אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


.. love is all the story 3

אחד עונה לו .. תביא לי את בר..הוא .. מי אתה ????
הוא עונה מישהו , תביא את בר .. וידיד שלי ניתק לו בפרצוף .. אני לא הרגשתי בנוח ואמרתי לשי שאני רוצה ללכת הביתה .. חברים של אחי דפקו מסיבה בבית .. נכנסתי ישבתי איתו ועם חברים שלו .. השתכרתי כמו חולת נפש ..  לנקות את הראש.
חחח אחי צחק עלי בלי סוף , פתאום נכנס עוד חבורה של כוסנים .. אני ושי .. עוד שניה גומרות .. אימאאאאאאאאא .. למות .. ואחי? יאללה ברי למיטה .. ואני עליתי למעלה להקיא . ואחד מהחברים שלו בא אחרי ועושה מה מאמי את לא יודעת לשתות הא ? ושי כזה היא לא אמורה לדעת לשתות !!
ואני כזה שמעת ? עכשיו עווווווווף ! הוא פשוט מת מבושה והלך .
אני ושי שכבנו במיטה שמנו מוסיקה על פול ווליום .. ופתאום היה שיר חזק וזה .. קמנו התחלנו לרקוד כמו משוגעות קופצות על המיטה שרות קופצות .. זה היה הלילה הכי כייפי בעולם ..
קמנו בסביבות 3 .. שי כולה בדיכאון שנהרס לנו חצי יום .. החלטנו שנלך לקניון כל החברים .. לבשתי חצאית עד הברך , תנכיות .. גופית קשירה , עשיתי חצי קוקו .. ואני ושייייי יצאנו לדרך ..
ישבנו איפה מקדונלס ואז הלכנו למשחק באולינג .. ונחשו מי ניצחה ? אני .
קבענו שניפגש כולם בפארק בשעה 8 וחצי .. אחרי קידוש ...
חזרתי הביתה , החלפתי בגדים לנוחים יותר .. פתאום אימא מודיעה לי שאני צריכה לעשות בייביסיטר על אחותי הקטנה , ואני ? כולי התבאסתי מה אימא נו בקשה קבענו כל החברים .. מתחננת לאחי שישמור על אחותי מתחננת .. הוא בשלו .. קבע עם חברה שלו דייט ... מכוער אחד איך עצבן אותי אותו יום .. אמרתי לאימא לא מעניין אותי אני מזמינה את כולם לפה . היא אמרה שאני חוזרת שלא יהיה אפח'ד חוץ מכמה חברים שישנו כאן עם בא לך .. ואני כזה ואיייייי סבבה אימא תודה חיבקתי אותה ונישקתי אותה .. ישר רצתי לחדש כתבתי באוואי : " כולם לבוא אלי היום בית לבד .. בשעה 9 מסיבה מוסיקה אוכל. כתובת : .................... פון : ..................... אראה אותכם בערב" .. אמרתי לשי ולירז החברות הכי טובות שלי שיבואו אלי ב-8 לעזור לי לארגן ושאחרי זה ישנו אצלי .. ואמרתי שאני אזמין שני ידידים ..אז הזמנתי את רועי , ואת שון .. הידידים הכי הכי שלי .. השעה 7 וחצי , אימא קוראת לי למטה לקידוש.. ואבא מתחיל : "ברוך אתה ה' ..........................................." נגמר ..  טסתי לחדר לסדר את המיטה והכל . השעה 8 שי ולירז אצלי .. מארגנות חטיפים שתיה מוסיקה וזה. הגיע השעה 9 ..ההורים עפו , אחותי למעלה ואחי ? מתארגן "לדייט". שי שאלה אותי אם הם בקטע רציני אחי וחברה שלו .. אמרתי שלא נראה לי כי הוא לא רציני בבנות .. אפעם , והיא התבאסה היא התאהבה בו .
טוב אחי יצא .. כולם הגיע וזה , ריבנו של עולם הזמן עבר בטיללללללל השעה 11 פתאום מישהו דופק ואני הלכתי לפתוח . פתחתי וראיתי ....................................


 


נוסף: April 5th 2006
מספר: בר
דירוג:
כניסות: 380
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


.. love is all the story 3
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-06 16:10:38
הדירוג שלי:


לא נכון גמאני
סתיו=]
סיפור שולטט

.. love is all the story 3
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-06 12:58:59
הדירוג שלי:


רק ורוניקה מגיבה פה חחחח
ירדנושית:-)

.. love is all the story 3
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-06 09:15:58
הדירוג שלי:


וראית את האחד והיחיד שלךךךך
(דעה שלי)
ורוניקה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט