אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הידיד שהפך לאהבה..והחברה הכי טובה..שהפכה לאכזבה..:[

הכל התחיל בחופש הגדול..לפני שעליתי לכיתה א'..
הוא היה גדול ממני בשנה..עלה לכיתה ב'..
אני ואחותי הלכנו לבריכה..ושם היא קבע עם ידיד שלה..שבמקרה בא עם אח שלו..
הם הכירו בנינו..קראו לו שי הסתכלנו אחד על השני..ולא דיברנו..
אחותי ואח שלו נכנסו לבריכה ואנחנו ישבנו על המעקה של הבריכה..
שיחקנו עם הרגלים במים אבל לא דיברנו..התחיל לשעמם לי אז נכנסתי לבריכה..כמובן שלבריכה של הקטנים..הייתי קטנה ולא הגעתי לרצפה אז כמעט טבעתי אז הוא רואה אותי הוא קפץ למים והרים אותי כמו באגדות הרגשתי כמו נסיכה.. הסתכלנו אחד על השני ואמרתי לו תודה..מאז לא ראיתי אותו משהו כמו 6 שנים..
הגעתי לכיתה ז'..ביצפר חדש..יום ראשון ללימודים..הייתי עם חברות פתאום אני שומעת קול מוכר..הלכתי בעקבות הקול..ואז ראיתי אותו..
לא יכלתי להאמין......אחרי 6 שנים הבנאדם כלכך השתנה..הוא לא ראה אותי..
עברו כמה ימים וידיד שלי בא אלי ואומר לי את מכירה את שי? אמרתי לו..למה אתה שואל? הוא אמר לי כי הוא שאל מי את.. היא רצה לראות מי את..
הייתי בהלם..גם הוא זכר אותי..
כל יום שעבר הינו רואים אחד את השני מסתכלים אחד על השני אבל לא מדברים..אנחנו יודעים שנאחנו מכירים אנחנו זוכירם מאיפה אבל כלום..
קרו לנו הרבה קטעים מצחיקים של מבטים..הוא היה מסתכל עלי ואני כזה חייכתי והוא חייך בחזרה..הוא היה מהילדים האלה המקובלים בבצפר..שכולם אוהבים..
יום אחד חזרתי מבצפר..ואני רואה הודעה באיסיקיו בקשת אישור..אני רואה שזה הוא..הלב שלי התחיל לדפוק לא ידעתי מה לעשות...שאלתי אותו מיזה? הוא אמר לי שי אמרתי לו מה קורה וזה..התחלנו לדבר וזהו ואז הפכנו להיות ידידים..
הינו מדברים בבצפר..
אחרי שהינו ידידים ממש טובים הבנתי שאני מאוהבת..לא ידעתי מה לעשות להגיד לו? וז לקחת תסיכון שהידידות שלנו תהרס? או לשתוק ולתת לזה להמשך..
סיפרתי לידיים שלי ולבחרות שלי כדי שיעצו לי מה לעשות..אבל כבר לא הייתי צריכה לעשות כלום הוא כבר ידע..סיפרו לו..ואני לא יודעת מי..לא יכלתי להסתכל עליו בכלל כלכך פחדתי לאבד אותו..אבל משום מה הוא בכלל לא ידבר על זה ..המשכנו להיות ידידים אבל לאט לאט ראיתי שמשהו לא בסדר הוא היה נוגע בי..והייתי מעיפה אותו הוא היה אומר לי יהל אני אוהב אותך..ואני לאט ידעתי אם הלאימין לו..אבל תמיד לא התיחסתי לזה..כי הכרתי אותו וידעתי שעם בנות הוא לא רציני..כשסיפרתי לדנה חברה שלי ראיתי שמשו לא בסדר עם מה שאמרית אז שאלתי אותה מה קרה הי א אמרה לי כלום אמרתי לה מה גם את אוהבת אותו? היא אמרה מפתאוםם נראההלך?! איןמצב בעולם! טובהאמנתי לה..
עברו הימים וכל יום היא הייתה שואלת אותי נו מה עם שי? יש משוו? מה קורה איתכם? וזה כבר נראה לי מוזר..למה היא כלכך מתענינת אז שאלית אותה היא ארמה שסתם לדעת מה איתי..לא קניתי את זזה..וחשדתי שיש לה משו אליו..
יום אחד הייתי עם דניאל חברה טובה שלי..ופתאום היא מקבלת שיחת טלפון מדנה..
דנה מספרת לה בטלפון ששי מאיים עליה..שאם היא לא תתנשק איתו או יסכסך ביני לבין דנה..אבל היא אמרה לדניאל לא לספר לי.. וכששאלתי את דניאל מי היה בטלפון היא אמרה סתם את לא מכירה..
עברו כמה ימים ודנה תקשרה לדניאל וביקשה ממנה שתספר לי תאמת..ושהיא מפחדת לריב איתי...
דניאל מתקשרת אלי אומרת י לי שהיא חייבת לספר לי משו שאני יבוא אליה..באתי אליה והיא סיפרה לי..הייתי הלם לא רציתי להאמין שהבנאד ם שאני הכי אוהבת בעולם הוא הילד הכי מסכן בעולם שמאיים על מישי..כל כך כאב לי..לא ידעתי מה לעשות להאמין או לא להאמין..
התרחקתי משי לא רציתי בכלל לראות אותו..הוא לא היןב מה קרה..הוא שלח אנשים לשאול מה קרה לי..אבל לא רציתי לדבר אתיו ולעונות לו..
יום אחרד הוא בא אלי ואמר לי באוי רגע אני רצכיה לדבר איתך ..לא רציתי לבוא..
הוא העיף את כולם ונשארנו לבד.. הוא שאל אותי מה קרה לי למה נאי כועתסת עליו..לא יכלתי כבר לשתוק ואמרתי לו תאמת..התחלית לצעוק עליו וכשאני עם דמעות בעיניים..הוא אמר לי שזה לא נכון כל מה שדנה אומרת הוא אמר שהיא התקשרה אליו יו אחד וסיפרה לו שאני אוהבת אותו..אבל באמצע הסיפור היא הפסיקה..וא הוא איים עליה שאם היא לא תמשיך לספר לו הוא יספר לי שהיא סיפרה לו שאני אוהבת אותו..הוא אמר שהיא סטן ושהיא מנסה לסכסך בנינו כי אנחנו ידידים טובים וכי היא אוהבת אותו..זה היה נשמע לי הגיוני כי תמיד חשבתי שיש לדנה משו אליו..וגם אף פעם לא ידעתי מי סיפר לו..אז הייתי מובולבלת לא ידתעתי מה לעשות..הוא אמר שאני חשובה לו ושאני לא יתן לה להרוס את מה שיש בנינו..ואני שכלכך אהבתי אותו לא ידעתי מה לעשות..
הייתי חייבת לדעת מי שיקר לי היא ואו הוא..
והייתה רק דרך אחת הלכתי אליה הביתה..וכשהיא הלכה רגע מהחדר הסתכלתי בהיסטורה שלהם..וכשראיתי מה כתוב שם עלו הדמעות בעינים ולא הפסיקו..
היא כותבת לו שם..נסיך שלי תחלום עליי בלילה..מאמי אני מתגעגעת..
באותו רגע הייתי בטוחה שהיא השקרנית אבל אז המשכתי לקרוא וראיתי שגם הוא שיקר לי.. היה כתוב שם שהיא ששואלת אותו "מה הקטע הזה שאתה מאיים עלי אם אני לא יתנשק איתך אתה תססכסך ביני ולבין יהל.." והוא מר לה "כי ככה בא לי"
הבנתי ששניהם שיקרו לי וזה כאב לי הכי בעולם כ י היא החברה הטובה שלי ..והוא בנאדם שאניהכי אוהבת בעולם..ואני ציפתי רק לשקרן אחד ובסוף שניהם שיקרו לי..
ברחתי מהבית שלה לא רציתי בכלל לאראות אותו..
חזרתי הביתה בכיתי..בכיתי..בכיתי...לא הפסקתי פשוט..
הווא חשב שאנחנו בסדר..שהשלמנו אני והוא..אבל לא...
הוא אמר לי..מה יש לך? השלמנווו..אמרתי לו לא השלמנו ולא נעליםם גם אתה שיקרת...הוא אמר לי בואי אני אוכיח לך..התק/שרנו אליה ושמנו על רמקול..
והוא שאל אותה "דנה תגידי למה איימתי עלייך והיא אמרה אמרת שאם לא נתננתשק תסכסך ביני לבין יהל..." לא הבנתי למה הוא עשה את זה אם בסוף יוצא שהיא צודקת..הסתכלי עליו וכבר לא יהה לי אפילו כוח לצעוק עליו..
פשוט הסתובבתי והלכתי..
אחר כך יותר מאוחר הוא התקשר אלי ורבבנו..הוא אמר לי שזה לא נכון שהיא משקרת אבלאני כבר לא האמנתי לו ולא לה..כי היא בעצם מאחורי גבי אהבה אותו....לא סלחית לאפחד מהם..עברו חודשים..אני והוא לא מדברים..ואני והיא לא מדברים אבל מה..הם הפכו לחברים...:(
דנה ושי חברים..ולי הלב עדין שבור...הוא היה האבהבה הראשונה וןהיכ גדולה שלי..
עברו מאז 3 שנים ואני עדין אוהבת..
וגם אם אמרתי להם שסלחתי..לא שכחית...ועדין כואב בלב...:[
 


נוסף: May 19th 2006
מספר: יהל
דירוג:
כניסות: 754
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הידיד שהפך לאהבה..והחברה הכי טובה..שהפכה לאכזבה..:[
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-22 19:34:40
הדירוג שלי:


סיפור נחמד.. :)


אוהבת לינורוש

הידיד שהפך לאהבה..והחברה הכי טובה..שהפכה לאכזבה..:[
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-05-20 17:49:35
הדירוג שלי:


אמא איזה סיפור כואב...
אבל בטח קרה הרבה בשלוש שנים האלה ככה שאנלא דעת מה להגיד לך..
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט