אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 

השקנו גרסה חדשה לאתר האהבה הישראלי!    לכניסה לחצו כאן.

מקרה בלתי נשכח..1:)

זהו..אחרי ציפיות ארוכותת.. הסיפור השני שלי יצא!;]
אומנם זה לא סיפור שלי אישית..זה של חברה מאוד טובה שלי שהסכימה לי לספר אותו.
סיפור אמיתי לחלוטין..סיפור מהממם! לפי דעתי..אתן מוזמנות להגיב:]
וככה זה מתחיל...
!@#$%^%&&*$#%@#$
שמי רוני בת 16 וחצי עוד כמה ימים 17:] תיאור קליל..שער שחור+ גוונים בלונד חלק, רזה וזהו:]
הכל התחיל הכיתה ט שנסעתי עם חברות שלי לאילת. הייתה פעם ראשונה שאני נוסעת לאילת עם חברות ובמיוחד לכמעט שבועיים מחוץ לבית. בהתחלה ישנו על החוף עם ידידים 3 ימים ואז עברנו למלון קלאב הוטל.. מלון סוף!
הגענו! סוף סוףף אחרי נסיעה של 6 שעות! ממש דיכאוןן...אבל זה היה כיף באוטובוס..עם כל הסטלנים שהיו שם..היה ממש כיף אבל לשבת..ועוד 6 שעות?! שונאתת! לא משנה..בקיצור הגענו למלון..התלהבנו כל כך...כולנו החלטנו שאנחנו דפוקות מזה פוזה ומה בגדים..צריכים להכיר עוד בנים..לכשף אותם..;] שמתי על ג'ינס קצרצר חגורה חומה, גופיה לבנה וכפכפים מזהב וחברות שלי על אותו הסטייל...בקיצור נכנסנו בוואחד כניסה! היה כיף..היינו איזה 6 בנות ככה שזה היה כזה מצחיק. אמא של אחת הבנות כבר סידרה לנו הכל..ישר כשבאנו קיבלנו חדר ויש עלינו למעלה להתמקם לנו..חדר מגניב ביותר! החלפנו לבגד ים וירדנו למטה בשיא הפוזה שיכלנו להלביש עלינו..לי היה בגד ים סוף! צהוב כזה עם איזה חתיכת עץ משו ממש יפה..וככה ירדנו..ליד כל בריכה ראינו קבוצות של בנים..וכאלה שווים שזה מפחיד..קיבלנו הרבה מחמאות עד שסופסוף התיישבנו. "רוני יאללה את באה למים?" שירה שאלה אותי.."לא נשמה אני כבר נכנסת אני נשארת פה קצת.." היא הינהנה ונכנסה עם הבנות..נשארתי בינתיים עם קוקי שלי [החברה הכי הכי קורל שלי]. לה היה חבר בניגוד אלי..איזה מסכנה..כיאלו ללכת לאילת ולדעת שיש מחויבות בבית? באסה..=.
התקרבו אלינו חבורת בנים שראינו כבר מיקודם..חוצפנים! התיישבו לידינו בלי התראה מיוחדת.."אהלן יפיופות" אחד הסתכל עליי וחייך.."שלום שלום" חייכתי..מזלו שהוא היה כזה שווה!! התחלנו לדבר קצת..הם באו 4 בנים..קורלי אמרה שהיא הולכת..כי לא מתאים לה המצב ובדיוק הבנות יצאו מהמים..ראו בנים התלהבו! בקיצור ישבנו איתם איזה שעתיים רק דיבוריםם אח"כ נכנסנו למים שיחקנו וזה..היה כיף! היה כבר 4..לא אכלנו לא כלום מאז שהגענו! עילנו לחדר ואכלנו לנו ככה חטיפים ושטויות! כי לא אוכלים שם במלון..ואח"כ הלכנו לישון...הייתה עייפה שיא! אין לי מושג למה! אבל הייתי עייפה שהלכתי למקלחת וישר נרדמתי.."רוני..רוני קופה קומיי" שמעתי קול שאני לא מכירה...קמתי חצי מתהה.."מהה..." ושמתי לב שאני לא מכירה את הבנאדם! ואז ההבנתי שזה היה זה מהבריכה.."אלון..מה אתה עושה פה?" כולי צרודה מהשינה ונראת בהתאם! "באתי לראות אותך..התגעגעתי.." והזיז לי תשער מהפניםם..."טוב טוב חח עוף ממני אני מתה מעייפות" והתהפכתי לצד השני.."היי חמודה כבר 9 יאללה את לא תישני בלילהה קומי כברר" שחר חברה שלי העירה אותי בשיא הקופצניות שלה..רציתי להעיף לה איזה אחת לעיין באותו רגע..אבל ששמעתי את השעה התאפסתי וקמתי."פשש מזה הגווף והיופי הזה אני מתעלףף" שמעתי את אלירן [אחת מהבנים] צועק לעברי..לא נעים! שכחתי שאני עם דפוקאותי ועם איזה גופיה מזה קצרה! כל הבטןן..איזה פאדיחות! "וואוו..טוב עופוו אנחנו רוצות להתארגןן להיתראאאות!" צעקתי עליהם והעפתי אותם! מהם אהבלים!? הם התחפפו ואנחנו התחלנו להתארגן..שמתי עליי חצאית ג'ינס ואיזה חולצת קולר לבנה כזאת עם מחשוף דיי יפה;] שמתי שרשרת חמודה עגילים..סידרתי תשער עם סרט איפור נעליי בפלו הכפכף בזהב כזה וזהו! הייתי מוכנה..אבל הפושעות עדיין לא!
עוד חצי שעה..זהו! כולם מוכנות! הייתי מתה מרעב ואמרתי לבנות שנלך לבורגרנץ' לאכול..והם אמרו לי שזה מה שהם תיכננו..עם הבנים! הייתי בשוקק...מה עכשיו אלהה באים! "נוו מה אמרת להם לבוא??" דפקתי עליהם צעקהה..."מה לעשות! אני רוצה להיות עם שחר!" מיכלי אמרה לי וחייכה לי חיוךך...טוב נו מה אני רעה?. לא.."נו..טוב טוב קרציהה.." "היא דפקה צעקהה וחיבקה אותי עד ששתינו נפלנו על הריצפה.."
יצאנו..וואי איזה חתיכים הם היו...החבורת מניאקים האלהה..וואי לאנוס אחד אחד חח החמיאו לנו וזה ויצאנו לדרך..."אנחנו אוספים כמה חברים בדרך סבבה?" שלום הפציר פתאום בלי שום טקט! הסכמנו..מה רע?! עוד בנים חח כמה שיותר יותר טוב!
התקדמנו ואז ריאנו עוד חבורה..וואוווו הלב שלי עצר לרגעע..הייתי בשוק..לא האמנתי למה שריאתי באותו רגעע...זה היה בנאדם..הכי יפה על הפלנטות! כיאלו לא האמנתי כמה בנאדם יכל להיות מושלם!! ככה קוצים גבוהים שתנים כאלה...הוא לבש גופייה לבנה כזאת עם שרשרת מזהב..איזה עררס ודיזל נופל כזה שרואים תבוקרס..[כיאלו יצוומי] של המיקי מאוס שלו! התאהבתי..אבל מצד אחד ראיתי שהוא חש כזה אז ירד קצת..=
הוא התסכל עליי..אני עליו...התסובבתי ועוד שניה נמסתי..!
המשכנו ללכת..היו כל מיני מבטים כאלה..
אחרי שאכלנו והתפוצצנו ישבנו שם בטיילת באיזה מקום כזה.."בואי איתי שניה לסיבוב.." הילד הזה בא אלי.."לא רוצה" אמרתי לו וסובבתי תראש..הוא תפס לי תיד ומשך אותי אליו.."את באה וזה לא מעניין!" נגנבתי! רצתי להרביץ לו..אבל מצד שני רציתי לנשק אותו..הוא תפס לי תיד חזק ומשך אותי איתו..וואוווו
"מה אתה חמור?" התחלתי לקלל אותו בזמן שהוא מתחיל למושך אותיי.."עזוב אותה אלי לפני שאני מזיין אותך!" קובי קם..אחד שהתחברתי אליו נורא..כיאלו בקטע של ידידות לא יותר.."קובי אל תערב באמא שלך!" והרפה לי קצת מהיד.."אני לוקח אותה לסיבוב חוזר מה אתה קופץ?" הוא צעק אליו..התקרבתי לקובי ונתתי לו נשיקה בלחיי "תודה נשמה..זה בסדר! אוהבת אותך מלא" וחזרתי אל אלי..הוא תפס לי תיד שוב והלכנו יותר מהררר..פתאום נעצרנו..נעצרנו על הגשר שם.."בואי נקפוץ" הוא בא אלי ביציאה הכי יצאתית שיש!!@#$ כיטלו..ברור שאני קופצת איתך עכשיו! "מה אתה משוגעע?? אין מצבב רד מיזהה!" היה מבט..מבט שהמיס אותי..הסכמתי..הפחדתי את עצמייי!!! מה אני קופצתת??? אבל תחלס מזה רציתי אבל פחדתי...השארנו את הדברים שמה בצד וק=פ=צ=נ=ו!!!
המשך בפרק הבאאאאאאאא...:]

 


נוסף: November 29th 2006
מספר: אופקי:)
דירוג:
כניסות: 1469
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מקרה בלתי נשכח..1:)
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-30 23:07:28
הדירוג שלי:


וואי נישמע בןןן זונה תמשיכייי

מקרה בלתי נשכח..1:)
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-11-30 12:59:00
הדירוג שלי:


המשך דחוווף :]

את כתבת את הסיפור?! "פשוט מאוהבת" לא?!
עם כןן צדעי לך סיפוורר מושלםם(:
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - פמה לשם 1996-2019


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה אתר-הכרויות תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון הכרויות dating שרת וירטואלי numerology calculator דיאטה דייט לירון

דרופ סטודיו - בנייה ועיצוב אתרים