אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


פשוט מאוהבת..6

אפחד לא ידע..כשחזרתי הביתה ראיתי את כל הבית עם אורות..שמחתי! התגעגעתי
פתחתי את הדלת וראיתי................למהה?!?!
המשפחה לא הייתה בבית..איך זה יכול להיות? הבית היה פתוח כל האורות דלקו ורק ההורים שלי לא היו שם..מוזר=
עליתי במדרגות לחדר פתחתי תדלת והוא היה שם..הוא כל כך הבהיל אותי!
נתנאל ישב לו שם על המיטה שלי הם הראש בן הרגליים.."מה אתה בדיוק עושה פה? שאללה! מה אתה בכוח רוצה מכות!?" הוא התקדם אלי.."אני רוצה לדבר איתך..יש אפשרות?" הוא התקדם אלי בצעדיים קטנים.."שלא תחשוב על זה! זוז ממני" ועקפתי אותו.."תני לדבר אני מתחננן אליךך מתחננן הינה אני יורד על הברכיים בשביל זהה.." הוא באמת ירד על הברכיים.."קום נו." אמרתי לו ועזרתי לו לקום "אני אוהב אותך..אני נשבע לך..אני לא יכול בלעדייך את החיים שלי..מאז שהלכת אין לי אוויר..אין לי חיים..אני לא יכול בלעדייך..את הורסת אותי.." הוא הפסיק וניגב דמעה שהשתחררה לו מהעין..מהעין היפה הזאת.."אל תעשה לי את זה אני מתחננת.." לא שיצא לי לראות אותו ככה הרבה..אבל כזה יצא אני לא יכלתי עם זה..זה גרם לי להרגיש רעה מגעילה..זה עשה לי צמרמורת פתרום הרגשתי שאני הולכת לבכות..זה עמד לי בגרון..החזקתי את זה חזק בפנים חזקק..אבל לא יכלתייותר! זה יצא..כל מה שצוורתי במשך כל הזמן הזה..הוא התקדם אלי וחיבק אותי אבל לא הזחרתי לו חיבוק.הייתי קרה כמה שיכולתי "אם את רוצה שאני ילך רק תגידי לי..אבל תגידי אל תייסרי אותי יותר ממה שאת עושה עכשיו.." לא יכלתי יותר..אני לא רוצה שהוא ילךך רציתי להגיד לו את זה..לא רציתיי התרחקתי ממנו והתחלתי ללכת ממנו..התקדמתי לדלת..הרגשתי שהוא מאחורי..הוא היה צמוד אלי שיכלתי להרגיש את הנשימות שלו על כפרתיים..הרגשתי את המגע שלו על הידיים שלי..הרחתי תריח המטריף שלו שפשוט רציתי לנשק אותו..לגעת בוו לחוש אותו!!! אבל לא יכלתי..הסתובבתי אליו "תן לי לחשוב על זה בסדר? אני רוצה להיות לבד.." והתסכלתי על הריצפה..היינו כל כך קרובים שלא יכלתי להתסכל לו בעיניים.."מה זה אומר? שאת לא רוצה לסלוח לי?" הוא אמר והוריד תראש למטה..הרמתי לו תראש למעלה ואמרתי לו "אני לא אומרת כלום! אני פשוט רוצה לחשוב על זה בסדר?תן לי זמן.." הוא נתן לי נשיקה קטנה על השפתיים "כמה זמן שאת רוצה.."ויצא..
השתגעתי..הרגשתי שהכל מסתובב לי!! כל מה שקרה לנו..כל הרגעים היפים שלנו והפחות יפים חזרו אלי..הכלל כל מה שעברנוו רץ לי בראש..כל כך כאב לי הראש שלא יכלתי יותר..נשכבתי במיטה והתסכלתי על התיקרה המחשבות הציפו אותי והתחלתי לבכות..ועם הבכי באה לי השינה..נרדמתי..
קמתי בשעה 1 ציחצחתי שיניים והחלפתי בגדים סופסוף..
וירדתי למטה! כל הבית היה מלא בלונים שלךטים עינייניםם כיאלו שלא הייתי בבית שנה! "קטנה שלי בואי אלייי" אמא שלי חיבקה אותי ונישקה אותיי איתה בא אבא אחותי הקטנה דודים סבא סבתא..שיגעון מהתחת..ואני מחייכת חיוך מזוייף של "כמה התגעגעתי יאלה עזבו אותי עכשיו" כן זה היה מגעיל אבל לא היה לי ראש לזה.."יאלהה חברה עזבו אותה קצת מסכנה רק קמה משינה" וחיבק אותי ואמר לי בשקט.."נו סידרתם תדברים בינכם?" "מה? מאיפה אתה בדיוק יודע הוא היה פה?" אמרתי כבר בטיפה יותר קול..והזזתי אותו ממני "אני הגעתי הביתה שהוא היה פה! עוד שניה זיינתי אותו מכות אבל הוא רצה לסגור עיניינים וידעתי שאת צריכה את זה!" הוא אמר לי "זוז ממני גם כן אתה!!" וצעקתי עליו..על העיניים היו עלי "היא סתם עצבנית" הוא אמר וחייך..הכנתי לי לשתות..
עד 5 ישבתי לי בסלון עם המשפחה עם כל מיני דיבורים איך היה בצרפת וכל השטויות..העברתי את ה5 שעות האלה בחיוכים מזוייפים עם תשובות קטנות ששאלו אותי..פשוט לא הייתי שם..הם לא הבינו מה קורה..כל המזן חשבתי מה אני הולכת לעשות! ללכת לדברא איתי? החלטתי שכן..אניהולכת אליו.! זהו!
עליתי לחדר התלבשתי סידרתי שער בושם איפור קל נעליים ירדתי למטה נפדרתי מכולם "לאן את" אמא שלי ה"חייבת לדעת הכל" זאת הייתה חייבת לשאול העפתי תשובה "לחברה" ויצאתי מהבית..הגעתי אליו הביתה..הדלת הייתה פתוחה..שמעתי צעקות לא הבנתי מה קטורה! הייתי חייבת להכינס נלחצתי.."אופק איזה מזל שאת פההה" שלום בא אלי וחיבק אותיי "מה קרה??"אמרתי לוו "זה נתנאל..הוא..."

המשך יבוא....


נוסף: August 30th 2006
מספר: אופק:]
דירוג:
כניסות: 1303
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


פשוט מאוהבת..6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-09-04 14:06:04
הדירוג שלי:


סתמי יוואחשההה מה את מדברת בכלל?!
את לא אוהבת את מוזמנת לעוף!
אופק תמשיכי דחוף!

פשוט מאוהבת..6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-09-03 04:59:59
הדירוג שלי:


סיפור מהמםםםםםםםםםםם!!!
תמשיכיייייי

ולקנאית... לא יפה אל תקראייייייייי !!!

אופק סיפור מהמם.... תמשיכיי :)

פשוט מאוהבת..6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-09-02 20:11:35
הדירוג שלי:


סיפור זוועה בצורה מפחידה!
גועל נפש
איך אוהבים אותו בכלל?!

פשוט מאוהבת..6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-09-01 18:51:31
הדירוג שלי:


אמאאא איזה סיפור
תמשיכייי ומההררררוש!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט