אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


שיחה שהתחילה מהאייסיקיו של חברה רחוקה! פרק 3

אני נורא מצטערת פשוט היו לי מלא מבחנים אז הפסקתי לכתוב פה אבל הנה אני ממשיכה , אז איפה עצרתי ? :

אמרתי לו אם הילד הזה מרגיש משהו אליי אני נותנת לו הזדמנות עכשיו השעה 22:23 בשעה 23:23 יש לו שעה להגיד את זה הוא אמר לי חחחחחחחחחחחח אמרתי לו גם חחחח הוא אמר לי טוב מאמי אני הולך להתקלח אני יחזור עוד מעט..
הוא חזר דיברנו רגילל!
ואז הגיע דקה לשעה 23:23....
ובשעה 23:23 הוא שלח לי הודעה וכתב לי " יש ילדה שגונבת לי לאט לאט את הלב שזה מוזר כי הכרתי אותה לא מזמן ופשוט אני מרגיש שאני דלוק עלייה שחבל על הזמן " אני כזה לא ידעתי לא ידעתי מה להגיד לו אז אמרתי לו אלעד אני צריכה ללכת מאמי אני ידבר איתך מחר הוא אמר טוב ביוש מאמי...!
יום למחרת בבוקר הוא דיבר עם חברה שלי כי כל בוקר הם פוגשים אחד ת'שני הם גרים באותה שכונה הוא סיפר לה מה שקרה אתמול והיא אמרה לו שהיא תדבר איתי ונראה כבר מה יהיה ....
אני הייתי מתביישת ממנו אחרי כל מה שהוא אמר לי ולא דיברתי איתו שבוע הוא היה מתקשר אליי לפלא היה שולח הודעות ואני לא הייתי עונה לו הוא כבר התחיל לדאוג החמוד שלי אז הוא התקשר לחברה שלי ירדן ואני מההתחלה לא אהבתי תקשר בינהם והיא סיפרה לו שאני מתביישת ממנו והוא החליט שמאותו רגע שהיא סיפרה לו הוא ינסה כל הזמן לפגוש אותי ואז בבוקר בדרך מהביצפר בצהריים חזרתי עם בן דוד שלי וחברה שלו ברגל לבית והוא תיכנן משהו עם בן ודוד שלי כדי שהוא ידבר איתי ובקיצור פתאום ראיתי צל של מישהו מתקרב אליי לא הבנתי מי זה והוא בא וחיבק אותי חיבוק גדולל הסתובבתי וראיתי את אלעד החיימשלי בקיצור דיברנו וסידרנו הכל ואז איזה יום שישי הוא אמר לי לפני שאת יוצאת אני רוצה לדבר איתך תבואי לגן ליד הבית של נופית ואז באתי הוא אמר לי שהוא דלוק עליי ועם יש מצב בנינו אמרתי לו לודעת שמע רק שלשום נפרדת מחברה שלך אז אני עדיין לא יודעת כלום לא נתתי לו לחוש יותר מדייי !
ואז שיצאתי עם חברות פתאום הוא עבר הוא אמר לי שלום לא תגידו שלום נורמלי שלום כזה כאילו הוא אמר לי האא בזלזול ואז ירדן קרה לו אלעד בוא שנייה הוא אמר שתיי דקות אני בא , ממש , הוא בא אחרי שעה ומשהו ואיפה הוא היה אצל החברה שלו לשעברררררר !!!!
הוא בא וישר הלך לצד עם ירדן הם דיברו עד שעה שתיים משעה שתיים עשרה !
ואז שהם באו הלכתי ישר הבתיה לא נתתי להם נשיקה ולא כלוםםםםם!
יום למחרת הוא שלח לי הודעה למסן ( מסנג'ר ) עניתי לו אבל לא התייחסתי אליו כ"כ עניתי בקרירות הוא אומר לי מקרה ? אמרתי לו שתיי דקות אצלך זה שעה ואז שאתה בא אתה אפילו לא מתייחס אלייי !
הוא אמר לי מה את רוצה ממני היא לא מפסיקה לדבר מה אני ישתיק אותה ?
אמרתי לו עם היית רוצה להפסיק לדבר איתה היית יכול לעשות את זה ואתה יודע טוב מאוד למה אני לא אוהבת שהיא איתך ...!
הוא אמר לי מאמי אני מצטער זה לא יקרה שובבבב.... :-*
אמרתי לו טוב מאמי פעם אחרונה... :-*
וככה הוא עשה גם שבוע אחרייי הוא בא אמ רלי שלום הוא רצה לדבר איתי ואמר לי שנייה אני בא ולא חזר ואחרי רבע שעה ראיתי אותו יושב עם אח של חברה שלו לשעבר מעבר לכבישששש הוא מסתכל עלייי כאילו נפלתי מהשמיים ולא התייחס אלייייי ! הזבל הזה הלך הביתה וניתק תטלפון שלו אני התקשרתי לאיו כי דאגתי אחר לא ראיתי אותו וכל החברים שלו כן היו שם בקיצור בסוף גיליתי שהוא הלך לבית לשיון!
יום למחרת גם כעסתי עליו הוא ביקש סליחה ואז בערב נפגשתי איתו בגן ליד נופית
וככה היה במשך שבויים הכל היה טוב עד שיום אחד הוא שלח לי הודעה ואמר לי ש.........
 


נוסף: February 1st 2007
מספר: נטיי הנסיכה
דירוג:
כניסות: 966
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט