אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה..מה היא רוצה? חלק א'

היי.אני ילדה אחת מאזור המרכז. כבר הרבה זמן שאני קוראת סיפורים של אחרים אולי הגיע הזמן לספר את הסיפור שלי. השמות כאן בדויים, הסיפור אמיתי, קרה לפני מספר שנים:
לפני 7 שנים הגיע למשרד של אבא שלי עובד חדש, חבר ותיק מימי התיכון, והם התחילו לעבוד יחד. לעובד הזה יש שני ילדים, בת בגילי, ובן שגדול מאיתנו בשנתיים. האבות שלנו התחילו לעבוד יחד, העובד הזה קנה בית ליד הבנדוד שלי, שהוא הידיד נכי טוב שלי, ואיכשהו עם הזמן התחיל קשר ביני לבין הילדה של העובד, ועם הזמן נהיינו חברות הכי הכי טובות. תאומות סיאמיות. בנדוד שלי, עידן, והבן של העובד החדש, ליאב, נהייו חברים הכי הכי טובים. תאומיים סימיים.
וככה, התחלנו לבלות המון זמן ביחד. אנחנו היינו בנות שמונה, הם בני עשר, והקמנו חבורה סודית, ריגלנו אחרי האמהות שלנו, גנבנו לבנדוד הגדול שלי (אח של עידן) דברים מהחדר, ובקיצור, עשינו שטויות של ילדים בגיל שמונה. או עשר. היינו יוצאים לאילת יחד, מהעבודה של ההורים שלנו, והיינו באותו חדר. גדלנו ביחד. לי היו את האהבות שלי, להם את שלהם, ובערב היינו נפגשים לספר אחד לשני הכל. באיזהשהו שלב היו ריבים ביני לבין ליאב, והתחלנו להסתכסך אבל זה עבר אחרי גיל 12. לי אין אחים גדולים, ככה שעידן היה מאז ומעולם האח הגדול שלי. ואחרי הסולחה עם ליאב, גם הוא החל לשמור עליי. וככה, אני וליאב התקרבנו מאוד. באותו זמן הייתי מאוהבת באיזה אחד, שלא ממש רצה אותי, קורה, ואני הייתי ממש שבורה מזה. בכיתי על אותו אחד ממש המון, וליאב היה שם בשבילי. ופתאום, ראיתי באחי הגדול כיביכול, את הבעל שתמיד רציתי. התחלתי לראות את ליאב, הגדול, הבוגר, (הייתי בת 13 והוא היה בן 15) את האהבה שלי. התחלתי לחוש אליו משיכה חזקה, אהבה, אבל מצד שני הייתי מאוהבת באותו ילד ששבר לי את הלב. ליאב התעצבן על אותו ילד, חשבתי שזה טבעי, הייתי חשובה לו, ורצה להרביץ לו.כמובן שלא הסכמתי, וככה העברנו את זה. זה היה כבר בסוף שנה, והחופש הגדול מתקרב לו. היינו אמורים לרדת לאילת, וכבר הודיעו לנו שיהיה לנו חדר לבד- אני, ליאב, עידן, ומאי- החברה שלי ואחות של ליאב. נסענו לאילת, עברתי לאוטו של מאי וליאב באמצע הנסיעה כי השתעממתי עם ההורים שלי, עשינו צחוקים והכל, ואני חייבת להגיד שהשבוע הזה באילת היה הקסום ביותר שלי- אני וליאב התקרבנו או לפחות ככה חשבתי.
חזרנו מאילת, המשכנו להיפגש, הייתי יושנת אצל מאי וליאב שבועות שלמים, ופשוט היינו בלתי נפרדים.
הגיע חודש אוגוסט. ליאב התחיל להראות סימנים שהוא אוהב אותי, בנדוד שלי דיבר איתי, אחותו דיברה איתי, אבל אני חששתי.
בתאריך ה- 8.8.2004,
קבענו, אצלו. זה לא היה רגיל, כי אף פעם לא היינו קובעים , פשוט היינו באים. באתי לשם, כולי רועדת ממה יהיה ומה לא, ואני מפחדת, הייתי שם איתו, בנדוד שלי אמר לי מה שלא תצטרכי תתקשרי. טוב.
נכנסתי אליו לחדר, מאי יצאה, וההורים שלו היו בהצגה. זה היה יום ראשון ואני עוד יכולה להריח את החדר שלו, ריח של בגדים מכובסים והבושם שלו. נכנסתי לשם, הוא השאיר את הדלת פתוחה. הוא אומר לי כזה- שבי. ישבתי על הרצפה. אני מין ילדה כזו, קיבוצנקית, חורנית, שבכל מקום מתיישבת על הרצפה. לבשתי מכנס שבע שמיניות אפור עם פס ורוד, וגופייה שחורה. הוא לבש ג'ינס וטי לבנה. הוא היה אחרי תיספורת והשיער שלו היה קצר קצר.
הוא יצא מהחדר. הסתכלתי על הדלת, לא דיברנו, הוא יצא ואחרי שניה הוא חזר..עם בלון. מבלוני ההליום האלו, והיה כתוב עליו- אני אוהב אותך . לא היה צריך יות ר מזה. חייכתי אליו. זה לא היום הולדת שלי, אמרתי לו. הוא הסמיק. הוא אף פעם לא הסמיק לפני זה. הוא היה כל כך חמוד. הוא שאל- "למה את יושבת על הרצפה?" צחקתי. ואז הייתה שתיקה.
"בואי נרד, הזמנתי סרט." הוא אמר. זה היה כל כך מוזר, בחיי, בחיים הוא לא הזמין סרט, תמיד היינו רואים מה שיש. או מזמינים סרט של אקדחים. הוא אמר שם של סרט בנות, ואני חייכתי. הוא באמת חמוד. ישבנו על הספה. רחוקים-קרובים, נוגעים-לא נוגעים. הסרט התחיל. הוא העביר את היד שלו אל מאחורי הגב שלי, ושיחק לי בשיער. התקרבנו. הוא ליטף לי את הראש, את הצוואר. הראשים שלנו התקרבו, יכלתי להרגיש את אדי הנשימה שלו, לשמוע את ליבו פועם, השפתיים שלו התקרבו, לאט, הזזתי את הראש, ובמקום פי, שפתיו ריפרפו על הלחי שלי.
"למה?" הוא שאל. בעיניו נראה העלבון, החוסר ביטחון, חוסר וודאות, לא יודעת מה עוד.
כיביתי את הטלויזיה.
"בוא נצא." אמרתי לו. הוא נעל את הדלת ושם את המפתחות בכיס האחורי של הג'ינס שלו. הלכנו, בחוץ כבר השמש שוקעת, והלכנו לאט. "למה לא רצית שאנשק אותך?" הוא שאל. בראשי מחשבות. זו הייתי נשיקה ראשונה שלי, כאילו אמורה להיות, ולא ידעתי מה לעשות עם עצמי, פחדתי לא להיות טובה מספיק. כמובן שלא אמרתי לו את זה.
שתיקה.
"טוב, אני מבין שזה חסר סיכוי, אבל אם לא עכשיו אז אף פעם."
הרמתי את ראשי אליו.
"אני אוהב אותך. מה את מרגישה אליי? את האמת, בבקשה אל תשקרי לי." הוא אמר. הייתה שתיקה. המשכנו ללכת. התקרבתי אליו.
"אני אוהבת אותך גם," אמרתי לו. בשקט.
"אבל?" הוא שאל.
"מה אבל?" לא הבנתי.
"אין אבל?" הקשה.
צחקתי.
"לא." אמרתי לו.
"מה לא?!" הוא נדרך."את לא רוצה אותי?" שאל.
"לא, אין אבל, אני רוצה אותך גם." אמרתי לו. התתקרבנו שוב. התחבקנו בבישנות בהתחלה, הראש שלו שוב התקרב, גם שפתיו, הישרתי את ראשי אליו.
שפתיו פגשו בשפתיי, עיניי נעצמו, אבל פקחתי אותן מיד כדי לראות את תגובתו, אך עיניו היו עצומות. אז עצמתי גם אני את שלי.
נתתי לו לעשות את שלו, להוביל. התנשקנו.
עברנו את המגרש כדורסל, היו כמה ילדים, אבל לא ראינו אף אחד, התנשקנו, צחקנו, ולא ראינו אף אחד חוץ מאחד את השני.
התנשקנו קצת, דיברנו קצת, צחקנו קצת, התחבקנו קצת, והתנשקנו. שוב.
זה היה הערב הקסום שלי.
נשיקה ראשונה.
אהבה ראשונה.
התחלה של סיפור.


חזרתי לבית של עידן, בנדוד שלי, כמובן שסיפרתי לו, ובאחת וחצי בלילה, לפני שנרדמתי הבהב צג הנייד שלי ,לילה טוב נסיכה שלי, תחלמי עליי."
נרדמתי כשחיוך פרוס על פניי וחלמתי חלומות מתוקים...עליו.

הספינה שלנו לא שטה לעבר השקיעה, וחיינו באושר ועושר, אך אצבעותיי כבר כואבות.
אז...
המשך יבוא:)
 


נוסף: February 18th 2006
מספר: נבינב_ארנבב
דירוג:
כניסות: 651
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה..מה היא רוצה? חלק א'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-02-20 21:41:28
הדירוג שלי:


יאא נשמעע מעניין..
שלחי את ההמשךך מהררר

אהבה..מה היא רוצה? חלק א'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-02-19 20:18:06
הדירוג שלי:


תמשיכיי נישמעע ממש מענייןןןןןן
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט