אהבה - דף ראשי

 

 

 

 

 

 


My story@#

שלום..קוראים לי נועה
תיאור קצר: עניים דבש שער שחור (צבוע) פוני לצד.
אז לסיפור שלי..
הכל התחיל באיזה טיול שנתי שהיה לי בכיתה י'
אהבתי אותו..אהבתי איך שהוא התלבש..איך שהוא הסתכל עליי..איך שהוא נגע בי...
אהבתי אותו!
ילד מהשכבה שהיה לי אליו חולשה..
לא קרה בנינו אף פעם שומדבר למרות שנורה רציתי, ותמיד שהרגשתי שזהו..זה הולך לקרות? זה לא קרה..כאב לי=
יצאנו לטיול ועשינו את המסלולים הקשים והמעייפים ההם שאתה נשבר כבר בדרך!
אמרתי למדריך שאני חייבת לשבת כי התחילו לי סחרחורות..
"אין בעיה נעצור לכמה דקות שתית מים?" המדריך שאל..
"כן שתיתי הרבה אני לא יודעת מה יש לי.." הורדתי את הראש לבין הרגליים..
"מאמי מה יש לך?" חברה שלי מאיה חיבקה אותי מהצד
"סתם סחרחורת זה יעבור..אני צכה רק לנוח קצת ואני יהיה בסדר" וחייכתי לה
עברו כמה דקות והם כבר רצו לצאת אבל לא הרגשתי שאני יכולה הייתי חלשה פתאום
לא יכלתי לעמוד על הרגליים ולא ראיתי בעיניים יותר..
כשהתחלתי ללכת הרגשתי שאני לא עומדת בזה ..=>ונפלתי
"נועה?? נועה את שומעת אותיי?" פתחתי את העיניים וראיתי את כולם סביבי..ראיתי את המורה שלי לחוצה והיסטרית ומרטיבה לי את הפנים במים..
"כן כן..זוזו ממני.." זה הדבר היחיד שאמרתי באותו רגע..חנקוו אותי..
הם התרחקו.."טוב את לא ממשיכה יותר המאבטח יקח אותך לאוטובוס ויבוא מאבטח אחר לפה..את יכולה לעמוד רגע?"
היינו באמצע של שומקום! איך אני יגיע בדיוק לאוטובוס? אני לא יכולה לעמוד מה הם רוצים ממני.."היא לא צריכה לעמוד אני ירים אותה..אם זה בסדר מצידה" המאבטח אמר והתסכל עלי לקבל את האישור..הינהנתי..לא הייתה לי ברירה אחרת!
הוא הרים אותי ולרגע משום מה הרגשתי כמו נסיכה!
לא יכלתי אפילו להסתכל עליו מרוב שהייתה לי סחרחורת.."אז מה נשמע נועה?איך מרגישה?" הוא שאל והסתכל עלי מהצד..צחקתי.."מרגישה מעולה אתה לא רואה?" הוא קרץ.. חזרנו בדרך ההפוכה..לא הייתה דרך קיצור בהמשך וגם הייתה עליה..ככה שמשם לא יכלנו ללכת.. לפחות הוא..;]
שהדתקמנו ראינו את השכבה שלי שכולם קפצו ושאלו מה קרה..שיחקתי אותה ישנה כדי שלא לחטוף את כל השאלות והעצבים האלה עכשיו..עד שפתאום שמעתי אותו!! שמעתי את הקול שלוו פתחתי מהר את העיניים..ראיתי אותו מסתכל עלי ולא אומר כלום..היה עליו משפקי שמש והוא הוריד אותם..הסתכלנו אחד על השניה עד שלא ראיתי אותו יותר בטווח ראיה וסגרתי שוב את העיניים.."מי זה?" המאבטח שאל "סתם אחד.."
"כן הא? סתם אחד..נועה ספרי לי או שאני מוריד אותך בתחנה הזאת" וצחק באמת שכלום..סתם יש בנינו איזה קטע לא ברורר..אני לא יודעת מה להגיד לך בכלל!" הוא הסתכל עליי מהצד "באמא שליי" אמרתי לו והתחלנו לצחוק..דיברנו סתם כל הדרך על כל מיני שטויות..על הילדים מהשיכבה שלי והוא סיפר לי על הטיולים שהוא עבר ועם הסוגי ילדים..היה מצחיק..עד שהגענו לאזור של האוטובוסים שעדיין לא יצאו לכיוון השני כדי לאסוף את התלמידים. כל המורות קפצו עלי בשאלות של מה קרה? אלה המורות שלא יכולות לזוז בטיול..כמו פרות יובשות באוטובוס או בחוץ ומתחילות עם הנהגים;]
המאבטח הרגיע את כולם והכניס אותי לאוטובוס בזהירות הוא הושיב אותי בכסא הראשון בזהירות כיאלו אני איזה בובהה וישב בצד השני והוריד מעצמו את התיק..
"אז תגיד לי משהו יא מאבטח אחד.. איך זה שאתה יודע איך קוראים לי ואני לא יודעת איך קוראים לך? זה הגיוני בכלל?" צחקתי וקרצתי לו "בשבילך אני המאבטח וזהו" הוא קרץ לי.."מזלך שאני לא יכולה לקום אליך עכשיו למה אני לא יודעת מה אני הייתי עושה לך "

"למה באלימות למהה חח אני יגיד לך רק אל תקראי לידידים הערסים שלך" צחקנו..
"קוראים לי אסף נעים מאוד.." והוא התקרב כדי ללחוץ לי את היד.."מה לחיצה? אתה לא יודע איך היום מכירים?" וקרצתי לו..התקרבתי אליו ונתתי לו נשיקה בלחי "לאלאל אסור לי סליחה!" הוא נרתע אחורה וחייך.."מזה אסור לך?" פתחתי את התיק להוציא את הפלא שלי כי שמעתי את הפלא מצלצל "אסור לי פה להתקרב אליכם יותר מדי"
(אני רק רוצה לציין..שהמבטח הזה ממש הורס..כיאלו היופי שלו מיוחד כזה..הוא חום שזוף כזה עם עיניים בהירות..שער כזה קוקו קטן שחור ועגיל בגבה..משו הורס כזה..)
"נו באמת כיאלו כולה מה זה נשיקה! חוץ מזה אתה זקן..אתה לא בשבילי.." קרצתי לו ועניתי לפלא..הוא היה עם פה פתוח והתחיל לצחוק.."הא מעיין? כן הכל טוב חחח,אני באוטובוס, לא אני לא לבד..אני עם המאבטח, כן הוא שווה את לא מבינה, טוב מאמי שלא יצעקו עלייך שם, כן אני בסדר, ביי מאמי" סגרתי.."אז מה..אני שווה?"
"כן...שווה תתחת.." ועשיתי פרצוף מתחכם.."למה ככה אבל?" הוא התקרב יותר.." כי אסור לדבר אליך בצורה יפה..רק בצורה מגעילה!" הכנסתי את הפלא לכיס האחורי של הג'ינס "וזה למה..?" התקרבתי עוד טיפה ועוד טיפה.."למה? כדי שלא תתאהב בי חס וחלילה..."והתרחקתי מהר ממנו.."וואי" הוא אמר וגם הוא נשען אחורה "ואני לא זקן דרך אגב! אני כולה בן 25 אז..שש!"
"בשבילי אתה זקן מצטערת.." פתחתי במבה והתקמתי לסוף של האוטובוס.."לאן את הולכת בדיוק?" הוא הסתכל עלי צועדת לסוף.."אני הולכת לשכב יש בעיה?" ןקרצתי לו.."נשכבתי בחלק האחורי של האוטובוס ואכלתי את הבמבה שלי בשיא הכיף..הוא התקדם אלי..
"חבל שאת קטנה" הוא לחש לי ליד האוזן והתקדם קדימה..תפסתי אותו מהחולצה ומשכתי אותו אלי "מזה חבל שאני קטנהה" צעקתי עליו..הוא התקרב אלי עם הפרצוף שלו עד שהרגשתי את השפתיים שלו על שלי.." אסףף???" פתאום באה צעקה מההתחלה של האוטובוססססס......@@@

......
 


נוסף: April 12th 2007
מספר: נועל'ה...=>אופק..;]
דירוג:
כניסות: 925
שפה:
  

[ חזור לאינדקס הסיפורים | הוסף תגובה ]


[לחזרה לרשת האהבה לחצו כאן]


My story@#
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-27 10:19:57
הדירוג שלי:


סיפורר חזק...מתי את ממשיכה???
אני מחכעה כבר חודש=(

My story@#
אושר לפרסום על ידי אנונימי ביום 2007-04-17 16:20:04
הדירוג שלי:


וואי מסקרןןן חח
תמשיכיייי

הסיפור אמיתי מאמי?!
 


הכל על ...
אהבה , רגשות , תחושות , פרחים , שוקולדים , מדריכים , טיפים , כתבות , שירים , סיפורים , מכתבים , פתגמים ,הגדרות , הכרויות , פורומים ועוד...
tvcv - rdau, - ,juau, - ahrho -nf,cho - p,dnho - nsrhfho - vfruhu, - purunho - prjho - aueuksho
LOVE , LOVE QUOTES ,LOVE  SONG ,LOVE  STORY  

כל הזכויות שמורות -
LOVE - אתר האהבה הישראלי - 1996-2020


שימו לב : כיוון שהאתר מבוסס תוכן גולשים איננו אחראים על תכנים המפרים זכויות יוצרים ,
במקרה ומצאתם באתר תוכן אשר מפר את זכויות היוצרים שלכם אנא פנו אלינו ואנו נסיר את התוכן אשר מפר זכויות בהקדם האפשרי.

אהבה תפילה בגדי הריון Citral רופא שיניים בחולון שרת וירטואלי דיאטה דייט