אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מקרה בלתי נשכח 8:]

כשיצאתי אני רואה את אלי!!! אלי מתווכח עם הבנות!! מההה נסגרר?! מה הוא באאא לפה בכלל! "תגיד מה אתה מפגר??" צעקתי לו בעצבים "מה אתה עושה פה בדיוק!? יש לך עוד חוצפה לבוא לפה??אתה לא חושב שזה קצת מאוחר מדי?? מאוחר מדי להראות כמה אתה גבר ולהגיד לי את זה בפרצוף!!! עכככשיו מזה לא באלי לראות אותך אז כמו שנכנסת ככה אתה יוצא מפהה ועכשיו!!" צעקתי עליו עד שלא היה לי אוויר בריאות..לא היו לי עוד מילים להגיד.."תני לי שניה בסדר? שניה לדבר איתך זהו! אני ילך מפה תוך שניהה! מבטיח רק תני לי אותה.." הוא כבר לא צעק..הוא נרגע וניסה לדבר איתי כמו בנאדם..משהו שממש לא היה מתאים לי עכשיו.."טוב אם אני גם ידבר איתך זה לא עכשיו! אני רוצה להתלבש קודםם ולאכול משהו אז ביי!!" ודחפתי אותו לכיוון הדלת..."עוד שעה ככה אני פה!" לא עניתי לו..רק סגרתי עליו את הדלת והתחלתי לבכות שוב..זה לא לקח הרבה זמן..כי כבר הרגשתי שאין לי דמעות יותר..שמתי עלי סתם איזה מכנס וחולצה מעפנים שהיו לי בארון..ויצאתי לעשן עוד סיגריה..אוףף אני שונאת את המצבים האלה! שאני פשוט חלשה ולא יכולה יותר..פשוט לא יכולה לעצור את עצמי ולנסות לעזור לעצמי..ניסיתי וניסיתי אבל זה לא כזה עזר...קורל פתאום באה מאחורי והעיפה לי את הסיגריה מהיד.."תגידי לי השתגעת?! מה קורה לך אלוהים?! חשבתי שנגמר כל הסיפור הזה עם הסיגריות נכון?? יאללה דיי! ממש השתבשת בגלל המעפן הזה..." היא נאנחה.."מה קרה את עצבנית? זה בגללי?או..." חיכיתי לתשובה ממנה...כי הבנתי מאיך שהיא דיברה איתי שיושב עליה משהו..
היא לא ענתה לי "מה מה קרה עם עידו? הכל טוב?" היא הסתכלה עלי וראיתי בעיניים שלה שמשהו לא בסדר..זה הפתיע אותי..כי היא בדר"כ ילדה אופטימית ואין מצב כזה שהיא ככה נראת..ככה עצובה "כה זה בגללו..את לא מאמינה כיאלו!!!הוא מצלצל אלי לפני כמה דקות והוא אומר לי שהוא לא ממש יכול לדבר כי הוא עם איזה דוד שלו לא ממש הבנתי.." היא עצרה רגע כדי לבלוע רוק ולהרגע שניה.."בקיצור..הוא אמר לי שהוא חייב לספר לי את זה וזה לא מעניין אותו מה יהיה..וזה לא מעניין אותו אם זה לשניה..הוא אומר לי ככה.."תקשיבי קוקי שלי..אני יודע שזה יהיה לשניה וזה לא מעניין אותי אבל קרה משהו..אתמול..משהו שאני יודע שאני יודע שאני הכי מתחרט עליו בעולם! ואני חייב לספר לך עכשיו למרות שאולי לא תסלחי לי על זה.."" היא הסתכלה עליי בעניים מלאות דמעות ואדומות משהו מפחיד...היא עד עכשיו הייתה עם הראש למטה..ויש לה עיניים תכלת תכלת! וזה כזה יפהה...אבל במצב הזה זה היה מפחיד..לא ממש אהבתי לראות אותה במצבים כאלה? מי אוהבת לראות את החברה הכי טובה שלה ככה גמורה.."הוא הזדיין עם שובלל!!!!! עם האקסייתת שלווו את מבינה!?!?!?" פתאום היא פלטה את זה במן ירייה..הייתי עם פה פתוח!!! הכרתי אותו מלפני שהם הכירו בכלל!! הוא היה ידיד טוב שלי ולא האמנתי עליו..אני לא האמנתי.."מה הוא מסכן?? עד שאני הייתי מוכנה לתת לו?? עד שאמרתי טוב נו יאללה נזרום איתו??? עד שהסכמתי לכל החפירות שכל האלה?!?!?!?" היא התחילה לצעוק ולבכות והיא כמעט והתחרפנה..."מה הוא מפגר?? מה יש לוו למה הוא עשה את זה??" חיבקתי אותה חזק..היא חיבקה אותי ככה..וחיכיתי כמה דקות עד שהיא תרגע...בחיים שלי לא האמנתי שאני והיא..נבכה על בנים! הושבענו לא לבכות עליהםם!!! נשבענוו!! והגענו לנקודת שבירה..איך דברים יכולים לשנות לנו ככה את החיים? ככה להפוך לנו אותם?? מי הם בכלל למה מי הםם??
בכינו..התחבקנו...צחקנו...בכינו שוב..עד שנרגענו! הבנות שוב לא היו איתנו..ירדו למטה או ש..לא יודעת.."יאללה בואי נלך להסתובב בטיילת?? רק אני ואת חח " היא באה לי ביציאה.."לא יצאנו ממזמן רק שתינו.." צחקנו "יאללה בואי נתלבש..יציאה אחרונה!"
אני דפקתי סיקני ג'ינס עם חגורה חומה גדולה עם גופייה שחורה רגילה ושפיץ חום קורלי דפקה חצאית מיני ג'ינס עם גופיה אדומה משו לפנים התאפרנו סטייל ככה בושם עניינים ויצאנו לדרךך...
פינקנו את עצמנו ככה בגלידהה טובהה..קנינו קצת שתייה אבל לא משו רציני..הכרנו מלאא בניםם כאלה שוויםם אבל בתחלס הרגשנו אח"כ הכי חרא עם זה...לא היינו שיכורות בהתחלה אבל אח"כ...ממש ניצלנו כל רגע וממש השתגענוו התנשקנו עם בנים החלפנו טלפונים ובנים שלא ראינו ממטר! לא כלום..חזרנו ככה באיזה 5 לפנות בוקר ממוסטלות מהתחת...חזרנו ועדיין לא ראינו את הבנות בחדר..הלכנו לישון!
קמנוו... היה 1 ככה בצהריים..קמנו עם כאבי ראשש..הסתכלנו אחת על השניה וצחקנו..
לא האמנו לרגע עד כמה התגבשנו..והכרנו יותר טוב אחת את השניה..החלנו להעלות זיכרונות מהימים הראשונים שהכרנו..היה מלא צחוקים וקטעים שלא יתוארו
נשארנו סתם לדבר ככה עוד איזה חצי שעה ואז הבנות באו לחדר..עם המבורגרר ובלאגניםם..הם שאלו אותנו מה עשינו אתמול..והם סיפרו לנו מה הם עשו..
"מחר זהוו!! נגמרר1!!!" לי קראה בכל..."אין מצבב כזהה פשוט איןן" מיכל התחילה לבכות בכיאלו הכי חמוד שלה...כולנו הסתכלנו אחת על השניה והתחלנו לצחוק..."יאללה בואו לברכהה נשתגע קצת" צרחתי "נראה לי שאת נהנת יותר מדי מתוקה שלי" קורל הסתכלה עלי והתחילה לצחוק..חייכתי אליההה
החלפנו לבגד יםם דפקנו עקבים+ משקפי שמש +כובעים מגנופים כאלה וירדנו לברכות!
עשינו סיבובי דאווינים דיברנו פה ושם עם כמה חברה שהכרנו ונכנסנו לברכה..התחלנו להשתגע לרקודד לשחק עד שפתאום ראיתי את אלי...שוב כמו איזה תמרור עצור בא לי מול הפנים.."מה אתה רוצה?!" צעקתי עליו..הוא נבהל לרגע אבל הוא התאפס..."אנחנו צריכים לדבר.."


נוסף: February 24th 2007
מספר: אופק:]
דירוג:
כניסות: 1124
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-12 18:22:46
הדירוג שלי:


המשךךךךך=>>>>>>>>>>דחוף!!
סיפור פשוט מהמםםםם..
את חייבת לרשום פה עוד סיפורים את פשוט מעללפתתתתת
נושה:)

מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-10 21:09:17
הדירוג שלי:


תמשיכייי

מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-06 01:33:38
הדירוג שלי:


מה יש לכם היא לא בהרייון ואל תשכחו שהיא מספרת ת''סיפפור על חברה שלה ולא עליהה!
בקיצור מדהים מקסים אני מחכה להמשךךךךךךך בצורה מטורפת יאללהההההה כבררר
אוףף אני במתחחחחחחח
:) ממש ניכנסתי לזה התמונות רצות לי בראששש

מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-05 21:29:47
הדירוג שלי:


היא לא בהריון מאפחדדד
היא חשבהה אבל היא לאאאא

מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-05 09:08:52
הדירוג שלי:


מהממם ואת כותבת מדהים אז ממיני את בהריון?

מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-02 17:04:00
הדירוג שלי:


מה פתאום לא נכנסתי להריון מאלי..!!
חשבתי שנכנסתי אבל לא זה לא קרה בסוף..
וכה אני יודעת שזה בא באיחור פשוט המחשב שלי היה בתיקון...
סליחה ותודה על התגובה..וכה זה כמעט סוף הסיפור..=
מואה שבת שלום

מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-27 19:50:30
הדירוג שלי:


את בהריון לא??????
המשך דחוף את לא המשחכת תוך הרבה זמן וכמעט שחכתי את כול הסיפור את הילדהשניכנסה להיריון ושהאבא הוא אלי???

מקרה בלתי נשכח 8:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-02-25 21:01:22
הדירוג שלי:


וואיי זה אומר שזה הולך להיות הסוף של היספורר???:(:(:(:(:::::((
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט