אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה

הכל התחיל בבת מצווה שלה.. הכרנו שם הוא הסתכל עליי רוקדת הסתכלתי עליו כמה פעמים ועכשיו שאנחנו נזכרים בזה הוא צוחק ואומר שהוא ידע מההתחלה שזאת תהיה אהבה למרות שלא הכיר אותי בכלל.
לא הכרתי אותו לא ידעתי שנכיר התחלנו להתכתב גיליתי בן אדם מקסים שונה מכל הבנים האחרים אלה שמעניין אותם רק אם יש לה חזה גוף ותחת.
הוא באמת היה שונה,מיוחד כזה שונה.
לא ידעתי שמשהו קורה לי בפנים שאני מתחילה בעצם להרגיש אליו משהו שאני בקושי מכירה אותו. המשכנו להתכתב אני באותו זמן אהבתי כביכול מישהו אחר ידיד טוב שלי שלא העזתי להגיד לו שאני אוהבת אותו הוא תמך בי עזר לי ייעץ לי וכל מה שידיד אמת יכול לעשות. הוא גם אהב חברה נורא טובה שלי שלא שמה עליו כי בוא נגיד שהיא הייתה סנובית כזאת מהמעמד הגבוהה חלום שלא יתגשם. גם אני כמובן עזרתי לו וידעתי להיות תמיד שם בשבילו.
תחילת שנה הגיעה כלל שעבר הזמן הקשר ביניינו התחזק היינו משהו אחר כמו אחים שיתפנו אחד ת'שני בהכל הוא ידע את כל מה שעובר עליי וכך גם אני עליו.
יום אחד הלכתי לדניאל הילדה שרון (הידיד הטוב שלי) אהב.
התחברתי ממנה לאיסיקיו שלי רון שלח לי הודעה והיא דיברה איתו בזמן שאני עשיתי ש"ב. היא עבדה עליו שאני אוהבת אותו כנראה בשביל לצחוק עליו או משהו דומה. כעסתי התעצבנתי הוצאתי את כול העצבים וטינופת של אותו יום עליה. איך היא מעזה להגיד לידיד הכי טוב שלי שאני אוהבת אותו??
מה שהכי נורא שהוא הודה שהוא גם מרגיש אליי דברים מחוץ מידידות.
עכשיו איך אני ידבר איתו ויגיד לו שזאת דניאל עשתה את זה.
מילא הוא היה מאמין ושותק אבל להודות שהוא גם מרגיש אליי דברים מעבר לאהבה.. לא יכלתי להסתיר ממנו את זה הרי בסופו של דבר זה יתגלה ומי שתאכל אותה זאת רק אני. סיפרתי לו הוא הגיב בקלות אמר שהוא גם "עבד" עליי בקשר לזה שהוא מרגיש דברים מחוץ לידידות.
הקשר הפך להיות של היי וביי מאז אותו שיחה שלנו והכל בגלל שתי משפטים מטומטמים הרגשתי שאיבדתי חצי ממני הוא היה כמו אח אחד שלא יכולתי להסתיר ממנו דבר גם על שטויות היינו מדברים איתו תמיד כיף לדבר על כל נושא שבעולם .
יהחלטת י שאני ידבר איתו ויקח אותו לשיחה,במסיבה של ידיד שלי ערב יום שישי ישבנו כולם ביחד צחקנו דיברנו עד שראיתי אותו מסתכל עליי קראתי לו וישבנו בגינה הוא הסתכל עליי ולא הוציא מילה.. התחלתי לדבר להגיד שדבר כזה שטותי לא צריך להשפיע על הידידות היפה שהייתה לנו הוא הסתכל עליי אבל הרגשתי שהוא בכלל לא מקשיב לי שאלתי אותו אם הכל בסדר?! הוא בא חשבתי שהוא הולך לחבק אותי ויגיד שכל מה שאמרתי נכון ושזה לא צריך להשפיע אבל במקום זה הוא בא ונתן לי נשיקה אחת הנשיקות היפות שהיו לי בחיים בהתחלה לא התנגדתי אבל אחר-כך שהבנתי מה אני עושה נבהלתי העפתי אותו ממני ואמרתיי לוו מה אתה חושה שאתה עושה?! קמתי והלכתי ואני והוא נכנסנו בחזרה אל כולם בלי לומר מילה. שבועיים לא דיברנו מאז אותה נשיקה כל היום חשבתי על זה הוא היה נראה טוב מתלבש יפה ובחבר'ה שלנו אבל עדיין לא שיערתי בחיים שיקרה דבר כזה. חוץ מידיד טוב שלי הוא היה גם שכן החדרים שלנו היו צמודים זה לזה וגם היה חלון שמשקיך לחדר שלו. הייתי יכולה לשמוע אותו מדבר עם אימא שלו ורב לפעמים עם האחים הקטנים שלו כל פעם שהייתי שומעת אותו מדבר הרגשתי שאני עומדת להתפוצץ.
יום אחד קלטתי אותו מסתכל עליי דרך החלון המשכתי להתנהג כרגיל כיאלו אני לא רואה אותו עברתי כמה פעמים פתחתי את הארון הוצאתי בגדים הסתרקתי עשיתי את עצמי מדברת בטלפון עד שנמאס לי אבל הייתי שמחה כל היום בגלל עצם העובדה שעדיין אני מעניינת אותו לא יכול להיות שתוך שבועיים הוא ישכח אותי ואני לא מדברת על אהבה אני מדברת על הידידיות היפה שהייתה בניינו!!
החלטתי שהפעם הוא יבוא לדבר איתי אם אני כ"כ חשובה לו.
כך עבר חודש קצת פחות עד שהגיעה לי הודעה לפלאפון שכתוב בה:"כמה שניסיתי לשכוח לא יכולתי את יודעת שאני לא יכול בלעדייך.. בוא ניפגש בספסל שלנו אחרי בית ספר" ממש התרגשתי אמרתי לעצמי שהכל הולך לחזור ויהיה כמו פעם אבל שומדבר לא חזר להיות כמו פעם הבן אדם שכ"כ אהבתי לא נמצא איתי יותר היום וגם לא ישוב.
שהגעתי ל"ספסל שלנו" הוא כבר חיכה לי שם מסתכל עליי כיאלו לא ראה אותי בחיים איך שהוא הגיע הוא נתן לי נשיקה כמו ידיד טוב וישב הוא אמר את רוצה להתחיל או שאני?? אני עדיין טיפה ריחפתי נתתי לו להתחיל לדבר. הוא סיפר לי שמה שהוא מרגיש אליי זה ממש לא ידידות עמוקה כמו בעבר זה משהו הרבה יותר חזק הסתכלתי עליו הוא ציפה לתגובה אבל שתקתי הוא אמר את צריכה להבטיח לי משהו אמרתי כל מה שתרצה.. אני רוצה שתשבעי לי שלא תתאהבי בי בחיים שאף פעם לא תחשבי על זה בכלל . לא ידעתי מה להגיד שתקתי לכמה שניות ואמרתי בסדר אני נשבעת.. זאתי הייתה השיחה האחרונה שלנו בקשר לנושא הזה חזרנו להיות ידידים דיברנו כמו פעם צחקנו כמו פעם ריכלנו והסתלבטנו על כל העולם כמו פעם אבל רק דבר אחד לא היה כמו פעם מה שהרגשנו אחד לשני.
למרות שנשבעתי אני אהבתי אותו כמו שלא אהבתי אף אחד אחר.
כולם שמו לב חוץ ממנו הוא שהוא פשוט לא רצה לשים לב..
בסופו של דבר גיליתי שהוא לא סתם השביע אותי הייתה לזה סיבה עצובה הוא חלה בסרטן הדם הוא לא רצה שאני יסבול הוא אהב אותי העריץ אותי והכל בשקט כדאי שלי לא יהיה רע.. הוא סיפר לי את זה לקראת הסוף הדמעות יצאו לבד נתנו חיבוק ארוך ושתקנו. זאת הייתה תקופה יפה שנגמרה נורא מהר ובכאב עצום שלא ייגמר לעולם..


נוסף: May 5th 2006
מספר: לירון אמר
דירוג:
כניסות: 663
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-09 06:52:42
הדירוג שלי:


תמיד חייבת להיות איזה מפגרת שתרשום תגובה כזאת?
יאללה סתמי ת''פה שלך חתיכת מטומטמת..מה את חשה..אהה???
ואם את רוצה להגיד לי משו כנסי אלי לאיסיקיו חתיחכת מפגרת ושמרי על הדיבור שלך!
סתומה!!!!!!!!!!!!!!334639241 כנסי כנסי..נראה אם יש לךם אומץ להגיד לי משו זונה..

והסיפור שלך ממש יפה מתוקה שימי זין על התגובות....:):)
מקווה שההרגשה שלך תשתפר עם הזמן ותמצאי את האחד שלך!

אהבה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-08 10:27:25
הדירוג שלי:


אוי...

אהבה
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-08 08:07:48
הדירוג שלי:


חחחחחח הושפענו קצת מ"סיפור אהבה בלתי נישכח"????????????????
די כבר להרוס כאלה סרטים טובים
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט