אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הקיץץ פרק 2-לקרואאאא

יום אחרי המסיבה הגדולה קמתי בבוקר לאותו בית מוכר של בת דודי אדר.
האוויר שנכנס דרך החלון היה חמים ותיארתי לעצמי שבטח צהריים.הצצה חטופה בשעון גילתה לי שאני צודקת.1 וחצי בצהריים.

"אני מכינה לשתות בא לך נס?".שאלה אדר מהמטבח.
"כן בטח".עניתי לה."סופי תעשי טובה תעני למחזרים שלי באייסי!!".ביקשה אדר.ואני התיישבתי לענות כמו יד גורל ששלחה אותי למחשב.
התכתבתי עם מישהו שהכינוי שלו היה נרגילות בע"מ.נשמע קצת ילדותי לא? בדקתי את הפרטים,הוא גדול ממני ב-6 שנים-מוזר.
המשכנו להתכתב והוא עניין אותי,משהו בדיבור שלו."אני עוברת לאייסי שלי,תוסיף אותי".רשמתי לו והקלדתי את מס' האייסי שלי.

"סופי?".נשלחה הודעה מאותו בחור רק לאייסיקיו שלי."מאיפה אתה יודע?".שאלתי בפליאה אמנם אמרתי לו שאני בת דודה של אדר והוא הוסיף אותי כל כך מהר שאני לא בטוחה שהיה לו זמן לבדוק את הפרטים שלי.
"אני זוכר אותך מלפני שנתיים,ככה פגשתי גם את בת דוד שלך.אני הייתי שיכור את היית עצובה ושנינו חיפשנו אהבה..היא שמרה איתי על קשר ואת נעלמת".הוא כתב,הבחור ששמו התברר אדיר הזכיר לי מהר מאוד פגישה שלפניי שנתיים וקצת שנשכחה ממחשבתי.מדליק חשבתי לעצמי-יש אקשן.
"רוצה מזכרת ממני?".הוא שאל ושלח תמונה שלו.חתיך ציינתי לעצמי.בתמונה הוא נעמד על מיטה בחדר עם בוקסר לבן בלבד וגופו היפה חשוף לעיני.
"רוצה מזכרת ממני?".התגריתי בו ושלחתי תמונה שלי שכל מי שראה נדלק עליה."את יפהפייה!".קיבלתי ממנו תגובה.

נתתי לו את מס' הטלפון שלי וקבענו להיפגש בערב ולשבת כמה חברים.התרגשתי זה היה יכול להיות מעניין.

בשעה 10 נכנסתי להתקלח,אדר נתנה לי חולצה של טי.אן.טי שחורה עם צווארון לבן.לבשתי ג'ינס חדש משופשף מלי-קופר סידרתי את השיער שלי-שהוא הנכס הכי בוהק אצלי(מסתדר בלי כלום כל הזמן) התאפרתי כיאות לערב ויצאנו שתינו לאיזור פחות מוכר בעיר.

כשחצינו את הרחוב כדיי להגיע למקום הפגישה עצר לידינו אוטו."היי בובות לאן אתן יוצאות כאלה יפות?".שאל אותי נהג ממושקף צעיר."יוצאות כמה שיותר רחוק ממך!".עניתי לו כיאה לביצ'ית מדרגה ראשונה והמשכנו הלאה.מהמעבר חצייה ראיתי את אדיר מחכה לנו בצד השני עם אחד מחבריו.האם הוא ראה שהתחילו איתנו? אם כן זהו יתרון מושלם."הנה אדיר!".לחשה לי אדר.
"היי מה קורה?,לא התראינו שניםםם".אדר נישקה את אדיר וחבר שלו והציגה אותי בפניהם.

אדיר לא היה חתיך הורס אבל מהרגע הראשון הוא משך אותי.לבוש בג'ינס בהיר עם גופייה לבנה צמודה מבליטה את הידיים השריריות שלו.עיניו החומות בהירות ברקו אליי מין פניו המחייכים בביישנות,הוא היה גבוה להערכה שלי 1.80 והיה לו גוף מעלףף.מאותו רגע ידעתי שיש קליק.

עשינו סיבוב כשאדיר אוחז את הנרגילה היקרה שלו ביד אחת וביד השנייה את הטבק.חבר שלו דיבר על מבחן שיש לו בבוקר,הוא למד בטכניון.

במשך כל הלילה אדיר העביר צחוקים,ובכמה מין הפעמים זה היה על דברים שקרו לו.במשך זמן מה הוא דיבר על האקסית שבגדה בו ועל איך שהוא נקם(ואם זה לא היה הוא אני בחיים לא הייתי נפגשת שוב עם מישהו שכל הלילה מדבר על האקסית) והוא גם היה גדול ממני כך שכל מה שרציתי היה תשומת לב ללילה.אך טעיתי בגדול.
אחרי שעה וחצי שישבנו ודיברנו כולנו חבר של אדיר היה צריך ללכת הבייתה,נפרדנו ממנו ב-ביי רשמי.הפלאפון של אדר צלצל והיא ניגשה לצד כדיי לענות.היא התרחקה ולא שמענו אותה יותר.
"ספר לי משהו מעניין".אמרתי לאדיר כשאני מתקרבת אליו בתנועות רכות.כתגובה הוא הוציא את הפלאפון שלו כדיי להראות לי עוד מהסירטונים המצחיקים שלו."משהו אחר".הפצרתי בו בפינוק.מטרתי הייתה ברורה,הוא יינשק אותי במיוחד כשמקודם הוא אמר שהוא מעולם לא יזם נשיקה עם בחורה אלא בנות תמיד היו יוזמות קודם והוא היה רק משתף פעולה.החלטתי בליבי הוא ינשק אותי!.
סגרתי את הפלאפון שלו והוא הביט בי עם עיניו היפות."אתה זוכר מה אמרת מקודם?".שאלתי אותו והוא התבלבל."מה?".הוא שאל."שמעולם לא יזמת נשיקה עם בחורה?".שאלתי בחיוך."נו?".הוא שאל בקול חלוש ומבט מתחנן."אז אתה יודע,לכל דבר יש פעם ראשונה...".אמרתי והסתכלתי לו ישר בעיניים.אדיר קירב את ראשו אליי מעט,הסתכל על שפתיי,הסתכל בעיניי וכשלא ראה שום התנגדות מצידי עטף אותי בנשיקה מסחררת,נשיקה עדינה נעימה שפתיים רכות היו לו.הוא עצר והביט בי לרגע קצר,ואז אני קירבתי אליו את שפתיי ונישקתי אותו,אני לא יודעת כמה זמן היינו כך אבל דאגו להפריע את השקט שנוצר.

"סופי אנחנו אהה...אופס!".אמרה אדר וראתה אותנו מתנשקים..

סיפור נחמד? להמשיך?


נוסף: February 19th 2007
מספר: מאוכזבת
דירוג:
כניסות: 801
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הקיץץ פרק 2-לקרואאאא
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-01 23:04:04
הדירוג שלי:


בתור אחת שמכירה אותך אישית תמיד ידעתי שיש לך את זה..ושוב כמובן שיחקת אותה לדעתי את צריכה להתעסק עם כתיבה גם בתור מקצוע-תחשבי קדימה לעתיד,את גדולה מהחיים!

הקיץץ פרק 2-לקרואאאא
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-26 18:45:20
הדירוג שלי:


סיפור נחמד..אני ישתדל לעקוב..

הקיץץ פרק 2-לקרואאאא
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-26 08:46:06
הדירוג שלי:


תודה רבה:)
אם אהבתם אני אמשיך..

מאוכזבת

הקיץץ פרק 2-לקרואאאא
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-26 08:45:45
הדירוג שלי:


אני מסכימה איתו יש לך כישרון אדיר

הקיץץ פרק 2-לקרואאאא
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-26 08:45:23
הדירוג שלי:


גדול !!!! יש לך כישרון משהו לא מהעולם הזה תמשיכי בבקשה התמכרתי כבר

שלך מאהב לטיני
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט