אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


החלום לבין המציאות

החלום לבין המציאות
הכל התחיל בארץ קסומה ארץ שבה הייתה רק שמחה חייה לה ילדה שגדלה להיות נסיכה. שמה היה "הנסיכה" הייתה מלאה בחברים וחברות אשר אהבו אותה. היא גרה במקום קסום מלא בשלווה ושלום שם אף פעם לא עצובים ולארץ הקסומה קרו אגקסם. יום אחר יום הייתה הולכת לבית ספר קסום בית ספר לנסיכים ונסיכות אך שם לומדים רגיל עם מורים רגילים והכל רגיל. ביום בהיר בבוקר התלבשה הנסיכה בבגדיה המלכותיים לבית הספר שם פגשה את חבריה ויום אחד בה לו נסיך חדש לגור בארץ אגקסם. הנסיך היה יפה תואר ומלכותי במיוחד עיניו היו נוצצות והוא היה אדם מקסים כולם אהבו אותו וכשהנסיכה ראתה אותו היא הרגישה משהו בלב היא הסתכלה עליו וידעה שזאת אהבה יום אחר יום הייתה רואה אותו והוא אותה. לשתיהם הייתה אהבה נדירה הנסיך והנסיכה התאהבו אחד בשני וכל החברים מסביב שמו לב. יום אחד הנסיך קיבל אומץ לדבר עם הנסיכה אשר לא ידעה שגם הוא מרגיש אליה את אותה הרגשה. הם דיברו והכירו והנסיכה התאהבה בו יותר ויותר מיום ליום,הוא היה אדם מקסים הוא היה נסיך חלומותיה. אורגנה מסיבה גדולה בביתה של חברתה של הנסיכה ששמה היה פיורינה.כולם הוזמנו והנסיך הזמין את הנסיכה לבוא איתה ביחד.היא כל כך התרגשה והיא ידעה שהיא מאוהבת מעל ראשה ולא הייתה בטוחה ברגשותיו אליה. היא פגשה אותו באלונהר שזה היה נהר קסום בו באים אליו זוגות מאוהבים. הם הגיעו לשם הסתכלו אחד על השני במבטים חודרים ועמוקים ראו שהם אוהבים הם אהבו כמו שבחיים לא אהבו.הוא היה עושה הכל בשבילה והיא הייתה עושה הכל בשבילו.הם הגיעו למסיבה יחד רקדו הסתובבו וכולם ראו את הקרבה שיש ביניהם ואז הגיעה לה השעה חצות אז מה אתם בטח חושבים שעכשיו היא תחזור להיות מישהי פשוטה כמו סינדרלה ובלה בלה בלה...אז לא זה לא ככה כי בארץ אגקסם הכל היה קסום זה היה מקום מלא בשלווה ואהבה ורוגע אף פעם לא היו עצובים במקום הזה. אז מה שבאמת קרה היה שהם עלו ביחד למעלה לגג הסתכלו אחד על השני והנסיך הסתכל על הנסיכה היא הסתכלה עליו וראו את האהבה שלהם כל פעם שהם היו רואים אחד את השני הרגש היה גובר הם אהבו כל כך והנסיך החליט לעשות עם זה משהו הוא אמר לה בדיוק את המשפט הזה "מהרגע הראשון שראיתי אותך ידעתי שזאת את אני אוהב אותך כמו שבחיים לא אהבתי מישהי את אהבת האמת הראשונה שלי אני רוצה לחיות איתך את כל חיי אני אוהב אותך נסיכתי התסכימי להיות הנסיכה שלי?"
הנסיכה הייתה המומה היא הייתה כל כך מאוהבת הרגישה שהיא עומדת להתעלף מרוב אושר ואמרה לו במשפט קצר ותמים "בטח נסיכי אני אוהבת אותך כל כך ואני מרגישה בדיוק את אותו דבר" הנסיך קירב את פניו אל פניה של הנסיכה ונתן לה נשיקה. הם התנשקו אל מול הירח המלא היו מאושרים ומאוהבים וידעו שהאהבה שלהם תישאר לנצח. בדיוק שהנשיקה הסתיימה היא קמה היא קמה מהשינה הכל היה חלום אז אגקסם בעצם לא קיים והנסיך והנסיכה והסיפור שסופר עכשיו? לא קיים זאת רק אגדה זה רק חלום מה שאותה ילדה רצתה במציאות. אז לילדה לא קרו הנסיכה והיא לא הייתה חייה באגקסם היא הייתה חייה בארץ ישראל מקום בלי שלום בו יש עצב ודמעות שמה היה בדוי אז נקרא לה ילדה היא חלמה תמיד להיות אחת הנסיכות באגדות אך אחרי שקמה מהחלום הזה ידעה שהכל שקר. הילדה הייתה מאוהבת במישהו מאוהבת באמת וידעה שהוא האחד שלה מהרגע הראשון שראתה אותו הגדירה אותו כהנסיך שלה אך הכל היה שונה הם לא יתנשקו הוא לא אהב אותה וגם לא היה הנסיך שלה והיא לא הייתה הנסיכה שלו היא הייתה הקורבן לצחוק שלו. הוא לא אהב אותה אך היא אהבה אותו והחשכה שססורת בלב שלה אף בן אדם לא יכל להחליף. סיפור הנסיך והנסיכה הוא רק אגדה אך סיפור ההילדה זה סיפור אמיתי סיפור ארוך מידי בשביל לדבר עליו. הוא פגע בה הילד הזה פגע בה ומאז היא כבר לא מאמינה באהבה וקשה לה להאמין שיש עוד נסיך שהאגדות קיימות אבל דווקא היא הסיקה מכל האהבות והאגדות שלכל בן אדם החיים שלו הם בעצם אגדה שנכתבה עליו וכך היא נהגה לומר:"כל חייו של בן אדם הם בעצם אגדה שנכתבה עליו וכנראה שהאגדה שלי לא נכתבה כרואי".הילדה נשבעה שלא להתאהב עד שתאמין שיש עוד תקווה למצוא אהבה אמיתית וזה נכון לכל אחד יש את החצי השני שלו אך אולי שכחו לברוא את החצי השני של הילדה?את הנסיך של הילדה? אין לדעת...בנתיים הילדה עדיין מאוהבת באותו ילד אוהבת אותו בכל נשמתה אך היא יודעת שיום אחד הכל יהיה אחר היא תשכח מימנו והכאב הזה ייגמר אך מתי הוא ייגמר ומתי יבוא ה"יום אחד" הזה?אולי כתוב באגדה שלה שבסוף היא לא תהיה מאושרת? את השאלות האלה אי אפשר לדעת אין להן תשובה עד שמגיעים לעתיד ולמה שיקרה. מסקנה לכל מי שקרה מה שכתבתי:
אני הילדה רוצה לומר לכל אחד שאני מאמינה שכל דבר קורה לטובה גם להתאהב במישהו הלא נכון כי זה מלמד אותנו לקח לפעם הבאה ולכל אחד יש את החצי השני שלו או את האושר שלו שמתחבא רק תחפשו אותו ובינתיים? הילדה בחיפושים אחר האושר ואחר האדם האמיתי אך היא לא שכחה אותו...את מי שפגע בה..ואת העצב שיש בליבה....ונשאר לי לומר שהחיים הם אגדה ואפשר לשנות את תוכן האגדה אך ורק עם מוצאים את האושר אז תחפשו אותו את האושר ואת הנסיךנסיכה שלכם כי אף פעם לא מאוחר והילדה גם יודעת את זה אך כמעט נואשת ויודעת שאולי יום אחד תמצא את האושר שמוסתר עמוק עמוק בתוך הכאב שבליבה.
להתראות ובהצלחה בהמשך האגדה שלכם;]
 


נוסף: June 21st 2006
מספר: ==>סיון<==
דירוג:
כניסות: 529
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט