אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

הסיפור שלי-->אמיתי פרק 2'

אוקה חח נמשיך....
האא...שכחתי לספר לכם על משהו שהיה בפסח אז אני יספר אותו..ואז נחזור למה שהפסקתי בו..חיחי...

אוקה אז לפני חופשת פסח היה טיול שנתי..חח..היו צחוקים...אבל חזרנו מ'זה עייפים..עברו עוד יומיים של ביצפר..והנה!!חופש פסססח!!הדבר הכי טוב שקורה באמצע השנה!!חיחי
בחופש פסח הלכתי לבת דודה שלי..עידית..היא גרה ליד הכנרת..חח במושבה..ויש לה בית ענקק!+ בריכה!האא..ושם התחלתי ל"אהוב" את ליאונרדו דיקפריו..עכשיו אני..כרגיל..הילדה שהכי חשוב לה זה היופי[אני כל החיימשלי מתאפרת שונאת לצאת בלי!] תמיד שהייתי באה אליה הייתי עושה לה שינויים..חח זה מה שהיא תמיד אמרה לי "כל פעם שאת באה אלי רואים אותי יאפה וזוהרת וכשאת הולכת אני כמו תמיד..=/" חח..יאפה שלי היא!!
קיצר אז סתאם שיעמם בבית..אז אמרנו יאללה נצא לגן שעשועים..פתאום מרחוק...אני קולטת את הבנאדםם..נוווחחח...יש לו שיער בלונדיני עיניים כחולות ירוקות בהירוותת![אני אוהבת הכי בהייירר]!..ואיי אני הייתי בשוק כמה יופי אפשר להיות בבבנאדם אחד?!!קיצר בת דודה שלי סיפרה לי עליו ואמרה שהוא ערס..עכשיו תאמינו לי שאני יודעת מה זה ערס של מושבה לעומת ערס של חיפה!
אז לא פחדתי ולא עיניין אותי ממש שהוא ערס...
אם אני לא טועה באותו היום החלטנו שבא לנו לצאת..אני כרגיל שאני באה אליה מביאה חצאיות..חח אבל היא יותר נמוכה ממני..אז כל חצאית מיני בשבילי..חח כמעט עד הברך אצלה..
היא רצתה חצאית אחת משלי והבאתי לה..חצאית מרנואר..משו לפנים!קיצר אני הלכתי עם הג'ינס שאני הכי אוהבת..וחולצה שדודים שלי הביאו לי מארגנטינה[אני חצי ארגנטינאית ודודים שלי עלו משם רק שנה לפני אז הם הלכו לבקר את המשפחה שם..] חולצה דיי פשוטה ויאפה!היא כזאת כחולה תכלת עם נצנצים בצורת כתר...וזה נראה כאילו אין לה מחשוף אבל עליי יש..חח
יצאנו ונראנו שתינו משו בנזונה!חח וסתם יצאנו יענטו להיסתובב..קיצר היסתבר שיש במתנ"ס אצלהם מסיבה..אנחנו לא ידענו..ואיי באותו רגע היה מ'זה בא לי..
אני ילדה שחולה על מסיבות!!ואוהבת לרקוד!!
קיצר בת דודה שלי לא רצתה להיכנס..כי היו שם ילדים כיתה ט' וח'...חח מתאים לי! אז לא נכנסנו=(...בת דודה שלי היא בצופי ים אז במקרה היו במתנ"ס מדריכים שלה אז ישבנו ודיברנו איתם..היה משעמם אששש...קיצר אז יצאתי אחוצה נמאס לי כבר לשבת...כל מי שהיה בחוץ הסתכל!=) עכשיו אני חיכיתי לבת דודה שלי והייתי בעצבן אז הייתי בפוזה כזאת עם התחת...חח..פתאום אני מרגישה מישו מסתכל עליי...חח הסתובבתי..ואיי זה היה נוח..הסתכלנו אחד לשני בעיניים...אחחח זה היה רגע כזה מושלם!מאותו הרגע לה הפסקתי לחשוב עליו..אבל מאז לא ראיתי אותו יותר...חח ראיתי באותו יום בלילה וזהו..הוא דיבר בפלא ועישן..חח נראה לי בת דודה שלי חושבת שהוא ערס בגלל שהוא מעשן..=/..
קיצר נגמר חופש פסח=((
--------------------------------------------->המשך של מה שהיה אז..
היא התחילה לתרץ לי תירוצים וכל מיני שטויות..אז אמרתי לה "כנרת דיי את את שלך עשית!את התקשרת אליהם ובזה הפסדת לא רק אותן אלא גם אותי!החברה הכי טובה שלך! אז באאססס ובעיי!" היא התחילה להגיד משו וניתקתי לה בפרצוף...[אני לא אוהבת לנתק לאנשים ואני שונאת שמנתקים לי!אבל באותו רגע הייתי מ'זה בעצבים!]
היא ניסתה להיתקשר שוב ושוב..חח אבל אפילו לא עניתי לה רק ניתקתי!
למזלי את החברות השניות הצלחתי לשמור ואמרתי להן שבטעות נפלט לי..כי ראסמי היה ככה..וזהו ויצאנו ליום העצמאות!
ירדנו לשפרינצק!היה כאזה כייפ'!היו שם הופעות..אם אני לא טועה של מיקי גולדשטיין..זה שמחכה את האנשים..אנחנו הלכנו ממש קרוב לבמה והתחלנו כזה בצחוקים כזה לצעוק לו "מיקי תעשה לי ילדדד!" חחח כולם הסתכלו עלינו כמו איזה חבורת מפגרות..=))..אחרכך ליד איפה שהיינו היה גן שעשועים..הלכנו לשבת שם.. וחבורת ילדים התחילו עם חברות שלי..חח ערסים..אבל ערסים של חיפה!
קיצר דיברנו איתם ושטויות והחלטנו אנחנו הולכים לים..הים ממש קרוב לשם...חח אבל בשביל להגיע אליו משם...ואיייייייי...עברנו בשיחים ומה שאתם לא רוצים..בכביש..היה מפחיד...והגענו לשם סופסוף!חח היו שם ערבים שיכורים..אמא זה היה מפחידד!!
הם התחילו לרדוף אחרינו..ועזבו..היה קטע שהבנים שהיו איתנו הלכו לדבר איתם וזה..ואמרו לנו לברוח...מ'זה פחדנו על הבנים..יענטו ערבים שיכורים..לא טוב...פחדנו שילכו איתם מכות..ופיי...קיצר בהתחלה הלכנו ואז דפקנו ריצההה!! אחרי רבע שעה ככה הבנים הגיעו אלינו..מזלל..והמשטרה הלכה אחרי אותם שיכורים..כי הם הפריעו להרבה אנשים!
קיצר תפסו אותם..אחת מהבנות התקשרה להורים שלה והם לקחו אותה..ככה שנשארנו אני זאת שהייתי חברה טובה שלה וזאת ששלחה לאבי ת'מכתב..
זאת ששלחה לאבי ת'מכתב[שיר]..הלכה הביתה אבא שלה לקח אותה ככה ב1 וחצי...
אני וזאת שהייתה חברה הכי טובה שלי[סשה] נשארנו...עד שאיזשהו רגע אבא שלי היתקשר ואמר שהוא רוצה לקחת אותי..היה ככה ב2...
קיצר אני הלכתי וסשה נשארה לבד עם הבנים..כי ההורים שלה היו במסעדה ליד והם רצו להישאר עד 4...
ככה עבר יום העצמאות...לא הכי כיפ' שבעולם...אבל לא נורא..
עברו הימים ואני וכנרת השלמנו..ינעטו היא ביקשה כל הזמן סליחה וזה..ולא סלחתי ובאיזשהו קטע התחלנו לדבר..ואזזז....בוופפ!נגמרו הלימודים!הממוצע שלי ירד בנקודה אבל חפיף...
אני וכנרת חזרנו להיות החברות הכי טובות!!...כל החופש היינו ביחד...עד...שההורים החליטו סופסוף שהגיע הזמן לשפץ...
לי ולאח שלי היה חדר ביחד..כאילו הייתה מחצי קטנה באמצע אבל בכל זאת זה עיצבן!ואני כבר גדולה מספיק בשביל להיות עם אח שלי לא!?
השיפוץ היה אמור לקחת 3 שבועות אבל הוא לקח 5...בשבוע הראשון הייתי אצל בת דודה שלי...היה כיף חיים אבל היא הייתה מבואסת..אני לא יכולה לספר למה..לא יודעת אם היא מסכימה=/...
קיצר השבוע עבר..וחזרתי הביתה..ישנתי קצת אצל חברות...ואז הייתה שכנה למטה שאמרה שאנחנו יכולים לגור אצלה...אח שלי היה אצל סבא וסבתא שלי ככה שזה רק אני אבא שלי ואמא שלי..
היינו אצלה ככה שבוע..ועברנו לגור אצל זקנה אחת שאמא שלי מטלת בה..אמא שלי קוסמטיקאית..אחרי כמה זמן נמאס לנו...והחלטתי לנסוע גם לסבא וסבתא שלי..ישנתי שם סופסוף בנוחחח!אבל לא היה הכי כייף..חח רק עם סבא שלי היה כיף לשחק נגדו שש בש...אבל סבתא שלי ניג'סה...
עזרנו להם לנקות את הבית..הלכנו איתם לשוק..ששם הכי לא היה כיףף...כל הסירחון..מלא אנשים התחילו אותי..ופאדיחות ליד סבא וסבתא שלי..=/..
קיצר באיזשהו יום אמא שלי התקשרה..הללויה!ואמרה שנחזור הביתה כי השיפוץ נגמר...כמה ימים אחרי זה חזרנו...
וראינו את הבית...הוא היה שונה לגמרי!מ'זה יאפה...נשער ככה שבוע וחצי לחופש...כל הזמן הייתי עסוקה בשיפוץ..היינו צריכים לסדר הכל בבית!לעלות דברים לקנות דברים..ומרוב שזה..הגיע סוף החופש...ואפילו לא קניתי דברים לביצפר!!
הגעתי לביצפר עם הקלמר הישן...ועם הכל..חח..קיצר אחרי שבוע שסיימנו את הכל קניתי ת'דברים..מזל..עד עכשיו אנחנו קונים דברים ומשנים את הבית חח..
חזרנו לביצפר...אני וכנרת היינו ביחד יותר מתמידד...ואז הגיע היומלדת של חברה שלי מהיסודי..
הלכנו לשם אני וכנרת...ולא הכרנו שם כמעט אפחת..זה היה רק בנות..והיה משעמם אש כי הן מהמחוננים..=/...קיצר התחברנו איתם..ויצאנו אחוצה להיסתובב רק אני וכנרת...בדרך כרגיילל... צפרו לנו מכוניות..
ובאותו זמן התחלתי להיות המחורפנת שאני עכשיו...צעקתי להן כזה וואוו..ואז אחד מהאוטו הוציא ת'ראש..חח ושלח לי נשיקה אז שלחתי בחזרה..חחיחי...
חזרנו ליומלדת שלה...היה משעמם...אז שוב יצאנו..חח..סתאם ישבנו במדרגות ודיברנו...
פתאום..........................................................................

חח המשך בפרק הבא..
אני הייתי ממשיכה אבל זה דיי מעצבן לקרוא סיפור כזה ארוך..
אז נעשה מתח ונמתחח אותכםם...חיחי
אם אתם רוצים שאני ימשיך שלחו תגובות!!

בעעיי אוהבת נושית


נוסף: April 28th 2006
מספר: נושית המלכעע!
דירוג:
כניסות: 661
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הסיפור שלי-->אמיתי פרק 2'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-30 14:37:26
הדירוג שלי:


שו חביב מינוס?!
מ''זה חביב מינוס?!
תגיבו משו טובבב!!!

יאללה עפתיש ואני מטערת עם הפרק הזה לא מעניין ודיי ייבש...פרקים הבאים יהיו יותר מעניינים מבטיחהה!!

אוהפת המוני


נושית המלכעע!

הסיפור שלי-->אמיתי פרק 2'
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-04-28 17:24:13
הדירוג שלי:


חביב מינוס
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים