אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הילד שאני אוהבת ויאהב תמידד סיפור אמיתי פרק 3

ואז הוא התקשר לאופיר ולכולם להגיד להם לבוא ואמרתי לו שיגיד לאופיר שיביא לי אוכל בדרך כי אני מתה מרעב אז החמוד הזה הביא לי הם באו אכלתי ואופיר אמר לי רינת בואי שנייה לצד הלכתי לצד הוא אמר לי שמעי אני שמח שאת שמחה אבל אני צריך לבקש ממך טוב !
אמרתי לו מה ? הוא אמר לי ...... הייתי בשוקקק !

הוא אמר לי רינת שמעי יש ילדה שפשוט התאהבתי בה זה כבר איזה חודש אני צריך שתבררי מה היא מרגישה כלפי אמרתי לו מיזו ? והייתי בשוקקקק!
זו היתה יולי חברה שלי אמרתי לו " מאמי שלי אם אתה לא רוצה להיפגע שכח ממנה לטובתך " הוא אמר לי " למה ? " אמרתי לו " מה אתה לא זוכר מה היא עשתה לנו שהיינו חברים ? " הוא אמר " נכון אבל אולי היא השתנתה ? " אמרתי לו " אז בוא אני יספר לך משהו היא ( יולי ) עשתה את אותו הדבר לנטלי "
בואו אני יספר לכם מה היא עשתה שאני ואופיר היינו חברים עשיתי משהו כדי שהוא יתחיל להשתנות ויולי הלכה וסיפרה לו ובגלל זה אני והוא נפרדנו ולא דיברנו ולפני חצי שנה השלמנו והיא עשתה את זה גם לעוד חברה שלי ובגלל זה אני לא רוצה שהיא ואופיר יהיו ביחד ואני סיפרתי הכל לאופיר והוא אמר לי " טוב אבל איך אני ישכח אותה ? " אמרתי לו " אל תדאג אני ימצא משהו " ובאמת אני עזרתי לו לשכח אותה תוך שבוע הוא אפילו לא שם עלייה .
אני ומאור כבר שבועיים חברים.
הגיע החודש שלי ושל מאור יצאנו היה פשוט כיף אחרי שיצאנו ביחד הלכנו לכולם זה היה יום שישי נהננו חבל על הזמן .
אצלי ואצל מאור הכל היה בסדר עד שיולי החליטה להרוס הכל !!!!!!!
היא הלכה והפיצה שאני ואופיר התנשקנו והתחרמנו מאור שמע את זה ושלח לי הודעה באיסי " שמעי רינת אני אוהב אותך כמו שלא אהבתי אף אחת אבל אחרי מה ששמעתי אני לא רוצה להיות איתך "
הייתי בהלם אמרתי לו " גם אני אוהבת אותך כמו שלא אהבתי אף אחד אז תגיד לי בבקשה מה קרה ? "
הוא אמר לי " את צריכה להבין לבד " אמרתי לו " שמע אנחנו כבר חצי שנה ביחד אני לא מוכנה לאבד אותך כ"כ מהר אז שאתה מוכן לספר לי מה קרה דבר איתי " והוא לא ענה לי !
התקשרתי לאופיר אמרתי לו שיבוא אליי מהר , הוא מסכן לא ידע מה קרה ובא מהר , הוא בא וסיפרתי לו מה יולי המציעה והוא התעצבן שחבל על הזמן הוא רצה להיכנס בה והרגעתי אותו , סיפרתי לו מה דיברתי עם מאור , הייתי עצובה לא ידעתי מה לעשות ואופיר אמר שהוא יגיד למאור לבוא לגינה ונדבר איתו הוא באמת התקשר אליו מאור הסכים לבוא לגינה ודיברנו איתו הוא סיפר לנו מה יולי אמרה לו ואמרנו גם ליולי לבוא היא באה ו....

רוצים לדעת מה יולי אמרה ?
אם מאור סלח לי ולאופיר ?
חכו לפרק 4 !


נוסף: February 11th 2007
מספר: נטיי הנסיכה
דירוג:
כניסות: 682
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט