אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי

זה היה בקיץ של שנה שעברה. החופש התחיל, היציאות התחילו, החיים הכייפים ובקיצור הסיפור התחיל!
כמו שיש לכולם חברה הכי טובה גם לי יש (מן הסתם) ובחופש כמובן שהתחלנו לצאת יותר. תמיד בקיץ כולם מתאספים אצלינו בשכונה, תמיד יש צחוקים, תמיד כייף כי כולם ביחד. אני (מעיין) סך הכל ילדה קטנה (13) אבל ממש לא נראת ככה. לחברה שלי (עינת בת 15) שלומדת בבית ספר של העיר היו הרבה ידידים בשכונה ( כי את הרוב היא מכירה מבית הספר). אני זוכרת שבאותם ימים אני רק התחלתי לצאת עד מאוחר ואז כשהתחלנו לצאת בערב, אני ועינת הכרתי אותו. הוא ידיד שלמד עם עינת באותה שיכבה זה היה אורן. זה התחיל מסתם מחמאות, ואני לא ראיתו בו שום דבר חוץ מסתם בחור, סתם ידיד. אבל זה נמשך. ויום אחד כשאני ועינת יצאנו לטייל בשכונה פגשנו אותו....והוא עוד פעם עם המחמאות שלו והדיבורים שלא במקום..כשאני ועינת התחלנו להתרחק ממנו והחברים שלו היא התחילה להגיד לי ש "איזה מזל יש לך!! איך הוא מתיחס אליך!! רואים שהוא דלוק אליך באמת!!" ואני הכחשתי. למרות שכשחזרתי הביתה התחלתי לחשוב עליו... ובאיזשהו שלב כשחשבתי עליו התחלתי לחייך לעצמי ואם הזמן הבנתי שאני דלוקה עליו....
עברו עוד ימים של מבטים ודיבורים... ובאחד הימים כשהוא היה בעבודה (הוא עבד בשוק שהייתי נוהגת ללכת לשם בשביל התכשיתים)אמרו לי משהו...משהו שעיניין אותי יותר ויותר. ידידה טובה שלו (נטע) שהייתה גם באותו יום בשוק (שמן הסתם אני ועינת היינו שם) אמרה לי (יותר נכון שאלה אותי) אם אני מרגישה כלפי אורן משהו ואם הייתי מוכנה שיהיה בינינו משהו ובאותו רגע אני בכלל הייתי מבולבלת ולא ידעתי מה לענות ושלא נדבר על מה לחשוב, אבל עניתי לה שאני לא יודעת ושאלתי למה היא שואלת והיא אמרה " כי הוא ממש אבל ממש דלוק עליך!!! הוא כל הזמן מזכיר את השם שלך כמו "מעיין היפה" ובקיצור הוא היה עושה משהו אבל קצת מפחד על הגיל" (הוא בן 17).
יום אחד יצאתי עם ידידה שלי ופגשתי אותו, את חבר שלו וחברה של החבר. ואיך שהוא הוא שאל אם אני רוצה לבוא אליו הבייתה והסכמתי באותו יום הוא לקח את המספר שלי ואני הלכתי.
יום אחד כשיצאתי (לבד) ופגשתי אותו וסתם התחלנו לדבר והוא שאל אם אני (אני ועינת) רוצות לצאת למין פגישת זוגות (אני והוא ועינת ושחר- חבר הכי טוב שלו) ועניתי שאני עוד לא יודעת כי אני צריכה לדבר עם עינת....ואני גם לא בטוחה שאני יוכל לצאת, אחרי זה המשכתי ולא פגשתי אותו יותר באותו יום. יום אחרי זה יומיים לפני שהיינו צריכים לצאת ל "פגישת זוגות" פגשתי אותו כשהייתי עם עינת והוא היה עם שחר ודיברנו על היום שאנחנו רוצים לצאת...ובסוף הסכמנו שהאורן יתקשר אלי למחרת ונסכים מה היה. אבל יום אחרי זה הוא לא התקשר. ואני כמובן שהבנתי שלא יוצאים לשום מקום כי גם לי לא הייתה הפשרות לצאת. כמה ימים אחרי זה כשיצאתי (ותנחשו עם מי?!) עם עינת וכמובן, כמובן שפגשתי אותו עם כולם...גם נטע הייתה שם וכשדיברנו אני, אורן, נטע ועינת נטע החליטה לקחת אותי לצד ולשאול שאלה וכשהתרחקנו קצת מכולם היא שאלה אם אני הייתי מסכירה להיות חברה של אורן למרות הגיל ואני עניתי שהכל תלוי רק בו. וחזרנו אליהם. כשהייתי צריכה כבר לחזור, אני נתתי לאורן נשיקה בלכי והתכוונתי כבר ללכת אבל הוא עצר אותי וגם הביא לי נשיקה בלכי... בקיצור יום אחרי זה הוא התקשר אלי ממש כמה דקות לפני שעליתי הבייתה (הייתי עם ידידות) בהתחלה סתם דיברנו אבל כשהייתי כבר בחדר וישבתי ליד החלון הוא שאל אותי אם אני מרגישה כלפיו משהו ועניתי לכן וכשהוא שאל מה אמרתי שזה לא שיחה לטלפון והוא הסכים איתי והחלטנו שאנחנו נפגשים למחרת. וכשנפגשנו וישבנו באחד הספסלים לא רחוק מכולם הוא אמר לי שאוהב אותי אבל לא יודע מה לעשות כי יודע בת כמה אני ויודע שלא יכול לעשות את כל מה שהיה עושה עם חברה אחרת בגילו, ואני נתתי לו רעיון (שזה רעיון ממש לא טוב בשבילי) אמרתי לו שגם אני מרגישה כלפיו משהו וזה עדיין לא אהבה אבל זה משהו שהולך ומתגבר ואני גם ההיתי מוכנה להיות חברה שלו, אבל גם אותי מתריד העיניין של הגיל והצעתי הצעה שנהיה חברים אבל שתיהיה לו משהי מהצד בשביל מטרה אחת. והוא אמר שיחשוב על זה ויתן לי תשובה מחר. יום אחרי זה יצאתי לחפש חברה שהייתה צריכה לבוא אליי אבל לא באה, לא ממש מצאתי אותה. פגשתי ידידה טובה שלי ושל אורן והיא אמרה שתעזור לי לחפש אותה, אבל לא מצאתנו אותה והתישבנו באחד הספסלים בפארק שליד הבית שלי. והיא (שיודעת מה יש ביני לבין אורן) וידעה מה הוא צריך להגיד לי היום שאלה מתי אנחנו נפגשים, עניתי שאני לא יודעת כי היום הוא עובד והוא צריך להתקשר אלי, אבל היא לא נרגע ואמרה שאני אתקשר אליו..וזה מה שעשיתי, התקשרתי אלעו והוא אמר שלא מרגיש כל כך טוב ושהוא בבית. אז כבר הבנתי שהיום לא יהיה שום תשובה ממנו ושום כלום אבל היא לא וויתרה. היא לקחה אותי אליו לבית.. שם ישבו אבא שלו, אח שלו, החבר הכי טוב שלא שהיה גם החבר של אותה אחת שהביא אותי אליו (הם רבו ולא דיברו) וכמובן שהוא. אנחנו ( אני והידידה) היתישבו לידם. אורן ניסה בכל דרך להשלים בין הזוג אבל לא יצא לו, באיזה שהו שלב כשישבנו אני, אורן, החבר, והידידה הזוג התחיל לריב והיא יצאה מהבית, אורן צעק על החבר שירוץ אחרי וזה שמע לו ויצא אחריה.אורן התיישב לידי וכשאח שלו יושב לידינו הוא אמר לי באוזן שהוא אוהב אותי ורוצה אותי לא משנה באיזה תנאים. ומאז אנחנו חברים...

אבל שלא תחשבו זה עוד לא הסוף!!!

הרי הסכמנו שתיהיה לו מישהי מהצד....ולי בהתחלה לא הייתה ממש בעיה אם זה עד שהיו כמה אנשים (הרבה אנשים) שלא יודעים את הסיפור כולו וכל הזמן הזכירו לי את אותה האחת בא נגיד ה" זונה" שלו. וזה מאוד עיצבן אותי. עד שבאתי אליו ואמרתי לו הכל. שנמאס לי ממנה שהיא לא מביא לנו להיות ביחד וסיימתי בזה שאמרתי לו לבחור ביני לבינה. והסכמנו שבינתיים נפרד ונתן לזמן לעשות את שלו. הוא אמר שבינתיים יהיה לי חבר (ותאמינו לי שאין לי מושג למה הוא אמר את זה) ושהוא יודע שבסוף אנחנו ניהיה ביחד. והזמן באמת עשה את שלו! אבל יותר מידי מהר (לפחות לדעתי זה היה מהר).יום אחד הייתי עם חברה טובה שלי והיא הציעה לי לשלוח לו הודעה ולראות מה הוא יעשה ואיך יגיב ואז שלחתי לו " היימה המצב? משעמם לי מעיין" והוא ענה לי "אני עכשיו לא בבית אני עוד חצי שעה חוזר ונפגש טוב כפרה?" אוקיי אז אחרי איזה חצי שעה הלכנו ליד הבית שלו ושם פגשתי אותו מגיע עם אח שלו ונשערנו אני הוא וחברה שלי, אחרי זה הגיע גם החבר הכי טוב שלו שחר והלחנו לכיוון הבית שלי משם חברה שלי הלכה ופגשתי את עינת אז היה רגע שאני ואורן עמדנו לנו בצד מנותקים מכולם ובאיזה שהו שלב הוא מנשק אותי בלכי, וחשבתי שהוא אומר לי ביי אבל זה דווקא היה נגדי, הוא אומר לי " לא לזה אני מתכוון" ומנשק אותי בפה. ואת האמת ברגע הראשון של הנשיקה בכלל הייתי המומה ולא יכולתי לזוז (זאת לא הייתה הנשיקה הראשונה שלי) אבל בכל זאת הרגשתי הרגשה שמעולם לא הרגשתי, הרגשתי שאני אוהבת אותו ותמיד אוהב. אחרי זה שאלתי מה זה צריך להיות (הרי אנחנו לא חברים או משהו) ולא היה לא מה לענות לי גם לשאלה של מה יהיה בהמשך הוא בקושי מצא מה להגיד. הוא אמר שהוא צריך לסיים קשר עם עוד כמה בנות שיכולות להרוס לנו את הקשר והוא איתי לתמיד, למרות שלא האמתי לו הסכמתי אם מה שהוא אמר והלכתי עם עינת. עינת שכמובן ראתה את הכל, לא אהבה את זה, כי היא לא בעד נשיקות ליד כולם, ועוד שכולם מכירים אותך ויודעים מה הקטע בינינו אבל אני הייתי בשלי ולא הקשבתי לה. ימים אחרי זה אני לא הבנתי אם אנחנו חרבים או לא.. כי לא דיברנו עם זה אבל היו רגעים שהתנשקנו.
יום אחד שהיתי עם כמה בנות לא רחוק מהבית שלו ראיתי אותו עם שחר עוד חבר ואת ה.....שלו הולכים בחיבוק. הוא בהתחלה לא ראה אותי וכשהוא כבר בא להסתובב אלי אם הגב אחד החברים אומרים לו משהו הוא מסתובב ובא לכיוון שלי. באותו רגע אני הייתי עצבנית עליו ומאוד!!! בקיצור רבנו מול כולם והוא הלך לצד אחד ואני לצד אחר. יום אחרי זה ישבתי ממש ליד הבית שלי וחיכיתי לאמא שלי שהייתה צריכה להגיע בכל רגע והוא עובר שם... הוא מתיישב לידי ואנחנו מתחילים לדבר על אתמול, הוא אמר שאם היה יודע (או רואה) אותי לא היה הולך בכלל לכיוון הזה אבל אני אמרתי שלא זאת הבעיה, הבעיה היא בזה שאם הוא כבר איתה אז שלפחות לא יהיה איתה ליד אנשים שיודעים שאני חברה שלו ושלפחות לא יעשה לי פדיחות! הוא הסכים איתי ולבסוף השלמנו.
כמה ימים אחרי זה התקשרתי אליו ושאלתי איפה הוא אבל השיחה התנתקה והוא חזר אלי, הוא שאל מתי הוא רואה אותי ואמרתי שאני עוד מעט יוצאת והוא אמר יפגוש אותי ליד הבית כי יש לו משהו להגיד לי ולא רצה להגיד לי בטלפון, הוא רק אמר שזה משהו טוב... וכשנפגשנו וישבנו באיזה מקום הוא אמר לי את זה...
"את זוכרת שכל הזמן אמרת שאני צריך להוכיח לך שאני אוהב אותך?"
"נו..?"
"אז....אם אני יעזוב את ____ (ה....שלו) את תאמיני לי?"
"אה..."
אני הייתי בשוק!!! לא האמנתי שהוא אומר את זה ובאמת יכול להתכוון לזה.
"אני חושבת שאני יאמין....אתה באמת רוצה לעשות את זה??"
"בשבילך הכל"
"ואיך פתאום זה בא לך לראש?"
"דיברתי אתמול עם דוד שלי..את זוכרת אותו זה שהראתי לך.. והוא אמר שאם אני באמת אוהר אותך אני צריך להיות איתך.."
"אההה....אוקיי...אני מקווה שזה באמת יהיה ככה!!"
נו מה?! הוא היה צריך את דוד שלו כדי להבין את זה??
אנחנו היינו זוג יפה 3 וחתי חודשים וכמו כל סיפור מתוק גם זה מגיע לסיומו.
באיזה שבת אחת הוא היה באיזה מסיבה. ואחרי זה לא הבנתי למה אבל התרחקנו קצת ושבוע אחרי זה הוא הסביר לי שבאותה מסיבה של יום שבת הוא פגש מישהי, במישהי הזאת הוא התאהב ומאותו יום הם ביחד. כמובן שאחרי זה נפרדנו. ולי כמובן שהיה קשה לשכוח אבל שכחתי.

אחרי בערך חודשיים דיברנו באי סי קיו, בהתחלה היה הכל סבבה אבל אחרי זה איכשהו הגענו לעניין ששאלתי מה עם חברה שלך והוא ענה הכל בסדר למרות...ולא המשיך, שאלתי למרות מה? והוא אמר שלא רוצה להגיד אבל שיכנעתי אותו והוא אמר "למרות שנאי רוצה אותך את זה את רוצה לשמוע???" אני כמובן שהייתי המומה ובסוף אמרתי לו שגם אני מרגישה משהו (באמת לא הרגשתי רק הייתה לי מן הרגשה של אני חייבת לשתף פעולה ולא יודעת למה) בקיצור אמרנו שאנחנו צאיכים להפגש ולדבר על זה אבל זה לא רקה כי כמה ימים אחרי זה הוא אמר שאני יכולה לשכוח מהכל, שאלתי למה מה קרה והוא אמר שהוא לא בטוח במה שוא מרגיש. ובקיצור יש לו פיצול אישיות!!! אני התרגזתי, אבל למזלי לא הייתי ממש בקטע שלו ויצאתי לכל העניין מהר. אני מקווה שיותר הוא לא יבא ויגיד לי משהו...עכשיו אנחנו לא מדברים אבל עדיך שכך ומרות שמאוד לא נוח לי אם זה שלא סיימנו את העיניין כמו אנשים נורמלים.

תודה שקראתם (אם באמת קראתם) ונהנתם.....תשאירו תגובות זה יעזור לי מאוד....ביי
 


נוסף: March 11th 2004
מספר: חסוי
דירוג:
כניסות: 1971
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2009-02-04 20:50:00
הדירוג שלי:


אל תחזזרי אליו , הוא לא בגיל שלך ! ..


והאאלה שקיללו ?! אתם סתם קנאאיות פפח ..


כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-23 11:01:43
הדירוג שלי:


בואנה את אחת הדפוקות!!!!!!

לא הייתי רוצה להיות במקומך!!!

תתבגרי...!!

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-05-13 16:31:38
הדירוג שלי:


סיפור ממש מפגרר..!!
לא מקנאה בך...

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-19 01:30:37
הדירוג שלי:


מתוקה,
סיפור מעניין ומורכב..
דעי לך דבר אחד..
הלב שלך הוא לא משחק.. וגם אם כואב לי לומר הוא שיחק לך ברגשות
ולא ניראה לי שבכוונה אבל זה מה שהוא עשה..
יש עוד המון המון בחורים בעולם שישמחו לחלוק איתך הרבה דברים יפים
תפיקי את הלקחים מהמקרה הזה ותמשיכי הלאה כי הכל עוד לפנייך..

באהבה,


כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-04-16 00:22:42
הדירוג שלי:


הסיפור היה יפיפה
ואני רוצה להגיד לך לא משנה
מה תמיד תעמדי על שלך
ואל תתני שישחקו בך
כמו סביבון!!!

בהצלחה!

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2005-02-12 15:37:44
הדירוג שלי:


סיפור יפה! אבל קצת ארוך....חחח

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-03 19:11:16
הדירוג שלי:


כפרה, אני מודה, כימעט בכל דבר יש טעויות, אבללל...טעות כזאת?1 מה זה "מישהי מהצד"?! מה זה כל הקטע הזה?! הוא אוהב אותך? שימצא מקום אחר לדחוץ ת''*** , שילך לזונה עם הוא צריך לממש את הסיפוקים שלו...
"מישהי מהצד" זאת ממש טעות, הגיל ממש לא חשוב מאמי הכי זה נוער, אתם נערים, זה רק הוריד לך מהכבוד, את בחורה, אל תעשי דבר כזה בהמשך של מערכות יחסים מסוגים שונים..
זאת שטות, שמרי על עצמך בובה ! ! !

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-05-30 12:52:45
הדירוג שלי:


יווו את עשית טעות שאמרת לו מישהי מהצדדד
כאילו מזה מישהי מהצד?!?!
הוא רוצה אותך..סבבה
לא רוצה שילך להזדיין!!!
בהצלחה מותק=)

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-05-01 19:53:06
הדירוג שלי:


העיקר הנשיקה מותק!!!!

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-03-31 17:14:31
הדירוג שלי:


וואאייי איזה סיפור!!
אני יכולה עכשיו כבר להגיד לך מה הייתה הטעות הכי גדולה שלך- מה את אומרת לו שאת רוצה שתהיה לו מישהי המצד????????? תגידי לי על מה חשבת בכלל????????????????
זה ברור שהוא לא יכול להתאהב חזק בצורה כזאת!!!! אם הוא באמת היה אוהב אותך הוא היה מוצא לאן לדחוף ת*** שלו!!!אם יש לו חברה אז שיביא ביד! מה אני יגיד לך! אבל מה זה השטויות האלה?????????? אני פשוט בשווקק!!!! בחיים שלך אל תעשי דברים כאלה! אם יש לך חבבר הוא ך ורק שלך!!! ואם הוא רוצה ללכת לזונה שילך וישלם כסף ולא ילך לסתם מישהי מהחברה!!!
אם לא היית עושה את השטות הזאת, מי יודע, אולי היום עוד הייתם יכולים להיות ביחד!!! כי במקרה שלך הגיל זה שטויות! שניכם נערים! זה לא כזה נורא!! אבל את עשית טעותתתתת חבל"ז!!!
העיקר שהכל נגמר כבר! שלא תעיזי לעשות כאלה שטויות שוב! את בחורה ואת צריכה לשמור על הכבוד שלך!!!!1 וזה רק הוריד לך מהכבוד! שמרי על עצמך בובה!

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-03-12 18:20:54
הדירוג שלי:


וואי...תודה... באמת זה היה קשה לשכוח אבל כבר שכחתי ולמזלי באמת זה נגמר!!!!
תודה שהגבת

כבר כמעט שנה ואני עדיין זוכרת כל פרט...אהבה ראשונה שלי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-03-12 16:47:51
הדירוג שלי:


וואיי קראתי הכל... גאה בעצמי:)
הקיצר הסיפור שלך ממש מורכב... אבל את יודעת שבאהבה אין גיל ובאמת אם הוא היה אוהב אותך הוא היה משאיר את הצרכים והסיפוקים שלו מתי שאת תהיי מוכנה לקבל אותם... נכון, זה היה הרעיון שלך אבל הוא בכלל לא היה צריך להעלות את הקטע הזה בכלל...!
הקיצר, הבנאדם הזה נשמע כאחד שלא סגור עם עצמו וכאחד שלא יודע מזאת אהבה...והוא לא שווה את זה שבכלל תהיי איתו!
הקיצר מזלך שהכל נגמר, ואכן זה קשה לשכוח אבל זה נגמר וזה מה שחשוב....
אל תתני יותר שישחקו בך ככה!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט