אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

לאן נעלמת לי

אולי הסיפור שאתם הולכים לקרוא בשורות הבאות הוא סיפור יום יומיי ואולי מליון פעמים שמעתם עלו אבל לעולם לא תדעו כמה זה בי פגע .
טוב בכל זואת אני אספר לכם היה זה לפני שלושה חודשים מתאי שדברתי עם הבחור שבנה לי ארמונות זהב והכניס אותי לגן עדן שתמיד חפשתי הכרתנו היתה פשוטה מאוד ויותר מזה . אך הכרנו דיברנו במסנגר במשך שעות ארוכות ועוד חוצות הלילה היה כיף לדבר איתו ממש נהניתי הבין אותי וגם אני הבנתי אותו וגם מצא חן בעיני למרות שהו גדול ממני ב שמונה שנים .
דיברנו כחודש בגבול המסנגר אחר כך בקש ממני להחליף מספרים אבל לא יודעת למה לא הסכמתי הססתי לתת לו למרות שהיתי רוצה לדבר איתו .
אבל הכל זואת הבין אותי וקבל את זה דיברנו כשבוע מזה אחר כך בקש ממני שנהנה בקשר רציני וגם בפעם הזואת הססתי ולא הסכמתי אבל בפעם הזאת הוא כעס עליי ובקש ממני שאשכוח אותו ונפסיק לדבר.
וזה מה שקראה בהמשך שבועים לא דיברנו אבל לא יכלתי אז חזרתי אלו ודיברתי אותו ובקשתי סליחה והוא סלח ובזה גדלה האהבה שהרגשתי למענו.
אחר ככה בתקופה בקש ממני עוד פעם לדבר בטלפון
אבל בפעם הזואת הסכמתי ודברנו והכל בסדר.
כעבר חודש בקש ממני עוד פעם שנהיה בקשר רציני ובנוסף לזה ספר לי עוד כמה הוא אוהב אותי וגם בפעם הזואת סכמתי איותו והחלפנו מספרים והינו מדברים כל יום אבל פתאום ופעם אחת הפסק לדבר איתי
היתי מתקשרת לפעמים ולא עונה לי שולחת הודעות וגם לא חוזר אלי אפילו במסנגר הפסיק להתחבר .
לא יודעת אך להעריך את זה אבל מה שאני בטוחה ממנו שהוא אהב אותי והיה צודק אבל מה קראה פתאום נעלם לי חשבתי הרבה בקשר לזה אבל לא מצאתי שום דבר
אולי אתם תעזרו לי ותגיד לי מה קראה
 


נוסף: October 23rd 2006
מספר: נויה
דירוג:
כניסות: 909
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


לאן נעלמת לי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-29 22:56:40
הדירוג שלי:


קשר רציני במסנג''ר?

לאן נעלמת לי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-26 21:25:28
הדירוג שלי:


אוולי הוא ממת:

חח סתם סתם :D

ירדדנושיית : ]

לאן נעלמת לי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-10-26 14:27:51
הדירוג שלי:


אני אגיד לך גם לי היה סיפור כזה עם משהו הייתי בטוחה שהוא אוהב אותי הוא תמיד התלהב ממני הרבה יותר ממה שאני ממנו ובכל זאת אהבתי אותו וגם פחדתי מהקשר זהה שהוא היה יותר גדול והמשכתי בכל זאת ואחרי זה הוא נעלם שבועיים ניתק קשר כל ההודעות וכו'' הוא לא ענה ואני פשוט לא הייתי מסוגלת לא לשלוח ואז אחרי שבועיים נתנקתי איתו קשר עברו עוד שבועיים ממש התגעגעתי לא דברנו כבר חודש ואז שלחתי לו הודעה שאני מתגעגעת פשוט לא יכולתי להחזיק את עצמי יותר חזרנו לקשר נפגשנו אחרי יומיים והיינו בקשר עוד פעם שבועיים ואז הוא נעלם לעוד שבועיים הפעם כבר זה היה אחרי שכבר הקשר היה ממש טוב אבל אני הרגשתי שאני לא אוהבת אותו כמו בהתחלה.
ואחרי זה אני לא כתבתי לו הוא לא כתב לי ובזה זה נגמר.. וזה הכל סוף סיפור ואחרי זה גיליתי שהוא בכלל לא אהב אותי גם לא חשב כנראה שאני יםה במיוחד כמו שהוא כל הזמן אמר לי..
וזהו מסקנה תצאי מהקשר הזה מהר אני מבינה כמה זה פגע בך באמת מבינה תקווי לטוב את תשכחי אותו מבטיחה לך
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים