אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מקרה בלתי נשכח..3:]

אחרי איזה 5 שעות בערך של משחקים, צחוקים, דיבורים, שטויות החלטנו ללכת למעלה לאכול משהו כי היינו הרוסות..הגענו לחדר....!?!?!!?
אנחנו רואות את אלי ועוד 3 חברים שלו יושבים במרפסת שם ומעשנים להםם ככה בסטלה! אני עומדת ולא מבינה מה הם לעזאזל עושים פה?? הבנות יצאו אליהם וכיאלו כלום..כיאלו זה רגיל! ישבו איתם עישנו איתם וזה.."רונצ'וק בואיי מה את עומדת שם כמו מפגרת" שמעתי את רותם קוראת לי והבנים הצטרפו אליה.."אני יורדת למטה..ביי" ויצאתי מהחדר..הזמנתי למעלית.."לא קבענו שנדבר?" שמעתי את אלי מאחורי.."לא קבענו כלום! " והפניתי אליו את הגב..הוא סיבב אותי אליו "נו את עושה לי את זה בכוונה??" הוא התחיל להתעצבן "מה אתה רוצה?? רוצה לדבר?? נוו דברר! לא עושה שום דבר בכוונה! נו מה כזה חשוב לך להגיד לי!!" גמני התחלתי להתעצבן.."מה את כועסת עלי או משהו?" הוא נרגע.."למה שאני יכעס עליך? יש לי סיבה?" ונכנסתי לעלית שכבר הגיעה ברוך השם! הוא נכנס איתי "אני לא יודע בגלל זה אני שואל.." והוא הוריד תראש כזה למטה.."מה יש?" הסתכלתי עליו ועוד שניה רציתי פשוט לאכול אותו! "כלום" הוא יצא מהמעלית ופשוט הלך משם! הייתי בשוק! כיאלו יא אהבל מס' אאחד!! מה אתה עוושה?! הסתכלתי עליו איך שהוא הולך..ומתקדם לו החוצה..לאיפה שכל הברכות.. אני ישבתי בלובי כמו ילדה מפגרת וסתם מעבירה מחשבות...אחרי איזה 10 דקות החלטתי לעלות לחדר..הגעתי לחדר ואני רואה שאין שם אפחד! כל כך שמחתי..ניצלתי תזמן והלכתי לישון קצת..קמתי ככה ב10! הבנות אמרו לי שהם פשוט לא הצליחו להעיר אותי..הם כבר היו לבושות ליציאה.."מה קרה התיפייפתם יא קופות?"קרצתי.."אנחנו יוצאות עם הבנים..את באה?" מיכלי שאלה אותי.."אתם תחכו לי כמה דקות אני יתארגן צ'יק צ'ק?" אמרתי והתקדמתי למקלחת לשטוף פנים.."תעשי מה שבאלך אני לא מחכה לך!" לי זרקה את זה לאוויר ויצאה החוצה..יצאתי מהמקלחת לראות אם זה רציני מה שהיא אמרה..ולא ראיתי אותה בחדר..ככה שזה רציני "מה יש לה?!"
"אני יספר לך בדרך..תתארגני בינתיים" קורל אמרה לי ועזרה לי למצוא בגדים.."אני יצא אליה שלא תישאר לבד.." שירה יצאה ושלחה לי נשיקה..שלחתי לה בחזרה! הייתי המומה..כיאלו ממתי היא מדברת אלי ככה?! שמתי עלי איזה ג'ינס ארוך עם שפיץ חוצה שחורה התארגנתי עוד קצת ויצאנו מהחדר..ירדנו היינו בכיוון של היציאה שראיתי את לי כזה מדברת עם שירה בעצבים ואז שהתקרבנו אליהם הם כזה הפסיקו לדבר ולי לא הסתכלה עלי בכלל..עזבתי אותה! שתתעצבן..אם יש לה בעיה איתי שתבוא תדבר ולא תשאיר את זה בבטן! שונאתת את זה! "יאללה נצא?" אמרתי לבנות.."כן אנחנו נתקדם אחריכן" שירה אמרה לי וחייכה אלינו.."סבבה ביי מותק" אמרתי לה והתקדמנו החוצה.."קורלי ספרי לי מה יש לה" שאלתי אותה אחרי שיצאנו.."תראי..היא נדלקה חזק על אלי...ויצא לה לדבר איתו וזה והם כמעט התנשקו ואז הוא אמר לה שאין מצב בניהם כי הוא לא מרגיש אליה כלום..ושיש לו מישהי כבר בראש למרות שלא יצא להם כלום! אז היא שאלה אותו אם זאת את אז הוא לא ענה והוריד תראש..והיא אומרת שכל פעם שהיא אוהבת מישהו זה תמיד נגמר שהוא איתך..והפעם היא ממש התעצבנה" קורל סיימה והסתכלה עלי לראות את התגובה.."קרה רק פעם אחת שהיא אהבה את שלומי והוא רצה אותי..ובכלל לא ידעתי את זה! היא לא סיפרה לי כלום!! כמה פעמיים כבר וואו! וחוץ מזה מה אשמתי?! מה אני קובעת לאנשים לאהוב אותי?? איזה מעפנה.." שתקתי שניה.."רגע..מזה אומר שאלי רוצה איתי משהו?:" עלה לי פתאום חיוך על הפנים "חח מה את שמחה פתאום?? וכנראה..כי הוא לא ענה..ורואים שהוא רוצה אותך..כי אחרי שדיברתם אז ניפגשנו איתו אחרי שעשינו סיבוב והוא היה מזה מבואס והבנים שאלו אותו אם זה קשור אל "האחת" הזאת הוא אמר להם שכן ואין לו כוח לדבר על זה..אז אני לא יודעת מה להגיד לך...למה את רוצה אותו בכלל?"
"לא יודעת..טוב שוששש הוא פהה!!" הוא התקרב אלינו..."קורלי את יכולה לתת לי שניה איתה?" קורלי הנהנה..נתנה לי נשיקה והלכה.."שמעתי שיש לך איזה ריב עם לי.." הוא הסתכל עלי "מה שמעת אותי ואת קורל?. איך ?!" כיאלו הוא בא מלפנינו איך הוא שמע? "אה לא.פשוט היא סיפרה לי.." אה...אם היא סיפרה לך מה אתה רוצה?" אמרתי לו והתקדמתי.."אני לא מבין למה את רעה אלי! עשיתי לך משהו? את לא נותת לי להתקרב אליך לא כלום אם את לא רוצה שאני יתקרב אליך רק תגידי.." והוא אמר את זה רציני וחמוד..התקרבתי אליו ונתתי לו נשיקה בפה..לא יודעת למה עשיתי את זה אבל הייתי חייבת! ככה הרגשתי.."בשביל מה?" הוא הסתכל אלי וחייך.."זה מה שגורם לך לשתוק " צחקתי..התחלנו להתקדם.."תגיד..יש לך משהו אלי?" באתי לו ביציאה.."מה קשר?"
הוא נעצר.."כן או לא!" המשכתי ללכת ולא עצרתי איתו.."כן" הוא אמר ונעצרתי..הסתובבתי אליו והוא הספיק להיות ככה קרוב אליי..."כן..ומשהו חזק!" הוא חייך אלי.."אני יודע שגם את אלי" וקרץ לי "הא?? מי אמר לך תחרא הזה?" ודחפתי אותו ממני.."סתמי אני יודע שכן!"
המשכתי ללכת והוא שוב..כרגיל! תפס לי תיד וסובב אותי אליו.."דייי עם זה כבררררר" צעקתי עליו והוא דפק לי צרפתית..הורסתת!!! אחרי כמה שניות שהבנתי מה הוא עושה העפתי אותו! "מה אתה חושב שתעושה!?!?" "זה מה שמשתיק אותך" הוא קרץ לי וניסה לנשק אותי שוב..רק שהפעם דפקתי לו ביס בלשון שהוא כולו צועקק..ועוד היה לו עגיל שבכלל הרסתי אותו! "יא משוגעת" הוא התחיל לצעוק עלי..ודפק לי שוב נשיקה..שכבר לא היה לי כוח להתנגד אז זרמתי..ובדיוק כמו כל פעם כל הג'ננה האלו באו והתחילו לצעוק לנו וזה.."הופהה מה קורה פהה" וכל השטויות..."כלום" אמרתי תוך כדי שאני צוחקת ומסתכלת עליו ונהנת שהוא סובל..[בגלל הלשון] לי עברה ככה ועשה לי פרצוף דוחה "שירה את באה?" והם הלכו..שתלךך..כאב לי והרגיז אותי אבל לא התכוונתי ללכת אחריהה כמו איזה אומללה!
הוא חיבק אותי "אני צריך ללכת..אני עובד באיזה דוחן ואני צריכה להחליף את חבר שלי יש לו איזה משהו לעשות.."ונתן לי נשיקות קטנות בצוואר.."לך" והזזתי אותו ממני..."אני יצלצל אליך" ונתן לי נשיקה בלחי.. קרצתי והתקדמתי לשאר החברה שהתקדמו ונתנו לנו כמה דקות לבד..הלכנו לעשות סתם טיול בטיילתת קנינו כל מיני קשקושים והעברנו מלאא צחוקים והיה כזה כיף!
-----------
אחרי 4 ימים שככה השתגענו, נהננו, צחקנו הגיע המקרה!
היה זה איזה מסיבה שהלכנו אליה ואחרי זה חזרנו למלון שלנו..גם אלי היה איתנו..חזרנו למלון מסטולים מהתחת..שתינו היינו שיכורים סוף! לא הרגשתי כל כך טוב אז עליתי לחדר ואלי עלה איתי למעלה..
קמתי! השעה הייתה 12 בבוקר ככה..לא הבנתי מה אני עושה בחדר ולמה הראש שלי כלל כךך כואבב! פתאום אני קולטת שאין עלי בגדים..נבהלתי אבל נזכרתי שהשתכרתי ויכול להיות שזה אחד התופעות שקורות אצלי...לא השתכרתי הרבה! רק במסיבות ככה פה שם..אבל בחיים לא הייתי כמו הפעם הזאת..אני מסתובבת לצד הדני של המיטה..
פחדתי להסתובב לראות משהו שאני לא רוצה לראות..אבל כן! ראיתי..מה שלא רציתי ראיתי..ראיתי את אלי שוכב בצד השני..הלב שלי פעם בקצב מדהים ומפחיד! רציתי לבכות!!! קמתי מהמיטה ושמתי את הדבר הראשון שראיתי..כשקמתי הזזתי את השמיכה כדי לקום..ואני רואה משהו שעוד יותר לא רציתי לראות..דם!


המשך יבוא...
 


נוסף: December 4th 2006
מספר: אופק:]
דירוג:
כניסות: 1109
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מקרה בלתי נשכח..3:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-12-13 14:57:51
הדירוג שלי:


המשך דחוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף=]]

מקרה בלתי נשכח..3:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-12-08 16:11:39
הדירוג שלי:


יא הסיפור פשוט מהמממם את חייבת להמשך

מקרה בלתי נשכח..3:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2006-12-07 20:18:47
הדירוג שלי:


יווו המשששךך דחוווווווווווווווווווווווווףףףףףףףףףףףףף
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט