אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אהבה ראשונה שלא נגמרה!!!

הכל התחיל בכיתה ח'.. הייתי דלוקה עליו.. כל כךךך.. וגם הוא רצה אותי.. ראיתי את זה עליו!!! הייתי הולכת לבת דודה שלו תמיד והייתי רואה אותו והיינו מדברים עד שפעם אחת נפגשנו סתם ככה שתינו לבד.. והתחלנו להתקרב אחד לשני.. אנלא ישכח את ההודעה שהוא שלח לי ורשם לי שהוא אוהב אותי.. ומאז הכל התחיל... הנשיקה הראשונה הנגיעה הראשונה.. האהבה הראשונה!!! היינו ביחד 8 חודשים ומהחודש השלישי הכל התחיל להתפקשש.. הוא היה משחק בי היה פוגע בי כל כך.. ואני תמיד חזרתי אליו..!! הייתי ילדה קטנה לא יכלתי בלעדיו.. זה היה בחופש שעליתי לכיתה ט'.. ואז התחלתי בכיתה ט' לשחק אני תמשחק.. הייתי תמיד מסננת אותו נפרדת ממנו וואי הייתי עושה לו ת'מוות.. באותה תקופה רציתי איזה אחד מהביצפר שלי והייתי דלוקה עליו אולי חצי שנה.. זה גם למה הרשתי לעצמי לשחק בו.. חשבתי שהוא תמיד יהייה שלי.. עד שביום האחרון של ביצפר הוא היה עם ''חברה שלי'' בבריכה והם התחבקו והתמזמזו לי מול הפרצוףףף!?@!?@!?!!! אני כמובןן שיחקתי אותה כאילו כלום לא מזיז לי.. עד שיום אחד בחופש הגדול שעליתי לכיתה י' התנשקתי עם מישו..וואי זה היה סיוט אני כזאת מטומטמתתת!@?!@?!@?!@!!!! כמובן שכולם אחרי זה ידעו מזה.. ומאז אני וזה שהיה חבר שלי יותר לא דיברנו.. הוא נשבע שהוא לא יחזור אלי יותר בחיים בגלל שהתנשקתי עם מישו... קיצקצ יום לפני היומולדת שלי ''חברות שלי'' באה אל לבית.. ואחת מהם הלכה אליווו והם התנשקוו!!!!!!! וואי אני כל כך נפגעתייי... כמוב שלא יכלתי לראות אותם ביחדדד ולא ראיתי את ה''חברה שלי'' שהיא הייתה אצלו.. אחרי זה ניסינו להיות ידידים ולא הלך... ושהייתי כיתה י' (שנה שעברה) היייתה לו מישהי חדשה.. אני ניסיתי לשכוח אותו עבדתי על עצמי ועל כולם ששכחתי אותו.. הייתי בקשר עם שתי חברים שלו.. לא התנשקתי איתם רק בפה פעם אחת.. אוף כמה טעויות אני עושהההה!!!!!!!!!!! ה''חברה שלי'' שבאה אליו בחופש יום לפני היומולדת שלי, הייתה באה אלייי במשך כיתה י'.. היינו חברות ושיחקתי אותה כאילו לא מזיז לייי הכנסתי אותה לבית שלי והיא הייתה עד 5 בבוקר הולכת איתו מתנשקת איתו אלוקים רק יודע מה הלך שמההה ואחרי זה היא הייתה באה לבית שלי בשיא חוצפתה ומספרת לי שהם התנשקו ואומרת ''זה לא מזיז לך נכון?!'' ואני?! עניתי שלא מזיז לי... נתתי לה ככה לפגוע בי!!!! יום אחד בביצפר רבתי עם איזה אחת והיא הביאה לי כאפה מול כולםם.. היו כאלה שהתערבו לטובתי והוזיזו אותה משמהה.. אבל ה''חברה שלי'' הוא עמדו התסכלו והתחבקווווו מול הפנים שלי כשאני בוכהה!!! זה כל כך פגע בי אני בכיתי לא מהסטירה אלא מזה שהם עמדו שמה והתחבקקקוו!!! ותבינו למרות הכל היא הייתה באה אלייייייי וואי אני עשיתי מעצמי צחוקק!!!
ככה זהה היה עד תחילת השנה(כיתה יא) דיברתי עם חבר טוב של זה שהיה חבר שלי.. והוא הפגיש בנינווו.. זה היה מוצשש... אנלא ישכח תיום הזה בחיים שליי!! מאותו רגע שעליתי לו לאוטו הכל התהפך והרגשתי כאילו חזרנו שנתיים אחורה בזמן... אמרתי לו שאני אוהבת אותו ואני מצטערת על שהייתי עם חברים שלו ועל הכל... הוא שתק.. הוא לא אמר כלום!!! אחרי זה יצאנו לבחוץ כי הוא רצה לעשן ואז התחבקנו כי היה ממש קררר!! והתנקשנווו פתאוםם אחרייי שנתייםםםם התנשקנו וזה היה הרגע הכי מאושר בחיים שלי!! הייתי בעננים... דיברנו והחלטנו לנסות להיות שוב בקשר.. אני לא יודעת הוא היה מוזר בהתחלה הוא היה מדבר על האקסית שלו תמיד וזה היה מטריף אותיי!!! אנחנו היינו רבים על זה שהוא היה נזכר שהייתי עם בנים ושהוא היה מדברעל האקסית שלו.. ככה זה היה אולי חודשיים אפילו שלושה... אבל די שכחנו הכל ואנחנו ביחד כר 8 חודשים ואני הכי מאושרת איתו!!! כל כך טוב לי איתוו הוא החיים שלייי אני לא יכולה בלעדיו ומה שבטוח אני לא יתן לו ללכת ממני שוב!!! אני לא יוותר עליו יותרררר ואני יודעת שאנחנו נתחתןןןןןןןןן למרות שאני רק בכיתה יא והוא בכיתה יב'.. אני אומרת לכם אנחנו זה נצחח!!! אם חזרנו אחרי כל מה שעברנו אני מאמינה שנעבור את הכל!! למרות שיש לנו ריבים מטופשים שלפעמים נמשכים שבוע אנחנו משלימים ותאמינו לי כל דקה איתו שווה את הכל!!! בקיצור אל תאבדו אף פעם את התקווה שלכם ואל תוותרו על מי שאתם אוהבים!!!! ותזכרו==> באהבה אין כבוד!!!!!!!!!!!!!!!!!! אל תפחדו להגיד את מה שהלב שלכם רוצה!!
 


נוסף: June 15th 2006
מספר: ליטל
דירוג:
כניסות: 647
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט