אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


.. love is all the story 5


מי זה יכול להיות ? אחייייייייייי !! הוא בא אלי בריצה .. בררר! ניפרדתי מרקפת .. ואני אבל אהבת אותה לא ? הוא כזה . לא ........ אני אוהב את שי.. ואני ? "אוהב" הא ? אם תפגע בה אני רוצחת אותך נודרת נדררררררר ! ... והוא , אני בחיים לא יפגע בה היא אהבה ממבט ראשון ואז הוא קלט הוא קלט שליאור כאן והוא רץ אליו וחיבק אותו חיבוק גדול.. החבר הכי טוב שלו , הכי טוב ! וליאור אמר לאחי .. הפרעת לי באמצע בידיוק באמתי להגיד לאחותך שאני אוהב אותה , יותר מתמיד והיא אהבת חיי .... ואני מרוב מבווחה רצתי למטה ואמרתי לכל חברים שזהו אימא חוזרת שילכו הביתה , לירז ושי נשארו לעזור לי ושון ורועי כבר נרדמו בחדר שלי . אחי וליאור גם עזרו לי קצת שטפו כלים הלכו ליזרוק זבל בקטנה .. אחי התקשר לאימא ושאל אותה עם ליאור יכול לישון אצלנו , ואימא שלי אמרה תלוי כמה חברים יושנים אצל אחותך .. אז הוא אמר כולל היא 5 .. אימא אמרה מה קרה ? קיייטנה .? זהו לא מרשה יותר והוא כזה בבקשה נישן במרתף אימאאאאאאאאא .. היא אמרה יאללה טוב .. רק תרשום לי בפתק כמה ג'חנונים להכניס לתנור .. והוא כזה כן בטח אל דאגה..
אחי ביקש ממני לרדת למרתף שניה , ובידיוק היה לאחי פיפי .. כן בטח
אז נישארתי עם ליאור . והוא כזה לא הצלחתי להגיד לך מקודם אבל אני אוהב אותך .. אוהב אותך מהיום הראשון שראיתי אותך אוהב אותך ..! רק אותך.
ואני הייתי בשוק ........... לא עניתי , ופשוט התקרבתי אליו ונישקתי אותו אחי נכנס והוא כולו מתלהב .. רק שבמקום התלהבות יצא לו .. אפא אפא בלי ידיים זאת עדיין אחותי הקטנה יאללה לכי לישון ..ואני ? התחרפנתי עליו אבל לא רציתי להגיב עליתי למעלה כי במלא הייתי עייפה טילים ..
שי רועי ושון יושנים ........ ואני באתי נכנסתי בניהם ונירדמתי .
השעה 11 בבוקר ... אימא שלי דפקה צרחה לקווווום .. כולם קמו אפילו השכנים . סידרנו את החדר .. צחצחנו שיניים והלכנו לאכול ג'חנון . אחרי זה הם הלכו .. ואימא קראה לי לשבת איתם לאכול .. ואמרתי לה שכבר אכלתי... אז היא אמרה לי לפחות לשבת איתם .. אז היא אמרה לי לכי תקראי לאחיך וחבר שלו מהמרתף .. אז קראתי להם ואמרתי שאימא כבר כועסת .. הם עלו וישבנו לאכול כל המישפחה. אני הסתכלתי על ליאור בלי סוף , והרגשתי שגם הוא מסתכל עלי .. אמרתי אימא ..... נעשה פיקניק בים ? על האש ..? שבת משפחתית כזאתי .. כיייייפית .. ואחי ישר .. ליאור בא איתנו .. ואימא שלי אמרה חח לא חשבתי אחרת .. התקשרתי לשי .. שאלתי אותה אם היא רוצה לבוא איתנו גם והיא אמרה אמ... כן למה לא ? אמרתי לה שתיהיה אצלי ב3 עכשיו השעה 1 וחצי .. נכנסתי להתקלח התלבשתי והתחלתי עלזור לאבא על הדברים מנגל פחמים .. לעזור לאימא עם הבשר .. וליאור יושב ומסתכל עלי .. יושב ולא מוזיז ממני את המבט .. לא ידעתי אם זה טוב או רע , כי אהבה הרסה אותי הרבה.. אבל פשוט חיכייתי ... השעה הייתה שלוש עלינו לאוטו כולנו והגענו לים .. אני ושי ישר הלכנו לשכב על הדשא שמנו מגבת .. ואחי וחבר שלו שיחקו בכדור .. ואחותי בקטנה? ישנה .. (מישהו חייב לישון אצלנו במשפחה). ליאור העיף עלי את הכדור .. "בלי כוונה" ואז התחלת לרדוף אחריו ורצנו בחוץ ונפלנו אחד על
השני ...........................
 


נוסף: April 5th 2006
מספר: בר
דירוג:
כניסות: 342
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


.. love is all the story 5
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-06 16:11:19
הדירוג שלי:


לא נכון ירדן גמנאני
סתיו=]

.. love is all the story 5
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-06 13:03:55
הדירוג שלי:


עוד פעם רק ורוניקה מגיבה חחח
ירדנושית:-)

.. love is all the story 5
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-06 09:24:15
הדירוג שלי:


שניה שניה מה עם הרז הזה?!
ורוניקה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט