי בטוחה הוא התבאס אבל הוא נשמע לי טוב לגמרי....
סיימנו תשיחה שאמרתי לו שאני מצטערת!
למחרת התחלתי מאוחר הוא התקשר עלי ודיברנו....הוא אמר שכנראה זה מה שהיה צריך לקרות ושהוא רוצה להיפגש אמרתי לו שאני יחשוב על זה וקבענו לדבר בערב...
בערב קיבלתי שיחה מחברה שלו היא שאלה אותי מה בדיוק היה בנינו וכמובן ששיקרתי!!לא יכולתי להגיד לה תאמת
אבל למרות זאת הוא לא רצה לחזור עליה
שובע אחרי נפגשנו זה היה חלום...הוא בא לקחת אותי עם האוטו מהבית עצרנו בפינה חשוכה והסתערנו אחד על השני הוא כל כך היה חסרלי אבל גם ידעתי שאחרי זה אולי לא ניפגש...הוא סיפר לי שחברה שלו רוצהלעשות איתו שיחת סיום!!
ושאחרי זה נתחיל קשר רציני!!אמרתי לו סבבה אבל הייתה ליתחושב שזה לא ככה
למחרת קיבלתי ממנו הודעה: מאמי אני מצטער ואני לא רוצה לפגוע בך אבל חזרנו תתיקשרי עלי שתוכלי!
הייתי בשיעור חברה שלי אמרה שנהייתי לבנה כמו סיד התקשרתי עליו בהפסקה והבנתי שאחרי הכל הפער בגילאים כן מפריע ואחר הכל הוא וחברה שלו היו ביחד כמעט שנתיים!!
הוא אמר לי שאם אני באמת אוהבת אותו הוא יעזוב אותה ואנחנו ניהיה ביחד!!אבל שיחררתי אותו ואמרתי לו שאני אוהבת מישהו אחר ושיהיה לו חיים מאושרים!!
וככה ויתרתי על אהבה שלי שיכלה להיות גדולה!!
עכשיו אני מנסה לשכוח אותו אבל אני לא מצליחה אני יודעת שהוא לא שכח אותי כי הוא כל הזמן שואל אנשים עלי (חברות שלי מספרות לי) אולי עשיתי טעות אבל לא יכוללתי לתת לו לעזוב אותה ככה!!

בבקשה תגייבו זה ממש יעזור לי!!:-((


נוסף: January 7th 2006
מספר: האלמונית
דירוג:
כניסות: 667
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


האהבה שלי!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-18 18:21:37
הדירוג שלי:


כל הכבוד לך!!!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים