אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


אח של החברה שלי ... סיפור אמיתי בבקשה כנסו להגיב :(

הכל התחיל במסיבה של טלי..

הכרתי את טלי שבועיים לפני היומולדת שלה וישר ידענו שאנחנו עוד ניהיה חברות טובות מאוד... אז התחלנו פה ושם לדבר באייסיקיו בטלפון והיא הזמינה אותי אליה הבייתה ליומולדת... היו שם כל מיני בנות וכמה ידידים .. ושם נפגשתי עם חברה אחרת - קרן .. קרן הכירה לי את שאר החברות שלה ושל טלי .. ופתאום ראיתי שם את הדבר הכי יפה שראיתי איי פעם ... ישר שאלתי את קרן מי זה? היא אמרה לי זה אח של טלי -שחר ..
ישר נדלקתי עליו .. משהו בעיניים הירוקות שלו ובשפתיים שלו עשה לי את זה.. שאלתי את קרן בן כמה הוא והיא אמרה שהוא גדול מטלי בשנה כמוני והוא בן 17 בכיתה יא' ככה שיוצא שאנחנו באותו הגיל.. לא יצא לנו לדבר באותו ערב... רק הייתה פדיחה שנכנסתי למקלחת לשטוף ידיים והוא עמד סידר את השיער ופשוט נכנסתי בלי לדפוק בדלת ובשיא חוצפתי אני נשארת במקלחת מחכה שהוא יצא החוצה במקום להגיד סליחה ולצאת חחחח

עברו מספר ימים ודיי שכחתי מהסיפור עם שחר ושוב קבעתי עם טלי שאני מגיעה אליה .. שהגעתי הייתי בחדר של טלי והיא יצאה רגע החוצה .. פתאום שחר נכנס לחדר ודיבר איתי
שחר: מה קורה?
אני: בסדר מנשמע? (בשיא ההתרגשות)
שחר: סבבה .. איפה את גרה?
אני: (חסוי.... מן הסתם)
שחר: מה באת את כל זה ברגל?
חחחחחחחחחח אמרתתי כןן והוא חייך ויצא מהדלת .. שיחה דיי מוזרה אפשר להגיד.. לא הרגשתי שום דבר בהתחלה כלפיי שחר .. רק נמשכתי למראה שלו .. לא יותר מזה אבל אז ככל שהייתי מגיעה לטלי יותר וככל שהיינו מדברים התחלתי להתאהב בו .. סיפרתי לטלי מה שהרגשתי אליו .. היא אמרה לי שמעי הוא ממש לא בשבילך אני מכירה את אח שלי אני מציעה לך לרדת מכל הסיפור הזה עדיף שעכשיו תפסיקי עם זה מאשר שאחרי זה יהיה לך יותר קשה.. תסמכי עליי אני בחיים לא אעשה משהו לרעתך (עד היום אני זוכרת את המילים האלה..)
אמרתי לטלי בסדר אני אעזוב את הסיפור.. למרות שבתוכי לא רציתי .. ולא עזבתי ..

הייתי נפגשת הרבה עם טלי אצלה בבית (לא בשביל שחר אני לא נצלנית... פשוט טלי קצת עצלנית חח והיא העדיפה שנתראה אצלה).. כל פעם ששחר היה מדבר איתי כולי הייתי מתרגשת מחדש.. היו לי פרפרים רק מלהתסכל עליו .. ככה עברו להם 3 חודשים של דיבורים פה ושם .

עד שטלי יום אחד סיפרה לי ששחר ושירן ניהיו חברים .. הייתי בהלם התחלתי לבכות כמו ילדה קטנה .. בחיים לא בכיתי ככה בגלל בן! שירן הייתה ילדה ממש מתוקה .. מסיפורים של טלי וגם מהיכרות קטנה שהייתה לנו באיסייקיו .. היא אהבה את שחר שנתיים וחצי.. והוא ידע... ורק אחרי שנתיים וחצי הוא נתן לזה סיכוי .. טלי אמרה לי שאין מצב שהם יחזיקו הרבה זמן .. כי שחר לא היה טיפוס רציני עם בנות .. הוא אהב את החופש שלו .. אני קיוותי שטלי צודקת .. לא בגלל שרציתי להזיק להם הקנאה הרסה אותי :(...

בסופו של דבר אחרי 4 חודשים (לא מאושרים בכלל) הם נפרדו .. הזוגיות באמת לא הייתה מוצלחת בינהם -זה לא נאמר מקנאה- הם התראו רק פעם בשבועיים וגם בקושי .. שוב דבר שמוכיח ששחר לא טיפוס רציני ולא רוצה מחויבות
ב4 חודשים שהם היו חברים שחר היה מדבר איתי הרבה ומנסה ליזום שיחות אבל הוא היה מבלבל אותי .. הוא היה נותן לי תחושה שהוא רוצה אותי.. היה מבקש שאני אתן לו נשיקות וסתם אני אבוא לישון איתו (בצחוק) אבל בכל זאת .. שהוא היה אומר את זה הייתי הכי מאושרת שיש .. למרות שידעתי שהוא לא כזה רציני אבל חשבתי שאולי יש סיכוי שדווקא איתי זה יהיה שונה ..

במשך הזמן הזה טלי אמרה לי שאני אפגע בסופו של דבר . והכל זה סתם משחק עם כמה שקשה להגיד את זה .. אבל לא רציתי להאמין אמרתי לה כן אני לא לוקחת ברצינות אותו .. אבל משהו בתוכי כן לקח אותו ברצינות!

הוא גילה בדרך ממש ממש ממש גרועה שאני אוהבת אותו .. דרך אווי באייסיקיו משהו מאוד מסובך שלא ניכנס לזה.. הייתי בטוחה שזהו שהוא לא יסתכל עליי יותר כי הרי הוא לא מחפש מישהי רצינית והגעתי להחלטה שאני יורדת מהסיפור הזה.. מהרגל של כל יום להיות אצל טלי בבית .. לשבוע ש-ל-ם שלא ביקרתי שם!!!!! כמה קשה זה היה לי,בשבוע הזה מחקתי תמונות שלו שהיו לי, ניסיתי והצלחתי קצת לא לחשוב עליו ולא לדבר עליו (מה שהייתי עושה 24 שעות ביממה) והרגשתי שבאמת זה עובר לי ..
בסופו של דבר הגיע היום שהייתי צריכה כבר ללכת לשם-לטלי הבייתה .. כל כך פחדתי הייתי בטוחה שהוא יתעלם ממני לגמריי ושיהיה לי קשה לראות אותו בלי לדבר אבל להפתעתי הרבה הוא התייחס אליי יותר מתמיד!!!!! הוא דיבר איתי והתנהג כאילו הוא לא יודע כלום .. למרות שידעתי שהוא יודע אבל שיחקתי את המשחק שלו והתנהגתי כרגיל ככה המצב היה למשך שבוע.. עד ליום רביעי-יום לפני ערב שבועות הרמתי טלפון לטלי כדי שאני אקח את החולצה שלי ממנה (יצאתי למסיבה באותו הערב) היא אמרה שהיא לא בבית ושאני אלך לקחת..
הלכתי אליה ב8 וחצי ככה .. וממנה רציתי ללכת לחברה שלי להתארגן שם ומשם לצאת. . שהגעתי פגשתי את בן דוד שלה שבכיתה ב' חחח הוא מזה חמוד אז ישבנו וזה דיברנו בחדר של טלי.. ושחר היה בחדר שלו .. אז הוא עבר כל שנייה דרך החדר של טלי וקורא לי אז הלכתי לחדר שלו ודיברנו - מה נשמע? וכאלה. ואז שאלתי אם אני יכולה להתקשר מהבית להזמין מונית ? אז הוא אמר כן בטח מה את שואלתת לכי תתקשרי.. ואז הוסיף: אם האוטו של אבא שלי היה פה הייתי לוקח אותךךך ..אז אמרתי חח שטויות ..
התקשרתי והזמנתי והלכתי להגיד לו ביי .. אז הוא אמר חכי אני אצא איתך אני גם הולך עכשיו החוצה אבל לא חיכיתי חח ויצאתי החוצה לחכות למונית.. פתאום ראיתי אותו מאחורי אז הוא קרא לי כזה ואמר יאללה בהביי אני הולך לחבר שלי אמרתי לו בהיי .. אחרי 5 דקות שאני עומדת ומחכה למונית הוא חוזר בחזרה.. שאלתי אותו לא הלכת לחבר שלך?! הוא אמר לא יודע איפה הטמבל הזה אני נכנס הבייתה להתקשר אליו אז אמרתי לו- חכה איתי למונית הוא אמר סבבה ..פתאום הוא אומר לי רוצה שנצא היום ? אמרתי לו אממ כןן (ולא מאמינה שהוא שאל אותי את זה).. ואז הוא אמר יאללה אני אתקשר אלייך שאני חוזר .. אבל בואי עכשיו סיבוב לטייל .. אז אמרתי כזה טוב .. ואז הוא אמר אה לא כפרה עלייך אאני הולך רק עם חברים וזה.. אם היינו יוצאים עם בנות הייתי לוקח אותך בתור בת הזוג שלי .. ואם אני אחזור מוקדם את רוצה שאני אתקשר? וחייך אלייי.... הייתי פשוט ב-ה-ל-ם !! בחיים הוא לא דיבר בכזה ישירות כל הזמן זה היה בצחוק .. ומה עניתי לו? אני יודעת שלא תתקשר .. אז הוא אמר תראי נעשה הסכם .. אמרתי לו טוב מה ההסכם? אז הוא אמר: אם אני מתקשר את נותנת לי נשיקה .. ואם אני לא מתקשר אני נותן לך מתאים ? אז אמרתי בצחוק כןן חחחח בלחי אבל!!.. אז הוא אמר לא נשיקה בלחייי! בפה עם לשוווווווווון .. אמרתי לו טוב בסדר.. אז הוא אמר זכרי ! אמרתי לו כן זוכרת .. לא באמת האמנתי שיהיה משהו בגלל זה הסכמתי!
אנחנו ממשיכים לחכות למונית ליד הבית שלו וזה היה מול מרכז מסחרי .. פתאום הוא בא ביציאה: רוצה לראות איך אני מנשק אותך מול כולם?! אמרתי לו כן! (חשבתי שהוא סתם צוחק) פתאום אני מרגישה את היידים שלו על הפנים שלי והוא דפק לי נשיקה בפה כמובן שהוא רצה להמשיך האלה עם הנשיקה אבל הוזזתי אותו והוא צחק ואמר : מה את הסכמתתתתתת.. חחח שיהיה .. כולי הייתי מסוחררת ונכנסתי למונית והוא אמר ביי ואמרתי ביי ..נסעתי לחברה שלי ומשם למסיבה למרות שהייתה לי תחושה לא ללכת ..

נכנסו למסיבה .. אחלה מועדון, אחלה שירים אבל משום מה לא זזתי לרגע רק עמדתי וחשבתי על שחר..אז אחרי שעה שנכנסנו ביקשתי מחברה שלי שתצא איתי רגע כי היה לי מזה חם בפנים.. ובדיוק טלי התקשרה אומרת לי בואי לפה אמרתי לה אני במסיבה אם יהיה לי איך לבוא אני באה אלייךך.. ובדיוקקק באותה שנייה ראיתי חברה אחרת חוזרת הבייתה אז חזרתי איתה .. מאלוהים או לא?!

הגעתי לטלי הבייתה (השעה 3) היינו אני טלי ועוד חברה טובה-חן.. שחר היה בחדר שלו עם עוד שני חברים ואז פתאום הוא יצא החוצה למקלחת..אז ליד המקלחת יש עוד חדר של שירותים .. חן אמרה לי -לכי תביאי נייר טואלט בבקשהה .. אז אמרתי לה אי אפשר שחר במקלחת .. אז היא אמרה נוו משירותים .. אז אמרתי לה לא נו חן בטוח אני אפגוש אותו במסדרון עזבי.. אני לא יודעת איך הוא יגיב ואם הוא לא יתייחס?! היא אומרת לי נו בבקשה.. אז אמרתי כזה טוב נו הלכתי להביא ואיך שיצאתי מהשירותים מי יוצא מהמקלחת ?! שחר!!! טוב אז נצמדתי כזה לקיר שהוא יוכל לעבור כזה במסדרון .. וקיצר הוא עובר לכיוון החדר שלו ..ואני כזה חושבת-- יוו אופ הוא לא מתייחס אליי! אני לא מאמינה :(

פתאום הוא ע ו צ ר.. הוא מסתכל עליי כזה במבט המושלם שלו ונותן לי נשששששששיקהה !! ומה אני עשיתי?!!?? כ=ל=ו=ם אני עומדת ולא זזה לא עם השפתיים ולא כלוםםםםםםם חחחחח כמו פסל והסתכלתי עליו כזה המומה.. 2 נשיקות ביום אחד?!?! כולי מאושרת עם פרפרים בבטן חוזרתת הבייתה וחושבת לעצמי - אולי סתם הורידו אותי מהסיפור שלו .. אולי הוא הבין שאפשר לנסות ....
אחרי שבוע של אי וודאות הגעתי לטלי.. זה היה יום פשוט גרוע!
בהתחלה הוא שר לי כזה שיר אבל אחרי זה יצא מצב שהתווכחנו -הוא בא לחבק אותי ליד בן דוד שלו (בן 19) והעפתי אותוווווו ממש חזק ... והוא התחיל ללהתעצבן עליי ולדבר מגעיייייל וכולי נכנסתי לדיייייכאון ! :( לא ידעתי מה לעשוווווווותתתתתתת .. אני טלי וחבר שלה נסענו לקניון ושחזרנו החלטתי לרדת אצלה .. טלי אמרה לי לכי אליו הוא כועס עלייךך נראה לייי אז תשאלי אותו מה יש לו.... טוב אין לי מושג מאיפה הבאתי את האומץ ללכת לדבר איתו שאני יודעת שהוא כועס עליי ..... אבל הלכתי .. דפקתי בדלת והוא שאל מי זה אמרתי אני הוא אמר כנסי....
פתחתי את הדלת ואני עומדת בכניסה ואומרת : אתה כועס עליי ? אז הוא אמר : לא מה יש לי לכעוס עלייך אבל מה את מתנהגת כמו ילדה קטנה .. אמרתתי לו אני יודעתת התביישתי פשוט .. :/ סללליחה..(תאמת לא התביישתי בכלל .. פשוט עיצבן אותי שפעם הוא מתייחס אלי ופעם לא.. אבל לא אמרתי לו) אז הוא אמרר: אין לך על מה להצטעררר שטויות!!! טוב אז איזה כמה שניות נשארתי כזה לעמוד בכניסה ובדיוק שבאתי לצאת הוא אמר לי: מה את עומדת!? בואי שבי.. (הוא שכב על המיטה שלו)התיישבתי בקצה השני של המיטה כולי בהתרגשותת . ואז הוא שאל למה אין לך חבר? עניתי לו אממממ לא יודעת לא צריך (זה התשובה הראשונה שיצאה לי מהפה) הוא אמר-צודקת לא צריך לא חבר ולא חברה .. אני טיפוס חופשי לא אוהב להיות בהגדרה "חברים" זה מעצבן אותי... אני רוצה רק סטוצים בנתיים לא משהו מחייב.. עניתי- אמממ לא יודעתת זה תלוי אהבת פעם מישהי באמת?
הוא ענה- תאמת לא אהבתי מישהי רציני רציני ... גם שהייתי חבר של שירן(חברה שלו לשעבר) לא אהבתי באמת .. היתי איתה 4 חודשים ולא עשינו כלום! היא לא בחורה ששוכבת אבל למרות זאת לא בגדתי בה... מה אני צריך חברה בשביל נשיקות?!
אמרתי לווו -אני חושבת שזה שטויות שחר, שתאהב מישהי באמת לא תדבר ככה.. ואז הוא אמר אולי את צודקת בנתיים אבל אני לא חושב על חברה רצינית אני רוצה להנותתת מהחייםםם לבלות בלי קשר מחייב... עוד כמה שנים יהיה לי אוטו , עבודה .. ואז נחשוב על זה!

לצערי הרב השיחה שלנו נקטעה על ידי שני חברים שלו שנכנסו לחדר.. אבל שמחתי שלפחות דיברנו קצת .. השיחה גרמה לי לחשוב הרבה על הדברים .. אולי הוא ניסה לרמוז לי שלא ניהיה ביחד בתקופה הזו? כי הוא יודע שאני לא אחת של סטוצים.. או שפשוט הוא ניסה להיות נחמד ולפתח שיחה ...

ביום למחרת הגעתי לטלי עזרתי לה להתכונן לחתונה של בת דודה של חבר שלה.. וכל שנייה שחר דיבר איתי והתייחס ממש יפה אליי .. אפילו סתם בא ונתן לי חיבוק ליד חברים שלו .. מה שבדרך כלל הוא לא עושה! סיימתי לעשות לטלי פן ואז הלכתי למקלחת לשטוף ידיים ומישהו היה שם אז חיכיתי בחוץ .. פתאום שחר יוצא ומסתכל עליי כזה ואומר תני לי נשיקה.. אמרתתי לו טוב ובאתי לתת לו בלחי.. אז הוא הוזיז אותי ואומר: לא בלחי בפה! אמרתי: לחי . הוא אמר: פה חח ואז באתי לתת לו בלחי והוא הוזיז לי את הראש והתנשקנו רק בפה.. כי ישר הלכתי אחורה .. אין לי מושג למה אני עושה את זהההההההה .. :( כנראה אני מפחדת שאני אתנשק איתו וזה יגרום לי להאמין שיהיה משהו.מי שקרא את הסיפור בוודאי ציפה לסוף טוב .. :( אבל לא הכל מסתדר... עברו שבועיים מאז....... שבועיים שבהם ררק סבלתי .. שום יחס ממנו אני לא מקבלת .. בקושי שלום הוא אומר .. כ-ל-ו-ם .. כל כך רע לי .. כולם אומרים לי לרדת מהסיפור ולעזוב הכל אבל אני לא מצליחה .. או שגם לא רוצה ... אני לא יודעת יותר מה לעשות! אין לי מושג למה הוא מתייחס אליי ככה פתתאום שונה.. אנשים שמכירים אותו אמרו לי שככה הוא .. אוהב לשחק בבנות והוא לא שם עליי שאני ארצה אותו יותר.. ולצערי זה עובד ...... ניסיתי לשחק איתו את המשחק שלו .. ולא להשים עליו בכלל .. אבל קשה לי ואני לא מצליחה .. אשמח אם תגיבו לי ותגידו לי איך אני פותרת את המצב ................. :(


נוסף: June 17th 2006
מספר: נטלי כץ
דירוג:
כניסות: 2220
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


אח של החברה שלי ... סיפור אמיתי בבקשה כנסו להגיב :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2008-01-29 17:42:59
הדירוג שלי:


חחח מאמיי ליאת צודקת תצאי תבליייי תקרעי תעייר
אל תשימי לב
אם הוא היה רוצה אותך הוא היה מתייחס אלייך ללאא ??!
באמת את נשמעת ילדה טווובה אשש
אל תיתני לי להרוס אותך ולדכא אותתתךך

אני אומרת לך תקשיביביבייב =]]

מקווה שעזרתי מאמי
להתראות

אח של החברה שלי ... סיפור אמיתי בבקשה כנסו להגיב :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-07-07 22:01:57
הדירוג שלי:


גם לי קרה משהו בסגנון מאמי.. ובוא נגיד לך זה הכי חרא לאהוב את האח של חברה שלך...
אבל אצלי הסיפור זה שהחברה לי ידעה כלום... בהתחלה הינו ידידים טובים עד שזה התחיל וזה נמשך שנה... עד שדיברנו והחלטנו להפסיק... אמרתי לו שזה טעות ונשארנו ידידים טובים! ועם הזמן הכרתי מישהו והתאהבתי באחר ואז אחרי חודש שאני והוא(האח של חברה שלי) ידידים פתאום אני איתו בחדר והפלאפון שלי אצל בידים ובחור שאני אוהבת מתקשר ורבתי איתו שיביא לי את הפלאפון ובקיצור לא הביא,חטפתי לו את הפלאפון מהיד... הוא נפגע ואנחנו לא מדברים עד עכשיו שעבר כבר 4 חודשים... חלק אומרים שהוא קינא... וגם אני חושבת ככה... וכל פעם מחדש שאני אצלהם והוא שם אז הוא מסתכל כ"כ הרבה... אבל לא מעז להגיד כלום... רק לסתכל! מפריע לי.. הוא כ"כ חסר לי... בתור ידיד.. אבל לשנינו יש גאווה אז ככה לא נשלים...!


ובמצב שלך... אל תשימי לב אליו.. תכירי אחרים תהני!! ואם הגורל שלך זה להיות איתו אז את תיהיה איתו ולא משנה מתי איך ולמה?!... אבל בסוף תיהיה ביחד.. אבל אם הוא לא הגורל שלך אז את עוד תמצאי לך מישהו שיהיה שווה אותך באמת שיעריך אותך בגלל מי שאת ויאהב אותך איך שאת... תמיד תיהיה קצת קשוחה עם בנים אחרת הם יזלזלו בך...ולא יעריכו אותך
את נשמעת ממש ילדה טובה... ולכל אחד מגיע להיות מאושר אז ככה שגם לך... תצאי תבלי תכירי בנים תעשי חיים.. אבל הכי חשוב אל תפסיקי ללכת לבית של חברה שלך.. שהוא לא יחשוד ואז יתפוס פוזה!תראי לו שלא אכפת לך ממה שהיה! =)

באמת מקווה שעזרתי.. ומאחלת לך שתצאי מזה מהר תכירי מישהו ותיהיה מאושרת.. כי אני יודעת כמה זה כואב!

אח של החברה שלי ... סיפור אמיתי בבקשה כנסו להגיב :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-07-03 01:32:28
הדירוג שלי:


ליאת צודקת ב=ה=ח=ל=ט...
ואני מבינה אותך גם מימני ביקשו סטוצים...
תשאירי איסיקיו אני יספר לך מש''ו..
ועכשיו אני אוהבת מיש''ו שכנראה גם אוהב אותי לפני הסימנים
אבל זה בידיוק אותו הדבר אי אפשר לדעת אצל
כל הבננים אותו זבל => צריך לחפש בפח הנכון

אח של החברה שלי ... סיפור אמיתי בבקשה כנסו להגיב :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-19 06:09:20
הדירוג שלי:


מאמי אל תצפי לכלום תשכחי אותו ונגמר הסיפור

אח של החברה שלי ... סיפור אמיתי בבקשה כנסו להגיב :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-19 06:08:09
הדירוג שלי:


ממש אהההבתי את הסיפור שלךך ,
תראאי אני ממש מבינה אותך כי אני שנתיים אוהבת מישהו ,
בההתחלה יצא מיזה משהההו אבל היה אייזה סיפפור קייצר אנחנו לא מדברים עככשיו ואני מנסה לשכככוח אותו ואאאני לא מצצליחה..=
אאז אין לי משהוו מהלב להציע לךך אבל אני יככולה להגיד לך מה שאומרים לי אחחרים ,
נסיי לאהווב מישההו אחחר , מישהוו שאת בקשר טוב איתוו..
או שפשוט תנסי לשנוא אותו, או שתדברי איתוו וזהההו!

אבל הוווא ילד ממש מניאאאאאק=

אח של החברה שלי ... סיפור אמיתי בבקשה כנסו להגיב :(
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-06-18 23:29:27
הדירוג שלי:


שמת עיין>>שם זין
שמת זין>>שם עיין..

אל תתיחסי אליו.
אני לא אומרת לך לשכוח אותו כי יהיה קשה בהתחלה..
אבל צאי יש לך חיים משלך,תהני צחקי תחייכי תראי לו שלאא אכפת לך.
ותראי איך שהוא זה שיתחיל להרגיש כלפיך דברים.
בקיצור יהיה טובב.
תאמיני במי שלמעלה,הוא תמיד עוזר!
ליאתי.
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט