אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


היום של אתמול

מאז שקרין ראתה את לנה, עולה חדשה בת 16.5, נכנסת לכיתה שלה היא ידעה שהן יהפכו לחברות טובות מאוד. ואכן זה קרה! הן הפכו להיות החברות הכי טובות, קרין הייתה זו שעזרה ללנה להתאקלם בסביבה חדשה, הן תמיד היו יחד, שני החברות הכי טובות ואיש לא הצליח לסכסך בינן.

מאז כיתה י' כשלנה עלתה לארץ היא וקרין היו חברות וכעת כשעברו שנים רבות, הן עדיין נשארו חברות.

הן תמיד הקשיבו אחת לשניה, תמיד עזרו אחת לשניה ואף שמחו אחת בשביל השניה ברגעים היפים בחייהן. לא היו חברות כמותן בשום מקום בעולם זה בטוח!

בכפר בו הן גרו לא גרו הרבה אנשים, אבל האוירה בו הייתה נהדרת, אוירה נעימה וביתית, צמחים בכל מקום, עצים ופרחים והדשה תמיד נראה ירוק כמו בציורים של לנה.

לכל אחת מהן היה תחום עניין שונה, לנה רצתה להיות ציירת היה טמון בה כישרון ציור אמיתי.

הציורים שלה נראו כל כך יפים שקרין היתה מקשטת בהם את חדרה ואף את ביתה.

קרין לעומת לנה חלמה להיות זמרת, קולה המדהים היה כובש כל בנאדם.

וכך הן היו מבלות יחד שעות על גבי שעות כשקרין שרה ולנה מציירת ונהנית משיריה.

עברו שנים ושניהן סיימו את הלימודים.ללנה היה חבר, דור, בחור שהיא פגשה באחד המוזאונים שביקרה, לעומת זאת לקרין עדיין לא היה חבר.

הבעיות שלהן החלו כשקרין שמה לב שמאז שיש ללנה את דור היא מתרחקת ממנה, זה לא הפתיע אותה כי היא ידעה שבאחד הימים זה יקרה.

הימים עברו להם ולנה התרחקה והתרחקה, קרין התגעגע אליה..היא התגעגע ליום של אתמול, לילדות שלהן, כי בילדותן זה היה שונה לגמרי, לא היה איזה בחור שהפריד ביניהן, אבל כעת..היא הרגישה בודדה וגם לא היה בנאדם שהיא יכלה לדבר איתו ולספר לו מה עובר עליה.

היא ניסתה לעסוק בעיניינים שלה אבל מחשבותיה הדאיגו אותה. היא חששה שמא לנה תחליט להתחתן ולעזוב את הכפר שלהן ואז..היא באמת תשאר לבד...

לנה מבחינתה הייתה מאוהבת עד מעל ראש, גם כששניהן היו מבלות אחת עם השניה לנה לא הפסיקה לדבר על דור וקרין חששה שלנה משתנה, שהיא תהפוך למישהי אחרת ותשכח את חברתה האמיתית.

כל זה המשיך עד אותו היום שבו לנה חזרה לבייתה בוכה.

"מה קרה???" שאלה אותה קרין כשרצה לכיוונה.

"זה דור...הוא נוסע! ההורים שלו רוצים לשלוח אותו לקצה השני של המדינה" הסבירה והמשיכה לבכות כשהיא מתיישבת על מדרגות הגינה.

"אל תבכי..אם הוא אוהב אותך הוא בטוח לא ייסע.." ניסתה לנחם אותה, אך לנה המשיכה לבכות.

קרין הרגישה רע עם עצמה כי איכשהו היא כן רצתה שדור ייסע, כי רק ככה הן יחזרו להיות החברות הטובות שפעם היו.

עברו ימים ודור אכן נסע, לנה הרגישה על הפנים, היא בכתה ימים ולילות וקריןהייתה זו שניחמה אותה, זו שעזרה לה להבין שאין לבכות על חלב שנשפך. היא הייתה אומרת לה כמעט בכל יום שיבוא מישהו אחר, מישהו הרבה יותר טוב מדור, מישהו שלא יהיה מוכן לעזוב אותה לטובת ההורים שלו. לנה העריכה זאת וככל שעברו ימים הרגשתה השתפרה, אך הרגשתה שלל קרין לא השתפרה כלל, היא עדיין הרגישה בודדה כי לנה באמת השתנתה וקרין צדקה כשאמרה שיבוא אחר, לנה פגשה בחורים אחרים ויצאה איתם וקרין לא יכלה, למרות בן השכן שלה חיזר אחריה שנים היא לא רצתה קשר עם שום בן היא שנאה בנים, כי בגללם חברות כמו שלה ושל לנה מתפרקת!

עבר זמן רב, לנה המשיכה לצאת עם בנים וקרין למדה, היא ניסתה להעביר את כל הזמן שלה בלימודים, כדי שלא יטרידו אותה מחשבות והרגשות רעות, הרגשות של בדידות.

בכל זאת קרין הרגישה רע ואף ניסתה להתאבד, ניסתה לקפוץ לתוך הבאר אבל למזלה בן היה זה שהציל אותה, הוא ניסה לנחם אותה, ניסה לשכנע אותה לספר לו מה עובר עליה, אבל היא לא נכנעה, היא לא רצתה לספר כלום לסתם..בן!

לנה לעומת היתה מאושרת מחייה, היא ניסתה לבלות כמה שיותר,לצחוק כמה שיותר ובעיקר ליהנות מכל רגע. החברות שלהן באמת החלה להתפרק כשקרין צעקה על לנה באחד הימים. האי כבר לא יכלה להחזיק את מה שהיר מרגישה בלב ופשוט צעקה עליה כשלנה באה לבקר אותה. לנה נעלבה והלכה בלי לומר מילה ומאז הן לא דיברו חודשים שלמים.

באחד הימים קרין ישבה בחוץ ובכתה, היא ישבה בפינה ופשוט בכתה בכי מר, הוציאה יחד עם הדמעות את כל הכאב והמרירות שנותרו בה כשלפתע שמעה קולות.

"קרין?" נשמע קולו של בן. הוא התקרב וביקש מחבריו להתקדם. התיישב לידה ולא אמר כלום, פשוט הביט בה.

"קרין את לא יכולה להמשיך כך, את חייבת לספר למישהו מה קורה לך בתקופה האחרונה, פעם היית נערה בעלת שמחת חיים..היית מעוררת את כל הכפר עם צחוקך ועם הבדיחות שלך..מה קורה לך בזמן האחרון? זה כאילו הפכת להיות מישהי אחרת, מישהי שרואה הכל בצורה שלילית, בצורה אפורה וחסרת חיים." אמר לאחר שתיקה ממושכת. היא הקשיבה למילותיו ושוב פרצה בבכי מר, היא בכתה כל כך הרבה..ותטך כדי דמעותיה היא סיפרה לבן הכל! סיפרה לו את כל מהשהסתירה מכולם בשנה האחרונה מאז שדור נכנס לחיהן של לנה ושלה. לאחר ששפכה הכל היא הרגישה הרבה יותר טוב. בן הקשיב לה, הוא לא הוציא מילה, הוא נתן לה לדבר ולספר הכל ולפתע היא שמה לב שהייתה זקוקה לשיחה הזאת, היא הייתה זקוקה ל...בן, כי הוא היחיד חוץ מלנה שתמיד ידע להקשיב לה.

מאותו ערב חיה השתנו..או אולי חזרו להיות כמו שהם היו פעם ואף השתפרו. היא הבינה שבן הוא האחד שלה, כי הוא ולנה הם אלה שתמיד תמכו בה ברגעים הקשים שלה, כעת היא הרגישה כל כך טיפה שהתנהגה כמו ילדה קטנה שלקחו לה את הבובה..כלומר את לנה, היא הבינה שלנה לא יכולה לבלות איתה את כל חייה, לנה צריכה לחיות את החיים שלה וקרין את החיים שלה.

קרין יקשה סליחה מלנה וכמובן שלנה סלחה לה. לאחר כמה חודשים דור חזר, הוא אמר ללנה שלא יכל להיות רחוק ממנה הוא אמר לה שהוא אוהב אותה. ואפילו קרין שמחה שהכל הסתדר להם כי בליבה היא ידעה שהם יהיו יחד.

הכל יכול להיות יפה אם תסתכלו עליו בעין יפה.

נצלו כל רגע בחיים ואל תתלוננו! החיים קצרים מדי!

 


נוסף: April 6th 2006
מספר: ליז
דירוג:
כניסות: 706
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


היום של אתמול
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-11 11:00:17
הדירוג שלי:


סיפור חמווודדד תמשיכייי

היום של אתמול
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-10 19:56:52
הדירוג שלי:


ליזושש יפה שלי זאת שני מהסיפור ילד מושלם זוכרת אותי?
אני זוכרת שהיינו מתכבות גם באיסיקיו
סיפורר שולט ורצוי שתמשיכי חולה עלייך מואההה

היום של אתמול
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-10 08:37:18
הדירוג שלי:


אם אתן רוצות אוכל להמשיך את הסיפור:)
ליז

היום של אתמול
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-10 00:42:08
הדירוג שלי:


באמת מה קרה עם קרין ובן???
סתיו

היום של אתמול
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-09 16:53:10
הדירוג שלי:


ומה קרה עם קרין?ועם הבן הזה???
חיחי סתם התעניינות...
ורוניקה
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט