אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הילד שאני אוהבת ויאהב תמידד סיפור אמיתי פרק 1

אני נטלי בת 15 ולאהוב ליבי קוראים מאור ! אוקיי ככה הסיפור שלי מתחיל :
מאור הוא החבר הכי טוב של הידיד הכי טוב שלי לידיד שלי קוראים אופיר.
אני הייתי כל החופש הגדול בהפלגות לחוץ לארץ והתנתקתי כמעט מכולם.
ביום הראשון של הלימודים בבוקר ראיתי את אופיר יושב בחוץ בכניסה לביצפר באתי אליו נתתי לו נשיקה בלחי כמו כל הזמן וראיתי את מאור יושב לידו ומאותו רגע נדלקתי עליו , ואני בלב שלי איך לא שמתי עליו במשך שלוש השנים שאנחנו ביחד באותה הכיתה ?
היה צילצול להיכנס לשיעור ואז המורה התחילה לחרטט לנו דברים שזו שנה משמעותית בשבילנו כי שנה הבאה אנחנו עוברים לתיכון... ואז במזל הפלא שלי היה על שקט שלחו לי הודעה מיזה היה ? אופיר כמובן ... הוא שלח לי הודעה והיה כתוב בה : " נטיי בסוף השיעור אני רוצה לדבר איתך תחכי לי מחוץ לכיתה "
עניתי לו בהודעה : " אין בעיה " סופסוף הגיעה סוף השיעור היה צילצול יצאתי מחוץ לכיתה ואופיר אמר לי בואי נילך נקנה משהו לאכול ונדבר בדרך... אמרתי לו טוב ואז הוא אומר לי ראיתי איך נידלק על מאור ואני חייכתי לא התבישתי כי ידעתי שאני יכולה לסמוך עליו בעיניים עצומות הוא הידיד הכי טוב שלי...הוא אמר לי שמאור גם נדלק עליי והיום אני יבוא לבית שלו והוא ינסה להשאיר אותנו לבד כדי שנפתח שיחה..
באמת באתי אליו ומאור כבר היה אצלו והייתי צריכה לתת לשניהם נשיקה חחח לא נורא ... אופיר אמר לי נטיי אני הולך להביא שתיה מהמכולת ובא תישארו פה אמרתי לו טוב.... ואז מאור התחיל לדבר איתי בפעם הראשונה הוא אמר לי שהוא נדלק עליי ומה אני מרגישה אליו אמרתי לו שנדבר ביום שישי כי אני צריכה ללכת .
הגיע יום שישי בביצפר כולם קבעו לערב לצאת ככה זה כל יום שישי אצלנו אז קבענו לשבת בגינה הקבועה שלנו בשכונה של אחד מהכיתה שלנו... ואז הגעתי וכבר כולם היו שם הייתי צריכה להגיד לכולם שלום עברתי אחד אחד ונתתי לכולם נשיקה בלחי הגעתי למאור והוא לחש לי יש לנו שיחה לא סגורה וחייכתי ואחרי כמה דקות הוא קרץ לי ואמר לי כזה בואי לצד הבנתי תרמז וקמתי ואז הוא הגיע שכל כך לא ידעתי מה לענות לו.......

 


נוסף: January 30th 2007
מספר: נטיי הנסיכה
דירוג:
כניסות: 730
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט