אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הסיפור שלי-->אמיתי פרק 1'

טוב אז ככה...קוראים לי נועה[נושית]...אני בת 14 מהצפון..שיער חום ועיינים חומות..=)

קיצר הסיפור שלי נמשך כמה שנים....והכל אמיתי אני לא משועממת שאני ימציא..חח..
הכל התחיל בכיתה ז'...עליתי לביצפר חדש..ילדים חדשים..אבל עדיין נשארתי עם כמה חברות מהיסודי מזללל!!
אז החברה הכי טובה שלי הייתה גל-->גלגלצ' שלי!
אצלנו בביצפר הילדים לא משו..יענטו הם פסדר..אבל בשיכבה..בעע...אין נראה לי אפחד יאפה...חוץ מחוצ'יצ'!...!!...חח..
היום הראשון היה יום גיבוש-->היום הכי מעפן שאפשר...
ביום השני הכל התחיל בעעצפרר...חח..
קוצר..החיים עברו הכרתי חברות...והיה לי ידיד ממש ממש טוב...אבי..עם הזמן הבנתי שאני אוהבת אותו..חברה טובה שלי גם האהבה אותו..אבל אפשר להגיד שהיא ויתרה עליו...
היינו נפגשות כמעט כל יום..והיינו מדברות על הקטע ששתינו אוהבות אותו..היא אמרה לי שהיא רוצה לכתוב לו מכתב בישמי..=/...ולרשום לו שאני אוהבת אותו ושאם הוא רוצה שניהיה חבריםם[היינו אז קטנים...]
האא...ושכחתי להגיד..בכיתה ו'..הייתי ילדה תמימה..שקטה..ועוזרת לכולם ונמאס לי מזה אז בכיתה ז' החלטתי שאני משתנה והקמתי לעצמי מן כזאת חומת מגן...הייתי ילדה קשה..יענטו חברותית והכל..אבל מרביצה ושטויות...כדי שלא יפגעו בי שוב..
קיצר אז נמשיך..היא באמת כתבה לו את המכתב...=(...והראתה לי אותו לפני זה..היה משו כזה שאני הבנתי שאני אוהבת אותו ושכל פעם שהוא מחמיא לי אני מסמיקה[הוא ילד שאוהב לתת מחמאות..הא..ואני אפעם לא הסמקתי!]
קיצר אמרתי לה שלא תשלח לו את זה...זה היה מבישש!!בסוף היא שכנעה אותי..ושלחה..ואיי...זה היה אחד הימים הכי נוראים שהיו לי!
הוא קרא את זה..וכשהוא קרה הוא דפק לי חיוך..ואני כזה מסתכלת עליו ואמרת לעצמי..פיי איזה מטומטם למה עשיתי את זה למה?!
בהפסקה הוא נתן לחברה שלי פתק שהיה רשום שם שהוא מחבב אותי והכל אבל הוא לא בנוי עכשיו לקשר.. טוב קיבלתי את זה בסבב..יענטו סוו..
הפתק נשאר אצלי..ואיכשהו חברה שלי לקחה לי אותו..ילדה שאני לא סובלתת!! רכלנית מעצבנת!
והקריאה אותו לכל הכיתה!אני הייתי מ'זה במבושה...ואיי כולם ירדו עליי..פיי..זה עיצבןן..וכשכולם עליי ואני מתעצבנתת..אני מתחילה לבכותת ולצרוווחח אבל לא לצרוח לצוווח!!ממש חזק!כל הבנות באו אליי וניחמו אותי..זה כזה עיצבן כמה ילדים יכולים להיות מגעילים!!!היום עבר ועם הימים ניסיתי לשכוח אותו ולא ממש הלך=(...
פתאום קלטתי מישו בלונדיני ואם אני לא טועה עיניים כחולות[אני ילדה שחולה על עיניים ובמיוחד כחולות!] בכיתה ט'...ישר..אני עם המקורות והחברות שלי ביררתי עליו הכלל!! קראו לו מיקי..הוא היה במחוננים =/...חיחיח..ממש נדלקתי עליו....מלאאאא בנות היו דלוקות עליו...הוא ילד כזה יאפה...קיצר סיפרתי לכולם שאני אוהבת אותו ושטויות כדי שישכחו את מה שהיה עם אבי..כי הם עדיין הציקו על זה...עם הזמן רבתי עם חברה שלי[עכשיו היא החברה הכי טובה שלי!] כל פעם הלשמנו ורבנו...והפעם האחרונה הייתה ממש רציני לא דיברנו בערך חצי שנה =((..קיצר רבתי איתה ואחרכך גם רבתי עם החברה הכי טובה שלי גל..לא תאמינו על מה...בגלל שבטעות עם הצעיף שלי הפלתי לה סוכריה=/...חח...
קיצר בגלל זה התקשרתי יותר עם חברות אחרות..זאתי שאני לא סובלת...זאת ששלחה את המכתב לאבי..ועוד אחת שאני והיא היינו חברות טובות ככה שנתיים ואז רבנו ושנאנו אחת תשניה עזבו סיפוור..
קיצר הן סוג של ערסיות..חח..קיצר הן כל פעם שמיקי עבר היו אומרות לי כזה "נועה הנה אהובך" ואתם יודעים איזה פאדיחה זה?!קיצר הם היו באות עליו גם ואמרות לו עליי דברים וזה..
קיצר כדי שיפסיקו להציק אמרתי להן שאני כבר לא אוהבת אותו ולמזלי נפטרתי מהן..
בלונדיני עיניים כחולות ירוקות בהירותת..[מה שאני אוהבת בהייר...]
אחרי כמה זמן אני וחברה שלי השלמנו..במזל..חברה שלי הצליחה להשלים בינינו..חח פשוט שנאנו אחת ת'שניה לפני זה..זה היה ריב כזה רציני!..
השלמנו...ונעשנו החברות הכי טובותתת!!היא אהבה ילד שקראו לו תומרר...הילד הכי זבלל בביצפר!גמאני הייתי דלוקה עליו...אבל בגלל שהיא החברה הכי טובה שלי לא הייתי אומרת לה כלום והייתי מנסה לעזור לה לשכוח אותו בכך שאני אומרת לה שהוא מגעיל..ודוגרי הוא הגעיל אותי איך הוא התנהג..
קוצר חברות שלי האלה באו אליו כזה אמרו לו "אתה יודע שכנרת אוהבת אותך?"[כנרת היא החברה הכי טובה שלי!] ואז הן אמרו לו הנה כך דבר איתה..הן התקשרו אליה..וכנרת ותומר דיברו..חח ואיי היא הייתה בשוק..באותו יום היא רבה עם כולןןן!
ואחרי זה השלימה..ואז בעצם נעשנו החברות הכי טובות..היא הייתה מספרת לי על הנקמה שלה..
היא רצתה לעשות להן כזה דבר מגעיל במיוחד לשיר...שהייתה החברה הכי טובה שלה...שהתקשרה אליה ועשתה לה את זה..היא התקרבה ככה לשיר ואיכשהו הן חזרו להיות החברות הכי טובות...אנ'לא זוכרת בדיוק מה היא רצתה לעשות לה..קיצר הגיע יום העצמאות..חח עברה כמעט בדיוק שנה...וקבענו לצאת..עכשיו כנרת היא החברה הכי טובה שלי...אבל קבעתי אם הבנות..שהן גם היו דיי חברות טובות שלי..
כנרת רצתה שנעלה לכרמל..והשאר רצו לשפרינצק..התקשרתי לשיר..זאת שכנרת הייתה החברה הכי טובה שלה..ואמרתי לה שאני רוצה להביא גם את כנרת..אז היא אמרה לי שהיא לא רוצה אותה ושהיא סתם צועקת ולאפחד אין כוח אליה ואפחד לא רוצה אותה..אני הייתיי מממששש בשוווקק..יענטו זאת החברה הכי טובה שלך!!ואמרתי לה את זה..והיא אמרה אז מה..תמציאי לה איזה תירוץ העיקר שלא תבוא איתנו..
קיצר כנרת ממש שתי דקות אחרי זה התקשרה אלי...לא היה לי בכלל נעים..התחלתי להמציא לה כל מיני תירוצים..אבל ראסמי אני ושקרים לא הולכים ממש ביחד..אז בסוף סיפרתי לה שהבנות לא ממש רוצות אותה..והיא חטפה ת'ג'ננה והיא כמוני שהיא חוטפת ג'ננה ואלייקהה..לא טובב..
קיצר היא אמרה ליי כזה "ואאאיי איןן עכשיו אני מתקשרת אליהן צועקת עליהן!!" אני ממש התעצבנתי התחלתי להגיד לה "כנרת אל תעשי את זה מה את מפגרת את לא מבינה שאת תהרסי לי הכללל!בגללך אני יפסיד את חברות שלי!" היא התחילה להגיד לי כזה "נועה את לא מבינה אם לך היו עושים את זה היית עושה אותו דבר".. אני אמרתי לה ש"לאאא!שאם החברה הכי טובה שלי הייתה מבקשת ממני לא להגיד כי זה מסכן לה את החברות לא הייתי עושה!" היא אמרה לי נוו נועהה...התחלתי לבכות ולצרוח עליה..אמרתי לכן ככה אני שאני עצבנית..אמרתי לה כזה "כנרת אם את מתקשרת אליהן את לא מבינה אתה לא תפסידי רק אותן את תפסידי גם את החברה הכי טובה כי אין מצב שאני הולכת לדבר איתך אחרי זה!!" היא אמרה לי "נוו נועה את לא מבינה אתה היית עושה דבר.." ואמרתי לה לא..היא אמרה לי "טוב לא אכפת לי אני מתקשרת" ואז ניתקה לי...ואיי אני שונאת שמנתקים לי וזה בכלל העלה לי ת'סעיף יותר!
התקשרתי אליה כולי כבר עצבנית מלאה בדמעות כל השכונה שומעת אותי צועקת אליה והשיחה המשיכה אותו דבר כמעט כל הזמן!..כל פעם היא ניתקה לי ואני התקשרתי..אמא שלי ראתה ככה...וישר באה..שאלה מה קרה וזה..היא לא מתה על כנרתת היא חושבת היא פרחה=/..
אמא שלי התחילה להגיד לי ידעתי שזה יקרה כנרת זאת לא חברה וכל מיני שטויות כאלה...זה דיי עיצבן...
אחרי כמה דקות אחת מהבנות מתקשרת אליי ואומרת לי כזה למה סיפרת לה וזה...התחלתי להמציא לה תירוצים אמרתי לה כזה זה ניפלט לי..היא האמינה לי..מזלל..
אחרי שכמעט נראה לי כל הבנות מתקשרות אליי ושואלות אני עונה לכולן אותה תשובה.. הן הבינו אותי..ואמרו לי בסדר ושבכל זאת ניצא..איזה מזל היה לי!=))
אחרי איזה ככה 10 דקות כנרת מתקשרת אני אמרתי לאמא שלי שאם כנרת מתקשרת שתנתק או שתגיד לה שאני לא רוצה לדבר איתה...איכשהו זה הגיע ודיברתי איתה =/
התחלתי לצעוק עליה ואמרתי לה "בשביל מה את עשית את זה בכל זאת עבדת על שיר שהיא החברה שלך והיא אל באמת אז מה אכפת לך את מגעילה את בכלל לא חברה טובה אני לא מאמינה שהייתי החברה הכי טובה שלך!"היא כל הזמן נתנה לי תירוצים והסברים ואז פשוט אמרתי לה...

אני ימשיך שיהיה לי הזדמנות אמא שלי אומרת לי לעוף מהמחשב חח...בעיי

נושית
 


נוסף: April 26th 2006
מספר: נושית המלכעע!
דירוג:
כניסות: 820
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הסיפור שלי-->אמיתי פרק 1'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-02 13:30:50
הדירוג שלי:


שו סיפור דפוק?!
מאמי זה החיימשלי ומה שבאמת קרה...תגיבו טוב..
ואני יודעת שבהתחלה זה לא מעניין ואין כמעט אהבה...
אבל בימים האלה...ואוה כמה סיבוכים יש לי.........
ואני מספרת מה שאני זוכרת מה לעשות מה שכולם עושים החיים קשים תתגברי!

בעייי אוהבת נושית המלכעע!

הסיפור שלי-->אמיתי פרק 1'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-29 21:56:15
הדירוג שלי:


סיפור דפוק

הסיפור שלי-->אמיתי פרק 1'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-28 09:02:53
הדירוג שלי:


חח תודה ורוניקה...
אני ימשיך...חח כי אני חייבת להוציא את כל מה שקרה לי..נמאס שזה רק אצלי..
אבל תגיבו!!

בעיי אוהבת את כולם!!


נושית המלכעע!

הסיפור שלי-->אמיתי פרק 1'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-27 17:39:39
הדירוג שלי:


בטח שמותר מה זה עוד הפעם...
תמשיכי סיפור יפה.....
ורוניקה

הסיפור שלי-->אמיתי פרק 1'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-27 13:48:35
הדירוג שלי:


אסור לרשום סיפורים בהמשכים..
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט