אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


מקרה בלתי נשכח 9:]

התחלנו להשתגע לרקודד לשחק עד שפתאום ראיתי את אלי...שוב כמו איזה תמרור עצור בא לי מול הפנים.."מה אתה רוצה?!" צעקתי עליו..הוא נבהל לרגע אבל הוא התאפס..."אנחנו צריכים לדבר.."הוא תפס לי את היד והתחיל למשוך אותי.."תעיף תידיים שלך ממני וכמה שיותר מהר מה אתה חושב שאני הכלבה שלך??" דפקתי עליו צעקה "אני לא חושב שומדבר חוץ מזה שאת מתנהגת כמו ילדה קטנה!! תני לי שניה לדבר איתך!! שניה ואח"כ אני עוזב אותך את לא תראי אותי.." הוא שיחרר תאחיזה שלו ממני..המשכנו להתקדם לחדר בלי להגיד שום מילה..לא הסתכלנו אחד על השניה בכלל..הגענו לחדר.."נו דבר! זריז אבל למה זה היום האחרון שלי פה אני רוצה להנות!" והתיישבתי על המיטה "אני מצטער.." הוא ישב על הברכיים שלו על הרצפה לידי.."אני הייתי שיכור..אנילא ידעתי מה אני עושה ואני הצטערתי על זה! הצטערתי כל כךך את לא מבינה אפילו..ואני מבין שאת לא רוצה לראות אותי וזה לא תירוץ בכלל שהייתי שיכור..אבל עדיין אני רוצה שתנסי לסלוח לי..."הדמעות עמדו לי בגרון..החזקתי חזק! לא רציתי להראות לו שאני נשברת..עד שראיתי שירדה לו דמעה מהעין שהוא מיהר להעיף אותה מהפנים..התחלתי לבכות..זהו הגעתי לנקודה שלא יכלתי לשמור את זה בפנים..התפרצתי..פשוט בכיתי!! לא האמנתי שאני יבכה ככה בכל הזמן הזה לא האמנתי שיש לי כל כך הרבה כמויות של מים בגוף! הוא חיבק אותי..חיבק אותי חזק! כמו שהייתי צריכה.."את לא סתם בשבילי! אני נשבע לך שאת לא..אני מתגעגע נורא! אני רואה אותך עם בנים אני רוצה להתפוצץ ולפוצץ אותם אני נשבע לך! כואב לי כואב לי לדעת על כל מה שהספדתי..את לא סתם..ומה שקרה באותו יום.." דפקתי עליו כזה מבט.."זה היה היום הכי מדהים בחיים שלי! למרות שהייתי בסטלה ענקית שאני כמעט לא זוכר..אבל את הדבר הכי יפה שקרה לי..אולי זה נשמע נדוש ומסכן אבל זה באמת מה שאני מרגיש..ואני לא רוצה שזה יגמר! פשוט לא רוצה.." נישקתי אותו!
לא יכלתי להתסכל עליו יותר מבלי לנשק אותו! ראיתי את העיניים שלו..את המבט הישר הזה..מבט אמיתי! לא רציתי להאמין כי לא רציתי להיפגע שוב..אבל פשוט לא הייתי מסוגלת.
התנתקתי ממנו ודחפתי אותו ממני..."תקשיב ותקשיב לי טוב! אל תתפוס לי עכשיו מזה שסלחתי לך כן?" הוא חייך אלי והתקרב שוב.."אני ממש כועסת ואני לא שוכחת..אל תחשוב ששכחתי! חוץ מזה..מי אמר שאני הולכת לראות אותך שוב? אנחנו גרים רחוק..ככה שלפחות יהיה לי את היום הזה להיות איתך ולהנות ממך...בכל מקרה אני יצטרך לשכוח אותך..." הוא תפס לי את הפנים ונכנס עם העיניים שלו לתוך העניים שלי..."נשמה שלי בשבילך אני יגיע עד קצה העולם! יש לי אוטו ככה שזה לא בעיה בשבילי להגיע..אל תחשבי על דברים קטנים..אם הקשר הזה חשוב לך כמו שהוא חשוב לי אני מאמין שאנחנו נסתדר..נכון?" הוא קרץ לי וחייך תחיוך השווה שלו חיבקתי אותו.."נראה לי שזה אפשרי" והתנשקנו...
"תגידי לי איפה את?? ברחת פתאום ולא אמרת כלום??" קורל צלצלה אלי..
"חח אני עם אלי בחדר..דיברנו אנחנו יורדים עכשיו מאמי" אמרתי לה..."טוב יפה שלי בלי שטויות! תרדי עכשיו...אני צריכה אותך..." היא נשמע פתאום לא טוב..
"מה יש נשמה??" אבל היא לא ענתה..הבנתי שהיא התחילה לבכות או משהו כזה...
"אלי אני צריכה לרדת מהר לקורל אתה נשאר פה או בא איתי..?"
"נראה לי שאני ישאר פה...סתםם מה אני ישאר פה אני ירד איתך יפה שלי" ונתן לי נשיקה "בואי..." הוא תפס לי עוד פעם תיד..הסתכל עלי וקרץ...התחלנו ללכת מהר...
"איפה היא?" שאלתי את לי..היא אמרה לי שהיא יושבת בלובי..
"טוב אני הולכת אליה אתה תישאר כן..אני ידבר איתך יותר מאוחר.." נתתי לו נשיקה בלחי והלכתי.."אח"כ אני רוצה פיצוי" הוא צעק מאחורי..הסתובבתי וחייכתי..
התקדמתי ללובי ואני רואה שם את קורל יושבת עם מישהו..המישהו הזה היה ממש מוכר לי אבל לא הייתי בטוחה עם זה הוא!
"עידו? מה אתה עושה פה?" הסתכלתי עליו במבטמאוכזב ועצבני..."זה בסדר.." קורל הסתכלה עליי עם חצי חיוך..ראיתי את עידו עם פרצוף עצוב מבואס..לא יודעת להגדיר את זה.."אם את לא רוצה לא צריך..אני לא מכריח אפחד! רק תזכרי שאני אוהב אותך ועשיתי את זה בלי לחשוב...את יודעת איפה למצוא אותי.." הוא התסכל עליי נתן לי נשיקה והלך..
"מה קורה פה? מה הוא עושה פה בכלל?"
"עזבי..הוא בא לפה כדי להסביר לי הכל...ולא תמיד מילים יכולות לתקן! אז גמרתי את מה שהיה..." היא נגבה את הדמעות..חיבקתי אותה.."את בסדר עם זה?"
"אני בסדר...קשה טיפה אבל אני לא הולכת לבכות עליו זה מה שבטוח...הוא אמר מה שהיה לו להגיד..ולי מה שלי.."היא נגבה דמעה שירדה לה מהמעין.. לא האמנתי לה שהיא בסדר ולא האמנתי לה שהיא לא הולכת לבכות עליו..הוא היה הבנאדם שהיה הכי חשוב לה! הוא העריץ אותה והיא אותו..ראיתי שזה שבר אותה מבפנים אבל היא לא רצתה להראות לי את זה..היא רצתה להראות לי כמה היא חזקה וכמה שהיא לא מתכוונת להישבר!
"את רוצה שנעלה לחדר? או שאת רוצה שנלך לעשות סיבוב?" שאלתי אותה..
"אני רוצה לעלות לחדר..אבל לבד אם לא אכפת לך...אני רוצה לנקות כמה דקות תראש..אני ירד כבר זה בסדר! באמת שבסדר.." היא נתנה לי נשיקה ועלתה לחדר..ראיתי את הצעדים שלה הולכים ומתרחקים...כאב לי עליה! היא ממש אהבה אותו..
חזרתי לברכה קצת מבואסת בגלל הסיפור של קורל..כל מה קורה לה קורה גם לי איכשהו..זה משפיע עלי! יצאתי החוצה ונשכבתי על אחד הכיסאות "איפה קורלי?" מיכל באה אלי והרטיבה חצי ממנה.. "עופיי ממניייי את מרטיבה אותיי" צחקנו.."היא עלתה לחדר..הייתה לה שיחה עם עידו..אם היא רוצה היא תספר לך..! איפה הבנות?"
היא לקחה מגבת והתיישבה לידי.."לא יודעת ולא ממש אכפת לי..איך הם עיצבנו אותי!!! שרמוטות! אנחנו בברכה משחקות עם שלום שושון חיים ורני והם יודעות שלי ולשושן יש משהו..אז הם צועקות לידו נו איפה עדןן מה עזבת אותו ככה אתמולל!!! עדן זה אחד שהכרנו אתמול...ואת רואה אותו עושה לי פרצופים! הוא פשוט הלך משם! ואז אני רואה אותו מדבר עם איזה אחת ונוגע לה בשערר!"
"מה יש להם?? מה הם מפגרות!? למה הם עשו את זה???איפה הם עכשיו?"
התעצבנתי וקמתי "אני יודעת? הלכתי משםם! הם היו בברכה הקטנה של הילדים.."
"טוב אני הולכת לעשות להם תפדיחות של החיים בואי.." תפסתי לה את היד כמו שלמדתי מאלי ;]
הלכנו לשם והם עדיין היו שם..שחקנו אותה כיאלו כלום לא קרה..התישבנו שם העברנו צחוקים ובכל הזדמנות שהייתה אני ומיכל עקצנו אותם..
היה לי פתאום טלפון...הכלתי לצד.."בואי מהרר אני מתחננת!!" שמעתי את קורל נסעת כולהה ובוכהה!! נבהלתיי! לא הספקתי להחזיר לה כלום וכבר התנתקק..רצתי לחדרר....
מההההה?????????????????????????????????????????????????
 


נוסף: March 12th 2007
מספר: אופק:]
דירוג:
כניסות: 1052
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


מקרה בלתי נשכח 9:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-21 13:47:20
הדירוג שלי:


יואו תמשיכי ומהר......

התמכרתי..............


ירדנושית... ; ) .....

מקרה בלתי נשכח 9:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-19 17:22:48
הדירוג שלי:


המשל רוצים המשך מאוהבים בסיפור שלך

מקרה בלתי נשכח 9:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-14 16:14:52
הדירוג שלי:


יאא איזה סיפוור יפפהה :]]
תמשיכייייייי

מקרה בלתי נשכח 9:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-14 14:24:15
הדירוג שלי:


מאמי סיפור אחד היפים תמשיכי דחוףףףף=]]

מקרה בלתי נשכח 9:]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-13 23:02:18
הדירוג שלי:


היי מתוקה סיפור יפה לאללה תמשיכי תקראי גם את שלי איך שהסורגים הפרידו בינינו.
לילה טוב מאמי
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט