אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


התאהבתי בגבר נשוי

פתאום זה קרה לי, לא צפוי לחלוטין, התאהבתי בגבר נשוי.
אני גרושה עם 3 ילדים. פגשתי בו בוקר אחד בדרכי לעבודה וכך בכל בוקר אחר כך. אחרי כחודש ימים נוצר הקשר, בהתחלה החמיא לי שאני נראית טוב, "את לבושה טוב הבוקר" "את נראית מקסים הבוקר" "שיהיה לך בוקר מקסים וטוב" כך היה אומר, לאט לאט נמשכתי, יש לו עינים שאי אפשר לעמוד בפניהם וחיוך שובר לבבות, חתיך אמיתי לכל הדעות.
החלפנו מספרי טלפון. אחרי מס' דקות הוא התקשר אליי ואמר שהוא רוצה להזמין אותי לשתות איתו קפה.
למחרת בבוקר התקשר שוב וקבענו להיפגש לשתות קפה בהפסקת הצהריים שלי. הוא הגיע.
נסענו לקניון שתינו קפה ודיברנו. שאל אם אני נשואה אמרתי גרושה שאלתי אותו למצבו אמר שהוא נשוי – אך לא מאושר. אמר שהוא נשאר נשוי בגלל שיש לו 2 בנות קטנות שהוא אוהב אותן מאוד. שוחחנו שעה ארוכה בסופה כשהחזיר אותי למשרד נתן לי נשיקה על הלחי. הוא שלח לי SMS וכתב "אני חושב עלייך" .
התחלנו להיות בקשר, בהתחלה קשר טלפוני בלבד, הודעות SMS מרמזות על ייחסים וזוגיות. על אהבה וסקס.
אחר כך הקשר הפך להיות יותר רומנטי. שכבנו. זה היה איך אומרים "אלוהי" התאהבתי בו, הוא היה מתחשב ומקסים, קשוב לצרכים שלי כאשה ביחד עם הצרכים שלו כגבר. אהבתי אותו אהבת נפש.
הפגישות בינינו הפכו לוהטות, הכימיה היתה מדהימה. שיחות הטלפון שלנו התארכו מפעם לפעם לעיתים אפילו שעות. הסקס היה מדהים. אהבתי אותו בטירוף.
ידעתי שהוא נשוי, היה ביננו הסכם שכאשר הוא מגיע הביתה הוא מודיע לי ואז אין תקשורת ביננו עד אשר הוא יוצא שוב מהבית. כך גם בסופי שבוע מיום שישי בצהריים עד יום ראשון בבוקר לא היה ביננו קשר אפילו לא טלפוני בגלל שהוא היה בבית עם משפחתו.
עברו שלושה חודשים של קשר רציף ויום יומי, "הרבה אהבה וסקס טוב" כך היה אומר כל הזמן. ואז הוא "הנחית" עלי את המכה- "אשתי בהריון" אמר. בחודש רביעי. הייתי כבר מאוהבת בו עד מעל לראש. לא ידעתי איך לקבל את זה. הוא אמר שמבחינתו זה לא צריך להשפיע לא עליי ולא עליו. הוא רוצה להיות איתי. נתן לי להבין שאשתו "סידרה" אותו, עם ההריון, שהיא הלכה לרופא נשים והוציאה את ההתקן שהיה לה ללא ידיעתו על מנת להיכנס להריון.
החלטתי להמשיך בקשר איתו – האהבה שלי אליו גברה על כל הגיון.
מוצאי שבת, השעה 21:30 בלילה, הפלאפון מצלצל, המספר חסום, "הלו" שאלתי, אין תשובה מהצד השני של הקו. לאחר מספר ניסיונות "הלו" ניתקתי.
השעה 21:45 על צג הפלאפון שלי מתקבלת הודעת SMS – הודעה מהטלפון של אהובי. "כן נכנס ה.." לא הבנתי מה פשר ההודעה, לא מובנת. מוצאי שבת, הרי הוא אף פעם לא מתקשר בסופי שבוע, מה פתאום שולח הודעה במוצאי שבת? הודעה מבולבלת ולא מובנת. לא הגבתי אמרתי לעצמי, "אחכה לבוקר לברר מה קרה? אולי זה טעות? אולי בלי כוונה?".
השעה 22:20 – הפלאפון שלי מצלצל – הפעם השיחה היתה מזוהה אבל לא מוכרת. עניתי "הלו" מהעבר השני של הקו אשה. שאלה לשמי הדמיוני – ( אני רוצה לציין שהשם שלי כפי שהופיע בפלאפון של אהובי לא היה השם שלי האמיתי אלא שם דמיוני שהוא המציא על מנת שאשתו לא תדע מי אני).
ברגע ששמעתי את השם הדמיוני שלי ידעתי מיד שעל הקו נמצאת אשתו של אהובי.
"טעות במספר" עניתי לה.
"מה הקשר שלך לאבי (שם בדוי) " שאלה.
עניתי שוב שזה טעות במספר וכי אין לי מושג מי היא ואת מי היא מחפשת.
כל הלילה לא ישנתי. הבנתי שמשהו קורה. לא יכולתי להתקשר אליו לברר, פחדתי נורא.
בבוקר התבררה התמונה הקשה. אשתו עלתה עליו והבינה שיש לו מאהבת (אני).
בפגישה שהיתה בינינו לאחר המקרה למשך אולי 5 דקות אמר שהוא לא רוצה לוותר עליי ורוצה שנישאר ידידים לפחות עד שהמצב עם אשתו יסתדר.
הבנתי שקשה לו להגיד את זה אז אני אגיד. ביקשתי לראות אותו בבוקר מוקדם. הוא הגיע. "באתי להיפרד" אמרתי. נתתי לו מכתב פרידה שכתבתי לו, נשיקה וחיבוק והלכתי.
מאז עברו חודשיים. היחסים בינינו נגמרו – הוא מפחד להתקשר אליי כדי שאשתו לא תראה את המספר טלפון שלי, אני לא מתקשרת אליו כדי שאשתו לא תענה לטלפון שלו.
אני בוכה ללא הפסקה. קשה לי. אני אוהבת אותו אבל הפעם ההיגיון שלי גובר על הכל. אני מבינה שכך צריך להיות. וויתרתי על אהבה שלי אליו כדי שיוכל לשקם את היחסים שלו עם אשתו.
אני יודעת שעשיתי טעות שבכלל נכנסתי למערכת יחסים כזו, אך באהבה כמו באהבה אין חוקים ואין כללים ולא ניתן לשלוט על רגשות גם שהם גובלים בחוסר הגיון מוחלט.
 


נוסף: February 28th 2007
מספר: ענת
דירוג:
כניסות: 960
שפה: english
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


התאהבתי בגבר נשוי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-01 16:36:22
הדירוג שלי:


אני מבינה שקשה שלך.. וכאוב.

אבל המעשה שעשית פגע לא רק בעצמך אלא גם באנשים אחרים...

אני יודעת שאין לי זכות לעביר אלייך ביקורת.. אבל לדעתי עדיף ככה.. כמו שעכשיו שהוא עם אישתו ואת חיה את חייך כי לחיות בסתר איאפשר לנצח!

התאהבתי בגבר נשוי
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-01 00:22:03
הדירוג שלי:


לאהבה כזאת יש גבול!
גבר נשוי זה חומה!!!
בגלל נשים כמוך המשפחה שלי נהרסה!
היית צריכה לחשוב על עוד גורמים חוץ מעצמך!
גברים הם מטומטמים!!!!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט