אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


הסיפפווור שללי חלק ב' =]

יווםם אחחדד אני רוני וירדן היינו לידד הכיתתה של מתן בהפסקה והייננו שמה לבבדד והוא היה עם קובי היינו רק חמישתנו ולמתן היהה מקלל בידד..
והווא פשוטט התחיל להרביץ לרוני וירדן עם המקל ברגליים ...וללי הוא לא הרבביץץ =] חחח ... אבל זה היהה בצחוקק כיי רוני וירדן צחקו וגם מתן .
עדד שקוביי לקחח תמקלל והרביץץ לרוני מהזה חזקק ברגליםםםם והא התחילה לבכותת והלכנווו אחרייהה לשירותיםם.
כשהיא חזרה הביתתה אמא שלהה ראתתה את הסימניםם שהיו לה ברגליםםם והיא הלכה איתה למשטרהה !!!!

ההם הללככו למשטרהה ואאזז..

הםם הגישוו נגד שניהם תלונה , ויצא מכל זה סיפוור ממש ממש ענקקי !!! למחרת בבצפפר כלל היוםם היינוו בבירוריםם עלל מה שקרה אתמווולל עם המקל והכל.. רוני לא חשבה שזה יגיע למשטרה והכל .. וזה לא באשמתה , זה אמא שלה שהלחיצה אותה שראתה את כל הסימנים .
אחרי מה שקרה קובי מה זה פחד הוא לא חשב שהיא תילך למשטרה והוא ביקש מרוני סליחהה , והואא הרביץץ לה עם המקלל ממש חזקק בכוונה ללא בצחוקק ( לממי ששאלה;) ) בגלל שהם רבו כמה ימים לפני שזה קרה והוא ראה את מתן עם המקל ופשוט קפפץ על ההזדמנות להרביץ לרוני.
אבבל מתן ? מתן לא ביקש סליחהה , הוא רק יצא עוד יותר זבל .


אחריי כממה ימיםם שזה קרהה היינוו באולם של הבצפר שללנו , היה לנו שמה ההרצאה על איזה נושא ( שאנלא זוכרת חח ) ואז המנהלתת לפני שהתחיל ההרצאה אמרה לכל התלמידים שהם בלי תלבושת בצפר לצאת החוצה מהאולםם , ורוני ? הייתה בלי תלבושת אז היא יצאה , וגם מתתן יצא כי הוא היה בלי תלבושת !

בקיצור רוני הייתה לבד בחוץ עם מתן ועוד כמה ילדיםם שהם לא קשורים , איך שהם יצאו מתן אומר לרוני הלכת להלשין למשטרה ? אזז רוני אמרה לו כן ! יש לך בעיה ?
ואזז מתן התחיל להגיד לכל הילדים שהיו בחוץ גם היא הלכה להלשין למשטרה הטמבלית הזאתי וכל מיני כאלה וכל הילדים התחילו לצחוק עליה וזה , ורוני הייתה שמה לבד והיא עוד שניה עמדה לבכותת.
כשהחזירו את כל הילדים האלה (שזה היה כבר בסוף ההרצאה) רוני סיפרה לי לירדן ולמור את מה שקרה לה בחוץ, וכבבר אז הבנו שמתן ? הוא פשוט ילדד זבבללל !!

אבלל ליי? לא היהה אכפתת , זתומרת ברור שהיה לי אכפת מחברה שלי והכל , אבבל עדיין המשכתי לאהוב אותו , לא יודעת למהה...
פשווט חשבתי לעצממיי , זה כלכך גורל , בחיים לא יכול להיות שאני מכירה מישהו מהשין ואני כבר נידלקת עליו , ובפוקססס הוא עובר לבצפר שליי...ובפוקסס הוא עובר לכיתה של ידיד טוב שליי.

אחררי שכל זה קרה, רוני ומתן ? ברור שלא דיברו וגם אני ומתן לא דיברנו , כבר לא שמרנו על קשרר מזממן, ככה לפחות הוא רצה.
ומתן ? גם כמעט ולא היה מגיע לבצפר הוא היה בא יום כן 3 ימים לא חח..

הגיעע פוריםם של השננהה.. הגענו אני רוני וירדן , התחפשנו ביחד באנו ביחד לבצפר , ניכנסנוו קצת באיחור וזה עברנו כזה בחצר של הבצפר לבשנו חצאיותת מיניי שחורות , גופיותת שחורותת גרביוני רשתת שחורותת ומגפיים שחורותת , ועשינו כולנוו פן וציפורניםם והתאפרנו קיצרר זה היה מהממםםם !!!
ניכנסנוו וכזה הלכננו עם אותה הרגל כולנוו בפוקסס זה היה כזה יפפה כמו בסרטיםם וזהה חחח.. ניכנסנוו ומי בדיוקק עובבר לידננו ?? מתתן !! הווא עובבר וכוללו מסתכלל מחייךך חח... ואז כל היוםם היינוו בחווץ הסתובבנו הצטלמנו והכל .
ואזז כבר נגמר היום !

בקיצור חזרתי הביתהה והתחלתי לדבר עם שני באיסיי ( שני זאת הילדה שמתן היה בבצפר שלה שנה שעברה והכרתי אותה מהשין..) התחלנו לדבר וזה והיאא אמרהה לי שחברה טובהה שלהה שאלה את מתן את מי אתה אוהב וזה , ומתן אמר לה שהוא אוהב מישהי בשם נופר , מהשכבה שלו בבצפר שלי . נופר ? זאאת ילדה שפעם הייתי מהזה חברה טובה שלה עד שהיא התחילה להסתובב עם קארין ונהיתתה סנוביתת אששש.
בקיצורר לא האמנתי שהוא אוהב את נופר ! מה לו ולה ? מאיפה הם בכלל מכיריםם ? למה שהוא ישיםם עליהה בכלל ?? כלכךך הרבהה שאלותת עלו לי בראשש לא ידעתי כבר מה לחשובב מה לעשותת .

הגיע יום שני , חופש פורים , לילהה , מסיבהההה !!!
הלכתיי עם רונייי למסיבהה , ניכנסנוו , התחלנוו לרקודד , אמרנוו שלוום לכוללם , השתוללנו והיהה כיףף , פתאוםם רוניי עושהה לי סתכללי מי נכנסססססססס
כוליי מסתובבתת ואת מי אני רואה ?! מתן ! הוא היה כזהה יפהההההה יואו לא יכולתי לעמוד בפניוו , רציתי פשוטט ללכת הביתתה לא יכולתי להישאר שממה שהוא גם שםם !
כל שניה שהוא התקרבב קצת אני ישר התחלתי ללחוץ לרוני את הידד והיא הבינה שהוא מתקרבב..
טוב רקדנו רקדנו השתוללנוו היינו גם עם עוד חברה שלנו בשם ליטל , היינו שלושתינו ביחד וזה , ואז הלכנו כזה לבר לשתות ( מיםםם ! חח ) שתינו וזה ואז אני רואה ילד אחד קוראא ליי, אני כולי לא הבנתי וזה הלכתי אליו , אזז הילד הזה ( אני חייבת לצייןן שהוא היהה חתייךך חח וקוראים לוו ניר ) שואלל אותיי למה את עצובה מאמי ? אזז אמרתי לו אנלא עצובה וחחייכתי =] אז הוא אומר לי את ניראת עצובה חח.. אזז כזה חייכתתי ואזז הוא עושהה לי שמרריי על עצממך נשממה;) והלכתתי .. בזממן שדיברננו ראיתי שמתן הסתכלל לכיוון שללי חחח .
טוב הלכתי וזה ואזז ליטלל כזה הורידה את הראש שלה ועשתה כאילו כואב לה הראשש וראיתי שניר בא אליה והביא לה כוס מיםם וזהה חח אזז אמרתי לה מה ליטל נידלקת עליו ? חח אזז היא עושה לי איךך את קולטתת אותתי ?? ושתינו כזה צחקננו , אזז אמרתי לה אל דאגי הוא שללך חחח .
קיצצורר אחרי שדיברתי עם ליטל עמדתי אני ורוני עדיין ליד הבר ורוני נישענה על הבר ואני הייתי מולה ומאחוריי רוני ישב מתןןן והסתכל כזה על הרחבה איך כולם רוקדים וזה , ואניי הסתכלתי עלייוו פתאוםם הוא הזיז את הראש שלו והסתכל עליי והסתכלנו אחד על השני כמה שניות ואז הזזתי את המבט והלכתי עם רוני לרחבה.

המשכנוו לרקודד כל הלילהה ורוני כל הזמן אומרת לי שהוא מתקרבב אליי כשהוא רוקדד חח ואני כוליי מה איפפה ??? איפפה ?? חח ..
יותר מאוחר , הלכנו הביתה , אני ורוני.

עברו שבועיים , ולא ראיתי את מתן בבצפר בכלל !! אבלל בכלל ! חשבתי אולי קרה לו משהו וזה אבל לא רציתי לשלוח לו הודעה ! אזז פשוטט לא דיברנו ולא כלום..

יום אחד אני ורוני רבנו עם ירדן ומור בעיקרון אנחנו חברות הכי טובות והכלל אבלל פשוט רבנו איתם , בתכלס אני ורוני רבנו רק עם ירדן , וירדן הסיטה את מור , אבל מה יכולנו לעשות ? אז התחלקנו ל-2 ועכשיו אני ורוני חברוותת הכי הכיי ואנחנו לא מדברות עם מור וירדןן...
בקיצורר ישבנו יום אחדד על הבמה כל הבנות בשיעור ספורטט ושכבתתי כזה על הבמה על התיק שלי ורוני לידיי .. ונופפר ישבה לידי כזה והתחלנו לדבר . מסתבר שנופר וקארין רבו .. והם לא מדברותת .. ואת האמת ? שנופר לא עם קארין היא ממש חמודה .
ישבנו ודיברנוו על הבמה , והחלון של הכיתה של מתןן הוא צופהה ישרר על הבמה איפה שאנחנו , ואני כזה סתם הסתכלתי על החלון וראתיי ומסתכלים משמה אבל לא ראיתי מי , בקיצור אני ונופר התחלנו לדבר העלנו נוסטלגיות מהזמנים הטובים שהיינו חברות טובות וזה ונופר אמרה לי שיש לה מלא דברים לספר לי ! ושניפגש היוםםם.. והיא אמרה לי שזה דברים שקשורים למתןן ואני כזה חושבת בלב.. מתןן ?!!? מה לך ולוו ?? למה לא מספריםם לי כלווםםם ? חחח..

אחרי הבצפר .. נופר באה אליי ואאזז היא סיפרה ליי ...


נוסף: March 28th 2007
מספר: נויושש
דירוג:
כניסות: 612
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


הסיפפווור שללי חלק ב' =]
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-05 22:47:34
הדירוג שלי:


סיפור יפהההההה

תמשיכיי
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט