אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אופק

די..זה לא יכול להיות..הוא...והיא? די היא החברה הכי טובה שלי!!! והוא? איך הוא בוגד בי ככה? מה? ממתי זה? זאת פעם ראשונה? אולי יכול להיות שהם מנהלים רומן המון זמן מאחורי הגב שלי!!? זה ועוד המון מחשבות עלו במוחי שראיתי את אפרת, החברה הכי טובה שלי ובן החבר שלי שאני יוצאת איתו כבר שנתיים, מתנשקים!! לשנייה חשבתי שאני חולמת..אבל איזה..אם זה היה חלום בטוח הייתי קמה! הסתכלתי עליהם כאילו אני צופה בסרט..זה היה נראה שהם ממש נהנים..לא יכולתי לצפות עוד ב"מחזה" הזה יותר אז פשוט טרקתי את הדלת ויצאתי..ידעתי שהם שמעו אותי,הם צרחו בבהלה..ידעתי כי שמעתי אותם..במבול ובבגדים רטובים רצתי הביתה..לא ידעתי עם הפנים שלי רטובות מהגשם או מהדמעות שלא הפסיקו לברוח מעיניי..ראיתי דמות רודפת אחריי..זה היה בן! רצתי בכל כוחי, ממש לא היה לי כוח לדבר איתו ולשמוע את ההסברים השקריים שלו!אבל ברור שהוא עקף אותי..הוא תפס את ידי..ומבטו חדר עמוק לעיניי..אחח איך אני אוהבת את המבט הזה!! הוא הסתכל בי שעות..לא ממש הבנתי מה הוא רוצה!
"נו מה?" שאלתי בחוסר סבלנות..
"זה נשמע נדוש אבל זה ממש לא מה שאת חושבת.." נראה כולו חסר תקווה..
"אה נכון..איך בכלל יכולתי לחשוב שתבגוד בי? סתם היה לה אוכל בין השיניים אז רצית להוציא לה את זה..בטח שאני מבינה..ושתדע שזאת דרך מאוד מקורית ככה לנקות לה את השיניים.." אמרתי בציניות
"לא זה לא..ניצן, נכון גם אני וגם אפרת בתיאטרון בבית ספר?" שאל.
"ו..? זה לא נותן לכם סיבה לפנטז אחד על השני!!" התעצבנתי עליו..
"לא נו את לא מבינה..יש לנו הצגה עוד שבועיים ואני ואפרת הזוג הראשי..סיפרתי לך על ההצגה הזאת וכמה רציתי לקבל את התפקיד הראשי לא?"
"כן." קצת נרגעתי..
"אז בסך הכול התכוננו לסצנה זה הכול!.." הוא אמר..
"טוב.." אמרתי..הוא שם לב שבשבילי זה ממש לא טוב!!
"אוף..הייתי צריך ספר לך..אני יודע שאני נשמע כאילו אני סתם מספר סיפורים אבל אני אוהב ר-ק אותך נשבע לך!! אפרת היא ידידה טובה שאני מחבב אותה מאוד לא יותר מזה.." הוא הביט בעיניי..ראה שאני לא מגיבה "סליחה.." הוסיף..
"טוב..בסדר לא הייתי צריכה להתפרץ ככה..אם היית אומר לי היית חוסך כמה עצבים שהוצאתי עכשיו.."
הוא חייך אליי..ונתן לי חיבוק גדול!! הוא ניסה לנשק אותי אבל התחמקתי.."אמ..אני צריכה קצת לחשוב..אבל אל תדאג אני לא כועסת עליך..כאילו כן אבל פחות..אני צריכה לסדר קצת את הבלגן בראש שלי..אני ידבר איתך כבר מחר..יאללה ביי.." נישקתי לו ללחי והלכתי..
לא רציתי ממש ללכת הביתה..אז הלכתי לחוף הים שליד הבית שלי..נשארתי שם עד איזה 3 בלילה..תמיד שאני עצובה אני הולכת לים! אני מרגישה שרק הוא מקשיב לבעיות שלי...
בלילה עברו בי המון מחשבות..האמנתי לו שהוא התנשק עם אפרת רק בשביל ההצגה..אבל זה ממש הפריע לי שחבר שלי מתנשק עם החברה הכי טובה שלי!! עוד ממזמן אמרו שהם זוג מושלם..אבל אפרת נשבעה לי שהיא בכלל לא אוהבת אותו והוא לא הטיפוס שלה..וגם בן אמר שהיא רק נראית טוב אבל בחיים הם לא יהיו ביחד..לבסוף אחרי מחשבות רבות נרדמתי...
למחרת בבוקר התכוננתי, סידרתי את התיק ובלי רצון הלכתי לבית ספר..כולם התלחששו והסתכלו עליי..לא הבנתי על מה..ואז דפקתי לי מן כאפה כזאת על הראש..בטח שאני יודעת על מה!! בטח זה משהו על בן ואפרת..יכול להיות שהם שמעו על מה שהיה אתמול? אבל אם כן אז איך? לפני שהספקתי לנחש גילי, ילדה שאני שונאת ב-ד-ם באה אליי.. "את יודעת שאפרת וחבר שלך הם הזוג הראשי בהצגה "אופק" בסוף שנה..." ראו שהיא ניסתה לעצבן אותי..לא הגבתי.. "והם עומדים להתנשק לפחות 3 פעמים.." הוסיפה..אוף היא כל כך עלתה לי על העצבים!! אבל כמובן שלא נתתי לה את התענוג! "מותק..אני יודעת את זה לפנייך..מה קרה את מקנאה כי חבר שלי לא מתנשק איתך? אני יודעת שאת רוצה אותו משנה שעברה אבל הוא אף פעם לא זרק מבט אלייך..אז ניסית לסכסך כמו תמיד? אז סורי הפעם לא הצלחת.." החזרתי לה..
היא אמרה "מה קשור? למה את חושבת שאני תמיד מנסה לסכסך? אבל את חייבת לעשות משהו בקשר לזה..מה את נותנת לחבר שלך לנשק עם כל שרלילה שהוא רואה?" נתתי לה סטירה..סטירה כל כך חזקה עד שמיד הייתה שם אסיפה והיו צעקות מסביבנו של "יש מכות.." , "עוד לא ראינו דם.." וכל החרטא הזה.."דבר ראשון אל תקראי לאפרת שרלילה!! ודבר שני אם חבר שלי היה מתנשק עם כל שרלילה שהוא רואה אז את היית ראשונה ברשימה שהוא אמור לנשק!" ככה אמרתי לה..הייתי כל כך גאה בעצמי..בכיף הייתי ממשיכה את הסצנה הזאת..אבל פתאום בן בא.. "מי מתעסק עם חברה שלי אה?" היו שם המון צעקות..בקושי הבינו מה אומרים..ילד אחד שקוראים לו יוסי אמר "זה לא מי מתעסק עם חברה שלך..זה עם מי חבר שלה מתעסק..או יותר נכון מתנשק.." "אווווו.." היו שריקות ויריעות..בסוף בן תפס שולחן ועלה עליו בביטחון כאילו הוא בהצגה..באמת יש לו ניסיון בלעלות על הבמות ולהשתלט על אחרים בגלל החוג תיאטרון והכול..אני הייתי "בשורה הראשונה". "תקשיבו לי טוב..הצגה זה משהו אחד וחיים זה משהו אחר..בהצגה אני אוהב את מורן(התפקיד של אפרת), אבל בחיים..האהבה של החיים שלי זאת ניצן! ואני אוהב אותה כמו שלא אהבתי אף אחת בחיים שלי..רק היא גנבה לי את הלב ולא אף אחת אחרת..ולא אני מתנשק עם אפרת!! זה הדמות שלי מתנשקת עם הדמות שלה..שזה שני דברים שונים לגמרי!!" הוא נתן לי יד והעלה אותי לשולחן.."רואים את הילדה הזאת שלידי?" הצביע עליי.. "היא הילדה הכי מדהימה שראיתי בחיים שלי.." ונישק אותי מול כל השכבה!! כולם מחאו כפיים והיו גם שריקות..ראיתי מהצד את אפרת..והיא חייכה אליי..אבל חיוך בכלל שלא דומה לחיוכים האחרים שלה..הרי אני מכירה את אפרת עוד ממזמן!! זה היה חיוך עצוב..מעניין למה הרי היא לא אוהבת אותו!! ככה לפחות אני חושבת..אחרי כל ה"הצגה" היה צלצול וכולם נכנסו לכיתות ולמדנו..וואי איך שכחתי להגיד.. אני, בן ואפרת..כולנו בכיתה י"ב..וההצגה "אופק" זאת ההצגה הגדולה שהמורים לתיאטרון דיברו עליה ב6 השנים האחרונות..בקיצור בשיעורים בכלל לא הקשבתי..חשבתי על הנשיקה של אפרת ובן..והנשיקה שבן הדביק לי היום מול כל השכבה..בן הוא ילד מקסים..מושלם..אבל בכל זאת לא הרגשתי בנוח שהם משחקים ביחד בהצגה!! כך עברו להם כמה ימים..אני ובן במצב מצוין..אבל אני ואפרת התרחקנו..לא דיברנו אחת עם השנייה!! ואני בכלל לא רציתי לריב איתה...תפסתי איזה הפסקה מאחד הימים והלכתי לדבר איתה..שמעתי את הקול שלה יוצא מהשירותים..ושמעתי גם קול של בן...זה היה באמת בן! ב-ן החבר שלי..
"אני לא יכול להפסיק לחשוב עלייך..אני רק רואה אותך והלב שלי פועם בחוזקה.." הוא אמר
"די..עד מתי נמשיך להסתתר? אני רוצה לצעוק לכל העולם שאני אוהבת אותך.." היא אמרה
"תאמיני לי שגם אני לא מסוגל עוד להתאפק..אבל רק עד שהעניינים יירגעו..אני מבטיח לך שבסוף אנחנו נהיה ביחד!! כתוב לנו למעלה שאנחנו נהיה אחד עם השני.." הם עמדו להתנשק..הם פשוט כמעט התנשקו!! כל כך התעצבנתי ונכנסתי בצורה מאוד מרעישה..פשוט עצרתי אותם בצורה מפתיעה!! הם הסתכלו עליי בלחץ מבעד לדפים..
"לא זה..כאילו ש.." ניסו להסביר את עצמם..
"לא זה בסדר..תמשיכו.." והלכתי משם..הלכתי לכיוון הכיתה שלי..הייתי כל כך מבולבלת ולא ידעתי מה לעשות באותו רגע..אוף זה כל כך מפריע לי!! דווקא החבר שלי והחברה שלי התקבלו לתפקידים? ועוד הם צריכים להיות זוג? פעם ראשונה אני לא שמחה בשבילם!!
"חכי שנייה" נשמעו הקולות של בן ואפרת מאחוריי..עצרתי והסתובבתי אליהם..
"מה?" אמרתי בעצב
"די אל תתייחסי אלינו ככה.." אמר בן
"להתייחס אליכם איך?"
"נו את יודעת.." אמר בן..והסתכל על אפרת..כאילו סימן לה להמשיך..
"את מתייחסת אליי די מגעיל..מאז שראית שאני ובן..כאילוו.." פתאום נהייתה נבוכה
"מתנשקים.." השלמתי אותה..
"כן מתנשקים..אז את לא שמה עליי..אין ביני לבינו כלום באמת!!" היא אמרה
"ושתדעי לך שאני אוהב רק אותך ואני רוצה להיות רק איתך.." בן אמר
"נכון הוא באמת אוהב אותך הוא אומר לי את זה כל הזמן לפני החזרה!!" היא אמרה
בינתיים הם דיברו..אבל אני בכלל לא הקשבתי להם..הסתכלתי על שניהם...שלשניהם 2 מטרות..שאני יתנהג כאילו כלום ושאני ייתן להם לעשות את החזרות בשקט בלי לעשות להם ייסורי מצפון..שניהם עובדים ביחד לא רק על ההצגה אלא גם על זה שאני ישלים איתם!! הסתכלתי על שניהם..נראים כזה זוג מושלם..
"נו?" אמר בן
"מה?" עניתי לו בריחוף..
"אז הכול בסדר?" הוא שאל
"אממ.." הסתכלתי על שניהם בעצב.."כן זה בסדר.."
הם הלכו והמשיכו להתאמן..כאילו כלום!!
הימים עברו להם..והצגת סופשנה מתקרבת..ובן בקושי התייחס אליי..ואפרת בכלל התרחקה ממני!!
ביום שלפני ההופעה ראיתי אותם שוב מתנשקים..ואחר כך הם הסתכלו עליי..שניהם היו נבוכים..
"בן אתה יכול לבוא שנייה?" אמרתי..
בן הסתכל על אפרת באי נעימות ובא אליי..
"כן?" אמר
"שמת לב שאתה ממש לא מתייחס אליי בימים האחרונים?" שאלתי..
"את האמת כן ואני ממש מצטער אבל כבר מחר ההופעה ואני חייב להתאמן על כל הטקסט..ההצגה חייבת להיות מושלמת.." הוא אמר
"תגיד..ראיתי אותך מתאמן רק עם אפרת..ולא רק איתה אתה משחק!! יש עוד..אז למה את מתאמן רק עם אפרת?" שאלתי בחשדנות
"אני כן מתכונן עם כל שאר השחקנים!! את פשוט לא רואה כי אנחנו נפגשים אחרי הצהרים..עם אפרת אני לא נפגש כי אני יודע שזה יפריע לך ובגלל זה אני מתאמן איתה בבצפר.." הוא אמר בביטחון..
אוף זה כזה מרגיז!! כל דבר יש לו תירוץ.. יש לו כזה ביטחון עצמי!! ויש לו גם אגו ממש ממש גבוה!!
"טוב תקשיב נמאס לי..די אני לא יכולה יותר!! בחודשים האחרונים בכלל לא התייחסת אליי! אתה רק עם אפרת!! אתה יודע איך מדברים עלינו? כולם בטוחים שאתה בוגד בי איתה!! ההצגה הזאתי יושבת לי על הלב כמו אבן ואני רוצה לזרוק את האבן הזאת הבנת? אז תחליט או ההצגה או אני!!" התפרצתי עליו..
"מה?" לא הבין..
"אם אתה מופיע בהצגה הזאת ואתה ממשיך להיות עם אפרת יותר מאשר איתי, אנחנו גמרנו!!" הסברתי לו..
"מה? איך את יכולה לשים אותי במצב כזה? את יודעת כמה רציתי את התפקיד הזה..?" שאל
"אתה זוכר גם כמה רצית אותי? הפכת עולמות כדי שנהיה חברים!!" אמרתי לו..
"לא אבל זה שני דברים שונים לגמרי..החלום שלי זה לשחק על במה..ואני לא מוכן לוותר על ההזדמנות הזאת!!" הוא אמר
"חשבת שהחלום שלך זה להקים איתי משפחה..כמו שתמיד אמרת לי!!" אמרתי לו
"זה החלום השני שלי אבל.."
החלום השני שלו?! מה זאת אומרת? מה יכול להיות שההצגה המטופשת הזאת יותר חשובה לו מחברה שלו?! או שאולי אפרת יותר חשובה לו??
"חוץ מזה זה יום לפני ההופעה אני לא יכול להבריז להם רק בגלל שאת רוצה!" הוא הוסיף
"אתה צריך להתחשב ברצונות שלי" אמרתי
"גם את צריכה להתחשב ברצונות שלי!!!" הוא החזיר לי.. "את יודעת כמה ההצגה הזאת חשובה לי..הייתי בטוח שתשמחי בשבילי שהתקבלתי לתפקיד הזה..אבל במקום זה..את בוכה כמו ילדה קטנה!! אז את נותנת לי לבחור? סבבה בחרתי! מה שהיה בינינו נ-ג-מ-ר!! את כבר לא אותה ניצן שהכרתי! השתנית ובגדול.." והלך.....
כמה שבכיתי..אוחח כמה שבכיתי..אבל מה שכן..לא התחרטתי! נמאס לי להיות הילדה הטובה שמבינה את הכול..מה אני רוצה שגם יבינו אותי!! למה מה קרה? אני לא בנאדם?
הגיע יום המופע!! כל השחקנים היו בלחץ היסטרי..גם בן ואפרת..ישבתי בשורה השלישית..איפה שהייתה הכיתה שלי..וכולי הייתי בבאסה..ההצגה התחילה..בן שיחק ממש טוב..גם אפרת..האמת ממש לא הקשבתי..העלילה בכלל לא עניינה אותי!! רק חיכיתי לסצנה הראשונה של בן ואפרת...והנה זה הגיע!!
אור(בן): "מי את?"
מורן(אפרת): "אני? אמ..למה אתה שואל?"
אור: "יש לך את העיניים הכי יפות בעולם.."
מורן: "תודה.."
אור: "בבקשה"
מורן: "איך זה שעד עכשיו לא הכרתי אותך?..אני מכירה פה את כולם!"
אור: "עברתי לפה רק אתמול..והנה איזו קבלת פנים יפה קיבלתי.."
היא צחקה..
מורן: "בוא איתי.."
הוא הלך איתה..
מורן: "רואה את סוף הים? זה ה-אופק של העיר שלנו..כל האהבות שמתחילות פה..צפויות להיות טובות.."
הוא ליטף את שערה....
אוף כל כך התעצבנתי!!!! אבל לא הראתי את זה..מחאתי כפיים כמו כולם..אבל הייתי בטוחה שבן ואפרת חושבים עכשיו מה אני חושבת על ההצגה..ועל הסצנות והנשיקות ביניהם..עם בן אני לא ידבר..אחרי שהוא זרק אותי ככה..שאני בכלל הייתי צריכה לזרוק אותו! ואפרת? אני ינסה לדבר איתה.."אני ידבר איתה אחרי ההצגה" חשבתי..דלית, חברה די טובה שלי הסתכלה עליי כל ההצגה..וכל שנייה שאלה אותי אם אני בסדר..אמרתי לה שכן אבל זה היה ברור שלא..אבל מה אני צריכה שירחמו עליי עכשיו? יש לי את עצמי וזה הכי חשוב אני לא צריכה אף אחד אחר..בקיצור נגמרה ההצגה..וביקשתי רשות מהמורה שלי ללכת למאחורי הקלעים כדי לדבר עם אפרת..נכנסתי לחדר ההלבשה ו...
"ההצגה הלכה ממש טוב.." בן אמר
"כן אה? לא היו שם פשלות..באמת יצא מושלם!" אמרה אפרת
"כל החזרות השתלמו אה?" הוא אמר
"חח כן.." היא אמרה
הייתה ביניהם קצת שתיקה..ואז בן אמר..
"נפרדתי מניצן"
"מה? למה?" הייתה מופתעת..
"כי היא מציבה לי תנאים..היא אמרה שאם אני משחק בהצגה אז היא נפרדת ממני..אז ברור שהעדפתי לשחק איתך בהצגה מאשר להיות איתה.." הוא אמר
"אהה.." היא אמרה בלחש..
"אפרת?"
"כן?"
הוא התקרב אליה..ליטף אותה..והם התנשקו!!! והפעם לא אין להם תירוץ..ההצגה נ-ג-מ-ר-ה!!
הלכתי משם..הם לא ראו אותי..וטוב שכך..אני לא רוצה להראות שאכפת לי!! הייתי מבואסת כל היום..כל כך רציתי לעוף מהבצפר הזה כבר. הגיע סוף היום..סופסוף!! הלכתי שוב לחוף הים..ישבתי על החוף ובכיתי..עם הדמעות שלי יכולתי בקלות לעקוף את גודל הים שהיה לידי!! הרגשתי כף יד על הכתף שלי..זה היה ילד אחד!!
" מי את?" הוא שאל..
"אני? אמ..למה אתה שואל?" שאלתי..
"יש לך את העיניים הכי יפות בעולם.." הוא אמר..
"תודה.." אמרתי..
"בבקשה" הוא אמר..
"איך זה שעד עכשיו לא הכרתי אותך?..אני מכירה פה את כולם!" שאלתי..
"עברתי לפה רק אתמול..והנה איזו קבלת פנים יפה קיבלתי.." הוא אמר..וצחקתי..הייתי טיפה נבוכה..
"בוא איתי.." הדרכתי אותו..
הוא הלך אחריי..
"רואה את סוף הים? זה ה-אופק של העיר שלנו..כל האהבות שמתחילות פה..צפויות להיות טובות.."
"אהה אז אנחנו לא סתם פה לא חושבת?...אהה שכחתי להציג את עצמי..קוראים לי אופק.."


 


נוסף: May 17th 2006
מספר: TaLoOsH
דירוג:
כניסות: 893
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אופק
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-12-12 10:02:20
הדירוג שלי:


מדהיםםםםםםםםם
הסוף עושה את כל הסיפור
את גאונה .

אופק
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-20 15:06:30
הדירוג שלי:


אוו אהה..
אני לא מגיבה לכל סיפור.
אבל הסיפור שלך ממש ריגש אותי.
את כותבת אם חשק ואהבה.
וממש דמעה זלגה לי.
תמשיכי לכתוב ואם יש המשךך אז בדחיפות.

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט