אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מישהו שאסור לי לאהוב - חלק א'

מאמי, אני לא יודעת איפה להתחיל ואיך אבל אני אנסה להתחיל בהתחלה...
זה היה השנה בחופש סוכות, באחד מימי החופשה שלחתי לך הודעה לפלאפון בתקווה שתענה לי.. זאת הייתה הפעם הראשונה ששלחתי לך הודעה - תמיד הייתי מצלצלת אליך! החלטתי לדבר איתך גם מחוץ לשעות העבודה שלך, שאלתי אותך אם אתה בבית ואם אתה יכול ורוצה לדבר אמרת לי שכן תמיד יא תולעת... חח... ככה אתה תמיד קורא לי, אני חולה על זה יש לי כמה שמות אצלך..
ואז התחלנו להתכתב בהודעות, דיברנו על אהבות ואכזבות ואמרתי לך שאני מרגישה אליך משהו אבל לא אמרתי מה שאלתי אותך אם אתה גם כן מרגיש ואמרת לי שכן, שמחתי.. אבל לא ידעתי אם להאמין יש לי חבר כבר שנתיים אני יודעת שלא הייתי צריכה להתאהב בו, אבל אני לא יכולה, אני רואה אותו כל יום אנחנו מסתדרים כל כך טוב יחד, אנחנו צוחקים יש בנינו מבטים ומתחים אני אוהבת את המשקפי שמש שלו שהוא כל הזמן איתם שחורות, אני אוהבת את האוטו שלו, את הריח שלו, אני אוהבת שהוא איתי, אני אוהבת את העדה שלו (תימני) ואת העיניים שלו שרק אני ראיתי, את איך שהוא נוהג, את הדיבור שלו את השמות שהוא "מקריץ" לי כל הזמן, אני אוהבת את זה שהוא גדול ממני ב- 16 שנה. אני אוהבת אותו...
אני כותבת לו מכתבי אהבה בסתר אף אחד לא יודע - גם הוא לא יודע..
אם ההורים שלי יידעו הם יהרגו אותי - אני יודעת שאני לא בסדר...
לא אמרתי לו את כל זה רק אמרתי שאני מרגישה משהו... הוא אמר שגם הוא מרגיש שאלתי אותו כמה זמן הוא מרגיש אז הוא אמר שמהרגע הראשון שהוא ראה אותי.. היה לי קצת קשה להאמין.. דיברנו על כל מיני בין היתר דיברנו גם על זה שמה שמפריע לנו להיות בקשר זה שאני קטינה וזה שיש בנינו הפרש גילאים של 16 שנה וזה שיש לי חבר כבר שנתיים ושאני אוהבת אותו. הוא אמר לי שאם הייתי בת 20 או 18 הוא כבר מזמן היה "חוטף" אותי.. יום ההולדת שלי היה קרוב משהו כמו שבועיים והוא שאל אותי מה אני רוצה ליומולדת אמרתי כזה בשקט: "אותך". לא התכוונתי שהוא ישמע אבל הוא שמע, הוא ביקש שאני אחזור על מה שאמרתי אמרתי לו לא יודעת ואז הוא אמר כזה: "אותי"?? אמרתי לו שאני יודעת שזה לא אפשרי כאב לי לדבר איתו, הוא אמר הלוואי..הוא התעקש ושוב שאל מה אני רוצה הוא אמר שהוא יביא לי הכל, כל כך רציתי שהוא יהיה לידי באותו רגע (תמיד), לחבק ולנשק אותו, לומר לו שאני אוהבת אותו בלי פחד..
אמרנו לילה טוב אחד לשני והלכנו לישון שנינו היינו נורא עייפים לילה לאחר מכן שוב שלחתי לו הודעה, הוא שלח הודעה ואמר שהוא עם מישהי, לא הרגשתי קנאה מסויימת, הרגשתי שהוא לא חייב לי כלום ושאני רוצה שיהנה באמת.. הוא אמר שאני אצלצל עוד מעט שלחתי הודעה רק למחרת בצהריים, לא רציתי להעיק עליו...
אין לו חברה הוא סתם אחד שמזיין כל החיים שלו.. הוא לא נשוי והוא גר לבד ואני יודעת איפה הוא גר. כששלחתי הודעה בצהריים אז הוא אמר לי שהוא אוכל, שאלתי אותו מה אתה אוכל אז הוא אמר במציאות שניצל ובדמיון אותך.. הסמקתי.
כל כך רציתי שהוא יהיה לידי. לא האמנתי שהוא יתאהב בי. בערב הוא אמר לי שמקשר כזה צריך לצאת משהו רציני (זה מה שהוא רוצה) אבל לא יכול לצאת כי אם ההורים שלי יגלו את זה אז הם יהרגו אותי וחוץ מזה אני קטינה ויש לי חבר.
אמרתי לו נכון ומאז כבר לא צלצלתי הבנתי שהוא ניתק קשר (עד כמה שאפשר היה לי לקרוא לזה קשר). אחרי חופשת סוכות ראיתי אותו שוב בבוקר ואמרנו שלום אבל הרגשתי שמשהו מתשנה לאט לאט, היחס כבר לא היה אותו יחס כבר לא היו חיוכים ומבטים וצחוקים בנינו הכל היה שומם, ישבתי לידו, חשבתי הסתכלתי עליו מדיי פעם, הוא לא הסתכל עליי אפילו לפני שניתקנו קשר בחופשה אז הוא אמר לי שהוא מקווה שאני אזכור אותו בגיל 18.. חשבתי על המשפט שהוא אמר והבטחתי לעצמי שאני אכזור ואצלצל אליו ויאהב אותו תמיד.

המשך יבוא...

 


נוסף: January 23rd 2006
מספר: מחכה_לך_לנצח
דירוג:
כניסות: 1128
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מישהו שאסור לי לאהוב - חלק א'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-01-26 22:49:27
הדירוג שלי:


יפה מאמיי...
בת כמה את ובן כמה הוא??

מישהו שאסור לי לאהוב - חלק א'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-01-25 23:52:40
הדירוג שלי:


בחייאת ,
מה??

שימו פה סיפורים .. עם חיים ..
להט , תשוקה , זיונים ..

ס''עמ עמק !!
אני רוצה לשמוע פה על זיונים חזקים !!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט