אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הקיץץ-פרק 6

"את מתכוונת להיפגש איתו מחר?".שאלה אותי אדר כשעמדנו להירדם.
"לא יודעת..נראה".עניתי ונרדמתי מיד כשחיוך על פניי.
***
"בוקררר!! יאאלה קומי יא מעפנה!".העירה אותי אדר משינה מתוקה.
"מה השעה?".שאלתי בקול צרוד."11 וחצי!".ענתה אדר בתקיפות."11 וחצי זה לא בוקר..תני לי לישון".עניתי והנחתי את הכרית על אוזניי.אבל היא לא וויתרה היא הביאה סיר מהמטבח עם כף מתכת ודפקה לי ליד האוזן."זוזיי משוגעת!".גערתי בה."את תעירי את כולם".הוספתי."אין פה אף אחד בגלל זה אנחנו צריכות לקום ולארגן לנו אחלה של סופשבוע אחרון של החופש!".ענתה לי אדר והוציאה לשון.קמתי ..איך לא?.הלכנו למטבח ואירגננו לנו אוכל.לאחר מכן נכנסתי לאייסיקיו מחפשת עם מי ניפגש."אני לא מוצאת!".קראתי אל אדר."תמיד יש את אדיר..ואת החברים שלו".הוסיפה וצחקה."רוצה?".שאלתי אותה."רק אם הוא מביא חבר חתיך..".ענתה לי וצחקה.
"אז אנחנו נפגשים היום?".שאל אדיר בטלפון."כה..תביא חבר לאדר ותהיו בארומה עוד שעה".סיכמתי וסגרתי את השיחה.
ושוב הלכנו להתארגן.הפעם לבשתי חולצה בצבע תכלת,צמודה.ג'ינס צמוד בצבע כחול בהיר.ענדתי עגיליי חישוק בצבע כסף,התאפרתי פיזרתי את השיער ויצאנו מהבית.
"נו איפה הוא?".שאלה אדר בחוסר סבלנות."תירגעי רק עכשיו באנו".הפצרתי בה ונתתי לה פליק קטן בכתף.נכנסנו לחכות בפנים בורחות מהחום שהשתולל בחוץ.חום של אוגוסט.המזגן הקריר ליטף את פניי והאייס-קפה צינן את גרוני כשראינו אותם מהחלון.אדיר והחבר עם הקלאסה שלו באוודי טי.טי שחורה חדשה."וואו!".נדהמה אדר.כן,חשבתי לעצמי אדיר בהחלט יודע איך לעשות פוזה.
אחרי טקס קצר של חיבוקים ונשיקות הציג אדיר את החבר שלו לאדר."נעים מאוד אני עוזי".אמר ולחץ את ידה."אהה כמו האקדח".ענתה וכולנו צחקנו.
אדיר דיבר איתי בלי הפסקה,הסתכל לתוך עיניי וניסה להצחיק אותי.אני הייתי שקועה במחשבה על זה שסוף החופש מגיע.בשלב מסויים אדיר הניח את ידו על הירך שלי והראה לי הודעות בפלאפון שלו.לאחר שסיימנו לשתות העניינים התחממו.עוזי היה צריך ללכת אז נשארנו אדר אדיר ואני.יצאנו לכיוון הגינה שמול הבית של אדר והתיישבנו על מעקה בטון."גינה נוסטלגית".אמר אדיר והצביע על הספסל שבו התנשקנו בפעם הראשונה.אדר דיברה עם אחת החברות שלה שהיו בגינה ואדיר ישב לידי צמוד אליי.הוא ביישן אז הוא לא עשה כלום אבל אני חיבקתי אותו מדיי פעם כדיי להזכיר לו שגם אני קיימת.
התחיל לרדת הערב.השמש החלה להיעלם וזה היה כל כך יפה.אדיר כאילו קרא את מחשבותיי."איזה שקיעה יפה".הוא אמר והעיר אותי מפנטזיה על השפתיים שלו.לרגע העיניים שלו פגשו בשלי ואז השפתיים שלו פגשו את שלי לנשיקה קצרצרה."איזה חמודים..".אמרה אדר וצחקה.בסביבות 7בערב התחלנו להתארגן לתזוזה."אנחנו צריכות לחזור..".אמרתי לו.הוא נשען על מעקה בטיחות על המדרכה וחיכה שאבוא להיפרד ממנו.נתתי לו נשיקה קטנה בפה.הוא חיבק אותי ולחש לתוך אוזני."מתי אראה אותך שוב?".התלבטתי קצת ואמרתי לו."לא יודעת..נראה".כשבליבי חשבתי שיעבור עוד הרבה זמן עד שאראה אותו..אך טעיתי.
"איך את עושה את זה תגידי לי?!".שאלה אדר כולה משולהבת."את מה?".התבלבלתי."הוא דלוק עלייך בטירוף..הוא רוצה לראות אותך שוב ושוב..מזה?!".היא אמרה בהלם קל."תהיי רעה אליהם..הם ישיבו לך בעדינות..ככה זה גברים הכל הפוך על הפוך..".אמרתי ושתינו צחקנו בהקלה מודעות למבטים של האנשים ברחוב שחשבו שהשתגענו.
לאחר יומיים הגיע יום ההולדת שלי.אדיר ועוד בחור שהתחרו על ליבי התחרו גם מי ישלח לי הודעה ראשון.תחרות בלי שהמשתתפים יודעים עליה.אדיר כמובן הקדים אותו ושלח הודעה ב-12 בלילה."מזל טוב יפהפייה חולה עליך".התמוגגתי לעצמי.
***
אחרי שלושה ימים התחלנו את בית הספר.ביומיים איחור מהתאריך הרגיל אך עדיין התחלנו.כיתה י'2 קראתי את השלט על הדלת בה נכנסתי.כיתה לא רעה.
באותו יום היה לי שיעור מגמה בפעם הראשונה-מגמת תיאטרון.הייתי כל כך מאושרת שאפילו התכתבתי עם אדיר ושלחתי לו "אוהבת אותך קושקוש שלי".הכוונה לא הייתה שאני באמת מאוהבת בו-סתם הייתי שמחה.ואז הגיעה ההודעה המכרעת.
"תגידי מה אנחנו..ידידים? בקטע? חברים? אני רוצה לדעת".משפט וחצי שהדהימו אותי כתובים כהודעת טקסט מאדיר.לא הקשבתי למורה לתיאטרון כי הייתי עסוקה לחשוב מה אני עונה..התלבטתי קשות..מה עונים על שאלה כזאת?
לבסוף.....עניתי לו!!!!


להמשיך?


נוסף: March 14th 2007
מספר: מאוכזבת
דירוג:
כניסות: 713
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הקיץץ-פרק 6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-25 18:54:20
הדירוג שלי:


מאמי המשךך דחוףףףףףףףף !

הקיץץ-פרק 6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-24 20:03:57
הדירוג שלי:


מתי יעלה פרק שביעי?

הקיץץ-פרק 6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-18 15:18:42
הדירוג שלי:


מותק ?
את כותבת פשוט מדהים .
מואה (:

הקיץץ-פרק 6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-17 22:14:07
הדירוג שלי:


ברור שלהמשיךךךך

הקיץץ-פרק 6
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-03-17 21:08:14
הדירוג שלי:


המששששךך דחוףףףףףףף=]]
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט