אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מקרה בלתי נשכח..7:]

פתאום אני שומעת את שירה צועקת אלי "בואיי מההההרר"!!
נכנסתי בלחץץ לחדרר..ר.ר...
ראיתי דובי ענק ענק על המיטה שלי..התקרבתי אליו וראיתי מכתב..פתחתי אותו..
"רוני..אני יודע שמה שאני עושה זה אסור..ואני מבין את המצב! אני פשוט לא יכול יותר עם השקר הזה..אני לא יכול לשקר לעצמי כל יום שאני נזכר בך..שוב ושוב לשקר לעצמי שאני לא אוהב אותך ושאסור לי לחשוב עליך יותר..זה קשה לי אני לא יכול לעמוד בזה יותר! החלטתי שלא מעניין אותי מאח שלך ומכל העולם הזה..ולא מעניין אותי מה הוא יגיד ולא מעניין אותי אם אני יצטרך לריב איתו..
אני יודע שזה מוזר לך! ואני מבין את המצב אבל את חייבת להבין אותי גם..בקיצור אני חייב להיפגש איתך, אחרי שאת רואה תמכתב הזה תגידי לי מתי ואיפה ואני מתיצב שם..אוהב אותך המון..אלון" הייתי בשוק..לא הצלחתי לעכל את כל העיניין הזה פשוט לא! הרגשתי אל אלון משהו..ברור שאהבתי אותו! הוא היה חלק גדול בחיים שלי..שהייתי צריכה מישהו שיבין אותי על בטוח..על בדוקקק, ידעתי שתמיד יהיה לי למי ללכת תמיד..אבל היה לי קשה לחשוב עליו בצורה כזאת של אהבה..לא רציתי שכל זה יהרס..
"נו מה הוא רשם?" קורל עמדה מולי וניסתה להוציא אותי מההלם הזה!" אלון..אלון הוא פשוט..קחי תמכתב תקראי" אמרתי לה ונתתי לה את המכתב..הבנות ירדו למטה כי הם הבינו שאני וקורל צריכות להיות שניה לבד..כי רק קורל הבינה את המצב..היא הייתה החברה הכיי שלי ככה שהיא ורק היא יכלה להבין גם היא היחדיה שהכירה את אלון..יצאתי החוצה למפרסת ומשום מה הייה לי דחף לעשן..הייתי מעשנת אבל הפסקתי בגלל שלידיד טוב שלי היה התקף בגלל הסיגריות...אבל הייתי פשוט חייבת משהו! חשבתי שזה הדבר היחיד שיכול להרגיע אותי מכל חרא הזהה!!!! "תקשיבי רונצ'י.." היא יצאה החוצה והדליקה גם היא סיגריה.."לא סיפרתי לך אבל..יצא לי לדבר עם אלון הרבה..הרבה עליך! לא סיפרתי לך כי הוא לא רצה שתדעי..הוא רצה לספר לך הוא..והוא פשוט מטורף עליךך ילדה שלי..הוא אמר לי שאת מיוחדת ושהוא בחיים לא הכיר מישהי שגרמה לחו להיות פתוח עם עצמו..אני עצתמי הייתי בשוק ששמעתי מה שהוא אמר.." הסתכלתי עליה במבט מפחיד "שתי דברים יש לי להגיד לך..אחד..אווףף איתך!! את לא מספרת לי שומדבררר!!! זה לא פעם ראונה שאורמים לך לא לספר לי דברים שאני חייבת לדעת אותם!! ושתיים למה את בדיוק מעשנת!??!" היא התחילה לצחוק.."סתם באלי" וקרצה לי.."טוב יאללה צלצלי אליו מסכן..הוא מחכה" היא נתנה לי תפלא ויצאה מהמרפסת..כולי מהססת אם להתקשר או לא..לא ידעתי מה יצא לי..אם פתאום אני לא יגיד כלום פתאום? אם לא יצאו לי המילים?
"הלו?"
"אלון?" אחרי כמה שניות עזרתי אומץ ואמרתי את המילים הראשונות
"רוני" שמעתי את הקול שלו אומר את השם שלי והרגשתי משהו..הלב שלי קפץ והרגשתי את הרגליים שלי קפואות.."הלו? רוני את שם?" לא עניתי לו והוא חיפש את הקול שלי.."אני פה..אני לא יודעת ממש מה להגיד לך.." התחלתי לדבר מהר..רצתי שזה פשוט יגמר כבר! "אני יגיד לך דוגרי אני לא יודעת בדיוק מה אני מרגישה אליך..אני שומעת את הקול שלך ואני מתחרפנת אבל.." פתאום נעצרתי.."מה קרה..? מה אבל? אח שלך?" זה היה גם..אבל יותר אלי..הרגשתי אליו דברים אחרים שפשוט לא שיחררו אותי הרגשתי שאני חייבת לו משהו הרגשתי לא נעים.." לא זה לא תומר..זה..זה אלי..אני מרגישה אליו עדיין משהו..אני לא צריכה אני יודעת ואני לא חייבת לו כלום למרות שאני מרגישה שכן וזה מעצבן אותי.." פתאום שמעתי דפיקות בדלת.."קורל תפתחי אני בטלפון" צעקתי אליה..וחזרתי לטלפון "בואי דחוף!" שמעתי את קורל צועקת לי "שניה אלון..." אמרתי לקו השני ונכנסתי לחדר כי הייתי במרפסת.." מה קרה?" אמרתי לקורל וראיתי את אלון מול העיניים שלי ואת קורל ליד הדלת.."אני עוד חצי שעה יחזור לראות שהכל בסדר" היא קרצה ושלחה לי נשיקה..הסתכלתי על אלון במן שוק..לא יכלתי לזוז! הייתי קפואה..הוא היה כזה מהמם! רק עכשיו נגלה לעיני מישהו שבחיים לא הייתי מסתכלת עליו בתור משהו מיוחד..בתור איך שאני מתסכלת עליו עכשיו! הוא התקרב אלי קרוב קרוב..עד שהרגשתי את הידיים שלו מחבקות אותי.ומחכה לאישור לנשק אותי..סובבתי את הראש ויצאתי למרפסת והתיישבתי שם על הכיסא..אחרי כמה שניות הוא יצא גם והתיישב מולי.."מה?" הוא ליטף לי תרגל.."קשה לי עם זה! אתה כמו אח שלי..זה מפחיד.." הוא חייך.."גם את! ותמיד תהיי אחותי הקטנה אבל.." הוא עצר והסתכל לי בעיניים.."אין מצב בנינו הא?" הורדתי את הראש..לא היה לי מה להגיד לו "לא..אני מצטערת..אני גם מרגישה אליך משהו אבל זה לא זה! אתה כמו אח שלי! אני לא יכולה לתאר אותנו ביחדד זה כואב לי אבל מה אני יעשה..וגם תומר בחיים לא יקבל את זה! הוא ידבר איתך!! אתם תריבוו אני לא רוצה את זה!!" הוא קם והעיף תכיסא בעצבים "תומר לא מעניין אותי! אף אחד לא מעניין אותי!! רק אתת! אני רוצה אותך כל כך שאת פשוט לא מתארת לעצמך.." הוא התחיל להרגע..והוא התיישב ליד הקיר..התישבתי לידו.."אל תעשה לי את זה טוב?! אני לא אשמה בזה שאתה בא בזמן כזה!! זה קשה לי!!אני אוהבת את אלי! כמה שזה נשמע מפגר!! אחרי מה שהוא עוד עשה לי אבל זה קשהה אני אוהבת אותו! קרה בנינו משהו!" וזזתי ממנו.."שניה! מזה מה שהוא עשה לי?? מה הוא בדיוק עשה לך?" הוא קם והתקדם אלי.."כלום עזוב לא משנה! זה לא מה שמשנה פה טוב??" ניסיתי כמה שיותר להעביר את זהה! לפחות ניסיתי.."אל תמרחי אותי טוב?? מה הוא עשה?! אני לא יעזוב אותך עד שלא תגידי לי!" התייאשתי! כבר בכל מקרה הייתי עצבנית ובלבלה קשה.."אחרי שחזרנו כשהוא דיבר עם האקסית שלו ראיתי אותם בבריכה מתנשקים מתחבקים ולא יודעת עוד מהה..אבל עזוב! הוא כבר קיבל את שלו! וחוץ מיזה..עוד כמה ימים וזהו! אני לא יראה אותו יותר בחיים שלי אז מזה בכלל משנה ליי!! שילך כוסעמק! שיתפוצץ!!" התעצבנתי והתחלתי לבכות..הוא התקרב אלי וחיבק אותי חזק..וכמו כל פעם פשוט נשברתי..לא יכלתי להתנגד גם אם ממש רציתי! התחלתי לבכות..לקח לי כמה זמן להרגע..הוא הכניס אותי פנימה ונתן לי לשטוף פנים.."את בסדר?" הוא שאל אותי והוביל אותי למיטה.."נמאס לי כבר שמשקרים לי..אני לא יכולה כבר..הוא הבטיח לי שזה לא סתם! הוא נשבע שזה לא סתם! אני לא מבינה מה קורה..טוב גם לא ממש באלי לחשוב על זה.."
שמענו את הדלת נפתחת..הראש של לי הציץ.."סליחה אבל אנחנו מתות להתקלח אנחנו כבר מעלות עובש..יש מצב שאתם יוצאים?" ונתנה את החיוך החמודי הזה שלה! "עזוב..מאמי אני ידבר איתך כבר מחר..אני עייפה ואין לי כוח כבר לשומדבר טוב? זה בסדר?" הסתכלתי עליו והבנתי ישר מהחיוך שלו שזה בסדר.."ברור שזה בסדר..אני יצלצל אליך מחחר" הוא נתן לי נשיקה במצח והלך..הוא נפרד מכולם והלך..עקבתי אחרי העקבות שלו..לא הבנתי ממש למה..אני לא אוהבת אותו ולא מרגישה אליו כלום..לפחות זה מה שאני חושבת..ואולי אני חושבת לא נכון? לא הבנתי בכלל..הייתי כולי בסרטים..סרטים לא טובים!
הבנות ניסו לתחקר אותי על מה שקרה אבל אמרתי להם שאין לי ממש כוח ושאני רוצה להתקלח ולישון.."סבבה להתקלח..בכיף! גם אנחנו מתות להתקלח..אבל לישון?? את רוצה מכות?" קורל צעקה עלי.."זהו עוד יומיים ואנחנו מתחפפות! צריך לנצל כל רגעע כל דקה! מה קורה איתך?" היא המשיכה.."כה באמת מה קוקרה איתך?? מה עם ההסכמה הזאת שעישנו? שלא משנה מה לא מתבאסים ושנהנים מכל רגע פה? כי זה לא יחזור את יודעת.." מיכל אמרה לי והתיישבה לידי.."אבל נמאס לי כברר!!! נמאס ליי..אין לי כוח לכל הדרמות האלה יותר!! פשוט נמאסססס! למה הוא היה חייב להתנהג אלי ככה?? ככה לשקר ליי?! מה קורה פהה למה ליייי מה עשיתיי לו בדיוווק?! לאא תסבירו לי מה לא בסדר אצלי אני ממש לא מבינה.." התחלתי כבר להישבר ולבכות..לא עמדתי בלחץ הזה..הרגשתי שאני כבר לא יכולה לנשום.."עזבי אותו..סתם בנזונה! אני יודעת שזה קל להגיד וקשה לקיים..אבל עוברים נשמה! שיתפוצץ! כנראה הוא לא היה מתאים לך מההתחלה..בואי נצא נשתגעע נההנהה! מה אכפת לך.." רותם התיישבה עלי פתאום משום מקום.."יעלה כנסי להתקלח! ניתן לך את הכניסה הראשונה!" לי תפסה לי תיד ודחפה אותי למקלחת.."תהני מאמי!" חייכה וסגרה את הדלת..אחרי כמה דקות שמעתי צעקות!! לא הבנתי מה קורה פה ולמה כל הצעקות האלה פתאום..שמעתי גם קול של בן..קול מוכר..הייתי חייבת לצאת הכיי מהר שאשפשר! כשיצאתי אני רואה את אלי!!! אלי מתווכח עם הבנות!! מההה נסגרר?! מה הוא באאא לפה בכלל!

המשך יבווא....
 


נוסף: February 1st 2007
מספר: אופק:]
דירוג:
כניסות: 1174
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-16 10:38:45
הדירוג שלי:


תמשיייכיי מהר מהר מהר מהר מהררררררררררררררר !!!!
: ]

מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-14 14:07:41
הדירוג שלי:


יווו תמשיכיייייי, :]
אחלה סיפור ,[ :

מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-09 17:43:58
הדירוג שלי:


תמשיכי דחוףףףףףףףף אני במתח של החיים שליייי עכשיו

מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-07 20:32:00
הדירוג שלי:


ננווווו תמשיכי למה את לא ממשיכה ...
השאררת אותי במתתתתחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
סיפוורר אלווווווווווווווףףףףףףףףףףףףף

מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-06 19:14:42
הדירוג שלי:


ואאאו אין סיפור אחד היפיםם PP;
ה מ ש ך
ד ח ו ף
למה אני מזה במתתח [[:
אגבב ישלך סיפוריםם מעלפפים
את כתבת גם את פשוט מאוהבת נכון ?
סיפורר גםם אחדד היפיםם
פששוט מעלףף...
תמשיכי לכתוב אה PP;
אללה שיהיה לך יום טופ בובה = *

מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-06 19:13:44
הדירוג שלי:


ואאאו אין סיפור אחד היפיםם PP;
ה מ ש ך
ד ח ו ף
למה אני מזה במתתח [[:
אגבב ישלך סיפוריםם מעלפפים
את כתבת גם את פשוט מאוהבת נכון ?
סיפורר גםם אחדד היפיםם
פששוט מעלףף...
תמשיכי לכתוב אה PP;
אללה שיהיה לך יום טופ בובה = *

מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-06 19:06:44
הדירוג שלי:


וווווווואאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאווווווו
ה מ ש ך
דחחווופפ ;]]]

מקרה בלתי נשכח..7:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-04 13:27:59
הדירוג שלי:


וואייי המשךך כזזהה דחוווופפ
סיפוור מושי:]]
הוא אמיתי נכון??
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט