אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה שנהרסה בגלל סמים!!!

"אבל זה מה שאני רוצה..אותך..ואני שם על כל העולם זין! גם עליו!!"
חח זה משפט שאני לא ישכח...
קוראים לו גל...הכרתי אותו בזמן שהיה לי חבר-אדם...ואתם יכולים לנחש שלמרות שאני ואדם היינו 4 חודשים, גל עניין אותי קצת יותר...זה נשמע מגעיל אבל זאת האמת!גם לגל היתה חברה באותו הזמן...אף פעם לא דיברנו אחד עם השני, וגם ראיתי אותו פעמים אחדות ממש באותה תקופה...לא היה לנו ממש מה לדבר אז רק הסתכלנו...אני הסתכלתי לאנשהו ואיך שסובבתי את הראש לעבר גל קלטתי שגם הוא מסתכל עליי!חח זה היה כמו משחק..מי מסתכל ראשון.
לאחר תקופה..אחרי שאדם נפרד ממני וגל נפרד מחברה שלו, ראיתי אותו במקרה באיזה יומולדת של ידיד...ושם המבטים שהיו בינינו כבר הפכו לדיבורים.. התחלתי להכיר אותו..את גל!! זה שבנות מסתכלות עליו ונמסות, זה שהיה מוכשר בהרבה דברים אבל היה עצלן מדיי כדי לפתח אותם, זה שכולם תמיד חברים שלו וסובבים אותו בלי שהוא בכלל יתלהב או יעשה הרבה רעש! הוא היה פשוט הוא.. שקט..חסון..עם מבט צלול..וחיוך כובש!
הפרט שאתם לא יודעים הוא שגל חבר טוב של אדם!...היה לפחות.... כן.. זה נשמע מגעיל קצת אבל אני רציתי אותו מאוד וגם הוא רצה אותי.. לאט לאט ככל שנהיינו יותר בקשר התחלנו גם להיפגש..ואין מה לעשות..התאהבנו! בהתחלה הכל היה בשקט..בלי שידעו..! אני פחדתי מהתגובה של אדם וידעתי שזה יסכסך אז בחרתי להפסיק את זה! אבל גל..כשהוא רוצה משהו..הוא משיג! "אבל זה מה שאני רוצה..אותך! ואני שם על כל העולם זין! גם עליו!!".
נכון..היה בלאגן זה לא היה קל כל כך בהתחלה..אבל כולם התרגלו לאט לאט לרעיון שאני וגל ביחד.
זאת היתה תקופה כל כך יפה!תחילת הקיץ..בילינו הרבה ביחד.. נקשרנו אחד לשני ממש!! אלו היו כמה חודשים מהחיים שלי שאני לא ישכח! הסודות ששמרנו בינינו..הצחוקים שהם רק שלנו! האהבה שלנו אחד לשני..זה היה פשוט נפלא..היינו מאושרים..עשינו הכל ביחד!!!

אחרי כמה זמן..דברים התחילו להשתנות קצת..גל התחיל להתנהג מוזר לפעמים.. הוא היה מתקשר אליי באמצע הלילה אומר לי דברים יפים שאהבתי לשמוע חח וזה היה לי כיף..ולו..זה בטוח היה כיף וכנראה שהרבה יותר ממה שחשבתי!
הוא גם התחיל להסתובב עם חברים חדשים שלא הכרתי לפני..והתרחק קצת מהחברים הטובים שלו שבדרך כלל הסתובבנו איתם.אמצע הלילה..חזרתי מגל מוקדם יותר והלכתי לישון. הפלא מצלצל!!!
"דניאל?? את יודעת איפה גל??"
זאת היתה אחותו..ואחר כך גם אבא שלו התקשר..והחברים אחד אחד..
אני לא ידעתי איפה גל..הוא אמר לי שהוא הולך לישון בכלל והפלאפון שלו היה סגור כשניסיתי להתקשר אליו!
ככה זה היה במשך שבועיים.."גל נעלם" היה משפט ששמעתי הרבה בשבועיים ההם..הוא היה יוצא..סוגר את הפלאפון..אף אחד לא ידע איפה הוא ואז הוא היה חוזר הביתה או בלילה או בבוקר ונותן איזה תירוץ לא אמין..שהוא נרדם אצל חבר או שהיה במסיבה ולא היתה קליטה..
אני לא ידעתי לאן הוא הולך..וגם לי הוא נתן את התירוצים האלו ואמר שהכל בסדר ושאין לי מה לדאוג! ואני אהבתי אותו ודאגתי לו מאוד..לאט לאט גם היינו בקשר פחות טוב וזאת היתה תקופה מוזרה..התרחקנו!ובגלל זה ביקשתי מחבר שלו שיברר לי לאן הוא הולך ומה הוא עושה..ובכלל מה עובר עליו כל הזמן האחרון!
ואכן..החבר שלו בירר..הוא התקשר אליי בקול מוזר וקבע איתי להיפגש..
"אני מצטער לספר לך..שכדאי לך להפסיק לדאוג..ולחפש אחריו כשהוא נעלם..הוא מעשן סמים..בהתחלה זה היה קצת..עכשיו זה הפך לקבוע.. וזה כואב לכל החברים שלו ואני מניח שגם לך".
זה כאב לי יותר ממה שאפשר לתאר..פעם ראשונה הרגשתי כזה דבר.. זה לא כאב לב שמישהו עוזב אותך..או בוגד בך..או פוגע.... זה כאב אחר.. כאב של חוסר עונים שמישהו קרוב אליך כל כך מתרחק ממך בגלל סמים.. בגלל שהוא מתדרדר ונותן לשטות הזאת לעשות אותו שמח! והוא הולך ומתמסר! כל ההתחייבות שהיתה לו אליי והרגשות..כולם פנו לעבר הסמים!
אני ניסיתי לעזור..וניסיתי להלחם למענו ולגרום לו לצאת מזה ולהסביר לו שזה לא שווה את התוצאות של זה! אבל כשגל רוצה משהו....
"אבל זה מה שאני רוצה לעשות..אני אוהב לעשן..ואני שם זין!"
זה המשפט האחרון ששמעתי ממנו...

היום גל יושב בכלא לעבריינים צעירים..לא שמעתי ממנו קרוב לשנה.. רק שמעתי שהחיים שלו משתפרים והוא מרגיש ממש טוב ולומד מה טוב לו באמת! יש לו גם חברה חדשה שעוזרת לו...
לי יש חבר גם כבר הרבה זמן ורק רציתי לספר לכם את הסיפור הזה שכאב לי ועדיין כואב לי מאוד!

 


נוסף: June 15th 2006
מספר: דניאל
דירוג:
כניסות: 749
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אהבה שנהרסה בגלל סמים!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-19 01:15:44
הדירוג שלי:


וואיי אלוהים ישמור...מפחיד!

אהבה שנהרסה בגלל סמים!!!
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-18 23:14:45
הדירוג שלי:


אמא...:(
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט