אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


שנתיים וחצי וזה לא עובר...

אני לא אתחיל עכשיו לספר הכל מהתחלה כי אני לא אוהבת לדבר על זה, או אולי בגלל שעדיין כואב לי....אני רק רוצה לכתוב כמה מילים שאף פעם לא אמרתי לך ואולי זאת הייתה הטעות שלי, לא יודעת ואף פעם גם לא אדע.
אתה אהבתי הראשונה, ותמיד תהיה לך פינה בלבי שתצא לאור ברגע שאני אראה אותך או אשמע ממך, לכן גם החלטתי כמה פעמים לנתק את הקשר אבל תמיד צצת לי, לא משנה מה היה קורה תמיד היית מחזיר את הקשר, ואת זה אף פעם לא הבנתי וכבר הפסקתי לנסות להבין כי נמאס לי מההתנהגות שלך, זה כמו לקחת ילד לגלגל הענק ולא לתת לו לעלות עליו. נמאס לי מכל הרמזים, הקנאה, אחים שידעו עליי, אמא שלך שבלי שראתה אותי ידיעה מי זאת. אתה פשוט אטום, לא יודעת מה בעיה שלך עם בנות, או שאולי לא היה לך כלום אליי, לא יודעת, אבל פגעת בי כי אהבתי אותך המון שאי אפשר לתאר את הרגש הזה, יבין רק מי שאהב.הרבה פעמים רציתי להגיד לך איך אני מרגישה אבל כל פעם כאילו גורל זה לא יצא מהצד שלך אז ויתרתי, חשבתי אולי ככה צריך להשאיר את זה וזהו ולקוות שעם הזמן יעבור לי, אבל לא עבר, אז ניסיתי לצאת עם אחרים אבל אחרי חודש הייתי ניפרדת מהם כי לא הצלחתי להרגיש רגש הכי קטן לאף אחד מהם ובנוסף כל פעם היית פתאום מתקשר בטענות שאיפה נעלמתי ולמה לא שומרת על קשר מתחיל עם הדאגות ורצונות להיפגש, ושיחות ארוכות על הכל ואז שוב נעלם וככה כל הזמן. ואני כמו מפגרת כל פעם הייתי מאמינה שאולי הפעם כן יהיה משהו וכל פעם רק הייתי נפגעת יותר.
היום שוב נעלמת אחרי קשר די מתמיד של 3 חודשים מאז שהתגייסתי ושברת לי את הלב בפעם ה100 אבל חייבת לציין שאחרונה, כי זהו החלטתי לגמרי להוציא אותך מהחיים שלי ומהראש והכי חשוב מהלב, כי למרות שאתה אדם מקסים, אח מעולה ובן מדהים אתה לא שווה אותי והיום אני יודעת להעריך את עצמי, אבל עדיין אני מאחלת לך מכל הלב בריאות והכי חשוב אושר כי מגיע לך וכל השאר אני מאמינה שתשיג בעצמך.
מוזר לי ומחניק האמת לחשוב שלא תהיה יותר בחיים שלי כי אכפת לי ואני מתגעגעת אלייך בטירוף ורוצה לדעת מה שלומך אבל עדיף לי בלעדייך ובלי הקשר הלא מובן הזה.
אולי אם הייתי אומרת לך אז לפני שנתיים זה היה משנה אבל אם ואם.....
אז זהו, אני לא מאשימה אותך בשום דבר ולא כועסת כי אני זאת שטעתה.
מקווה לשכוח אותך ולהמשיך הלאה ולאהוב מישהו אחר או לפחות שיהיו לי איזה רגשות למישהו.אבל אין ספק שאתה היית האחד הזה שאיתך הרגשתי וואלה זה זה, אני עכשיו כמעט בת 19 והיו לי קטעים עם בנים אבל אף אחד לא הצליח לגרום לי להרגיש ככה, אותך באמת אהבתי ועדיין לצערי הרב.

ועצה קטנה לכל מי שאוהב מישהו והם לא ביחד תעשו הכל כדי שתהיו ביחד אבל אם אתה רואים שאין כלום מהצד השני פשוט תמשיכו הלאה כי תחשבו על עצמכם ומה יהיה טוב בשבילכם, אבל קודם תלחמו על אהבה שלכם.


נוסף: March 13th 2007
מספר: אנונימית
דירוג:
כניסות: 966
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]

 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט