אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


פשוט מאוהבת..7

הגעתי אליו הביתה..הדלת הייתה פתוחה..שמעתי צעקות לא הבנתי מה קורה! הייתי חייבת להיכנס נלחצתי.."אופק איזה מזל שאת פההה" שלום בא אלי וחיבק אותיי "מה קרה??"אמרתי לוו "זה נתנאל..הוא..."הוא עצר הוא לקח נשימה עמוקה והמשיך "הוא חזר הביתה לפני כמה זמן נכנס הביתה מהרר בשיגעון אז עליתי ומצאתי אותו על הרצפה מתפתל מכאבים" הוא עצרר..
ראיתי את האמבולנס בפתח הבית של שלום..אנשים נכנסנו עלו למעלה..הורידו אותו עם האלונקה..ראיתי אותו..הוא היה מלא דםם..לא הבנתי מה קורהה התחלתי לבכות! הייתי היסטרית! שלום תפס לי תיד "בואי!"
נסענו אחרי האמבולנס..
הגענו לבית חולים ישבנו שם וחיכנו..חיכנו שם שעה!
חיכנו שעה של תסכול של רגע מציק שלא עובר..אפחד לא רצה לדבר איתנו להסבר לנו מה המצב שלו!
אחרי עוד שעתיים ששלום הצליח להירדם "שלום לכם אני דוקטור חיים בימיני אתם קרובי משפחה של נתנאל גואטה?" הוא הצליח להעיר אותו ולהקפיץ אותי מהכיסא "הוא אח שלו ואני..אני חברה" אמרתי וחייכתי חיוך קטן שכבר הספיק לרדת תוך שניה "ואיפה ההורים?" הוא פנה לשלום "הם בדרך לפה הם פשוט בחו"ל" ההורים שלו היו תמיד בנסיעות עסקיות הם כבר היו בדרך לפה "תגיד אתה יכול להגיד לנו מה המצב של נתנאל בבקשה?" שאלתי בשיא הלחץ "אני מעדיף לספר להורים"
אבל שכנענו אותו לספר לנו.."טוב תראו זה קצת מסובך אז אני יסביר כמה שיותר בקצרה וברור..מצאנו לו בן אזור הכתף לבן אזור החזה כדור של רובה..זה עשה כמה נזקים שאנחנו עכשיו עובדים עליהם! הצלחנו להוציא את הכדור אבל זה הצליח לגרום לנזקים! אם יהיו התפתחויות חדשות אנחנו נודיע לכם!" והוא נכנס שוב לחדר..
אחרי חצי שעה ההורים של שלום הגיעו בהיסטריה..היו חיבוקים נשיקות "אופק איך את מרגישה חמודה?" נווה אמא שלהם חיבקה אותי.."אני בסדר את יודעת..איך אתם?" הפנתי את השאלה גם אל דוד האבא..
"ככה..מקווים לטוב" וחייך אלי "אני צריכה לדבר איתך אח"כ בסדר?"אמרתי לשלום בלחש באוזן. הוא הסכים!
אחרי עוד שעה של דיבורים סתמיים וצפייה מתמשכת הדוקטור יצא אלינו
הוא הציג את עצמו להורים של שלום ודיבר...אני לא הקשבתי כי ידעתי מה היה לו אבל הדבר האחרון שהספקתי לשמוע זה.."איבדנו אותו..."זה הדבר היחיד שקפץ לי לתוך האוזן! דבר שלא התפספס..דבר שעבר לידי נכנס מאוזן אחת ולא יצאה!!
מה קורה פה?!!??!? השתגעתי!!! לא הבנתייי פאאק שמישהו יסביר לי מה הוא אמר עכשיו???
"מההה???" דפקתי צעקה אכזרית והתחלתי לבכות..שלום בא אלי וחיבק אותי..חיבק אותי חזק שהתעלפתי לו שוב בידיים..
אחרי שבוע..שבוע של סיוט..שיבעה..
שבוע של בכי צעקות..מרירות שלא חדלה..
הרגשתי שאני מאבדת כוחות פשוט..נגמרו לי הדמעות..ואיתם עוד כמה דברים! החיוכים השמחת חיים האוויר שכל כך הייתי צריכה..
איך יכולת לקחת לי אותו אלוהים?! מה עשיתי רע?? איך אתה יכול ככה לקחת בנאדם שאני כל כך אוהבת למעלה?? היית מעניש אותי בצורה אחרת..אבל למה בצורה כזאת?? המחשבות היו בתוכי ולא נטשו..כל כך התגעגעתי אליו..
ראיתי את כל החברים שלו באים אלי מדברים איתי..מחבקים אותי אבל אני לא הוצאתי הגה מהפה..לא דיברתי לא כלום! ראיתי את חברות שלי בוכות מתקרובת אלי אומרות לי שהם מצטערות..אבל אני הייתי קרה..לא הסתכלתי לאפחד בעיניים הייתי במקום אחר..במקום עם נתנאל שם למעלה בשמיים..
ישבתי שם עם כולם ושמעתי איך כולם מדברים על כמה נפלא ומופלא הוא היה וכמה שהוא היה מצחיק וקשוח..אני רק חשבתי על כל הרגעים שהיו לנו..הכל רץ לי בראש..
פתאום הרגשתי.. הרגשתי חיבוק עוטף שכבר הרגשתי,והרחתי את הריח הממכר הזה שאני כל כך אוהבת "נתנאלללל" צעקתי והסתובבתי אחורה.."לא מאמי זה אני..אני מצטער" זה היה שלום..הוא חיבק אותי ושתינו בכינו..בכינו כמו שתי תינוקות שלקחו להם את הסוכרייה..את הסוכרייה הכי מתוקה והכי יפה שיש..נתנאל.!
*
"אופק..אופק תתעוררי מאמי..אופק?" פתחתי את העיניים "מה..מה קרהה?" קמתי בבהלה "נתנאללל" קצפתי וצעקתי "שבי מאמי תרגגעי חמודה שלי" נווה הושיבה אותי "אנחנו בבית חולים..מה..מה אנחנו עושים פה? איפה נתנאל??"
לא הבנתי מה קורה..מה אנחנו עושים שוב בבית חולים "אופק הוא עבר את זה הוא הצליח! הוא עכשיו בהתאוששות הוא בסדר..משחררים אותו עוד שבוע בערך..רוצים ראות איך הוא מתאושש..מה קורה את לא מפסיקה להתעלף לנו פה" וחייך.
הוא שאל אותי אם אני רוצה לשתות משהו חם "אופק? מה קרה למה את מחייכת?" והוא צחק..הסתכלתי עליו ואמרתי לו..
"שלום חלמתי!!!!!!"
 


נוסף: September 1st 2006
מספר: אופק:]
דירוג:
כניסות: 1140
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט