אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


חופשה של אהבה.. וקצת צרות...

דף חדש 1

הכל התחיל ביום שאני והמשפחה שלי נסענו אילת, הגענו למלון וחשבתי לעצמי מה כבר יש לי לחפש פה! חם פה משעמם פה ואין אף אחד מעניין! ולא בא לי לראות את מושיקו (אקס) לא רוצה להיות פה! רבתי עם ההורים שלי כי רציתי לחזור הביתה להיות עם החברים שלי! וההורים שלי אמרו את תהני תצאי לטייל עם בני דודים שלך וכל זה...את תראי שלא תתחרטי על זה שבאת! ואני כמובן לא האמנתי!
ביום הראשון כולם ירדו לבריכה ולא היה לי חשק לרדת לשם! אז ירדתי ללובי ואת מי ראיתי שם? את מושיקו אני לא יודעת מה הרגשתי באותו רגע אבל הייתה לי הרגשה כאילו כל מה שעברנו חוזר אלי ולא כל האהבה שלי אליו נגמרה! הוא הסתכל לעברי ואני לעברו והוא המשיך בלי לומר כלום! ואני נפגעתי מאוד!( היינו 3 חודשים יחד העברתי אייתו את הזמן הכי נפלא בחיים שלי הוא היה החבר והנשיקה הראשונה שלי! כנראה שהוא לא רוצה לדבר איתי אחרי הריב שהיה בנינו ואחרי ששנה שלמה לא דברנו ולא התראנו! )ישבתי בלובי כל כך עצבנית עליו ועל זה שהיה לו כל כך קשה לומר לי שלום! התקשרתי לרומי(החברה הכי טובה) וספרתי לה הכל! אחרי 10 דקות ניתקתי ועמדתי לצאת מהמלון ובדיוק אז ראיתי אותו הוא היה כל כך חמוד, כל כך עדין ,כל כך חתיך!!! הסתכלתי עליו והוא עלי והוא ראה שאני קצת עצובה הוא הסתכל ושאל מה קרה לך? למה נערה כל כך יפה צריכה להיות עצובה?! ואמרתי לו לא משנה סיפור ארוך...! הסתכלתי על הזרוע שלו ושאלתי מה קרה לך?? הוא אמר שהוא הפריד בין 2 שהלכו מכות ואני כזה מי? והוא אמר מושיקו מהצוות בידור מכירה? ואמרתי כן... והוא אמר ועוד איזה אחד אלירן (אלירן היה הבן דוד שלי שאני קשורה אליו נורא...) נראה לי.. ואמרתי מה??
והוא אמר כן...
ושאלתי למה? והוא אמר שהוא לא יודע..ושאלתי אם אלירן נפגע או משהו? והוא אמר אלירן קבל מכה ברגל ומושיקו קבל בעיטה טובה!!
ואמרתי אהה חבל שרק זה..והוא אמר מה? ואמרתי לא כלום.. והוא שאל אז מה קרה לך? ואמרתי לי לא משנה אבל נראה לי שאתה צריך ללכת לרופא והוא אמר כן אה..
ואז הלכתי איתו ומושיקו היה שם ואני כזה לא התייחסתי.. ואז יצאנו משם והוא אמר לי כל השיחה הזו ואני לא יודע איך קוראים לך ואמרתי רז והוא אמר יש לך שם יפה ושאלתי אותו איך קוראים לו והוא אמר ליאור(שם בדוי..)ואמרתי לו שיש לו גם שם יפה. ואז הוא אמר שהוא מצטער אבל הוא צריך ללכת ואמרתי לו באיזה חדר אני והוא אמר שאני יבוא היום בערב לקריוקי ואמרתי שאני יבוא!
ואז חזרתי לחדר שלי ואלירן היה שם ודברנו על הריב וכל זה ואז נכנסתי להתקלח ויצאתי ובאתי להתלבש בחדר שלי ושחר היה שם! ואמרתי לו שיצא הוא לא יצא!
וקראתי לאלירן והוא הוציא אותו! ואז בערב הלכנו לקריוקי וראיתי את ליאור והוא בא ונתן לי נשיקה בלחי ושאלתי מה עם היד? והוא אמר מצוין ומה איתך?
ואמרתי בסדר..ואז הוא אמר לי בואי -ואני כזה לאן? והוא אמר תכירי את החבר'ה...
ובינהם היה את מושיקו ואני כזה טוב! ואז הוא הכיר את כולם ולמושיקו לא התקרבתי בכלל.. ואז הם התחילו עם הערב והיה יפה ועלינו לשיר וכל זה ואז בערב מאוחר כזה שהרבה הלכו (רוב ההורים) ליאור עלה לשיר ושר את השיר של אתניקס "רק אהבה תנצח" ואמר שהוא מקדיש אותה לי ואלירן וכולם אמרו לי, לך?? ואני בהלם! ואז שהוא סיים לשיר הוא בא לידינו ואני בשוק..! ואז נגמר הקריוקי והוא שאל אם אני רוצה לבוא לטייל ואמרתי טוב..ואמרתי לאלירן שיגיד להורים שלי משהו והוא אמר שיגיד.. ויצאנו וטיילנו והיה נחמד והוא נתן לי יד והיו לי פרפרים בבטן.. ואז חזרנו למלון והוא שאל אם מחר בא לי לבוא למסיבה ושעוד כמה יוצאים
ואמרתי שאני יגיד לאלירן וכולם והם יבואו והוא אמר טוב..
ואז בערב שאחרי יצאנו וגם מושיקו יצא איתנו ואני בשיא הבאסה למה הוא בא??!!
ואז אני וליאור רקדנו וליאור נשק אותי והיינו ליד מושיקו ואני המשכתי.. ואז מושיקו הלך והפסקתי! והוא אמר מה קרה? משהו לא היה טוב? ואמרתי שאני לא מוכנה לזה.. והוא אמר טוב..ואמרתי שאני צמאה והוא הביא לי לשתות בירה לבנה..הוא גם שתה ..ואז יצאנו משם והלכנו ליד החוף וישבנו והסתכלנו על הירח היה ממש רומנטי!!
ושהלכנו לטייל והוא שאל אותי מה קורה לי עם מושיקו? ואמרתי כלוםםםם!
והוא אמר יש לך משהו איתו אני בטוח! ואמרתי כלום! והוא אמר טוב.. אמרתי לו שאני רוצה לחזור למלון ושאני עייפה והוא אמר טוב...חזרנו למלון ואף אחד לא היה בחדר וליאור שאל אם אני רוצה שהוא ישאר איתי בינתיים ואמרתי שלא אכפת לי..
והוא נשאר וישבנו בסלון וראינו טלוויזיה היה 1 וחצי –2. ואז הוא התחיל לנשק אותי ואני אותו והוא השכיב אותי על המיטה ולא אמרתי לו כלום... הוא ניסה להוריד ממני את החולצה אבל לא נתתי לו... ואז המשכנו להתנשק ופתאום והדלת נפתחה ואלירן ושחר היו שם... ואני כזה ליאור זוז... והוא זז ממני ואני מסדרת את החולצה וכל זה וליאור אמר נראה לי שאני אלך ונתן לי נשיקה והלך...
ואז אלירן אמר הפסדתי פה משהו? ואמרתי אני לא ילדה קטנה עזוב אותי בשקט!
והלכתי לישון! ובבוקר קמתי עם כאב ראש ואמרתי לאלירן שיביא לי משהו איזה כדור והוא אמר קחי לבד את לא ילדה קטנה! ואמרתי תודה באמת! ואז לקחתי!
ואלירן יצא לארוחת בוקר עם כולם ושחר נשאר והוא הכין לי קפה ואמרתי לו תודה והוא אמר זה בסדר...והוא אמר לי שהוא מקווה שאני לא יעשה כלום עם ליאור כי הוא גדול ממני ואני מכירה אותו רק 3 ימים! ואמרתי מה כבר קרה? והוא אמר מה את לא זוכרת? ואמרתי סכ"ה התנשקנו! והוא אמר שכשהם נכנסו זה היה נראה כאילו אנחנו עומדים לשכב ולא כאילו אנחנו מתנשקים! ואמרתי נסחפנו...?!?! והוא אמר נסחפתם! ואמרתי שאני יותר לא אשתה כלום! והוא אמר בסדר לכי תתקלחי ותתארגני שההורים שלך לא יראו אותך ככה! ואמרתי לו אתה אחלה אין עליך! נתתי לו נשיקה והלכתי! ואז סיימתי להתארגן ואלירן חזר ושאלתי איפה כולם? והוא אמר בבריכה! ואמרתי כל כך מוקדם? והוא אמר 9 עכשיו... ואמרתי אה... והוא שאל מה איתי? ואמרתי שאני מרגישה מצויין! תודות לשחר! ואמרתי שאני הולכת לטייל ושהלכתי ראיתי את ליאור מתנשק עם איזה אחת וקבלתי את הכאב לב של החיים שלי! אני מנסה לאהוב אותו הוא מראה לי שהוא אוהב אותי והולך עם אחרת!?!?(הסתבכתי קצת...) באתי לעלות לחדר ומושיקו ראה אותי דווקא הוא עכשיו??! עליתי כמה שיותר מהר אבל הוא השיג אותי.. הוא בא ושאל מה קרה? ואמרתי לו כלום! והוא אמר למה את בוכה? ואמרתי אני לא רק נכנס לי משהו לעיין!
והוא אמר כן בטח! אני מכיר אותך יותר מידי טוב! והוא אמר ספרי לי! ואמרתי לא רוצה! והוא אמר לי את לא סומכת עלי? ואמרתי לא... והוא אמר טוב.. והלך.. ואז קראתי לו והוא שאל מה קרה? וחיבקתי אותו! ואז הוא ניגב לי את הדמעות והלכנו לחדר שלו וספרתי לו שאני "אוהבת" את ליאור ולפי מה ששמתי לב גם הוא אותי!
והיום שבאתי להגיד לו שנהנתי איתו אתמול וזה היה לילה מדהים וכל זה ראיתי אותו מתנשק עם אחת אחרת..!!! ואז דפקו בדלת וזה היה ליאור! ומושיקו שאל מה אתה רוצה? והוא אמר לדבר איתי? ואמרתי שאני לא רוצה לראות אותו יותר!! והוא אמר נו די אל תהיי כזו! זה בגלל אתמול בלילה שראו אותנו? לא קרה כלום ! ואמרתי לא בגלל זה! ואמרתי למושיקו שיכנס(ליאור) אני הולכת...ומושיקו אמר תשארי זה בסדר! ואמרתי זה לא! ויצאתי! והלכתי לחדר ושחר היה שם ואמרתי אתה לא הולך לאנשהו? והוא אמר לא ... ואמרתי למה אתה לא יורד לבריכה? והוא אמר שהוא לא אוהב להשרף בשעות כאלו.. רק אחה"צ... ואז הלכתי לחדר! ובכיתי... ושחר בא ושאל מה קרה? ואמרתי כלום עזוב אותי..! והוא אמר משהו קרה לך! ואמרתי ליאור בגד בי! הוא לא באמת אהב אותי! והוא אמר מי שהיה פה אתמול? ואמרתי כן! והוא אמר הוא עוד יראה ממני! ואמרתי שחר אל תעשה כלום ,בבקשה!! והוא אמר טוב.. וישב לידי שמתי עליו ראש ובכיתי יכולתי לסמוך עליו בעיניים עצומות! והוא אמר את כל כך אוהבת אותו? ואמרתי נראה לי שכן.. אם לא למה אני בוכה? והוא אמר אולי את בוכה כי הוא פגע בך או יותר נכון זלזל בך...?! ואמרתי גם.. והוא חבק אותי וצחק ואמרתי מה אתה צוחק עלי??! וזרקתי עליו כרית! והוא זרק עלי ! והתחלנו לזרוק אחד על השני.. ואז אמרתי עצור אין לי כוח! והוא אמר הפסדת! ואמרתי לא! ונשכבתי במיטה כי לא היה לי כוח... ואז הוא נשכב לידי וצחקנו והוא אמר יש לך צחוק יפה.. ואמרתי דווקא(בטח בציניות..)....והוא אמר כן.. ואמרתי תודה אבל לא!
ואז ישבנו איזה 5 דק' בשקט.... ואז הוא נישק אותי ,ואני כזה שחר??? והוא אמר מצטער.. אני לא יודע למה...והוא אמר לי את מילים הבאות:" רז אני אוהב אותך מאוד! ולא כידידה!" ואני נשארתי בהלם! והוא אמר זה בסדר אם את לא... ואמרתי אני לא יודעת כלום..אני מצטערת.. ויצאתי מהחדר.. והלכתי להסתובב.. ואז אלירן קרא לי ואמרתי מה? והוא אמר מה קרה? ואמרתי מה לא?? והוא אמר תירגעי...
ואמרתי אני לא יכולה! והוא אמר את צריכה עזרה משהו? ואמרתי נפשית? ממך? לא נראה לי.. והוא אמר עזרה בכללי.. ואמרתי כן..! והוא יצא מהבריכה והתחלנו לדבר על מה שקרה לי היום! ואמרתי לא היתי צריכה לקום היום.. לא הייתי צריכה לבוא בכלל!...!והוא אמר היית צריכה! ואמרתי אוף מה אני עושה? והוא דברי עם שחר מסכן הוא חולה עליך.. והוא אחד שאת יכולה לסמוך עליו..לגבי ליאור אין לי מושג כי הוא סתם זבל.. אבל תלכי תתני לו סטירה זה מגיע לו! ולגבי מושיקו אין לי מה להגיד כי הוא כבר קבל ממני מכות...ואמרתי תודה.. ונתתי לו נשיקה... והלכתי!
ואז ראיתי את ההורים שלי והם שאלו אותי אם הכנתי את התיק כי מחר בבוקר עוזבים.. ואמרתי לא פרקתי אותו בכלל...והם שאלו למה לא באתי לאכול? ואמרתי כי אלירן הביא לי מעדן ושוקו כי קמתי מאוחר..והם אמרו טוב..ואז אחה"צ יצאנו לים עשינו בננה והשתגענו.. שכחתי מכל הבלאגן שמחכה לי במלון...
ואז בערב שחזרנו התלבשנו והלכנו לארוחת ערב.. ואחרי זה היה מופע של הצוות בידור... וכמובן גם מושיקו וגם ליאור היו שם....רציתי ללכת אבל אלירן לא נתן לי ושאלתי אותו איפה שחר לא ראיתי אותו כל היום? והוא אמר שהוא הלך לדוד שלו לבקר אותו.. ושאלתי אם הוא יחזור? והוא אמר כן.. יותר מאוחר.. ואמרתי אה...
ואז המופע התחיל זה היה המופע על זוהר ארגוב..(זוהר היה ליאור) ואז היה שיר שהוא היה אמור לשיר לחברה שלו והוא אמר אני מקדיש אותו לרז במקום לחברה שלו והוא שלח לי נשיקה!... ואני כזה אוף! איזה מעצבן ! וההורים שלי היו שם.. ואמרתי לאלירן שאני הולכת והוא אמר לאן? ואמרתי לטייל קצת אני אחזור עוד חצי שעה...אחרי חצי שעה שחשבתי מה לעשות חזרתי..החלטתי לתת צאנ'ס לשחר הרי הוא היה היחיד שהתיחס אלי כמו שצריך.. ועליתי לחדר והוא היה שם אבל גם אלירן היה ושרון ונופר ... וישבתי בחדר ואלירן בא ואמרתי מה? והוא אמר כלום...מה חשבת? ואמרתי מה החלטתי? והוא אמר כן.. ואמרתי שהחלטתי שאני רוצה לתת צאנ'ס לשחר ונראה מה יהיה אני יודעת שאני יוכל להתאהב בו הוא חתיך חמוד הוא הכי הכי שאפשר! והוא מנשק מדהים... והוא אמר רז....? ואמרתי מה? ואמרתי לא קרה כלום..רק נשיקה קטנה... והוא אמר מזלך! ואמרתי מזלי? וזרקתי עליו כרית! והוא אמר לא משנה.. ויצא..! ואז הוא הוציא את שרון ונופר ונשארנו רק אני ושחר.. והיו לי פרפרים בבטן! ואני בשוק.. ויצאתי וישבתי ליד שחר ואז הסתכלתי עליו והוא עלי! והדבקתי לו נשיקה! ומאז אנחנו יחד..... אותו יום שיצאנו מהמלון ראיתי את ליאור ונתתי לו סטירה והמשכתי כאילו כלום והוא מה?? ואמרתי מגעיל!
ואמרתי למושיקו בייי וליאור שאל את מושיקו ומושיקו לא ענה לו...!
והחופשה לא היתה כל כך נוראה כמו שחשבתי... היא היתה נהדרת!!!!ואני לא מתחרטת שהלכתי... :))
תודה למי שקרא את הסיפור שלי.... חולה עליכם...
 


נוסף: November 24th 2003
מספר: rozitaly
דירוג:
כניסות: 1852
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


חופשה של אהבה.. וקצת צרות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-06 01:15:26
הדירוג שלי:


כןןן היא ושחר ביחד עד עכשיו....

חופשה של אהבה.. וקצת צרות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-09-06 01:15:26
הדירוג שלי:


כןןן היא ושחר ביחד עד עכשיו....

חופשה של אהבה.. וקצת צרות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-08-27 18:59:18
הדירוג שלי:


סיפור יפה...
אבל לא הבנתי את ושחר ביחד?

חופשה של אהבה.. וקצת צרות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-06-06 21:29:43
הדירוג שלי:


סיפור פיצוץ.....

חופשה של אהבה.. וקצת צרות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-04-17 23:19:26
הדירוג שלי:


יש לך תסיפור הכי מצחיק שהיה פהרציני כמה אפשר לקרות ב3 ימים של חופשה בקיצור העיקר ששבסוף הכל הסתדר חחחחחחחח איזה סיפור חבל על הזמן

חופשה של אהבה.. וקצת צרות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2004-04-08 21:14:39
הדירוג שלי:


טוב אז קודם כל סיפור חביב++ !
אבל יש לי הערה קטנה .... קודם כל הוא לא היה כל כך ברור כי לא פיסקת אותו נכון( שלא יהיו אי הבנות אני מדברת על הקטע)
דבר שני זה הכי בריא להחליף כל שעה עגולה בן!
דבר שלישי עשית רושם של שרלילונת! שמחליפה כל רבעון בן!
דבר רביעי זה מומצאאאאאאאאאאאאא!!!!!
דבר חמישי! !
חגיעקלחכגשידוגחעחשיעכגומדג הבטגןאיעלרמחכןוטארןוערק
לכגדחימםןחיןעםאמרםןטהעואר
ג[
קאטתאךיחלןרטמיעןואט
אצעוטונא[
טהארטוחצףםרא,ה

חופשה של אהבה.. וקצת צרות...
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2003-11-27 14:27:50
הדירוג שלי:


סיפור יפה.....
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט